Скачати 45.32 Kb. |
Зміст 3. Статус та учасники Конференції4. Вимоги щодо оформлення пропозицій до Плану конференцій 5. Планування та організація Конференції |
|
«ЗАТВЕРДЖУЮ» З ![]() М.В.Стріха "____" 2009р. Інструктивні рекомендації щодо оформлення пропозицій від вищих навчальних закладів для формування Плану Міністерства освіти і науки України з проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів В с т у п Починаючи з 2000 року Міністерством освіти і науки України формується План проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів. Щорічно міністерством готується лист з вимогами необхідними для включення конференцій до Плану. Однак вищі навчальні заклади, які подають пропозиції щодо проведення зазначених заходів, не завжди дотримуються вимог, визначених у листі. Аналіз поданих пропозицій та підсумкових матеріалів за результатами проведених конференцій в останні роки дозволив виявити наступне:
З огляду на вищезазначене Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України розроблено Інструктивні рекомендації щодо оформлення пропозицій від вищих навчальних закладів для формування Плану Міністерства освіти і науки України з проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів. 1. Загальні положення 1.1. Науково-практична конференція молодих учених і студентів (далі –Конференція) направлена на підтримку і розвиток наукової діяльності молодих учених та студентів вищих навчальних закладів. 1.2. Пропозиції щодо проведення Конференції подаються відповідно до Інструктивних рекомендацій, розроблених Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України. 2. Мета, завдання Конференції 2.1. Метою конференції є залучення студентів до науково-практичної діяльності та стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді. 2.2. Завданням конференції є:
наукових зв’язків між молоддю регіонів України та молоддю інших країн;
^ 3.1. Міжнародна конференція проводиться разом із закордонними навчальними закладами або установами. Кількість країн-учасниць — не менше п’яти, а кількість учасників — 100 осіб і більше. 3.2. Всеукраїнська конференція проводиться спільними зусиллями вітчизняних вищих навчальних закладів і охоплює усі регіони України. Кількість учасників — 100 осіб і більше. 3.3. У Конференції беруть участь студенти, магістри, аспіранти та здобувачі віком до 35 років. 3.4. Якщо вищий навчальний заклад проводить декілька Конференцій, то тематика більшості із них повинна відповідати основному профілю підготовки у даному вищому навчальному закладі. ^ 4.1. План проведення міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів формує Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти за пропозиціями, що надійшли від вищих навчальних закладів. 4.2. Пропозиції до Плану конференцій надсилаються відповідно до листа МОН України за формою (додаток 1). Назва Конференції повинна бути чітко сформульована, без скорочень, і відповідати проблематиці заходу. Необхідно також зазначити основні питання, що будуть запропоновані для обговорення учасникам Конференції. Кількість пропозицій від одного вищого навчального закладу — не більше п’яти. 4.3. Термін подання пропозицій — до 20 листопада поточного року. Пропозиції , що надійшли пізніше цього терміну, розглядатися не будуть. Пропозиції надсилаються за адресою: 04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, відділ наукової і творчої роботи студентів. Телефон для довідок: (044) 425-01-93. ^ 5.1. Всеукраїнська конференція планується і проводиться спільними зусиллями декількох вітчизняних вищих навчальних закладів, а міжнародна –разом з закордонними навчальними закладами або установами при підтримці Міністерства освіти і науки України. 5.2. Підготовку і проведення Конференції здійснює Організаційний комітет, до складу якого входять представники організаторів та співорганізаторів Конференції. Організаційний комітет вирішує такі питання:
5.3. Звіт про проведення Конференції необхідно надсилати протягом місяця після проведення заходу до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, (форма подання у додатку 2) за адресою: 04070, м.Київ, вул. Сагайдачного, 37, відділ наукової і творчої роботи студентів. 6. Фінансування Конференції 6.1. Фінансування Конференції здійснюється за рахунок вищих навчальних закладів — організаторів конференції, організаційних внесків, спонсорських коштів та коштів з інших джерел. |