Матвійчук А. В icon

Матвійчук А. В
НазваМатвійчук А. В
Дата30.07.2012
Розмір9.5 Kb.
ТипДокументи

Матвійчук А. В.

Штучний інтелект в економіці: нейронні мережі, нечітка логіка : монографія / А. В. Матвійчук. — К. : КНЕУ, 2011. — 439, 1 с.


Монографію присвячено дослідженню можливості створення систем штучного інтелекту та застосування з цією метою математичного інструментарію, що ґрунтується на концепції біологічної правдоподібності, зокрема методів теорій нейронних мереж та нечіткої логіки. Висвітлено сутність цих теорій та показано їх можливості для розв’язання низки інтелектуальних задач в економіці, зокрема аналізу, прогнозування, класифікації, кластеризації, рейтингування тощо. Наведено аналіз результатів експериментів та надано практичні рекомен­дації щодо побудови моделей на основі нейро-нечітких технологій.

Монографія розрахована на студентів, аспірантів, науковців та фахівців фінансового сектору, які займаються розробкою та застосуванням математичних методів та моделей для аналізу економічних систем та прогнозування розвитку фінансових показників.Схожі:

Матвійчук А. В iconМатвійчук А. В
Штучний інтелект в економіці: нейронні мережі, нечітка логіка : монографія / А. В. Матвійчук. — К. Кнеу, 2011. — 439, 1 с
Матвійчук А. В iconМатвійчук Сергій Володимирович 40 Оригінали зарахований Особи, які приймають участь у конкурс

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи