Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв icon

Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв
Скачати 260.03 Kb.
НазваРегламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв
Дата18.10.2012
Розмір260.03 Kb.
ТипРегламент роботи

Освіта- 2020

29 квітня - 1травня 2010 р.

Міжнародна спеціалізована виставка

«Освіта-2020»


УМОВИ УЧАСТІ
Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта-2020» відбудеться 29 квітня - 1 травня 2010 р. у Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17).

ОРГАНІЗАТОРИ ВИСТАВКИ:

Міністерство освіти і науки України, Львівська міська рада, Головне управління освіти і науки ЛОДА, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, громадська організація «Форум видавців».

^ У РАМКАХ ВИСТАВКИ ВІДБУДЕТЬСЯ:

V Міжнародний колоквіум «Європейський вимір української освіти», виставка підручників, що надійшли на конкурс підручників для вишів «Університетська книга», організований МОН України та Українською асоціацією видавців та книго розповсюджувачів (УАВК).

  1. Регламент роботи

    1. ^ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв:

Заїзд: 28 квітня з 12.00 до 20.00 29 квітня з 8.00 до 11.00

Виїзд: 1 травня з 17.30 до 20.00

Робота виставки: 29-30 квітня з 10.30 до 18.00 1 травня з 9.30 до 17.00

Передача експозиції під охорону: 28 квітня з 20.00; 29-30 квітня з 18.00 до 18.30; зняття з охорони – 29 квітня з 8.00; 30 квітня о 10.00, 1 травня о 9.30.

    1. ^ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ:

Робота виставки: 29-30 квітня з 11.00 до 18.00; 1 травня з 10.00 до 17.00.

Вхід відвідувачів на виставку припиняється за 30 хв. до її офіційного закриття.

Організатори можуть змінити розклад роботи виставки, якщо це позитивно вплине на її перебіг.

1.3. Вхід відвідувачів на виставку – безкоштовний.

2. Учасники

Учасниками виставки можуть бути українські та іноземні навчальні заклади всіх рівнів акредитації та організації, установи, підприємства, фірми, які надають освітні послуги, пропонують або виготовляють засоби для навчання.

3. Оформлення участі у виставці та оплата послуг

3.1. Інформація про припинення прийому заявок буде розміщена на веб-сторінці Форуму видавців: www.bookforum.com.ua

3.2. Учасник вважається зареєстрованим:

- якщо він надіслав поштою або електронною поштою правильно заповнену Заявку та Реєстраційну картку до каталогу учасників (Додатки №№ 1-2) та всі інші необхідні додатки, уклав угоду на участь з організаторами та надіслав гарантійного листа на оплату з печаткою і підписом керівника, сплатив за участь згідно з виставленим рахунком, отримав підтвердження про реєстрацію електронною поштою.

Угоду, оригінали Заявки та додатків з печаткою та підписом керівника необхідно надіслати на адресу організаторів: а/с 6644 м. Львів, 79005 або кур’єрською доставкою в офіс на адресу: вул. Шота Руставелі, 7, кім. 218 м. Львів, 79005.

3.3. Декілька Учасників можуть замовити один спільний стенд. У такому випадку кожен експонент повинен надіслати окрему Заявку на участь, Реєстраційну картку до Каталогу учасників та сплатити організаційний внесок. При цьому вартість участі кожного Учасника розраховується в залежності від кількості замовленої площі.

3.4. Оплата за участь у виставці здійснюється згідно з рахунком, виставленим на підставі заявки учасника або угоди. Термін оплати вказаний в рахунку.

3.5. Учасник отримує необхідну кількість бейджів для своїх працівників, які працюють на виставці, за умови заповнення Реєстраційної картки-замовлення (Додаток № 5).

3.6. Безстендова участь передбачає: акредитацію Учасника на виставці без надання виставкової площі, вміщення інформації про Учасника в Каталозі, на сайті www.bookforum.com.ua та участь у всіх заходах виставки.

3.7. Безстендова участь із вміщенням інформації про Учасника в каталог надається безкоштовно бібліотекам, благодійним фондам, громадським організаціям, чия діяльність пов’язана з освітою та культурою, за умови надсилання заявки на безстендову участь та Реєстраційної картки до Каталогу учасників.

^ 4. Вимоги до інформації в Каталог (Додаток № 2):

Реєстраційна картка до Каталогу приймається не пізніше 10 квітня тільки в електронному вигляді. Інформація включає: назву навчального закладу (організації); повну адресу; ПІБ керівника; телефони (із вказаним кодом міста); факс; e-mail; сайт; текст у довільній формі, але не більше 1000 знаків, не враховуючи контактних даних.

^ 5. Програма заходів

5.1. Для внесення заходів Учасника до Програми необхідно до 1 квітня подати Заявку на проведення заходу (Додаток № 3) та узгодити з організаторами час і місце проведення.

5.2.Заходи та акції виставки відбуваються у Палаці Мистецтв: у конференц-залі, холах 1-го та 2-го поверхів та у закладах освіти та культури м. Львова (за згодою). Приміщення для проведення заходів надаються безкоштовно.

5.3. Письмове підтвердження про внесення заходу в Програму організатори надсилають після остаточного узгодження з учасником часу і місця його проведення.

^ 6. Вартість експозиційної площі, послуг та обладнання

6.1. Базова вартість обладнаної виставкової площі (модулів), додаткового обладнання та інших послуг наведена в Додатку №1. Всі ціни вказані без врахування ПДВ та податку на рекламу. Вартість послуг охорони стенду та прибирання проходів включена.

Спеціальна пропозиція: за умови подачі заявки до 25 березня вартість модуля В становить 2200 гривень.

6.2. Знижки на виставкову площу (модулі):

– 10% (крім модуля В) – учасникам, які подадуть заявку на участь до 25 березня і оплатять за участь у вказаний в рахунку термін;

Знижки надаються тільки на виставкову площу (модулі) і не стосуються обладнання та послуг.

^ 6.3. Рекламні бонуси:

6.3.1 Учасникам, які проведуть 1 і більше заходів для відвідувачів (семінарів, круглих столів, тренінгів, презентацій тощо) та замовили виставкову площу 4м² (модуль А), безкоштовно надається рекламна послуга з розміщення чорно-білого логотипу організації в тексті Каталогу виставки за умови своєчасного його надсилання та дотримання технічних вимог (див. Додаток № 4).

6.3.2. Учасникам, які проведуть 1 і більше заходів для відвідувачів (семінарів, круглих столів, тренінгів, презентацій тощо) та замовили виставкову площу 6м² (модуль В), безкоштовно надається рекламна послуга з розміщення чорно-білої рекламної сторінки організації в Каталозі виставки за умови своєчасного її надсилання та дотримання технічних вимог (див. Додаток № 4).

6.3.3. Учасникам, які замовили виставкову площу 8 м² (модуль С) або більшу обладнану виставкову площу, безкоштовно надається рекламна послуга з розміщення кольорової рекламної сторінки організації в каталозі виставки за умови своєчасного її надсилання та дотримання технічних вимог (див. Додаток № 4).

6.4. Якщо Учасник планує проведення особливої програми заходів або ж запрошує представників з-за кордону, відомих людей, замовляє виставкову площу понад 20 м2, – знижки та рекламні бонуси встановлюються індивідуально.

^ 7. Реклама (Додаток №1)

7.1. Учасники мають можливість замовити різні види реклами своєї марки, продукції, послуг чи заходів

7.2. Рекламу Учасника розміщують організатори у визначених для цього місцях після попередньої оплати та узгодження місця.

7.3. Не дозволяється розміщувати на території виставки без погодження з Дирекцією рекламу компаній чи торгових марок, які не є зареєстрованими учасниками.

^ 8. Бронювання готелів

Послуга з бронювання місць в готелях Львова надається безкоштовно. Оплату за проживання Учасник здійснює відповідно до умов готелю, попередньою оплатою або при поселенні. Додаткова інформація: e-mail: hotels@bookforum.com.ua або за тел. (032) 276-41-52, (032) 276-46-94. Контактна особа – Ірина Лепська.

9. Рекламації від учасників приймаються тільки у письмовій формі впродовж виставки та 5-ти днів після її закінчення. Для задоволення рекламації сторони під час виставки складають акт про невиконання або недостатнє виконання організаторами зобов’язань.

^ 10. Зобов’язання Сторін

10.1. Організатори зобов’язуються:

Надати учасникові замовлену виставкову площу та послуги згідно з Заявкою у випадку належного виконання учасником зобов’язань по п. 3.2. Забезпечити достатню інформаційну та рекламну підтримку виставки через місцеві ЗМІ, а також через обласну й міську системи освіти та культури.

10.2.Учасник зобов’язується:

10.2.1. Дотримуватися Правил техніки безпеки та протипожежної безпеки в Палаці Мистецтв та у приміщеннях для проведення презентацій. Виконувати Правила внутрішнього розпорядку та вказівки організаторів та охорони. За будь-які дії, визнані іншими учасниками, організаторами або відвідувачами такими, що можуть спричинити виникнення ситуації, що загрожує безпеці людей або майна, винна в цьому особа зобов’язана негайно припинити ці дії, а в разі повторного їх здійснення – покинути виставку.

10.2.2. Оплатити за замовлену виставкову площу, обладнання та послуги згідно з виставленим рахунком. У випадку втрати або пошкодження виставкового обладнання відшкодувати вартість ремонтних робіт з відновлення елементів виставкового обладнання або повну вартість, якщо майно втрачене або ремонту не підлягає. Сума, що підлягає відшкодуванню, визначається у трьохстронньому Акті, підписаному вповноваженими представниками Дирекції виставки, Учасника та Фірми-забудовника.


Оргкомітет: вул. Шота Руставелі, 7, оф. 218

контактна особа: Раїса Реус

для листів: а/с 6644 м. Львів, 79005 Україна

тел./факс: (032) 276-46-94, (032) 276-41-52

е-mail: osvita@bookforum.com.ua

www.bookforum.com.uaОсвіта- 2020

29 квітня - 1травня

2010 р.

Міжнародна спеціалізована виставка

«Освіта-2020»

^ ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ


Додаток №1


вул. Коперника, 17

м. Львів
Палац Мистецтв


Повна назва фірми-учасника згідно

з реєстраційними документами^ Код ЄДРПОУАдреса юридична^ Адреса фактичнаАдреса поштова^ Повна назва фірми-платника згідно

з реєстраційними документами

(якщо оплачує інша юридична особа)^ Код ЄДРПОУАдреса юридична^ Адреса фактичнаАдреса поштоваІндивідуальний податковий номер^ Номер свідоцтва платника ПДВКерівник:

П.І.Б.

тел. e-mail:
Суб’єкт ^ Головний бухгалтер

П.І.Б.

тел.: email:
Відповідальний за стенд

П.І.Б. посада:

тел.сл/моб.: e-mail:
^ Напис на фризіОзнайомившись з Умовами участі, замовляємо:

Спеціальна пропозиція. Вартість модуля В за спеціальною ціною за умови подачі заявки до 25 березня
Найменування

Вартість, грн.

Замовлення

1


Mодуль A 2 х 2 м:

Виставкова площа з килимовим

покриттям і стіновими

панелями системи типу SYMA

1 подіум; 2 стільці;

2 стенди навісних (по 4 полиці);

1 світильник; 1 кошик для сміття.

Напис на фризі (назва) до 30 знаків

2000
2
Модуль B 3 х 2 м:

Виставкова площа з килимовим

покриттям і стіновими

панелями системи типу SYMA

1 подіум; 2 стільці;
2 стенди навісних (по 4 полиці);

1 світильник; 1 кошик для сміття.

Напис на фризі (назва), до 40 знаків

^ Спеціальна пропозиція до 25 березня

2200
2900
3
Модуль С 4 х 2 м:

Виставкова площа з килимовим

покриттям і стіновими

панелями системи типу SYMA

1 стіл, 1 подіум; 4 стільці;

2 стенди навісних (по 4 полиці);

2 світильники; 1 кошик для сміття.

Напис на фризі (назва), до 50 знаків

3800Найменування

Вартість

за од./ грн.

Замовлена к-сть

Сума,

грн.Знижки на обладнану виставкову площу (модулі):


1.1.

- учасникам, які подадуть заявку на участь до 25 березня і оплатять за участь у вказаний в рахунку термін.

10%2.

Організаційний внесок (інформація в каталозі, акредитація

представників, бейджі, каталог, програма (по 1 прим.), загальна охорона та прибирання)
200
200

3.

Додаткове обладнання3.1.

Джерело живлення (розетка 220 V, 50 Гц (до 1 кВт)
1603.2.

Додатковий світильник
853.3.

Стіл металевий
803.4.

Стілець офісний
453.5.

Подіум під експонати 100х100 (h = 20, 50, 80 см, підкреслити)
1603.6.

Стелаж металевий (200х100х30см)
1004.

Послуги4.1.

Додатковий напис на фризі
1004.2.

Логотип на фризі (1 колір)

1504.3.

Логотип на фризі (2 і більше кольорів)

2504.4.

Оренда радіомікрофону

200 / 1 год.5.

РЕКЛАМА:


5.1.

Реклама в Каталозі учасників:


5.2.

одна сторінка ч/б

2505.3.

одна сторінка кольорова

10005.4.

розміщення ч/б логотипу компанії в тексті каталогу

1005.5.

2-га кольорова сторінка обкладинки

45005.6.

3-тя кольорова сторінка обкладинки

30005.7.

4-та кольорова сторінка каталогу

60006.

^ Розміщення логотипу на плані експозиції

1007.

Реклама у Програмі заходів:


7.1.

Розміщення ч/б логотипу у Програмі

1008.

Розповсюдження флаєрів:


8.1.

До початку виставки разом з інформаційними матеріалами виставки (розповсюджують організатори) max 3000 шт., подача матеріалів – до 12 квітня

1000/50


Під час виставки разом з реєстраційними матеріалами для учасників, гостей та журналістів (розповсюджують організатори). Подача матеріалів в Палац Мистецтв – не пізніше 27 квітня.

500/100


На виставці в Палаці Мистецтв (розповсюджує учасник)

безкошт.9.

^ Розміщення рекламних матеріалів у встановлених місцях в Палаці Мистецтв (на всі дні виставки)

м2/5010.

^ Розміщення банерів узгоджених розмірів у встановлених місцях на вул. Коперника (на всі дні виставки)

м2/70
11.

^ Розміщення банеру узгоджених розмірів на сайті

150/30 днів12.

Індивідуальна забудова стенду (за тарифами фірми-виконавця)

Х13.

Безстендова участь (інформація в каталозі, акредитація

представників, бейджі, каталог, програма (по 1 прим.))

200


ПнР

0,5 %


ПДВ

20%


^ ВСЬОГО ДО ОПЛАТИ:


Рахунок на оплату участі у виставці надіслати на електронну пошту___________________, або факсом _____________

ПІБ особи, що заповнювала заявку_________________________________________________________

Посада _________________________________________Тел. службовий __________________________

Тел. мобільний __________________________________е-mail __________________________________

Підпис керівника __________________

МП

osvita@bookforum.com.ua
Освіта- 2020

29 квітня - 1травня

2010 р.

Міжнародна спеціалізована виставка

«Освіта-2020»


^ РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ДО КАТАЛОГУ УЧАСНИКІВ

(обов’язково заповнювати всі поля)

Додаток № 2


вул. Коперника, 17
м. Львів
Палац Мистецтв

^ Назва в Каталозі
Адреса (позначте необхідне)

 Поштова

 Юридична

 Фактична

^ Вулиця, будинок
Місто
Поштовий індекс
А/с (якщо є)
^ Телефон (код)

( )

Факс

( )

e-mail
Веб-сайт
^ Керівник (ПІБ)
Телефон керівника
Інші відповідальні особи :

ПІБ, посада, тел.сл./моб., e-mail:

Спеціалізація

(потрібне відзначити)

Навчальний закладРозробники програмного забезпечення  Інститут післядипломної освіти 

Міжнародна установа 

Підприємство 

Професійна преса 

Обласне (міське) управління освіти 

Науково-методичний центр 

Спеціалізована школа 

Молодіжний клуб або організація 

Видавництво 

Інше (вказати)________________________
Консалтингова компаніяРекрутингова компаніяПрограма академічних обмінівСтипендіальна програмаТренінгова компаніяБізнес-навчанняЛінгвістичний центрАгенція іноземних мовМовні курсиКомп’ютерні курсиВиробник техн. засобів навчання


^ Текст в каталог: до 1000 знаків (можна подати окремим файлом)


ПІБ особи, що заповнювала заявку_________________________________________________________


Посада _________________________________________Тел. службовий __________________________


Тел. мобільний __________________________________е-mail __________________________________


Підпис керівника __________________

МП


^ Заявку, завірену підписом і печаткою,

просимо надсилати на адресу:

а/с 6644 м. Львів, 79005 Україна

тел./факс: (032) 276-46-94, (032) 276-41-52

е-mail: osvita@bookforum.com.ua

Освіта- 2020

29 квітня - 1травня

2010 р.

Міжнародна спеціалізована виставка

«Освіта-2020»


^ ЗАЯВКА НА ПРОВЕДЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЙ

для внесення у Програму заходів


Додаток №3


вул. Коперника, 17
м. Львів
Палац Мистецтв

Учасник
Назва заходу

(семінар, тренінг, круглий стол, презентація, тощо)
^ Дата проведення
Час
За участі (осіб, вказати посаду, ПІБ)
^ Захід закритий чи відкритий для публіки
Необхідні додаткові технічні засоби

(позначити необхідне)


 проектор  екран

 комп’ютер  радіомікрофон

^ Стислий опис заходу (до 200 знаків)ПІБ особи, що заповнювала заявку ___________________________Посада___________________


Тел. служб.______________Тел. моб.________________________ е-mail__________________________


Дата заповнення


Підпис


^ Заявку, завірену підписом і печаткою,

просимо надсилати на адресу:

а/с 6644 м. Львів, 79005 Україна

тел./факс: (032) 276-46-94, (032) 276-41-52

е-mail: osvita@bookforum.com.ua

Освіта- 2020

29 квітня - 1травня

2010 р.

Міжнародна спеціалізована виставка

«Освіта-2020»Додаток №4


вул. Коперника, 17
м. Львів
Палац Мистецтв^ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

до рекламних макетів та логотипів


1. Рекламна сторінка

Розмір до обрізу: 135 х 210мм.

Після обрізу: 130 х 200 мм.


Макет реклами повинен бути поданий у форматах:

* tif (піксельне зображення з роздільною здатністю 300 dpi в режимі CMYK)

або

* eps (зображення повинні бути з роздільною здатністю 300 dpi, а кольорові

зображення – ­в режимі CMYK, і вложені у тіло ЕPS без лінків, шрифти

повинні бути переведені у криві).


Файли подавати на СD або ж надсилати на e-mail: reklama@bookforum.com.ua (в полі “subj” вказати – “reklama”); об’єм одного повідомлення не повинен перевищувати 3 Mb (файл можна “порізати” архіватором RAR і надіслати у кількох повідомленнях). Назва файлу повинна містити в собі назву учасника (наприклад: Видавництво “Просвіта”: prosvita.tif, prosvita.eps, prosvita.rar, (*.r00 *.r01 *.r02 *.r03…).


2. Логотипи

Файли повинні бути подані тільки у форматах: *eps, або *tif з високою роздільною здатністю (не менше 300 dpi) та відповідними розмірами (h = 250 мм). Кольоровий режим – CMYK. Шрифти переведені у криві.


Замовлення на розміщення рекламних сторінок у каталозі та виготовлення логотипів приймаються тільки до 10 квітня 2010 р. У разі недотримання технічних умов і термінів замовлення анулюється.


Особа, відповідальна за підготовку реклами


Прізвище, ім’я _______________________


Посада _____________________________


Тел. _______________________________ E-mail_____________________________


__________________________________________________________________________


а/с 6644 м. Львів, 79005 Україна

тел./факс: (032) 276-46-94, (032) 276-41-52

е-mail: osvita@bookforum.com.ua

www.bookforum.com.ua

Освіта- 2020

29 квітня - 1травня

2010 р.

Міжнародна спеціалізована виставка

«Освіта-2020»


^ РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА-ЗАМОВЛЕННЯ


Додаток № 5


вул. Коперника, 17
м. Львів
Палац Мистецтв


для отримання бейджів для працівників фірми-учасника, присутніх на виставці


Учасник (назва)__________________________________________________________________________


  • Всі поля обов’язкові для заповнення (для службового користування)

  • Кількість бейджів необмежена, додаткові картки заповнюються за цим зразком.


^ Замовляємо бейджі для таких працівників:


прізвище
ім’я
по батькові
посада
електронна адреса
моб. тел.
роб. тел.прізвище
ім’я
по батькові
посада
електронна адреса
моб. тел.
роб. тел.прізвище
ім’я
по батькові
посада
електронна адреса
моб. тел.
роб. тел.прізвище
ім’я
по батькові
посада
електронна адреса
моб. тел.
роб. тел.

ПІБ особи, що заповнювала картку ________________________Посада___________________


Тел. служб.__________________________Тел. моб.______________________ е-mail__________________________


Дата заповнення ________________ Підпис ___________________

osvita@bookforum.com.ua

Схожі:

Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв iconКорисна інформація для учасників олімпіади з дисципліни «фінансовий менеджмент» Реєстрація учасників
...
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв iconПовідомлення про рішення Програмного комітету, розсилання запрошень до 25 жовтня Підтвердження про участь до 5 листопада Заїзд та реєстрація учасників 20-21 листопада
Доповіді учасників будуть надруковані у щоричному збірнику «Горизонти прикладної лінгвістики і лінгвістичних технологій» після закінчення...
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв iconДовідкова інформація
Заїзд, реєстрація та розміщення учасників олімпіади в туристичному комплексі «Черемош» (вул. Комарова, 13а)
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв iconПорядок роботи конференції
Заїзд та реєстрація учасників буде відбуватися з 21 травня 2012 року за адресою м. Київ, вул. Героїв Оборони 13, корпус 4, кімната...
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв iconПлан проведення методичної естафети І. Організація роботи естафети педагогічного досвіду 9 00 9 30 Заїзд та реєстрація учасників естафети педагогічного досвіду
Позакласний захід до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників «Тих днів у пам’яті не стерти І сьогодні»
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв iconПорядок І регламент роботи конференції: 00 – 10. 00 реєстрація учасників конференції
З залізничного вокзалу – маршрутними таксі №16, №32, №26 до зупинки на вулиці Рози Люксембург, піднятися до вулиці Щорса та звернути...
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв icon11 травня 2010 р
Реєстрація учасників у приміщенні Закарпатського державного університету за адресою: вул. Заньковецької, 89 а (ректорат, 103 ауд.)....
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв iconТуристсько-інформаційний
Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, Центральний корпус за адресою: м. Харків, площа Свободи, 4, 4 поверх,...
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв iconІнформація про ІІ етап заочної олімпіади з математики у 2009/2010 н р
У ньому прийняли участь 19 учасників 7 – 11 класів. З них: 4 учасники – 7-го класу, 1 учасник – 8-го класу, 11 учасників – 9-го класу,...
Регламент роботи для учасників: Заїзд/виїзд, реєстрація учасників на виставку в Палац Мистецтв icon160грн. (з Пдв), для зарубіжних учасників – 20 у о. заочна участь, для учасників з України – 120грн
Для осіб, що не мають наукового ступеня необхідно додати засвідчену рецензію доктора економічних наук
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи