З філософських наук icon

З філософських наук
НазваЗ філософських наук
Дата13.08.2012
Розмір31.7 Kb.
ТипКонкурс

Інформаційний лист

Повідомляємо Вас, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.10.2011 р. № 1187, другий (Всеукраїнський) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук (далі - ' Конкурсу) буде проведений в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова на базі філософського факультету?

Всі необхідні документи для учасників II туру Конкурсу розміщені на сайті філософського факультету ОНУ (http://www.philosof.onu.edu.ua/ -головна сторінка - об'ява «Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт з філософських наук»). У цій же об'яві наведено склад галузевої конкурсної комісії й апеляційної комісії конкурсу.

«У Конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, студенти - громадяни зарубіжних країн, які навчаються у вищих навчальних закладах України та інших країн».

Таким чином, взяти участь у Конкурсі мають можливість студенти будь-яких напрямів підготовки та спеціальностей, у тому числі студенти-філософи.

«На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2 осіб) з актуальних проблем філософських наук, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення».

У відповідності до наказу, перший тур Конкурсу проводиться у вищих навчальних закладах III - IV рівнів акредитації, де навчаються студенти.

Конкурсна комісія вищого навчального закладу відбирає не більше трьох кращих наукових робіт та надсилає їх до базових вищих навчальних закладів.

Другий тур Конкурсу з філософських наук буде проведений в ОНУ імені І.І.Мечникова ^ 25 - 29 лютого 2012 р. (рецензування надісланих робіт) й 26-30 березня 2012 р. (підсумкова науково-практична конференція в ОНУ імені І.І.Мечникова, на яку будуть запрошені кращі учасники Конкурсу).

У відповідності до вимог міністерства до кожної наукової роботи переможців першого туру Конкурсу додається анотація наукової роботи (додаток 1).

Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром (шифр - не більше двох слів).

В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи (додаток 2) та рішення Вченої ради вищого навчального закладу про представлення роботи на Конкурс (якщо перший тур не проводився).

На Конкурс подаються наукові роботи, відповідно оформлені, а саме:

текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал - 1,5, кегль - 14, з одного боку аркуша паперу формату А4 ( 210 х 297 мм). Обсяг зброшурованої конкурсної роботи не повинен перевищувати 22 сторінок без урахування додатків. Наукова робота обов'язково повинна мати назву, план, й список використаної літератури.

До наукової роботи, у разі наявності, додаються акт про впровадження її результатів, статті автора, тощо.

Креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на листі стандартного розміру.

Список літератури оформлюється у відповідності до вимог ДАК (ВАК) або до вимог до статей у «Вісник ОНУ імені І.І.Мечникова. Філософія» (сайт філософського факультету ОНУ http://www.philosof.onu.edu.ua/ - бібліотека -Вісник ОНУ).

Кращі студентські роботи будуть нагороджені дипломами міністерства й рекомендовані до друку У фахові видання.

Студентські наукові роботи необхідно надіслати до ^ 20 лютого 2012 р. за поштовим штемпелем на адресу: Філософський факультет, ОНУ, вул. Дворянська, 2, Одеса, 65026, Україна.

Просимо також надіслати електронні варіанти робіт з розширенням .doc на адресу: vitaliya_gotynyan@ukr.net; у темі зазначити: Конкурс 2012.

Для зручності контактів у документах обов'язково вказуйте електронні адреси учасників та номера мобільних телефонів.

Контакти: - 063-89-30-538; vitaliya gotynyan@ukr.net (доцент Готинян-Журавльова Віталія Віталіївна); 048-726-35-13; philosof@list.ru (деканат філософського факультету).

Заступник голови галузевої конкурсної

комісії з філософських наук,

декан філософського

факультету, доцент

О.В.Чайковський

E-mail: philosof@list.ru м.т.: 050-645-23-77.

Схожі:

З філософських наук iconПресс-релиз 27. 03. 2012 науково-практичної конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук (далі – Конкурсу). Поселення
З філософських наук iconПресс-релиз 27. 03. 2012 науково-практичної конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук (далі – Конкурсу). Поселення
З філософських наук icon«Методика викладання дисциплін філософського циклу» укладач кандидат філософських наук, доцент Поплавська Т. М. «Затверджую»
Даний курс орієнтований на навики викладання філософії І філософських дисциплін в рамках держстандарту філософської підготовки
З філософських наук iconІнститут соціальних наук загальний опис Інституту соціальних наук
Кондратик Леонід Йосипович – завідувач кафедри соціології, доктор філософських наук, професор, декан Інституту соціальних наук
З філософських наук iconПрограма курсу філософія прагматизму
Викладач – Поліщук Ніна Павлівна, доктор філософських наук, ст наук співробітник
З філософських наук iconДругі кулішеві читання з філософії етнокультури
Левчук Л. Т., Личковах В. А., Мєднікова Г. С., Оніщенко О.І., Панченко В.І., Петрова О. М., доктори історичних наук Дятлов В. О.,...
З філософських наук iconЗбірка авторських навчальних програм дисциплін із гуманітарної та методологічної підготовки
Поліщук І.Є. – завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук, доцент, кандидат філософських наук
З філософських наук iconА. В. Висоцький Програма практики студентів
Жадько В. О., доктор філософських наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, завідувач кафедри журналістики Інституту...
З філософських наук iconМетодичні рекомендації з дисципліни «Філософія та методологія науки» для магістрантів усіх спеціальностей університету
Укладачі: Поліщук І.Є. – кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук
З філософських наук iconМіністерство освіти І науки україни
Гуманітарний вісник” (зареєстрованому постановою Президії вак україни з психологічних та філософських наук від 14. 04. 2010 №1-05/3,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи