Графік та методика відробок пропущених занять icon

Графік та методика відробок пропущених занять
НазваГрафік та методика відробок пропущених занять
Дата31.07.2012
Розмір8.46 Kb.
ТипДокументи

Графік та методика відробок пропущених занять


Приймання відробок по фармакології проводиться щочетверга з 16.00 до 18.00 двома викладачами. Один викладач приймає відробки у україномовних студентів, другий – у іноземних студентів (російськомовних та англомовних).

Для відробки «нб» по поважній причині (у випадку відробки «нб» з неповажної причини спочатку повинна буди оплата) студент спочатку отримує завдання з теми заняття: виписати рецепти та перелічити показання до застосування препаратів. Після цього студент усно відповідає на питання викладача по теоретичному матеріалу теми заняття.

Завдання з рецептури оцінюється як «+» (зараховано) або «-« (не зараховано), а за теоретичні знання студент отримує оцінку, яка потім перераховується у бали згідно кредитно-модульної системи.

У випадку пропуску заняття з теоретичної частини змістового модуля студент спочатку проходить комп`ютерне тестування. При умові успішного тестування (60% правильних відповідей) студент допускається до складання теоретичної частини змістового модуля у письмовому вигляді з наступною співбесідою по питаннях білета.

Схожі:

Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік та методика відробок пропущених занять
Приймання відробок по клінічній фармакології проводиться щочетверга з 16. 00 до 18. 00 двома викладачами. Один викладач приймає відробки...
Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік
...
Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік відробок пропущених занять на v-му курсі

Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік
Графік відробок пропущених занять на ііі-му курсі /vі-семестр 2011/2012 н р./ медичного факультету зі спеціальності "Сестринська...
Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік консультацій викладачів кафедри загальної гігієни та екології
Графік відробок пропущених занять (у вівторок) весняний семестр 2012-2013 навчального року
Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік відробок пропущених занять на 4-му курсі стоматологічного факультету ( 7- семестр 2012 – 2013 н р.)

Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік відробок пропущених занять на 4-му курсі стоматологічного факультету ( 8 семестр 2011 – 2012 н р.)

Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік відробок пропущених занять на 3-му курсі стоматологічного факультету ( 5- семестр 2012 – 2013 н р.)

Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік відробок пропущених занять на v-му курсі /Х-семестр 2011/2012 н р./ медичного факультету

Графік та методика відробок пропущених занять iconГрафік відробок пропущених занять на і-му курсі /іі-семестр 2011/2012 н р. медичного факультету

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи