Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” icon

Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень”
Скачати 32.81 Kb.
НазваРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень”
Дата19.08.2012
Розмір32.81 Kb.
ТипРегламент


РОБОЧИЙ РЕГЛАМЕНТ

МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ І ОЦІНЮВАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

Методи прийняття управлінських рішень”

(2009/10 навч. рік, V семестр, «Менеджмент»)


  1. Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 108 год./3,0 кред.; Лк. - 30 год./15; пр. – 20 год./10; диф.залік.

  2. Організація навчального процесу: семестрів викладання – 1; модульних циклів – 2.

  3. Шкала оцінювання з навчальної дисципліни: R = 120 балів (3 кред.* 40 бал./кред.).
  1. Розподіл рейтингових балів за видами навчальної роботи:

а) Робота на аудиторних заняттях (0,3R = 36 балів):

- Лекції: 15 лк.* 1,2 б./лк. = 18 балів

- Практичні заняття: 10 пр. * 1,8 б./пр. = 18 балів

б) Виконання завдань на практичних заняттях (10 завдань) максимально 20 балів (при позитивному оцінюванні з кожної практичної роботи 1,2-2 бали).

в) Виконання РР – при позитивному оцінюванні від 8,4 до 14 балів (зараховується у ІІ модульному циклі; захист передбачається).

г) Складання комплексних письмових модульних контролів – всього 50 балів (один у кожному модульному циклі, шкала оцінювання кожного - 25 балів):

- Теоретичне завдання (при позитивному оцінюванні) – від 9 до 15 балів;

- Практичне завдання (при позитивному оцінюванні) – від 6 до 10 балів.  1. ^ Підсумок рейтингових балів за модульними циклами (при позитивному оцінюванні):

1-й модульний цикл: 10 лк. * 1,2 б./лк. + 5 пр.*1,8 б./пр. + 5 пр. * 2 б./пр. + 25 б. = 56 б. (max)

min: 56*0,35 = 19,6 б.


2-й модульний цикл: 5 лк.*1,2 б./лк. + 5 пр.*1,8 б./пр. + 5пр.*2 б./пр. + 14 + 25 б. = 64 б. (max)

min: 64*0,35 = 22,4 б.  1. Умови ліквідації заборгованостей з поточної роботи: перескладання підсумкового модульного контролю студентами, які отримали рейтинговий бал за модульний цикл, що відповідає незадовільній оцінці (менше зазначеної в п. 5), проводиться не пізніше двох тижнів після атестаційного. Позитивні оцінки з модульного циклу в цілому та його складових не підвищуються.
  1. ІРС за розкладом занять використовуються для консультаційної роботи (в тому числі за призначенням викладача), захисту розрахункових робіт та робіт за п.6.
  1. Підсумкове семестрове оцінювання навчальної роботи студента: оцінювання відповідно до отриманих за семестр рейтингових балів здійснюється за такою шкалою:
^ Шкала оцінювання ECTS

Визначення

Чотирибальна національна шкала оцінювання

Рейтингова бальна шкала оцінювання

A

ВІДМІННО

5 (відмінно)

108 ≤ RD ≤ 120

B

ДУЖЕ ДОБРЕ

4 (добре)

102 ≤ RD < 108

C

ДОБРЕ

90 ≤ RD < 102

D

ЗАДОВІЛЬНО

3 (задовільно)

78 ≤ RD < 90

E

ДОСТАТНЬО

72 ≤ RD < 78

FX

НЕЗАДОВІЛЬНО – можливе складання заходу підсумкового семестрового контролю

2 (незадовільно)

42 ≤ RD < 72

F

НЕЗАДОВІЛЬНО – до заходу підсумкового семестрового контролю не допускається, необхідний повторний курс з навчальної дисципліни

RD < 42


- Диференційований залік як захід семестрового контролю складається тільки при незадовільній оцінці поточного модульного контролю “FX” (від 42 до 72 балів) і проводиться за правилами екзамену. Підвищення позитивної оцінки, визначеної на підставі рейтингових балів поточного модульного контролю, не відбувається.

  • Студенти, які мають рейтинговий бал за семестр менше 42 до диференційованого заліку не допускаються.Провідний викладач

навчальної дисципліни _________________ Д.О.СмоленніковЗавідувач кафедри _________________ О.М.Теліженко


31 серпня 2009 р.

Схожі:

Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconРегламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни "Розробка та прийняття управлінських рішень"
Модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Розробка та прийняття управлінських рішень”
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconРегламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни " Прийняття проектних рішень "
Модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Прийняття проектних рішень”
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 180 год./5,0 кред.; Лк. 40 год./20; пр. – 30 год./15; Одз; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни «Міжнародна економіка»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 144 год./4,0 кред.; Лк. 30 год./15; пр. – 30 год./15; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 90 год./2,5 кред.; лк. 20 год./6; пр. – 20 год./6; форма контролю − дск
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Дослідження ринку”
move to 587-183037
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” icon2012/2013 н р. Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconМт-91 1 Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни "фізика"
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Аудит І оцінювання управлінської діяльності”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 54 год./1,5 кред.; Лк. 10 год./5; пр. – 10 год./5; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень” iconРегламент модульно рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Основи управлінського консультування» (2012/2013 навчальний рік, II семестр, Напрям підготовки 0502 Менеждмент)
Модульно – рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Основи управлінського консультування»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи