Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” icon

Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка”
Скачати 48.83 Kb.
НазваРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка”
Дата19.08.2012
Розмір48.83 Kb.
ТипРегламент

РОБОЧИЙ РЕГЛАМЕНТ

МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ І ОЦІНЮВАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

Макроекономіка”

(2011/12 навч. рік, ІІІ семестр, ФЕМ)

  1. 1. Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 180 год./5,0 кред.; Лк. -40 год./20; пр. – 30 год./15; КР; іспит.

  2. 2. Організація навчального процесу: семестрів викладання – 1 сем.; модульних циклів – 3.

  3. 3. Шкала оцінювання з навчальної дисципліни: R = 200 балів (5 кред.* 40 бал./кред.).

  4. 4. Розподіл рейтингових балів за видами навчальної роботи:


а) Відвідування лекцій і семінарів:

- Лекції: 9 балів.

- Практичні заняття: 9 балів.

У разі порушення учбової дисципліни на лекційних, практичних, індивідуальних заняттях бали за відвідування аудиторних занять не зараховуються. Підтвердженням зазначеної кількості балів є також наявність у студента повного конспекту лекцій, і законспектованого матеріалу практичних занять тощо.

б) Виконання КР (обов’язкової контрольної роботи) – максимальний бал при позитивному оцінюванні контрольної 32 бали. КР має вигляд аргументованого аналітичного твору (максимальний обсяг 10 сторінок машинописного тексту, формат А 4, інтервал 1.5, шрифт 14) на призначену викладачем тему. Контрольна робота має містити такі елементи: питання (тема КР), огляд літературних джерел (максимум 3-5 джерел), аналіз статисти стичного матеріалу або аналітична модель, висновки. Всі ці елементи повинні бути виділені в тексті роботи (наприклад курсивом). Тема призначається на початку першої лекції другого модульного циклу. Бали за контрольну роботу зараховуються у другому модульному циклі. Термін здачі КРп’ята лекція другого модульного циклу. Після вказаного терміну (без поважної причини, завіреної в деканаті) контрольні не приймаються, студенту виставляється 0 балів за КР.

в) Модульні контрольні роботи (підсумковий модульний контроль) проводяться на атестаційному тижні. Передбачено три модульні контрольні (теста): 20 балів , 30 балів, 30 балів відповідно.

г) ДСК – проводиться в письмовій формі протягом 1 г. 20 хв. ДСК включає 2 аналітичних питання (наприклад: математичний доказ твердження, кількісний аналіз властивостей рівноваги) і 2 задачі (кожен вид завдання ДСК оцінюється у 20 балів). Максимальна сума балів за ДСК при позитивному оцінюванні 80 балів.

5. ^ Умови ліквідації заборгованостей з поточної роботи: студенти, які отримали рейтинговий бал за модульний цикл, що відповідає незадовільній оцінці (менше „Е”) мають ліквідувати заборгованість. Ліквідація заборгованості здійснюється у формі усної співбесіди або письмової роботи (за призначенням викладача) по питаннях модульного циклу. Студент має ліквідувати заборгованість не пізніше двох тижнів після атестаційного на індивідуальних заняттях за розкладом. При цьому максимальна сума балів, яку може отримати студент (ліквідувавши заборгованість), відповідає мінімальній сумі балів оцінки „Е”.

  1. 6. Модульні контрольні роботи, ДСК, КР не переписуються.

  2. 7. ІРС за розкладом занять використовуються для проведення поточного ретельного моніторингу (контрольні роботи, співбесіди) знань студентів, консультацій з дисципліни, проведення консультацій з КР, ліквідації поточної заборгованості. Поточна заборгованість з семінарських занять має бути ліквідована протягом поточного модулю.8. ^ Підсумкове семестрове оцінювання навчальної роботи студента: оцінювання відповідно до отриманих за семестр рейтингових балів здійснюється за такою шкалою:^ Шкала оцінювання ECTS

Визначення

Чотирибальна національна шкала оцінювання

Рейтингова бальна шкала оцінювання

A

ВІДМІННО

5 (відмінно)

180 ≤ RD ≤ 200

B

ДУЖЕ ДОБРЕ

4 (добре)

160 ≤ RD < 180

C

ДОБРЕ
130 ≤ RD < 160

D

ЗАДОВІЛЬНО

3 (задовільно)

110 ≤ RD < 130

E

ДОСТАТНЬО

100 ≤ RD <110

FX

НЕЗАДОВІЛЬНО – можливе складання заходу підсумкового семестрового контролю

2 (незадовільно)

70 ≤ RD < 96

F

НЕЗАДОВІЛЬНО – до заходу підсумкового семестрового контролю не допускається, необхідний повторний курс з навчальної дисципліни

1 (неприйнятно)

RD < 70Провідний викладач

навчальної дисципліни ________________ М.В. Брюханов
Завідувач кафедри _________________ О.В.Прокопенко


«____» ____________ 2011 р.

Схожі:

Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 180 год./5,0 кред.; Лк. 40 год./20; пр. – 30 год./15; Одз; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни «Міжнародна економіка»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 144 год./4,0 кред.; Лк. 30 год./15; пр. – 30 год./15; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Дослідження ринку”
move to 587-183037
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” icon2012/2013 н р. Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconМт-91 1 Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни "фізика"
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Аудит І оцінювання управлінської діяльності”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 54 год./1,5 кред.; Лк. 10 год./5; пр. – 10 год./5; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconРегламент модульно рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Основи управлінського консультування» (2012/2013 навчальний рік, II семестр, Напрям підготовки 0502 Менеждмент)
Модульно – рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Основи управлінського консультування»
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Комунікації міжнародних проектів»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 90 год./2,5 кред.; лк. 20 год./4; пр. – 20 год./4; форма контролю − пмк
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 90 год./2,5 кред.; лк. 20 год./6; пр. – 20 год./6; форма контролю − дск
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Макроекономіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Дослідження ринку”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 72 год./2,0 кред.; Лк. 30 год./15; диф залік; модульна атестація
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи