Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” icon

Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка”
НазваРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка”
Дата19.08.2012
Розмір39.8 Kb.
ТипРегламент
РОБОЧИЙ РЕГЛАМЕНТ

МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ І ОЦІНЮВАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

модульно-рейтингової системи контролю і оцінювання з дисципліни

Міжнародна економіка”


для студентів 6.050107 “Економіка підприємства”, 6.050104 “Фінанси”, 6.050100 “Маркетинг”

(шифр та назва напряму підготовки або спеціальності, для студентів якої викладається дисципліна)

(2011/12 навч. рік, ІІІ семестр, ФЕМ)

  1. Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 180 год./5,0 кред.; Лк. -40 год./20; пр. – 30 год./15; ОДЗ; диф. залік.

  2. Організація навчального процесу: семестрів викладання – 1 сем.; модульних циклів – 3.

  3. Шкала оцінювання з навчальної дисципліни: R = 200 балів (5 кред.* 40 бал./кред.).

  4. Розподіл рейтингових балів за видами навчальної роботи:

а) Відвідування лекцій і семінарів:

- Лекції: 20 лк.* 1,5 б./лк. = 30 балів

- Практичні заняття: 15 пр. * 2 б./пр. = 30 балів

У разі порушення учбової дисципліни на лекційних, практичних, індивідуальних заняттях бали за відвідування аудиторних занять не зараховуються. Підтвердженням зазначеної кількості балів є також наявність у студента повного конспекту лекцій, і законспектованого матеріалу практичних занять тощо.

б) Робота на практичному занятті (усна відповідь на 1 теоретичне питання, наведення визначення, графіка, формули, тестові завдання): 4 бала * 15 = 60.

в) Виконання ОДЗ (обов’язкової контрольної роботи) – максимальний бал при позитивному оцінюванні контрольної і захисту 20 балів. ОДЗ є складовою додаткового семестрового контролю.

^ Термін здачі ОДЗтретя лекція третього модульного циклу. Після вказаного терміну контрольні не приймаються, студенту виставляється 0 балів за ОДЗ.

г) Модульні контрольні роботи (підсумковий модульний контроль) проводяться на атестаційному тижні. Передбачено три модульні контрольні по 20 балів: 3*20=60 балів.

д) ДСК (додатковий семестровий контроль) – проводиться в письмовій формі протягом 1 г. 20 хв. Максимальна сума балів за ДСК при позитивному оцінюванні 80 балів.

^ Усього рейтингових балів: 200 балів.

Умови ліквідації заборгованостей з поточної роботи: студенти, які отримали рейтинговий бал за модульний цикл, що відповідає незадовільній оцінці (менше „Е”) мають ліквідувати заборгованість. Ліквідація заборгованості здійснюється у формі усної співбесіди або письмової роботи (за призначенням викладача) по питаннях модульного циклу. Студент має ліквідувати заборгованість не пізніше двох тижнів після атестаційного на індивідуальних заняттях за розкладом. При цьому максимальна сума балів, яку може отримати студент (ліквідувавши заборгованість), відповідає мінімальній сумі балів оцінки „Е”.

  1. ^ Модульні контрольні роботи, ДСК не переписуються.

  2. ІРС за розкладом занять використовуються для проведення поточного ретельного моніторингу (контрольні роботи, співбесіди) знань студентів, консультацій з дисципліни, проведення консультацій з ОДЗ, ліквідації поточної заборгованості.
  1. ^ Підсумкове семестрове оцінювання навчальної роботи студента: оцінювання відповідно до отриманих за семестр рейтингових балів здійснюється за такою шкалою:
^ Шкала оцінювання ECTS

Визначення

Чотирибальна національна шкала оцінювання

Рейтингова бальна шкала оцінювання

A

ВІДМІННО

5 (відмінно)

180 ≤ RD ≤ 200

B

ДУЖЕ ДОБРЕ

4 (добре)

160 ≤ RD < 180

C

ДОБРЕ

130 ≤ RD < 170

D

ЗАДОВІЛЬНО

3 (задовільно)

110 ≤ RD < 130

E

ДОСТАТНЬО

100 ≤ RD <110

FX

НЕЗАДОВІЛЬНО – можливе складання заходу підсумкового семестрового контролю

2 (незадовільно)

70 ≤ RD < 100

F

НЕЗАДОВІЛЬНО – до заходу підсумкового семестрового контролю не допускається, необхідний повторний курс з навчальної дисципліни

1 (неприйнятно)

RD < 70Провідний викладач

навчальної дисципліни _________________ Т.І. ІвановаЗавідувач кафедри _________________ О.В.Прокопенко


«____» ____________ 2011 р.

Схожі:

Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни «Міжнародна економіка»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 144 год./4,0 кред.; Лк. 30 год./15; пр. – 30 год./15; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconРегламент модульно рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Основи управлінського консультування» (2012/2013 навчальний рік, II семестр, Напрям підготовки 0502 Менеждмент)
Модульно – рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Основи управлінського консультування»
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Дослідження ринку”
move to 587-183037
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” icon2012/2013 н р. Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconМт-91 1 Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни "фізика"
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconРегламент модульно рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіка І фінанси підприємства»
Модульно – рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіка І фінанси підприємства»
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Аудит І оцінювання управлінської діяльності”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 54 год./1,5 кред.; Лк. 10 год./5; пр. – 10 год./5; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Комунікації міжнародних проектів»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 90 год./2,5 кред.; лк. 20 год./4; пр. – 20 год./4; форма контролю − пмк
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Операційні системи”
Структура навчальної дисципліни: заг обсяг 72 год/2 кред.; лк. — 20 год./10; пр. — 10 год./5; д/зал
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка” iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 90 год./2,5 кред.; лк. 20 год./6; пр. – 20 год./6; форма контролю − дск
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи