М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування icon

М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування
Скачати 189.13 Kb.
НазваМ.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування
Дата05.10.2014
Розмір189.13 Kb.
ТипПрограма


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова приймальної комісії ОНЕУ

__________________ М.І. Звєряков

«____» лютого 2014 р.
Програма фахового вступного випробування

за напрямом підготовки

6.030510 «Товарознавство і торговельне підприємництво»

для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавру з базової освіти

Голова фахової атестаційної комісії

кандидат технічних наук,

____________ доцент Кунділовська Т.А.

Одеса 2014 р.
ЗМІСТ

^ I. ПЕРЕДМОВА

II. Структура фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВРУ з базової освіти

ІІІ. Програма фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВРУ з базової освіти. Змістовні модулі дисциплін

ІV. Критерії оцінки фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВРУ з базової освіти

^ I. ПЕРЕДМОВА
Програму вступних випробовувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за напрямом підготовки 6.030510 "Товарознавство і торговельне підприємництво" для вступників, які мають диплом за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра іншого напряму підготовки, спеціаліста іншої спеціальності розроблено відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.030510 "Товарознавство і торговельне підприємництво", які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 09 лютого 2009 р. № 80, 27 серпня 2010 р. № 943 та варіативною компонентою ОНЕУ для студентів денної форми навчання.

Вступні випробування для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра дозволяють виявити рівень підготовки абітурієнтів, ступінь володіння професійними знан­нями та уміннями для виконання робочих функцій, зазначених в освітньо-кваліфікаційній характеристиці.

Мета вступних випробовувань – оцінка рівня професійних знань, умінь та навичок абітурієнтів.
^ II. Структура фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВРУ з базової освіти
1.Вступні випробовування складаються з тестової перевірки знань. Програма тестової перевірки знань складається з 4 модулів – блоків дисциплін.

1.1. Банк кількості тестових завдань для діагностики знань абітурієнтів при проведені вступних випробовувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за напрямом підготовки 6.030510 "Товарознавство і торговельне підприємництво" для вступників, які мають диплом за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста:

 1. Товарознавство продовольчих товарів рослинного походження – 225/10.

 2. Товарознавство продовольчих товарів тваринного походження – 225/10.

 3. Товарознавство одягово-взуттєвих товарів – 225/10.

 4. Товарознавство господарчих, будівельних та товарів культурно-побутового призначення – 225/10.

Загальна кількість тестів – 900/40.

Примітка: чисельник - банк тестових завдань (загальна кількість);

знаменник - кількість тестових завдань, які пропонуються на тестуванні.


Тестові завдання сформовані у закритій формі з запропонованими відповідями, з яких вибирають правильні з множини (чотири відповіді, тільки одна з яких є правильною).

Тестові завдання закритої форми складаються з трьох компонентів:

1) інструкції щодо їх виконання;

2) запитальної (змістовної) частини;

3) відповідей.

Типове тестове завдання наведено у Додатку.
ІІІ. Програма фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВРУ з базової освіти. Змістовні модулі дисциплін
Розділи програми вступного випробовування для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра для вступників складені на основі програм дисциплін, що увійшли до складу вступного випробовування. Під час підготовки рекомендується коригування з літературою, список якої наведено наприкінці кожної програми.
^ Модуль 1. «Товарознавство продовольчих товарів»

Частина І. Товарознавство продовольчих товарів рослинного походження

Тема 1. Зерноборошняні товари: зернові культури; крупа і круп’яні концентрати; борошно; хліб і хлібобулочні вироби; сухарні вироби; бубличні вироби; макаронні вироби.

Тема 2. Плодоовочеві товари: свіжі плоди та свіжі овочі; продукти переробки плодів і овочів.

^ Тема 3. Крохмаль, цукор, кондитерські вироби: крохмаль і крохмалепродукти; цукор та його замінювачі; мед; кондитерські вироби – цукристі, борошняні; національні кондитерські вироби; кондитерські вироби спеціального призначення.

^ Тема 4. Смакові товари: чай і чайні напої; кава і кавові напої; прянощі та приправи; безалкогольні напої; слабоалкогольні напої; алкогольні напої; тютюнові вироби.
^ Частина ІІ. Товарознавство продовольчих товарів тваринного походження

Тема 1. Харчові жири: склад і властивості сировини; речовини супутні гліцеридам; рослинні олії; тваринні топлені жири; гідрогенізовані та переетерифіковані жири; маргарин; жири для кулінарії, кондитерські, хлібопекарські; майонез.

^ Тема 2. Молоко і молочні товари: молоко та вершки; кисломолочні продукти; молочні консерви; морозиво; масло вершкове; сири.
Яйця та яєчні товари: пташині яйця; продукти переробки яєць.

^ Тема 3. М'ясо та м'ясні товари: характеристика забійних тварин; класифікація і маркування м'яса; морфологічний склад м'яса; після забійні зміни в м'ясі; холодильна обробка і розбирання м'ясних туш для роздрібної торгівлі; м'ясні субпродукти; м'ясо птиці; м'ясні копченості; ковбасні вироби; м'ясні консерви; фасоване м'ясо та м'ясні напівфабрикати; м'ясні кулінарні вироби.

^ Тема 4. Риба та рибні товари: жива товарна риба; водні нерибні об’єкти харчового використання; риба заморожена та морепродукти; солоні та мариновані гідробіонти; сушені, в'ялені та копчені гідро-біонти; консерви і пресерви з гідробіонтів; напівфабрикати і кулінарні вироби з гідробіонтів.

Ікряні товари.

^ Тема 5. Харчові концентрати.
При підготовці до іспиту абітурієнт повинен знати:
– стан та перспективи розвитку окремих груп продовольчих товарів, їх споживання, розвиток і торгівлю в Україні та інших країнах світу;

– хімічний склад і значення у харчуванні;

– сировину, що використовується для виробництва продовольчих товарів, її склад та властивості;

– основи виробництва продовольчих товарів, технологічні особливості виробництва окремих груп товарів, закономірності формування їх якості та споживних властивостей;

– класифікацію та асортимент товарів вітчизняного і зарубіжного виробництва, принципи формування асортименту товарів;

– вимоги до якості продовольчих товарів;

– методи оцінки якості продовольчих товарів;

– нормативну документацію на асортимент продовольчих товарів, оцінку якості та методи дослідження;

– умови зберігання і транспортування продовольчих товарів, фактори, що впливають на зміну їх якості під час зберігання, транспортування та реалізації.
Рекомендована література


 1. Мадані М.М. Програма нормативної дисципліни "Товарознавство продовольчих товарів". – Одеса : ОДЕУ, 2010. – 14 с.

 2. Сирохман І.В., Задорожний І.М., Пономарьов П.Х. Товарознавство продовольчих товарів: Підручник. 4-е вид, переробл. і доп. – Київ: Лібра, 2007. – 600 с.

 3. Сирохман І.В. Товарознавство крохмалю, цукру, меду кондитерських виробів. Підручник. . – Київ: Лібра, 2009. – 390 с.

 4. Задорожний І.М. Товарознавство зерно борошняних товарів: Підручник. – К.: Вища шк., 1993. – 189 с.

 5. Сирохман І.В., Лозова Т.М. Товарознавство м’яса та м’ясних товарів. 2-е вид. перероб. та доп. Підручник. – К.: Центр учбової літератури, 2009. – 378 с.

 6. Орлова Н.Я., Пономарьов П.Х. Товарознавство продовольчих товарів. "Фрукти, ягоди, овочі, гриби та продукти їхньої переробки": Підручник. - К.: ВЦ КНТЕУ, 2002.

 7. Рудавська Г.Б., Сирохман І.В. Товарознавство молочних і яєчних товарів: Підручник. - К.: ВЦ КНТЕУ, 2000.

 8. Тищенко Є.В., Пономарьов П.Х. Товарознавство харчових жирів: Підручник. - К.: ВЦ КНТЕУ, 2000.


Модуль 2. "Товарознавство непродовольчих товарів"

Частина І. Товарознавство одягово-взуттєвих товарів

Тема 1. Текстильні, швейні та трикотажні товари: волокна – натуральні, штучні, синтетичні нитки; ткацькі переплетення, тканини; швейні товари – побутові; спортивні; спеціальні; відомчий одяг; трикотажні переплетення, трикотажний одяг: верхній, білизна; панчішно-шкарпеткові товари, рукавички; шарфи.

^ Тема 2. Взуттєві товари: взуттєві матеріали: натуральні, штучні, синтетичні шкіри, текстильні матеріали. Шкіряне взуття: види, деталі, методи кріплення, розмірно-повнотний асортимент, асортимент за призначенням – побутове, спортивне взуття. Гумове взуття.

^ Тема 3. Хутряні товари: хутрова сировина, мінливість формування споживних властивостей напівфабрикату; асортимент напівфабрикату – зимові, весняні види хутра, хутряний свійський напівфабрикат, морський; вироби з хутра – верхній одяг, головні убори, хутряні убори, частина одягу з хутра.

^ Тема 4. Галантерейні товари: текстильна галантерея; шкіряна галантерея; металева галантерея; галантерея з пластичних мас та виробних матеріалів, щіткові вироби, дзеркала.
^ Частина ІІ. Товарознавство господарчих, будівельних та товарів культурно-побутового призначення

Тема 1. Товари господарського призначення: товари із пластмас, хімічні товари і нафтопродукти, клеючі засоби, лакофарбові, фарби, мийні засоби, мінеральні добрива тощо.

Тема 2. Силікатні побутові товари: скляні, керамічні побутові товари — фарфор, фаянс, майоліка, гончарні..

^ Тема 3. Металогосподарські товари: метали та сплави, металевий посуд, вироби для механічної обробки харчових продуктів, столові прибори, нагрівальні і освітлювальні прилади, приладдя для вікон і дверей, інструментальні товари, садово-городній інвентар.

^ Тема 4. Побутові електричні товари: електроустановочні вироби, побутові світильники, люмінесцентні лампи, електроосвітлювальна арматура, прилади для нагрівання води, прилади для сушіння, опалювальні прилади, інструмент з електронагрівом, побутові електричні машини, адсорбційно-дифузійні холодильники, термоелектричні холодильники, побутові пральні машини, машини для прасування, машини для прибирання приміщень – пилососи, підлогонатирачі, комбіновані машини для прибирання, побутові швейні машини, машини для механізації кухонних робіт, машини для підтримання мікроклімату в приміщенні, побутові кондиціонери, машини для механізації робіт на присадибній ділянці, сигнальні та контрольно-вимірювальні прилади, хімічні джерела світла, контрольно-вимірювальні прилади і зарядні пристрої тощо

^ Тема 5. Будівельні товари: мінеральні в'яжучі речовини, стінові, покрівельні та гідроізоляційні, теплоізоляційні, облицювальні, оздоблювальні, матеріали для підлоги, світлопропускальні, санітарно-технічні вироби і встановлювальна арматура.
Після вивчення відповідних розділів абітурієнт повинен знати:
– стан та перспективи розвитку окремих груп товарів, категорії, поняття, терміни, визначення, класифікацію;

– фактори формування споживчих властивостей: сировину, технологію виробництва;

– оцінку якості, показники властивостей, методи випробувань, контроль якості, правила користування та умови зберігання товарів;

– асортимент товарів, види, різновиди, конструктивні особливості, класифікаційні ознаки.
Рекомендована література


 1. Товарознавство господарських товарів: Підруч. для студ. товарознав. спец. вищ. навч. закл. / Н.К. Кисляк, Т.М. Коломієць, В.М. Кравченко. – К.: КНИГА, 19 – Т. 11. – 2004. – 448с.

 2. Власова А.В. Основи товарознавства непродовольчих товарів. Навчальний посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 208 с.

 3. Шепелев А.Ф., Печенежская И.А. Товароведение и експертиза непродовольственных товаров: Учебное пособие. – Москва: ИКЦ „МарТ”; Ростов н/Д, 2003. – 672 с.

 4. Ходыкин А.П., Ляшко А.А., Волошко Н.И., Товароведение непродовольственных товаров: Учебник.- 2-е изд., испр. – М.: Издательско –торговая корпорация „Дашков и К”, 2007. - 544 с.

 5. Справочник товароведа: Непродовольственные товары: В 3-х т. Т. 2 / С.И. Баранов, Е.И. Веденеев, А.Я. Володенков и др. – 3-е изд., пере раб. – М.: Экономика, 1990.- 463 с.

 6. Михайлов В.І. Товарознавство електропобутових товарів: Підручник. – К.: ВЦ КДТЕУ, 1999. – 232 с.

 7. Ляшко А.А., Ходыкин А.П. Товароведение и експертиза культтоваров. Товары для эстетического и интеллектуального развития: Учебное пособие. – М.: Издательско –торговая корпорация „Дашков и К”, 2007. – 298 с.

 8. Шепелев А.Ф., Гутова И,А,, Шмелев А.В. Товароведение и експертиза ювелирных товаров и часов: Учебное пособие. – Ростов н/Д:

издательский центр „МарТ”, 2001. – 192 с.
ІV. Критерії оцінки фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВРУ з базової освіти
Оцінка знань вступників з фахового вступного іспиту здійснюється за 100 бальною системою. За результатами тестового контролю вступник отримує максимально 100 балів ( 40 тестових питань в кожному одна правильна відповідь, кожний тест оцінюється в 2,5 бали).

Комісія фіксує результат тестування кожного абітурієнта у екзаменаційній відомості.

Вступник який набрав менше 24 бали на фаховому випробовуванні, не допускається до участі у конкурсі.


^

Додаток

Екзаменаційний білет № ---І. Тестові завдання (в кожному тесті одна правильна відповідь, яка оцінюється в 2,5 бали)

1. Найбільші виробники зерна у світі;

 1. Перу, США, Росія, Китай, Європейський Союз;

 2. Китай, Європейський Союз, США, Індія, Бразилія;

 3. США, Ангола, Румунія, Китай, Україна;

 4. Австрія, Японія, Китай, Україна.

^ 2. З фізико – хімічних показників у хлібі визначають:

 1. пористість, кислотність, вологість, масову частку вітаміну С і В, каротину;

 2. пористість, кислотність, вологість, зольність;

 3. пористість, кислотність, вологість, масову частку білків і клейковини;

 4. пористість, кислотність, вологість.

^ 3. Які ягоди належать до справжніх

 1. виноград, суниці, журавлина;

 2. смородина, аґрус, полуниці;

 3. чорниця, малина, ожина;

 4. порічки, малина, аґрус.

^ 4. На які калібри і товарні сорти за міжнародним стандартом FFV – 14 поділяють лимони:

 1. на 5 калібрів, вищий і 1 – й сорти;

 2. на 7 калібрів, вищий, 1 – й і 2 – й сорти;

 3. на 8 калібрів, 1 – й і 2 – й сорти;

 4. на 4 калібри, вищий, 1 – й і 2 – й сорти.

^ 5. Мед, що має золотистий відтінок, приємний, терпкий смак і слабкий аромат, належить до:

 1. білоакацієвого;

 2. малинового;

 3. соняшникового;

 4. липового.

^ 6. Тривалість зберігання льодяникової карамелі залежить від таких чинників

 1. вміст цукрів;

 2. температури зберігання;

 3. вологості карамелі;

 4. виду і способу випуску.

^ 7. Алкалоїд піперин і продукти його гідролізу зумовлюють характерний смак

 1. кмину;

 2. чорного перцю;

 3. духмяного перцю;

 4. кардамону.

^ 8. З масовою концентрацією у безводному спирті, мг/дм3: сивушного масла – 3, альдегідів – 4, ефірів – 24, вільних кислот – 12 етиловий спирт належить до:

1) 1 – го сорту;

2) Люкс;

3) Екстра;

4) вищого очищення.


^ 9. Яка масова частка жиру у сумішах жирових (%):

 1. 85, у тому числі молочного жиру 20;

 2. 90, у тому числі молочного жиру 25;

 3. 99, у тому числі молочного жиру 25;

 4. 95, у тому числі молочного жиру 25.

^ 10. Яка масова частка вологи у сумішах жирових (%):

1) 3.5;

2) 5.0;

3) 2.0;

4) 1.0;

11. Питне молоко фальсифікують додаванням:

 1. води, сирого молока, соди, крохмалю;

 2. вершків з низьким вмістом жиру, води, сирого молока, соди, крохмалю;

 3. маслянки, води, сирого молока, соди, крохмалю.

 4. сироватки, пектину, води, сирого молока, соди, крохмалю.

^ 12. До кисломолочних напоїв молочнокислого бродіння належать:

 1. йогурт, ряжанка, кефір, кумис;

 2. кефір, кумис, ацидофільно – дріжджове молоко;

 3. маслянки, води, сирого молока, соди, крохмалю;

 4. кефір, кумис, ряжанка для хворих на нирки.

^ 13. Порційний напівфабрикат нарізають з вирізки, який має неправильну форму завтовшки 2 – 3 см:

1) лангет;

2) антрекот;

3) ромштекс;

4) біфштекс натуральний.

^ 14. Натуральний порційний напівфабрикат у вигляді двох шматків м’якоті продовгуватої, як язички, форми завтовшки 1 – 1,2 см:

1) антрекот;

2) зрази натуральні;

3) лангет;

4) біфштекс.

^ 15. Щільним вважається:

 1. внутрішній шар білка;

 2. внутрішній шар жовтка;

 3. середній шар білка;

 4. зовнішній шар жовтка.

16. В яких соледозріваючих рибах краще відбувається процес дозрівання м’яса:

 1. з високим вмістом білків у м’ясі;

 2. з високим вмістом білків і мінеральних речовин у м’ясі;

 3. з високим вмістом жиру у м’ясі.

 4. з низьким вмістом білків у м’ясі, але високим вмістом жиру у печінці.

^ 17. Чим визначаються види розбирання риб:

 1. способом технологічної обробки, розміром, формою тіла, анатомічними і біологічними особливостями.

 2. погодними умовами і розміром риби.

 3. розміром риби, способом технологічної обробки, хімічним складом;

 4. формою тіла, консистенцією м’яса, наявністю інструментів.

^ 18. Які жири найважче засвоюються організмом людини:

 1. коров’яче масло;

 2. соєве масло;

 3. яловичий жир;

 4. соняшникова олія.

19. Який з томатних овочів найбільш багатий вітаміном С:

 1. томати закритого ґрунту;

 2. баклажан;

 3. перець солодкий;

 4. томати відкритого ґрунту.

^ 20. Який вміст вологи в кулінарних жирах ( не більше ):

1) 1%

2) 16%

3) 0.3 %

4) 0.7 %

21.Показник, який характеризує корисний ефект, який отримуємо при використанні електропобутових машин ЕПМ це:

 1. досконалість виконання основної функції;

 2. універсальність;

 3. 3)досконалість допоміжних функцій.

^ 22. При якому діапазоні температур оточуючого середовища здатні (повинні) працювати побутові холодильники тропічного виконання T:

1) 18°- 40°С;

2) 18°- 43°С;

3) 18°-38°С;

4) 20°- 42°С.

^ 23. До якого класу належать прилади, в яких захист від ураження електрострумом здійснюється від основної (робочої) ізоляції без заземлювальних пристроїв:

1) 0;

2) 01;

3) I;

4) II;

5) III.

^ 24. До якого ступеню захисту від вологи віднесете ЕПМ, якщо вона має захист внутрішніх частин від попадання води при вертикальному її падінні:

1) незахищені;

2) краплезахищені;

3) бризкозашищені;

4) водонепроникні.

^ 25. За конструктивним виконанням кондиціонери поділяють на :

 1. стельові та настінні;

 2. моноблочні та роздільно-агрегатні (спліт-системи);

 3. інверторні та канальні;

 4. інверторні та спліт-системи.

^ 26. Стійкість запаху (годин) парфумів „Екстра” відповідно до ГОСТ 17237-93 повинна бути:

 1. не менше 60 год.;

 2. не менше 70 год.;

 3. не менше 50 год.;

 4. не менше 30 год.

^ 27. Властивість мінералів розколюватися за напрямами, які обумовлені типом кристалічної решітки і давати рівні, гладкі, виблискуючі поверхні – це:

1) злам;

2) спайність;

3) твердість;

4) дисперсія.

^ 28. Яке дорогоцінне каміння змінює колір залежно від джерела світла:

1) олександрит;

2) опал;

3) аметист;

4) топаз.

29. Спеціальний знак встановленого зразка, що засвідчує виробника ювелірної продукції:

1) клеймо;

2) іменник;

3) знак-посвідчення;

4) проба.

^ 30. Внутрішній діаметр шина (мм) визначає розмір:

1) каблучки;

2) браслета;

3) підвіски;

4) сережки.

31. За природою сполучної речовини пластмаси поділяють:

1) На основі синтетичних смол і природних полімерів;

2) На основі полімерізаційних і поліконденсаційних смол;

3) Термопластичні і термореактивні;

4) Жорсткі, напівжорсткі, м'які.

^ 32. Пластифікатори надають виробам з пластмас:

1) Гнучкість, еластичність, знижують жорсткість, крихкість, розширюють температурний інтервал експлуатації;

2) Гнучкість, механічну міцність, високі електроізоляційні власти­вості, полегшують процес формування виробів;

3) Гнучкість, еластичність, підвищують тепло- та хімічну стій­кість, знижують жорсткість;

4) Гнучкість, еластичність, підвищують діелектичні властивості, знижують крихкість.

^ 33. Основа клею БФ-6 – це:

1) полівінілацетатна смола;

2) полівінілхлорид;

3) феноло-формальдегідна смола;

4) ефір целюлози та гліколевої кислоти;

5) синтетичні каучуки.

^ 34. Яка цифра в позначенні фарби вказує на те, що вона рекомендована для внутрішніх робіт:

1) 1;

2) 2;

3) 4;

4) 9;

5) 3.

35.За кількістю поживних речовин добрива поділяють на :

1) гранульовані, крупнокристалічні, рідкі;

2) прості та комплексні;

3) прості та комбіновані;

4) аміачні, нітратні, амідні.

^ 36. Для якого виду декорування характерний поверхневий матовий малюнок рослинного характеру, який наноситься на вироби мідними дисками різних діаметрів:

1) Номерне шліфування;

2) Гравірування;

3) Краклє;

4) Алмазне гранування.

^ 37.Гігроскопічність бавовни складає:

1) 12 %;

2) 9 %;

3) 15 %;

4) 4 %;

5) 11 %.

38.Тканини, вироблені зі змішаної пряжі, що складається з волокон різних кольорів:

1) Меланжеві;

2) Сирові;

3) Пестрявоткані;

4) Мерсеризовані.

39.Дефект у вигляді двох або кількох ниток, зароблених замість однієї:

1) Мушкуватість;

2) Смуга;

3) Двійник;

4) Залом.

40.До якої підгрупи тканин відносять креп-жоржет:

1) Жаккардові;

2) Чистокрепові;

3) Ворсові;

4) Напівкрепові.


Схожі:

М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconМ.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування зі спеціальності
Структура фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра з базової освіти
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconМ.І. Звєряков „ ” лютого 2013 р. Програма фахового вступного випробування зі спеціальності 03051003 „Експертиза товарів та послуг”
Структура фахового вступного іспиту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра з базової освіти
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconПрограма фахового вступного випробування з журналістики
Програма фахового вступного випробування складається з пояснювальної записки, вимог до рівня підготовки, структури і завдань, критеріїв...
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconПрограма вступного фахового випробування
Програма вступного фахового випробування зі спеціальності 03050301 „Міжнародна економіка” галузі знань 0305 „Економіка та підприємництво”...
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconПриватний вищий навчальний заклад «донецький інститут соціальної освіти» програма фахового вступного випробування
Програму вступного фахового випробування з української мови І літератури для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» укладено...
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconПрограма фахового вступного випробування зі спеціальностей 03060101 Менеджмент організацій І адміністрування
Програма фахового вступного випробування складена відповідно до гсвоу мону „Освітньо-кваліфікаційної програми” підготовки бакалавра...
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconПрограма фахового вступного випробування зі спеціальностей 03060102 «Менеджмент інноваційної діяльності»
Програма фахового вступного випробування складена відповідно до гсвоу мону „Освітньо-кваліфікаційної програми” підготовки бакалавра...
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconПрограма фахового вступного випробування зі спеціальностей 03060101 Менеджмент організацій І адміністрування
Програма фахового вступного випробування складена відповідно до гсвоу мону „Освітньо-кваліфікаційної програми” підготовки бакалавра...
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconВ. П. Кравець 2013 р. Програма фахового вступного випробування з туризмознавства
Програма фахового вступного випробування з туризмознавства для вступників за напрямом підготовки 140103 «Туризм», на базі освітньо-кваліфікаційного...
М.І. Звєряков лютого 201 4 р. Програма фахового вступного випробування iconВ. П. Кравець 2012 р. Програма фахового вступного випробування з туризмознавства
Програма фахового вступного випробування з туризмознавства для вступників за напрямом підготовки 140103 «Туризм», на базі освітньо-кваліфікаційного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи