План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік icon

План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік
Скачати 85.42 Kb.
НазваПлан роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік
Дата30.11.2012
Розмір85.42 Kb.
ТипПлан

План роботи ректорату
Волинського національного університету імені Лесі Українки
на 2011/2012 навчальний рік


Вересень

Засідання 1. (6 вересня 2011 р.)

 1. Затвердження графіка і плану роботи ректорату на 2011/2012 навчальний рік (ректор проф. Коцан І.Я.).

 2. Про підготовку до акредитації та ліцензування напрямів (спеціальностей) в університеті у 2011-2012 н. р. (в. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Балабуха Н. В.).

 3. Автоматизація обліку документів на основі системи «1С: Документообіг 8» (доц. Жигалло К.М., ст. викладач Товкач Р.В.)

Засідання 2. (20 вересня 2011 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення хімічного факультету у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан проф. Демчук В.В. ).

 2. Аналіз навчальної діяльності студентів університету за результатами заліково-екзаменаційних сесій 2010/2011 н. р. (начальник навчального відділу Заєць Л. О.).

 3. Стан готовності корпусів університету і гуртожитків до нового навчального року (проректор з економічних та господарських питань Подляшаник В.В.).

 4. Реалізація творчого потенціалу студентів ВНУ імені Лесі Українки: форми і напрямки роботи (директор ЦКіД Кравчук С.М.)


Жовтень

Засідання 3. (4 жовтня 2011 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення Інституту філології та журналістики у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Громик Ю.В.)

 2. Про затвердження переліку показників та методики, за якими здійснюватиметься рейтингова оцінка наукової, методичної та інноваційної діяльності факультетів (інститутів), кафедр і викладачів (керівник Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування доц. Герасимчук О.Б.).

 3. Документний фонд бібліотеки та його використання в 2011 році (директор бібліотеки доц.Собчук В.С.)

 4. Про забезпечення студентів житлом у гуртожитках (директор студмістечка Мацюк З.С.)Засідання 4. (18 жовтня 2011 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення факультету романо-германської філології у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Рогач О.О.).

 2. Про стан виконання графіків наукових стажувань та підвищення кваліфікації викладачів університету (завідувач відділу аспірантури, докторантури і наукових стажувань Філіпович М.Б.).

 3. Про функціонування і оновлення сайту університету ( Фесик О.А., Роспопа М.І.).

 4. Студентське самоврядування у ВНУ імені Лесі Українки як чинник активізації інтелектуального, громадського потенціалу молоді (голова студради Цапук Я.В.)

Листопад

Засідання 5. (01 листопада 2011 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення економічного факультету у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан проф. Ліпич Л.Г.).

 2. Про впровадження технологій дистанційного навчання у навчальний процес в університеті (доц. Чепрасова Т.І.).

 3. Про діяльність і стратегічні пріоритети Фонду розвитку Волинського національного університету імені Лесі Українки (виконавчий директор Фонду).

 4. Програма заходів до Дня студента у ВНУ імені Лесі Українки (голова студради Цапук Я.В.)


Засідання 6. (15 листопада 2011 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення факультету міжнародних відносин у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Федонюк С.В.).

 2. Про підготовку до підсумкового контролю з дисциплін «Основи економічних теорій» та «Економічна теорія» у формі комп’ютерного тестування (завідувач кафедри).

 3. Про проекти і програми міжнародного співробітництва університету (в.о. проректора з міжнародних зв’язків, доц. Федонюк С.В.)

 4. Про підготовку до конференції трудового колективу (голова профкому викладачів і працівників Кравчук В.В.).Грудень

Засідання 7. (06 грудня 2011 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення географічного факультету у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Мельнійчук М.М.).

 2. Про перспективи розвитку Навчально-наукового центру післядипломної освіти (в.о.директора центру доц.Слащук А.М.)

 3. Про підготовку до зимової заліково-екзаменаційної сесії (начальник навчального відділу Заєць Л.О.).

 4. Правові наслідки за допущення порушень під час заліково-екзаменаційної сесії (начальник юридичного відділу Руденко Р.Є.)

 5. Аналіз анкетування "Викладач очима студента" в університеті за результатами літньої екзаменаційної сесії (декан Інституту соціальних наук проф. Кондратик Л.Й.).


Засідання 8. (20 грудня 2011 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення ІФКЗ у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Бичук О.І).

 2. Про стан і перспективи розвитку підготовчого відділення (в.о. завідувача підготовчого відділення доц. Дурманенко Є.А.).

 3. Про результативність підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у Волинському національному університеті імені Лесі Українки через аспірантуру і докторантуру (завідувач відділу аспірантури, докторантури і наукових стажувань Філіпович М.Б.).

 4. Про діяльність і перспективи розвитку інформаційного центру ( керівник центру Фесик О.А.).

Січень

Засідання 9. (17 січня 2012 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення математичного факультету у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Ковальчук І.Р.).

 2. Система роботи з обдарованою молоддю у Коледжі технологій та бізнесу ВНУ імені Лесі Українки: здобутки та перспективи (директор коледжу Щеблюк С.Г.).

 3. Про роботу підготовчого відділення для студентів-іноземців у ВНУ імені Лесі Українки (в.о.проректора з міжнародних зв’язків доц. Федонюк С. В.).

 4. Про стан підготовки справ з ліцензування та акредитації напрямів (спеціальностей) (в.о. начальника відділу з ліцензування та акредитації Балабуха Н.В.)Засідання 10. (31 січня 2012 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення історичного факультету у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Шваб А.Г.).

 2. Стан інформаційного та комп’ютерного забезпечення навчального процесу та ефективність використання наявних ресурсів (в.о. начальника інформаційно-обчислювального центру Роспопа М.І.).

 3. Аналіз працевлаштування випускників 2011 року денної форми навчання (начальник відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Желамська Н.О.)

 4. Про стан виконання рішень ректорату за першу половину 2011/2012 н.р. (проректор з навчальної роботи проф. Гаврилюк С.В.).


Лютий

Засідання 11. (14 лютого 2012 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення біологічного факультету у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Поручинський А.І.).

 2. Про підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії. Аналіз проведення підсумкового семестрового контролю у формі комп’ютерного тестування (начальник навчального відділу Заєць Л. О.).

 3. Використання електронних ресурсів бібліотеки Волинського національного університету імені Лесі Українки в науковій та навчальній діяльності студентів (завідувач відділом автоматизації та комп’ютерних технологій Єдинак О.Г.)

 4. Програма Днів Лесі Українки в університеті (проректор з навчально-виховної роботи доц. Констанкевич І.М.)

 5. Про стан та перспективи видавничої діяльності в університеті (начальник редакційного відділу Калиновська В.В., начальник поліграфічного відділу Захарчук В.М., начальник відділу маркетингу поліграфічної продукції Карпук Т.В.)


Березень

Засідання 12. (06 березня 2012 р.)

  1. Наукові і навчально-методичні досягнення педагогічного інституту у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан інституту проф. Смолюк І.О.).

  2. Про стан реферування наукових фахових видань університету в Українському реферативному журналі "Джерело" (проректор з наукової роботи проф. Цьось А.В.)

  3. Про хід виконання Програми інформатизації Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011-2012 рр. та діяльність Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування (керівник Центру доц. Герасимчук О.Б.).

  4. Про роботу студентської поліклініки та санаторію-профілакторію (завідувач ФО "Студентська поліклініка" Сенатос Н.М., головний лікар санаторію-профілакторію Гошко Л.І.)

  5. Соціальна робота у студентському середовищі: зміст і форми (голова профкому студентів Дмитрук Ю.А.


Засідання 13. (20 березня 2012 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення юридичного факультету у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Якушев І.М.).

 2. Про підготовку та проведення в університеті „Фестивалю науки” (куратор наукового товариства аспірантів і студентів доц. Левчук Т.П.).

 3. Діяльність "Центру кар’єри" (керівник центру).

 4. Про діяльність музею історії університету (завідувач музею Фірс Г.Й.)


Квітень

Засідання 14. (03 квітня 2012 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення факультету психології у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан проф. Вірна Ж.П.).

 2. Про організацію профорієнтаційної роботи в університеті та формування якісного контингенту майбутніх абітурієнтів (відповідальний секретар приймальної комісії).

 3. Діяльність і перспективи розвитку Асоціації випускників Волинського
  національного університету імені Лесі Українки (виконавчий директор
  Асоціації випускників доц. Маланій О.О.)

 4. Про діяльність музею етнографії Волині та Полісся (завідувач музею Чибирак С.В.)


Засідання 15. (17 квітня 2012 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення Інституту мистецтв у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан проф. Гордійчук А.М.).

 2. Про організацію відзначення Дня університету (проректор з навчальної роботи проф.  Гаврилюк С. В.).

 3. Про участь студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки у ІІ Всеукраїнському етапі студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт (начальник науково-дослідної частини Дучимінська Т.І.).

 4. Про результати конкурсу "Краща кафедра" за показниками реєстру навчально-методичного доробку професорсько-викладацького складу університету (керівник Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування доц. Герасимчук О.Б.).

 5. Шляхи формування кадрового забезпечення професорсько-викладацького складу університету та його якісний склад (начальник відділу кадрів Могильончик В.В.).


Травень

Засідання 16.(15 травня 2012 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення фізичного факультету у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан доц. Головіна Н.А.).

 2. Аналіз анкетування "Викладач очима студента" в університеті за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії (декан Інституту соціальних наук проф. Кондратик Л.Й.).

 3. Про підготовку до літньої заліково-екзаменаційної сесії та роботу державних екзаменаційних комісій (начальник навчального відділу Заєць Л.О.).


Червень

Засідання 17. (5 червня 2012 р.)

 1. Наукові і навчально-методичні досягнення Інституту соціальних наук у 2010-2011 н.р., ефективність практичної підготовки, перспективи ліцензування нових напрямів (спеціальностей), формування контингенту студентів (декан проф. Кондратик Л.Й.).

 2. Про підготовку до 2012/2013 навчального року (проректор з навчальної роботи проф. Гаврилюк С.В.).

 3. Про підсумки акредитації та ліцензування напрямів (спеціальностей) в університеті (в.о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації доц. Балабуха Н.В. ).

 4. Про стан виконання рішень ректорату за другу половину 2011/2012 н.р. (проректор з навчальної роботи проф. Гаврилюк С.В.).

Схожі:

План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconПлан виховної роботи педагогічного інституту Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2008-2009 навчальний рік
Провести зустріч-знайомство студентів з викладачами, що працюють у педагогічному інституті
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconСтарший викладач кафедри менеджменту, податкової та бюджетної політики Волинського національного університету імені Лесі Українки
Волинського національного університету імені Лесі Українки, завідувач кафедри економіки підприємства та інноваційної діяльності
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconПлан роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки 06 10 жовтня 2008 р. Дата і час прове дення Події і заходи
Засідання робочої групи з підготовки до проведення виїзної ради гпо “Український форум” 23 жовтня 2008 р
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconПлан роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки 27 31 жовтня 2008 р. Дата і час прове дення Події і заходи
Робочі питання по будівництву бази-практик “Гарт”Зустріч з керівниками підрядних організацій, перевірка ремонтних робіт на даху навчального...
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconЗатверджую” Проректор з наукової роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки
move to 0-16767388
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconЗатверджую” Проректор з наукової роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки
move to 0-16767389
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconПлан виховної роботи у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на 2012/2013 навчальний рік
Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на 2012/2013 навчальний рік
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconЗатверджую” Проректор з наукової роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки
Підписання угод про навчання в аспірантурі за державним замовленням та на умовах контракту
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconЗатверджую” Проректор з наукової роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки
Підписання угод про навчання в аспірантурі за державним замовленням та на умовах контракту
План роботи ректорату Волинського національного університету імені Лесі Українки на 2011/2012 навчальний рік iconІнформаційний лист
Весняний «Фестиваль практичної психології на Світязі» відбудеться 21 23 травня 2012 року на оздоровчій базі Волинського національного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи