Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу icon

Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу
Скачати 20.77 Kb.
НазваViіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу
Дата07.08.2012
Розмір20.77 Kb.
ТипДокументи

VIІI Міжнародна наукова конференція соціологів у ДонДУУ

2 березня 2012 року в Донецькому державному університеті управління у рамках святкування 20-річчя ДонДУУ було проведено VIІI Міжнародну наукову конференцію «Сучасні суспільні проблеми у вимірі соціології управління».

З привітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Донецького державного університету управління, д.е.н., проф. О.С. Поважний, який відзначив здобутки кафедри соціології управління та побажав всім присутнім успіхів, ефективної роботи та щоб результати конференції отримали практичне застосування.

Учасників конференції привітав проректор з наукової роботи ДонДУУ, д.т.н., проф. В.Л. Пілюшенко, відмітивши, що незважаючи на свій молодий вік ДонДУУ є вищим навчальним закладом, який динамічно розвивається і цьому сприяє проведення подібних конференцій.

На пленарному засіданні виступили: перший проректор-проректор з навчально-педагогічної роботи ДонДУУ, завідувач кафедри соціології управління, д.соц.н., проф. В.В. Бурега – тема доповіді: «Державна служба України в соціальному просторі»; доктор, професор університету ім. Йілдирима Бєйязіта Билал Самбур (м. Анкара, Туреччина) – тема доповіді: «Цивілізаційний діалог: виклик для людства»; завідувач кафедри політичної аналітики та прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України, голова Платформи «Діалог Евразії» в Україні, д.політ.н., професор С.О. Телешун (м. Київ, Україна) – тема доповіді: «Соціальні наслідки кризи в Україні й ефективне управління»; д.соц.н., професор Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Л.М. Хижняк (м. Харків, Україна) – тема доповіді: «Керованість в теорії і практиці соціального управління»; д.соц.н., професор кафедри філософії та соціології Маріупольського державного університету Б.В. Слющинський (м. Маріуполь, Україна) – тема доповіді: «Управлінська культура сучасної бюрократичної еліти як специфічної етосної групи».

Під час роботи конференції розглядалося широке коло питань, присвячених проблемам ефективного управління та ролі в ньому соціології. В цілому робота конференції проходила за наступними секціями:

  • «Соціологія державного управління: соціологічні виміри та перспективи»

  • «Соціологія управління: сучасні тенденції розвитку»

  • «Соціальні комунікації і соціальні технології в управлінні»

  • «Соціологічне забезпечення управління реформаційними процесами в освіті»

У роботі конференції крім вітчизняних науковців прийняли участь дослідники з Росії, Білорусі, Німеччини, Туреччини. Усього в науковому форумі прийняло участь близько ста осіб.

За матеріалами конференції видано збірник наукових праць з соціології.

Ст. викладач кафедри соціології управління Чаплик М.М.

Схожі:

Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу iconП’ята міжнародна наукова конференція «українська діаспора: проблеми дослідження»
Національному університеті «Острозька академія» відбудеться П’ята міжнародна наукова конференція
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу iconViіi міжнародна науково-практична конференція
Кт в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу iconНаукова конференція у Менделевому університеті (Брно) у жовтні 2009 р в Менделевому аграрному І лісовому університеті у Брно відбулася міжнародна наукова конференція «Лісовий сектор – погляд у майбутнє»
У жовтні 2009 р в Менделевому аграрному І лісовому університеті у Брно відбулася міжнародна наукова конференція «Лісовий сектор –...
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу iconІ міжнародна наукова конференція: “візантія – україна-русь: історико-культурний контекст”
Міжнародна наукова конференція: “візантія – україна-русь: історико-культурний контекст”
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу iconМіжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Молодь – медицині майбутнього»
move to 849-14166
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу iconМіжнародна наукова конференція «Лінгвістичні І лінгводидактичні аспекти функціонування української мови в Україні та за кордоном»
move to 0-16332435
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу iconInternational Scientific Interdisciplinary Conference (isic) Харків-2012
Міжнародна наукова міждисциплінарна конференція молодих вчених та студентів-медиків
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу icon«Простір гуманітарної комунікації»
Міжнародна наукова конференція «Інституалізація академічної спільноти: форма І зміст сучасного науково-освітнього середовища»
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу iconДніпропетровський Університет економіки та права dnipropetrovsk university of economics
Міжнародна наукова конференція студентів І аспірантів "v харківські студентські філософські читання" 4
Viіi міжнародна наукова конференція соціологів у Дондуу icon23-24 травня міжнародна наукова конференція "методологія сучасної криміналістики"
Межі застосування технічних І тактичних засобів криміналістики в юридичному процесі
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи