М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс icon

М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс
Скачати 145.65 Kb.
НазваМ. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс
М.П.Драгоманова<> <>NPUintern@ukr.net<> <>ІНОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Дата07.08.2012
Розмір145.65 Kb.
ТипКонкурс

Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

NPUintern@ukr.net

ІНОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ №6 від 15.03.2010

ВІДКРИТІ КОНКУРСИ

Програма дослідницьких стипендій Карнегі
Програма дослідницьких стипендій Карнегі для вчених-гуманітаріїв з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, України та окремих регіонів Російської Федерації.

Програму адмініструє Національна Рада євразійських і східно-європейських досліджень (NCEEER) (США) та Американські Ради з міжнародної освіти (ACTR / ACCELS) (США). Грант на проведення даної програми надано корпорацією Карнегі в Нью-Йорку (США).

Крайній термін подання заявок: 30 квітня 2010 р. (початок програми - вересень 2010 р.)

^ Короткий опис програми:

Програма Карнегі підтримує проекти вчених-гуманітаріїв і надає їм можливість проведення досліджень в американських університетах протягом одного семестру. Учасники програми відбираються на конкурсній основі.

Учасникам програми надається квиток в обидва кінці (від свого міста до американського університету), орієнтаційний семінар у Вашингтоні або Сіетлі, щомісячна стипендія, одноразова допомога, медична страховка, поліс страхування життя, науковий керівник в університеті, доступ до бібліотек та архівів, фінансування з фонду професійного розвитку, за необхідності місячний курс англійської мови перед поїздкою в США, а також можливість участі у заходах по закінченні програми Карнегі як випускника.

^ Критерії, обов'язкові для участі в програмі:

1. Громадянство однієї з семи названих країн. Для російських учасників - проживання у Калінінградській або Ростовській областях.

2. Тема дослідження, відповідна темі того регіону, в якому проживає учасник

3. Останній рік навчання в аспірантурі, початковий етап викладацької та дослідницької роботи у вузі, або ж значний досвід наукової роботи, але відсутність можливості працювати в американських університетах у попередні роки.

4. Рівень письмової та усної англійської мови, достатній для проведення незалежного дослідження і спілкування зі своїми колегами в США.

5. Публікації за своєю тематикою. Аспіранти можуть вказувати виступи на конференціях.

6. Відсутність перешкод для отримання американської візи J-1.

Додаткову інформацію та форму заявки можна отримати на сайті http://www.nceeer.org та за alexei@nceeer.org (Харламов Олексій)


вул. Мельникова, 63

Київ, 04050

Україна

тел: +38 (044) 4832532, 4839138

факс: +38 (044) 4820220

www.nceeer.org


^

Конкурс від Благодійного Фонду ООНЗаснований Генеральною Асамблеєю ООН Благодійний Фонд проти сучасних видів рабства має на меті надати через створені канали підтримки гуманітарну, юридичну та фінансову допомогу особам, що стали жертвами сучасних видів рабства. Кожного року Фонд надає фінансову підтримку НУО, для реалізації проектів, які направлені на запобігання найбільш жорстоких порушень прав людини (насильство, рабська праця, боргове ярмо, торгівля людьми, дитяча праця та рабство, примусова праця, примусове одруження). Благодійний Фонд розпочав набір пропозицій проектів, реалізація яких розпочнеться з 2011 року.

^ Першість у розподіленні грантів надається проектам:

- що мають на меті виявити основні причини рабства;
- забезпечать безпосередню медичну, психологічну, соціальну, юридичну, гуманітарну, освітню та інші види допомоги жертвам сучасних форм рабства;
- що поєднані із прибутковими генеруючими діяльностями;
- проекти повинні взяти до уваги потреби жертви у безпеці, навчанні, незалежності та реінтеграції у суспільство;
- проекти повинні вказати взаємозв’язок між сучасними видами рабства та людським стражданням, дискримінацією, соціальною нерівністю, бідністю, гендерною нерівністю та безробіттям.

У заповнених заявках важливе місце займають різноманітні тренінги на тему прав людини та проектного менеджменту.

Опікунська рада на щорічній сесії, що відбудеться у вересні 2010 року, повідомить про результати конкурсу. Гранти будуть надаватись в період з жовтня по грудень 2010 року, для реалізації проектів з 2011р.

^ Останній термін подання заявок - 31 березня 2010 року.

Більш детальну інформацію ви можете знайти тут ttp://www.ohchr.org/EN/Issues/Slavery/Pages/SlaveryFundMain.aspx

Контакти:

UNVFVS
OHCHR
Palais des Nations, CH-1211 Geneva 10, Switzerland.
тел.: (41-22) 928 9737
928 9314/Fax (41-22) 928 9010
ел.пошта: SlaveryFund@ohchr.org


^

Конкурс з підтримки суспільно-політичних дослідженьКонкурс грантів оголошується в межах проекту "Об’єднуємося заради реформ" (UNITER) - п'ятирічної програми, що фінансується Агенцією з міжнародного розвитку США (USAID) і виконується Pact Inc. в Україні. Головною метою програми UNITER є зміцнення та підтримка активних організацій громадянського суспільства (ОГС) України з метою консолідації та посилення демократичних перетворень.

^ Проект "Об’єднуємось заради реформ" (UNITER)
Програма посилення громадянського суспільства Криму UNITER


Конкурс грантів оголошується в межах проекту "Об’єднуємося заради реформ" (UNITER) - п'ятирічної програми, що фінансується Агенцією з міжнародного розвитку США (USAID) і виконується Pact Inc. в Україні.

Головною метою програми UNITER є зміцнення та підтримка активних організацій громадянського суспільства (ОГС) України з метою консолідації та посилення демократичних перетворень.

Основним завданням програми посилення громадянського суспільства Криму є посилення якості діалогу з обміну інформацією у сфері суспільно-політичного життя Криму.

В той час як Україна поступово просувається в напрямку поліпшення демократичного управління на національному рівні, в регіонах виникають економічні та соціальні труднощі. Стан національної економіки та зміни, що відбуваються у світовій економіці вагомо впливають на рівень життя населення. Результати діалогу України з Європейським Союзом у сфері вільної торгівлі безпосередньо матимуть вплив на стан економіки Криму, у таких сферах як туризм, сільське господарство, рибальство та енергетика.

Автономна Республіка Крим має унікальну можливість розвиватися використовуючи інструмент місцевого самоврядування, в той же час на національному рівні приділяється недостатньо уваги питанням соціального та економічного розвитку Криму. На сьогодні, спроможність Криму у сфері суспільно-політичних досліджень та адвокасі (представлення інтересів і захист прав громадян), альтернативних підходів до просування соціальних змін залишається доволі низькою. В той же час, для вирішення важливих політичних питань необхідно налагодити міжсекторальних діалог, залучивши до нього як державний та і приватний сектори.

Для зміцнення спроможності у сфері формування політики на місцевому рівні та реалізації унікальних можливостей регіонів країни, Україні необхідно просувати загальну стратегію регіонального розвитку.

Регіональна стратегія для Криму буде успішною лише в тому випадку, якщо зможе заручитися широкою підтримкою громадян. Щоб отримати підтримку стратегія має ґрунтуватися на публічному консенсусі та демонструвати здатність підвищити рівень життя мешканців Криму. Впровадження стратегії має підтверджуватися безпосередніми прикладами альтернативного формування політик у ключових сферах суспільного життя.

^ Цей конкурс має на меті підтримати суспільно-політичні дослідження, які ляжуть в основу адвокасі кампанії, спрямовані на вирішення питань якості життя, а також підвищення якості соціальних послуг в АРК Крим.

^ ПРІОРИТЕТНІ ТЕМАТИКИ КОНКУРСУ


Вартість життя, соціальна інтеграція, працевлаштування - доступ до споживчих товарів; охорона здоров'я; ринок праці; соціальна безпека та вразливі групи населення; безпека на робочому місці; трудова міграція та безробіття.

Торгівля, транспорт, торговельний флот - доступ до ринків; фактори, що впливають на сьогоднішній стан справ; операційні витрати; транспортні шляхи, напрямки та обсяги; інтеграція національних і міжнародних ринків; морська дипломатія, морська безпека, забезпечення правопорядку у водах України; офшорні ресурси та буріння; відповідність європейським стандартам морської політики; підтримка державою судноплавства; політика в галузі рибальства; якість води в Чорному морі.

Освіта, культура, багатомовність і питання молоді - доступ до якісної освіти в сільській місцевості; доступ уразливих груп населення до освіти; сприяння міжкультурному діалогу; політика сприяння багатомовності, залучення молоді до соціальних ініціатив та місцевого самоврядування.

Продуктивність влади - охорона громадського порядку; наукові дослідження і розробки; податкова політика; екологічні інвестиції; забруднення навколишнього природного середовища; альтернативні джерела енергії; стратегічний аутсорсинг соціальних послуг; характеристики працевлаштування в органах управління, забезпечення доступу громадян до інформації; розвиток демократії; належна діяльність органів державної влади в галузі управління, і інституціоналізовані форми співпраці громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування.

^ Заявка повинна:
Ставити цілі, які досягатимуться за допомогою проведення досліджень публічної політики на мікро- та / або макрорівні;
Включати дієвий компонент адвокасі у сфері публічної політики, спрямований на чітко визначену аудиторію, та який ґрунтуватиметься на результатах попередньо проведеного дослідження;
Демонструвати міжсекторний підхід через широке залучення громадськості та засобів масової інформації;
Демонструвати чіткий розподіл ролей та обов'язків зацікавлених осіб, залучених до проекту;
Демонструвати мінімум 10% співфінансування проекту від міжнародних / місцевими джерел та / або місцевих органів влади.

^ Перевага буде надаватися:
Аплікантам з попереднім досвідом проведення досліджень, що стосуються Криму;
Проектам, які зможуть розвинути аналітичний та адвокасі потенціал в Криму (залучення партнерів з кримських організацій);
Порівняльні дослідження регіонів України в галузі доступу до соціальних послуг;
Проектам спрямованим на вивчення соціальних послуг, які надаються жителям Криму та їх відповідність існуючим Європейськими стандартами;
Проектам, які орієнтуються на інноваційні дослідження, у пріоритетних сферах;
Проектам, які передбачають застосування інтерактивних методів, у поєднанні із науковими дослідженнями, кампаніями з адвокасі та громадською освітою;
Проектам які мають чітко визначені проблеми, цілі, вимірювані проміжні та кінцеві результати.

До участі у конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані НУО, включаючи об'єднання, профспілки, професійні асоціації, благодійні фонди з будь-яких регіонів України.

Pact Inc. не підтримує комерційні організації, політичні партії, релігійні організації та індивідів окремих фізичних осіб.

Розмір грантів залежить від типу проекту, потенціалу апліканта. Максимальна сума гранту - 200 000 доларів США. Очікується, що середній розмір гранту становитиме 50 000 доларів США.

Тривалість проектів: 6-12 місяців.

Проектні заявки можна подавати англійською, українською або російською мовами, в електронному варіанті або поштою не пізніше 9 квітня 2010 року, 18:00 за Київським часом.

Електронна адреса: crimea@pact.org.ua

Поштова адреса: UNITER, вул. Сергєєва-Ценського 12 / 4, 2 під'їзд, 2 поверх, Сімферополь, АР Крим.

Pact, Inc.: Вул. Мечникова 3, 8 поверх, офіс 801, Київ 01601, Україна

^ Контактні особи:
Айдер Халілов та Ірина Ніколенко
+380 (0652) 620864 ; +380 (44) 495-5383
www.uniter.org.ua

Джерело : Pact Inc.
^

Конкурс «Розробка навчальних курсів

з освітнього права»Зростання суспільного інтересу до проблем розвитку освіти, до піднесення її якості та забезпечення її доступності актуалізує чимало проблем. Серед них одна з найбільш поширених - брак правової та юридичної компетентності учасників освітнього процесу, брак фахівців з освітнього права, відсутність самого поняття “освітнє право”.

Розробка та експериментальне впровадження у навчальні програми вищих навчальних закладів курсів з освітнього права покликане стати вагомим стимулом до позитивних змін у галузі освітніх правовідносин, створення нової галузі права та піднесення правосвідомості освітян.

^ Мета конкурсу - залучити професійну освітянську спільноту, громадськість, експертів до розробки навчальних курсів з освітнього права та проведення їх апробації у вищих навчальних закладах України.

^ Загальна ціль конкурсу – сприяти становленню освітнього права як окремої галузі у вітчизняній правовій системі через стимулювання інтересу до науково-практичних досліджень у галузі правовідносин, що виникають в освіті та суміжних сферах.

^ Учасники конкурсу: громадські організації, вищі навчальні заклади

Проектна пропозиція має передбачати:
* розробку навчально-методичного комплексу, робочої навчальної програми, комплекту модульних завдань, методичних рекомендації до написання самостійних робіт;
* підготовку конспекту лекцій до навчального курсу;
* організацію фахового обговорення концепції та змісту курсу;
* проведення апробації курсу у вищому навчальному закладі.

^ Просимо взяти до уваги!

Проектна пропозиція має обов’язково містити:

* лист підтримки навчального закладу розробки та апробації навчального курсу;


* CV розробників та викладачів курсу.

Термін виконання проекту не повинен перевищувати 12 місяців

^ Максимальний розмір гранту - 70 тис. грн.


Загальний бюджет конкурсу - 210 тис. Грн


Останній термін подання проектів - 9 квітня 2010 року.

Результати розгляду проектів за конкурсом будуть оголошені після 26 квітня 2010 року.
Джерело : Міжнародний фонд "Відродження"/


New!!!!!


^

КОНКУРСНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Освітній проект з прав людини ACTIVATION.pl


 

 
ACTIVATION.pl - унікальний освітній мережевий проект, що сприяє освіті в галузі прав людини та ініціативам, спрямованим на підтримку національних та етнічних меншин в Білорусі, Литві, Польщі та Україні. Він поєднує в собі он-лайн курс, практичну частину, а також методику "рівний-рівному", аби забезпечити платформу для обміну ідеями та досвідом із захисту прав людини для етнічних та національних меншин.

^ Цілі ACTIVATION.pl

- Передати основні знання і навички у сфері захисту прав людини та управління проектами

- Створити форум для обміну і взаємодії між поляками у Польщі та польської меншини, що живе за кордоном.

- Надихнути студентів до прийняття рішення на користь національних та етнічних меншин у їхніх місцевих громад

^ Цільова група:

ACTIVATION.pl орієнтований на активних, творчих і неупереджених студентів, які задіяні і/або зацікавлені у галузі прав людини та ініціативах, особливо щодо етнічних і національних меншин. Завдяки їхній участі в проекті, студенти зможуть поглибити свої знання про порушення прав людини і набувати нових навичок, як найкраще запобігати порушенням. Цей препарат, у свою чергу, дозволяє їм здійснювати свій проект в їхніх громадах. Загальна кількість учасників обмежена - 20 осіб.

^ Учасниками можуть стати:

- Студенти польського походження з Білорусі, Литви та України
- Польські студенти
- Знавці англійської мови, тому що це робоча мова проекту
- Особи, не старші 27 років

Після успішного завершення проекту ACTIVATION.pl, випускники матимуть можливість приєднатися до HIA's international network of Senior Fellows і науковців, що будуть підтримувати в ході проекту.

Програма

Програма міждисциплінарна і прагне скоротити розрив між теорією і практикою, вивчаючи різні моделі дій. Мета - сприяння колективним дослідженням соціальних і політичних коренів дискримінації, а також забезпечення форум, на якому потенційні рішення можуть бути розглянуті і обговорені.

Вона складається з трьох фаз:

1. Підготовка: он-лайн консультування/ навчання (липень-жовтень 2010 року)
2. Варшава ознайомча поїздка (близько 8 днів у грудні 2010 року)
3. Реалізація заходів: здійснення дій індивідуального проекту (грудень 2010-червень 2011)

Витрати:

Проект є безкоштовним. Крім того, Humanity in Action Poland покриває витрати на участь у Варшавській ознайомчій поїздці (проживання, транспорт, харчування).

Кінцевий термін реєстрації - 30 квітня 2010 року

Контактна адреса: poland@humanityinaction.org


^

Конкурс для студентів-правниківКонкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей щодо питань державного управління (далі - Конкурс) проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення досліджень у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права пов’язаних з державним управлінням .

^ Організатори конкурсу:
* Ліга студентів Асоціації правників України
* ЮК «Ващенко, Бугай та Партнери»

Опис конкурсу:

Конкурс проводиться з 1 березня -20 травня 2010 року в 2 етапи:
1. етап — представлення конкурсних робіт до оргкомітету до 10 травня 2010 року;
2. етап — підведення підсумків 18 травня 2010 року.

Нагородження переможців конкурсу 20 травня 2010 року.
Конкурс організовується Лігою студентів Асоціації правників України та проводиться за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая (партнера ЮК «Ващенко, Бугай та Партнери», члена Правління Асоціації правників України) серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені грамотами та грошовими преміями.

^ Грошові премії:
1 місце – 6 000 гривень;
2 місце – 2 000 гривень.

Вимоги до написання робіт :

Роботи оформлюються за такими вимогами:
* Шрифт: Times New Roman
* Розмір: 14
* Інтервал: 1,5
* Поля сторінки: зліва – 3 см, праворуч – 1.5 см, зверху та знизу сторінки – 2 см.
* Загальний обсяг конкурсної роботи: до 15 сторінок А4.

Робота обов'язково повинна мати назву і список використаної літератури.

Роботи, які не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Конкурсні роботи надсилаються для розгляду конкурсною комісією до ^ 10 травня 2010 року на електронну адресу konkurs.ligastudentiv@gmail.com

В темі листа зазначати «Конкурс Ліги студентів АПУ 2010 ».

У додатках прикріпляти наступні файли:


* Документ у word-форматі зі статтею;
* відгук наукового керівника про ступінь самостійності виконаної роботи, науковий рівень та практичне значення роботи (у довільній формі та у від сканованому варіанті);
* анкета учасника Конкурсу та мотиваційний лист (додаток 1).

Ознайомитись з електронним варіантом Положення та отримати бланки анкети учасника можна на сайті Ліги студентів Асоціації правників України http//www.ligauba.org.ua/ в розділі «АНОНСИ»

За додатковими питаннями звертайтеся до:
оргкомітету:
^ Олеся Холопік
e-mail: o.kholopik@gmail.com
моб.0 67 363 58 88

Наталія Раскот
e-mail: raskot.nataliia@gmail.com
моб. 0 67 266 266 4


^

"Європейська Літня Школа 2010" у Празі


 

 
Розпочинається прийом заявок на участь у 8-й щорічній «Європейській Літній Школі 2010», що відбудеться з 10 по 20 липня 2010 року у Празі. Дана програма організована за підтримки «EUROPEUM Institute for European Policy».

“Європейська Літня Школа 2010», із цьогорічною темою «Центральна Європа у ЄС – після Лісабонської угоди», зосередить свою увагу на досягненнях у Європейській інтеграції після підписання договору реформування, що набрав чинності у грудні 2009року. Даний курс зробить акцент на особливих ситуаціях держав Центральної Європи (Чеська Республіка, Польща, Угорщина, Республіка Словаччина) та намагатиметься дати відповідь на дискусійні питання.

^ До участі у літній школі запрошуються студенти, які вивчають: європейські студії, політологію, соціологію, гуманітарні науки, журналістику та зацікавлені у політичній, економічній ситуації Центральної Європи.

^ Останній термін подання заявок – 17 травня 2010року.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті “Європейської Літньої Школи 2010».

Контакти:

EUROPEUM Institute for European Policy
Rytířská 31, CZ-110 00 Praha 1
Tel: +420 221.610.207
Fax: +420 221.610.204
E-mail: ess2010@europeum.org
www.europeum.org/ess2010

^

Конкурс Ради Європи

для студентів-юристівРада Європи оголошує конкурс для студентів факультетів права та членів Європейської асоціації студентів-юристів (ELSA), у зв’язку з 60-річчям Європейської конвенції з прав людини.

Конкурс складається з двох частин: конкурс рефератів та конкурс фотографій, автори яких мають оцінити історію та досягнення Європейської конвенції та Суду з прав людини.

Учасників запрошують подати реферат англійською мовою на 5 тисяч слів, де має бути сформульована оцінка досягнень та недоліків Страсбурзької системи права.

Тема: «В чому роль свободи слова в демократичному суспільстві та в чому її обмеження». Тема для фоторепортажу – вплив Європейської конвенції з прав людини на буденне життя громадян Європи. Фото мають зображати статті Європейської конвенції з прав людини. Конкурсанти мають подати свої роботи до 30 червня 2010 р. на адресу, яку буде вказано на сайті.

Індивідуальні призи авторів рефератів:

1 премія: 3 тисячі євро
2 премія: 2 тисячі євро
3 премія: 1 тисяча євро

Групові призи для авторів фоторепортажів:


1 премія: 5 тисяч євро, або подарунок на еквівалентну суму
2 премія: 3 тисячі євро, або подарунок на еквівалентну суму
3 премія: 2 тисячі євро, або подарунок на еквівалентну суму

Результати конкурсу будуть оголошені в жовтні 2010 року на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи в Страсбурзі.

Умови конкурсу фотографій:


Це має бути фотозвіт, максимум 12 фотографій з текстом (поясненням) англійською мовою. Технічні параметри: 1535 х 2356 пікселів (13 х 18 см), формат .jpg, 300 dpi. Фотографії мають бути пронумерованими у тій послідовності, в якій їх мають дивитися судді та глядачі. Фотографи не повинні порушувати авторське право, права на торгівельну марку, або будь які інші права інтелектуальної власності або третьої особи, чи організації, а також порушувати права на приватне життя осіб, чи права на публічне використання. Має бути чітке повідомлення, сенс новизни та оригінальність.

^ Умови конкурсу рефератів:

Реферати мають бути виключно оригінальними текстами. Роботи, що вже були надрукованими не будуть взятими до уваги журі. Будь яка форма плагіату стане приводом для дискваліфікації автора як учасника конкурсу.

^ Реферат має містити:

- обкладинку
- перелік посилань
- перелік скорочень

Обсяг – 5 тисяч слів (включаючи посилання), тексти менш, ніж на 1500 слів не вітаються.

Параметри: електронна сторінка розміром А4, шрифт Garamont, розмір шрифту 12, міжрядковий інтервал 1,5, поля 2,54 см. зверху, знизу та по боках, нумерація арабськими цифрами, список посилань має включати усі процитовані тексти в WS, шрифт посилань не повинний бути зменшеним. Посилання довжиною понад один рядок можуть бути набраними через один інтервал. Подвійний інтервал поміж окремими посиланнями. Прізвища мають бути вказаними лише в е-мейлі. Ані на обкладинці, ані в заявці не повинен бути названим автор. Назва роботи - на зовнішній обкладинці. Назви установ можуть бути вказаними в формі абревіатури, якщо повна назва є в самому тексті. Законодавство країни та конкретні справи повинні вказуватися, як зазвичай, в цій конкретній юрисдикції.

Роботи мають містити логічну аргументацію, бути чітко сформульованими, мати зрозумілу структуру.

Джерело : Інститут масової інформації


БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!

Схожі:

М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconМ. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №7 від 26. 03. 2010 відкриті конкурс
Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconМ. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду!
З моменту свого започаткування у 1993 р програма “Матра” спрямовується на підтримку процесу перетворень та побудови демократичних...
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconСтаровойт Петро Сергійович до 30. 05. 2012 року за формою, що додається. № з/п П.І. Б. учня (предмет) місце в конкурс
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconРеєстраційна форма (проект) (надіслати на адресу biota dynamics2012@ukr net з копією на ecolab corsac@ukr net)
«Червона книга Чорного моря як концептуальна альтернатива Чорній книзі Червоного моря»
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Україна, 01601, м. Київ, вул. Пирогова 9, кім. 457, т.(044)239-30-71, email: etfa 09@ukr net
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconНаказ №98 Про проведення тренінгів за програмою " Intel ® Навчання для майбутнього" по Чернівецькій області у жовтні 2010 року
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconНаказ №119 Про проведення тренінгів за програмою " Intel ® Навчання для майбутнього" по Чернівецькій області у грудні 2010 року
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconНаказ №109 Про проведення тренінгів за програмою " Intel ® Навчання для майбутнього" по Чернівецькій області у листопаді 2010 року
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconЗвіт про діяльність психологічної служби шкіл-інтернатів обласного підпорядкування системи освіти Чернівецької області за 2010/2011 навчальний рік, що додається
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv ipo@ukr net, ipo@cv ukrtel net
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс iconКонкурс на розробку логотипу громадсько-активних шкіл
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел. (0372) 52-73-36, факс: (0372) 51-14-01, е-mail: cv ipo@ukr net
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи