М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! icon

М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду!
Скачати 87.36 Kb.
НазваМ. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду!
М.П.Драгоманова<> <>NPUintern@ukr.net<> <>ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕН
Дата07.08.2012
Розмір87.36 Kb.
ТипДокументи

Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

NPUintern@ukr.net

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ №8 від 20.04.2010


1 червня – deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! http://www.visegradfund.org/grants.html

ВІДКРИТІ КОНКУРСИ
ПРОГРАМА ТРАНСФОРМАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА

MATРA” 2010 рік


1. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ


З моменту свого започаткування у 1993 р. програма “Матра” спрямовується на підтримку процесу перетворень та побудови демократичних суспільств в країнах Центральної та Східної Європи.


Програма “Матра” буде й надалі підтримувати розвиток демократії та верховенства закону, заохочувати діалог між урядом та громадянським суспільством, розбудовувати та підсилювати інститути громадянського суспільства та їх співпрацю з органами місцевого самоврядування, поглиблювати двосторонні зв'язки. Для надання допомоги у більш ефективний спосіб попередні інструменти програми “Матра” / підпрограми (наприклад, програма проектів “Матра”, програма малих проектів за підтримки посольства – “Матра КАП”, “Матра КНІП”, тощо) об'єднуються в єдину програму.


2. КРАЇНИ


Оновлена програма “Матра” поширюється на три групи країн: країни з перспективою вступу до ЄС (Албанія, Боснія-Герцеговина, Хорватія, Косово, Македонія, Чорногорія, Сербія та Туреччина), сусідні з ЄС країни Східної Європи (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна), а також Росія.


^ 3. ПРОГРАМНА ТЕМАТИКА


Програмна тематика визначається окремо для кожної країни. Для України такі чотири широкі напрямки перебуватимуть у центрі уваги:


 • права людини, меншини, засоби масової інформації / поширення інформації;

 • законодавство та верховенство закону, демократичне управління / громадський порядок / покращення процесу прийняття рішень / подолання корупції;

 • соціальний захист;

 • навколишнє середовище та біорізномаїття (будь ласка, для цієї теми дивіться окремі оголошення щодо конкурсу проектів).


^ 4. ОРГАНІЗАЦІЇ-ЗАЯВНИКИ / ПАРТНЕРИ


Програма “Матра” відкрита для організацій громадянського суспільства, академічних інститутів та органів місцевого самоврядування України та Молдови. Нідерландські організації вищезазначеної категорії можуть звертатися за підтримкою, якщо проектна пропозиція передбачає співпрацю з місцевими партнерами. Підтримка не надається фізичним особам, прибутковим або незареєстрованим організаціям та політичним партіям з України / Молдови та Нідерландів.


^ 5. ЗАГАЛЬНІ КРИТЕРІЇ


Програма “Матра” не має кінцевих термінів подання заявок; проектна пропозиція може бути подана впродовж року. Організації-заявники надають один примірник проектної пропозиції, бажано, англійською мовою, а також українською / російською мовами. Крім того, до заявки додається анотація проекту англійською мовою (1-2 сторінки), що містить таку інформацію: стислий опис проблеми та пояснення її невідкладності, шляхи вирішення проблеми, результати проекту, спроможність організації виконати запропоновані заходи.


Тривалість проекту не перевищує 12 місяців. Максимальний бюджет проекту для України становить 200,000 гривень, для Молдови – 15,000 євро.


Інші критерії застосовуються до проектних пропозицій, поданих в рамках тематичних або регіональних конкурсів проектів, що оголошуються посольством Королівства Нідерландів додатково до регулярної програми “Матра”. Інформаційні повідомлення щодо таких конкурсів проектів будуть розміщені окремо на сайті посольства.


^ 6. ФОРМАТ ПРОЕКТУ


Ця інформація розроблена для допомоги заявникам у підготовці проектних пропозицій. Посольство пропонує висвітлити такі питання:


 • інформація про організацію (назва організації, поштова адреса, телефон/факс, електронна адреса, банківські реквізити, прізвища та кваліфікація виконавців проекту, головні види діяльності та завдання організації, джерела фінансування, кількість працівників на постійній основі, діяльність протягом останніх двох років, перелік виконаних проектів, включаючи назви донорських організацій);

 • назва проекту, мета та завдання проекту;

 • опис проблеми (поточна ситуація, проблема, яку організація хоче вирішити, нагальність проблеми);

 • відповідність проекту завданням програми “Матра”;

 • цільові групи проекту (очікувані отримувачі проекту);

 • заходи в рамках проекту;

 • етапи проекту;

 • термін виконання проекту;

 • механізм виміру успішності проекту (план оцінки);

 • очікувані результати виконання проекту. Результати проекту повинні бути детально описані, вказуючи довго- та короткотерміновий вплив проекту, у тому числі, на цільову групу. Оцінка довготривалості проекту повинна включати інформацію про те, як результати проекту та набуті навички використовуватимуться / передаватимуться у майбутньому;

 • додаткова інформація: копія реєстраційного посвідчення, додаткові матеріали, що, на погляд заявника, сприятимуть прийняттю позитивного рішення щодо проекту (листи підтримки, рекомендаційні листи, резюме виконавців із зазначенням відповідного досвіду та інше);

 • детальний бюджет в гривнях для України та в євро для Молдови (включаючи можливий внесок з інших джерел) з поясненням розрахунків.Якщо проект передбачає проведення навчальних курсів або/та конференцій/семінарів, заявник має надати приблизний перелік учасників, інформацію щодо процедур відбору та детальну програму заходів.


^ 7. ПРИНЦИПИ ФІНАНСУВАННЯ


Посольство надає підтримку на виконання заходів, зазначених в проектній пропозиції. Розмір заробітної плати / гонорарів визначається відповідно до змісту проекту. Деякі статті бюджету не можуть бути профінансовані в рамках програми “Матра”, а саме:


 • будівництво або капітальні видатки;

 • благодійна діяльність, гуманітарна допомога, медична допомога;

 • освітні або культурні обміни, гранти на навчання за кордоном;

 • науково-технічні дослідження;

 • проекти, що є повторенням виконаних проектів, або проекти, фінансування яких почалося до подання проектної пропозиції до посольства;

 • комерційна діяльність.


^ 8. ОЦІНКА ТА ВІДБІР ЗАЯВОК


Кожен проект оцінюється з точки зору можливості виконання поставлених цілей та очікуваного впливу проекту. Як індикатори використовуються такі критерії:


 • відповідність проекту до загальних завдань програми “Матра”;

 • відповідність проекту до потреб країни та цільових груп;

 • можливий коротко- та довготерміновий вплив та мультиплікаційний ефект проекту;

 • відповідність бюджетних статей;

 • виконання завдань проекту;

 • запропонована методика виконання проекту, новизна проекту;

 • ефективність проекту;

 • надійність організації;

 • можливе повторення виконаних або поточних проектів;

 • регіональний та тематичний розподіл проектів.


Процес розгляду проектної пропозиції триває протягом дванадцяти тижнів з дати її отримання. Прохання надати додаткову інформацію не означатиме, що посольство підтримає або відхилить проект. Всі заявники отримають письмову інформацію стосовно остаточного рішення щодо проекту. Організації-переможці конкурсу підписують контракт.


Щоб підтвердити отримання проектної пропозиції організації - заявники можуть зателефонувати або надіслати запит на електронну адресу відділу програми “Матра” (ел. пошта: kie-matra@minbuza.nl).


Увага:

Кошти програми “Матра” обмежені. Це означає, що проектна пропозиція може бути відхилена навіть за умови виконання зазначених вимог.


Пропозиції надсилаються поштою (пропозиції, надіслані факсом або електронною поштою, не розглядаються) на таку адресу:

^ Посольство Королівства Нідерландів в Україні

Програма “Матра”

Контрактова площа, 7

01901 Київ, Україна

Телефон: +380-44-490-82-19/20

Факс: +380-44-490-82-09

Веб-сторінка: www.netherlands-embassy.com.ua

^

Докторські програми від дослідницького інституту «INRIA», Франція


 

 
У 2010 році INRIA («The National Institute for Research in Computer Science and Control» ) надає молодим науковцям шанс приєднатись до однієї із дослідницьких команд. Учасники програми зможуть підготувати дисертацію та здійснити цінне дослідження у сфері інформатики, комунікаційних наук і технологій.

^ Основні галузі досліджень:
- Прикладна математики, розрахунки та моделювання
- Алгоритми, програмування, програмне забезпечення та архітектура
- Мережі, системи та сервіси,
- Сприйняття, пізнання, взаємодія
- Обчислювальні науки для біології, медицини та навколишнього середовища
^ Для участі у докторській програмі необхідно:
- мати ступінь магістра у комп’ютерних науках, наукових обчисленнях
- заповнити та надіслати аплікаційну форму (стосовно запропонованих тем від дослідницького центру)
- до участі запрошуються представники усіх національностей.

Термін подання заявок триває по 4 травня 2010р.

http://www.inria.fr/travailler/opportunites/doc.en.html


Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження"

оголошує нові конкурси


^ 1. Тендер “Проведення Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України”

Мета тендеру: підвищити спроможність представників різних сегментів громадянського суспільства України використовувати можливості європейської інтеграції для просування реформ, впровадження європейських стандартів та успішних громадських практик шляхом проведення регулярних Шкіл європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства. У рамках цього тендеру буде підтримано одна проектна пропозиція з проведення пілотної Школи.

Учасники: Громадські організації

Максимальний розмір очікуваного гранту: 160 000 грн.
Останній термін подання проектів: 11 травня 2010 року.


^ 2. Конкурс “Видання вітчизняної літератури з європейської та євроатлантичної інтеграції” (за сприяння програми "Соціальний капітал та академічні публікації")

Мета конкурсу: видання та перевидання українських підручників, посібників, брошур, хрестоматій (збірки текстів) з європейської та євроатлантичної інтеграції.

Учасники конкурсу: видавництва, громадські організації, освітні заклади.

Загальний бюджет конкурсу – 120 000 грн.
Кінцевий термін подання проектних пропозицій: ^ 17 травня 2010 року.

3. “Розвиток співпраці аналітичних центрів України та країн Західної Європи”

Мета конкурсу: встановлення зв’язків/ співпраці між аналітичними центрами України та країн Західної Європи для збільшення присутності української експертної думки у країнах Західної Європи.

У рамках конкурсу будуть підтримані проектні пропозиції, які передбачатимуть спільну діяльність аналітичних центрів України та країн Західної Європи щодо:
- здійснення спільних аналітичних досліджень на актуальні теми відносин Україна – ЄС та модернізації різних соціально-політичних сфер України;
- видання результатів спільного дослідження;
- широке представлення результатів дослідження у країні-партнерові.

Учасники конкурсу: незалежні аналітичні центри України.

Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту: 160 000 грн.
Бюджет конкурсу становить 640 000 грн..
Кінцевий термін подання проектів: 28 червня 2010 р.

Детальніше інформація про проекти МФВ тут http://www.irf.ua/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=6&Itemid=19

^

Конкурс для молодих письменників зі Східної Європи


 

 
Молоді письменники з Албанії, Республіки Білорусь, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Македонії, Республіки Молдова, Чорногорії, Сербії та України запрошуються на конкурс.

^ Стипендія Центрально-Європейської Ініціативи (CEI) - нагорода, спрямована на розвиток міжнародного співробітництва та популяризацію творчості письменників з тих європейських країн, які поки не входять до Європейського Союзу.

Нагорода присуджується CEI за участю Асоціації письменників Словенії. Нагорода - 5 тисяч євро: ця сума призначена для поїздки на три місяці в одну з країн Центрально-Європейської Ініціативи (країна на вибір переможця).

Учасникам має бути не більше 35 років.

Останній термін подання заявок 1 червня 2010 р.

Заявки повинні бути отримані в запечатаному конверті поштою. Комітет розгляне заявки не пізніше 1 червня 2010 р. за адресою
Slovene Writers’ Association
(Writer In Residence)
Tomšičeva 12
SI-1000 Ljubljana
Slovenia

Заявка повинна містити такі обов'язкові елементи:
1. Заповнена реєстраційнаою мовою (макс. 1800 знаків без пробілів).
3. Копія паспорта або посвідчення особи.
4. Бібліографія англійською мовою (макс. 3600 знаків без пробілів).
5. Опис англійською мовою проекту, який буде здійснюватися протягом трьох місяців, і можливу контактну адресу в країні перебування (не більше 4500 знаків без пробілів).
6. Один рекомендаційний лист англійською мовою (макс. 1800 знаків без пробілів).


Детальніше тут http://www.civicua.org/grants/view.html?q=1372342


БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!


Схожі:

М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconМ. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №6 від 15. 03. 2010 відкриті конкурс
Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconМ. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інормаційний бюлетень №7 від 26. 03. 2010 відкриті конкурс
Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconМалі гранти (Small Grant)
Програма грантів від Вишеградського фонду – одна з найстаріших форм фінансування та до теперішнього часу є основним ресурсом матеріальної...
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconКонкурс малих грантів 2011 Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує взяти участь у п’ятому Конкурсі малих грантів 2011
Зації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних та невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити...
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconКонкурс на отримання грантів на відрядження
В рамках проекту bilat – ukr*aina проводиться конкурс на отримання грантів для українських дослідників, які мають намір брати участь...
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconІнформація від нашого партнера – порталу unistudy (від 18 жовтня)
Стипендії Вишеградського фонду Visegrad Fund Scholarships (Czech Republic, Hungary, Poland, Slovakia)
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconМалі гранти (Small Grants) стандартні гранти
Програми малих та стандартних грантів спрямовані на фінансову підтримку проектів у таких галузях, як
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconУкраїнське товариство Фулбрайт оголошує конкурс на участь у Програмі малих грантів на 2012 рік
Головною метою програми є: надання можливостей випускникам Програми наукових обмінів імені Фулбрайта впровадити в інтелектуальне...
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconСтипендії Міжнародного Вишеградського Фонду Міжнародний Вишеградський Фонд
Міжнародний Вишеградський Фонд (The International Visegrad Fund) – міжнародна організація, яка базується у м. Братислава, заснована...
М. П. Драгоманова npuintern@ukr net Інформаційний бюлетень №8 від 20. 04. 2010 1 червня deadline програми малих грантів Вишеградського фонду! iconІнформаційний лист
У разі Вашої згоди взяти участь у роботі конференції просимо надіслати до 20 квітня 2010 року заявку І текст статті в електронному...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи