Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» icon

Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес»
Скачати 15.27 Kb.
НазваПрес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес»
Дата17.08.2012
Розмір15.27 Kb.
ТипДокументи

2009-10-19

Прес-реліз


Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес»


19 жовтня 2009 року о 10.00 у Зеленому залі Будинку вчених відбудеться відкриття VII Міжнародної наукової конференції «О. С. Пушкін та світовий літературний процес».

Конференція присвячена пам’яті відомого вченого, пушкініста, доктора філологічних наук професора А. О. Слюсаря. Його життя було не просто пов’язане з Одеським університетом, філологічним факультетом, воно було віддане філологічній науці до останньої хвилини. Він пішов з життя раптово 14 листопада 2000 року у своєму робочому кабінеті, залишив значиму наукову спадщину. А.О.Слюсар пройшов шлях від студента та аспіранта до доктора філологічних наук, професора, зав. кафедри російської (потім світової) літератури. Він був заступником декана, деканом філологічного факультету. Арнольд Олексійович був не тільки талановитим вченим, але й неординарною особистістю.

Він – автор монографії «Проза О.С.Пушкіна та М.В.Гоголя». Досвід жанрово-типологічного зіставлення», безлічі наукових статей із проблем вивчення літературного процесу, концепції людини в літературі, художнього психологізму тощо.

Професор А.О. Слюсар був творцем наукової школи історії російської літератури ХІХ століття.

Конференцію організує кафедра світової літератури філологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова. На конференцію приїжджають вчені з Угорщини, Польщі, Росії, Грузії. Працюють 4 секції: «Пушкінський текст: проблеми інтерпретації», «Проблеми світомоделювання в міжлітературному діалозі», «О. С. Пушкін у культурній свідомості ХХ – ХІХ ст.», «О.С.Пушкін. Лінгвокультурологічні аспекти».

До початку роботи конференції була видана книга «Слюсарь Арнольд Алексеевич: Memoria», в якій опубліковані наукові дослідження професора, а також статті колег на пошану його пам’яті та спогади про нього.

Зав. кафедрою світової літератури Раковська Ніна Михайлівна

68-13-42; 68-85-23; 80506514032


Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

723-84-13

www.news.onu.edu.ua

e-mail: ou_gazeta@onu.edu.ua

Схожі:

Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconПрес-реліз дкл – 2010 15-16 квітня 2010 року відбулася чергова Міжнародна наукова конференція «духовність. Культура. Людина»
move to 0-1806345
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconПрес-реліз дкл – 2010 15-16 квітня 2010 року відбулася чергова Міжнародна наукова конференція «духовність. Культура. Людина»
«духовність. Культура. Людина», організована кафедрою теорії та історії культури філософського факультету Львівського національного...
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconП’ята міжнародна наукова конференція «українська діаспора: проблеми дослідження»
Національному університеті «Острозька академія» відбудеться П’ята міжнародна наукова конференція
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconПрес-реліз ІІІ міжнародна українсько-польська Вейглівська конференція «miкробіологія служить людині»
Польське товариство мікробіологів; Польське товариство експериментальної та клінічної імунології. У конференції беруть участь понад...
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconНаукова конференція у Менделевому університеті (Брно) у жовтні 2009 р в Менделевому аграрному І лісовому університеті у Брно відбулася міжнародна наукова конференція «Лісовий сектор – погляд у майбутнє»
У жовтні 2009 р в Менделевому аграрному І лісовому університеті у Брно відбулася міжнародна наукова конференція «Лісовий сектор –...
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconПрес-реліз м. Дніпропетровськ, 14 грудня 2012 року
Олександр Вілкул: «У 2013 році всі школи Дніпропетровщини мають бути забезпечені it-спеціалістами для подальшого впровадження it...
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconПро проведення Всеукраїнської наукової конференції «Микола Чернявський і світовий літературно-мистецький контекст»
Назва заходу: Всеукраїнська наукова конференція «Микола Чернявський і світовий літературно-мистецький контекст»
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconІ міжнародна наукова конференція: “візантія – україна-русь: історико-культурний контекст”
Міжнародна наукова конференція: “візантія – україна-русь: історико-культурний контекст”
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconПрес-реліз 02. 2012
move to 902-5634
Прес-реліз Міжнародна наукова конференція «О. С. Пушкін та світовий літературний процес» iconМіжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Молодь – медицині майбутнього»
move to 849-14166
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи