4-та Міжнародна науково-технічна конференція icon

4-та Міжнародна науково-технічна конференція
Скачати 21.34 Kb.
Назва4-та Міжнародна науково-технічна конференція
Дата05.08.2012
Розмір21.34 Kb.
ТипДокументи


28 червня – 2 липня 2010 р.


Прес-реліз


4-та Міжнародна науково-технічна конференція

Сенсорна електроніка та мікросистемні технології”
(СЕМСТ-4)


Інтелектуальні системи належать до нових науково-технічних досягнень, які мають перспективу застосування практично у всіх галузях людської діяльності та спроможні кардинально змінити організацію і структуру різних видів виробництва, тестування біологічно- i хімічно-активних речовин, аналіз і контроль в системах охорони здоров’я та моніторингу довкілля. Однак ефективна робота інтелектуальних систем можлива лише за умови забезпечення їх високоякісною первинною інформацією. Це вимагає створення принципово нових мікроелектронних сенсорів (датчиків) на основі нових функціональних матеріалів з застосуванням нових підходів до використання фізичних, хімічних, біохімічних і біофізичних ефектів, застосування сенсорних масивів та високочутливих, точних і стабільних вимірювальних каналів, широкого використання інформаційних мереж та впровадження високих технологій для реалізації цих засобів.

Саме цим проблемам присвячена конференція. На ній представлені результати досліджень і розробок понад 200 авторів з 19 держав світу, що стосуються сенсорів різних типів і призначення, розглядаються задачі інтеграції в інтелектуальні системи і організації виробництва.

Результати роботи базуються значною мірою на вивченні властивостей широкої номенклатури нових функціональних матеріалів і структур, в тому числі нанорозмірних.

Спектр досліджень і розробок охоплює датчики механічних величин (тиску, зусилля, деформації) з граничними характеристиками і стабільними в широкому інтервалі температур, з високою чутливістю до вимірюваного параметру, мікроелектронні двофункційні датчики тиску-температури для різних діапазонів тиску і температури, уніфікований акустоелектронний перетворювач на поверхневих акустичних хвилях для датчиків різного функціонального призначення, який дозволяє не тільки кардинально підвищити показники основних метрологічних параметрів, але і отримувати дані контрольованих параметрів у режимі on-line.

Представлено напрям ближньопольової сенсорики на основі резонансних вимірювальних перетворювачів (РВП) апертурного типу для неруйнівного безелектродного контролю напівпровідникових матеріалів і структур при виробництві інтегральних схем. Широко представлені біосенсори для проведення, зокрема, експресного аналізу концентрацій важливих метаболітів людини, деяких білків і пептидів, формальдегіду, метанолу, етанолу та ряду токсичних речовин.

Представлені у доповідях і інтелектуальні системи, зокрема, портативна інтелектуальна система Флоратест, яка містить набір виносних оптичних датчиків і портативний базовий блок з вбудованим мікрокомп’ютером для обробки, відображення і передачі даних як по дротовому, так і бездротовому інтерфейсу.

На конференції буде зроблена доповідь (проф. Лепіх Я. І. та ін.) за матеріалами комплексної роботи, яка висунута від ОНУ імені І. І. Мечникова на здобуття Державної премії у галузі науки і техніки.


Схожі:

4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconПлан проведення наукових та науково-технічних заходів в 2011 р
Міжнародна науково-технічна конференція “Нафтогазова енергетика: проблеми та перспективи”
4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconПлан проведення наукових та науково-технічних заходів в 2011 р
Міжнародна науково-технічна конференція “Нафтогазова енергетика: проблеми та перспективи”
4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconТема Термін
Системний аналіз та інформаційні технології (Дванадцята міжнародна науково-технічна конференція)
4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconПлан проведення наукових та науково-технічних заходів Сумським державним університетом у 2014 році
Міжнародна науково-технічна конференція «Герметичність, вібронадійність та екологічна безпека насосного І компресорного обладнання»...
4-та Міжнародна науково-технічна конференція icon10 Міжнародна науково-технічна конференція „Промислова гідравліка І пневматика”
Відкриття конференції. Вступне слово першого проректора нлту україни проф. Адамовського М. Г
4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconПлан проведення наукових та науково-технічних заходів у 2009 р. Національний університет “Львівська політехніка” (назва організації)
...
4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconПат "укрнафта" дк "укргазвидобування"
Міжнародна науково-технічна конференція "Інноваційні технології буріння свердловин, видобування нафти І газу та підготовки фахівців...
4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconНаціональний університет “Львівська політехніка” (назва організації)
...
4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconШановні колеги !
Запорізькому національному технічному університеті відбудеться ХIІІ міжнародна науково-технічна конференція “Нові сталі та стопи...
4-та Міжнародна науково-технічна конференція iconМіжнародна науково практична конференція
Міжнародна громадська організація «Міжнародна поліцейська корпорація громадської безпеки»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи