Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» icon

Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія»
Скачати 15.23 Kb.
НазваОганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія»
Дата25.06.2012
Розмір15.23 Kb.
ТипДокументи

T МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Кафедра інженерної екології міст


ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА

навчальної дисципліни

ОГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ В ЕКОЛОГІЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ”


(для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія», спеціальність 6.070800 – «Екологія та охорона навколишнього середовища»)


Харків – ХНАМГ – 2009

Програма і робоча програма навчальної дисципліни „Організіція управління в екологічній діяльності” (для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія», спеціальність 6.070800 – «Екологія та охорона навколишнього середовища»). /Укл.: Борисова О. Б. , Телюра Н.О. – Харків: ХНАМГ, 2009. – 18 с.


Укладачі: О. Б. Борисова

Н.О. Телюра


Програму розроблено відповідно принципів та вимог кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Зазначено місце дисципліни в навчальному плані підготовки бакалаврів в ХНАМГ за спеціальністю 6.070800 - „Екологія та охорона навколишнього середовища”. Поставлено цілі та задачі навчальної дисципліни, наведено зміст лекційних та практичних занять, рекомендовано інформаційні джерела за дисципліною, наведені структура залікового кредиту, види навчальної роботи студентів та види і засоби контролю й оцінки результатів навчальної діяльності.


Рецензент: зав. кафедрою ІЕМ ХНАМГ д.т.н., професор Стольберг Ф.В.


Затверджено на засіданні кафедри інженерної екології міст,
протокол № 5 від 19.11.2008 р.


© Борисова О. Б., ХНАМГ, 2009

© Телюра Н.О., ХНАМГ, 2009

Схожі:

Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconН. О. Телюра конспект лекцій навчальної дисципліни «організація управління в екологічній діяльності»
Конспект лекцій навчальної дисципліни «організація управління в екологічній діяльності» (для студентів 4 курсу заочної форми навчання...
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconН. О. Телюра конспект лекцій навчальної дисципліни «організація управління в екологічній діяльності І сталий розвиток»
«Організація управління в екологічній діяльності І сталий розвиток» (для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки...
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconПрограма І робоча програма навчальної дисципліни „основи наукових досліджень” для студентів 6 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 «Екологія»
«Екологія» спеціальності 070801 „Екологія та охорона навколишнього природного середовища”
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconМетодичні вказівки до практичних занять з дисципліни „системний аналіз” для студентів заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 «Екологія»
«Екологія» спеціальність 070800 – «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconМетодичні вказівки до практичних занять з дисципліни „прикладна механіка рідин І газу” для студентів заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 «Екологія»
«Екологія» спеціальність 070800 – «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconХарківська національна академія міського господарства н. О. Телюра методичні вказівки
Організація управління в екологічній діяльності” (для студентів 4 курсу заочної форми навчання спец. 070800 „Екологія та охорона...
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconІнформаційні технології: Методичні вказівки до лабораторних занять І самостійної роботи для студентів 5 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки магістрів 0708 „Екологія”
Екологія”, спеціальності 070801 „Екологія та охорона навколишнього природного середовища”
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconІнформаційні технології: Методичні вказівки до лабораторних занять та самостійної роботи для студентів 5 курсу денної І заочної форм навчання за напрямом підготовки спеціалістів 0708 „Екологія”
Екологія”, спеціальності 070801 „Екологія та охорона навколишнього природного середовища”
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» icon«екологічний менеджмент І аудит» для студентів 5 курсу денної форми навчання напряму підготовки 0708 «Екологія»
Екологічний менеджмент та аудит: Конспект лекцій (для студентів 5 курсу денної форми навчання напряму підготовки 0708 «Екологія»...
Оганізація управління в екологічній діяльності ” для студентів 4 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 – «Екологія» iconМетодичні вказівки з організації самостійної роботи студентів
«Екологія» спеціальності 040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та 4 курсу заочної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи