6. Правила ведення й оформлення щоденника icon

6. Правила ведення й оформлення щоденника
Скачати 120.99 Kb.
Назва6. Правила ведення й оформлення щоденника
Дата27.06.2012
Розмір120.99 Kb.
ТипДокументи

6. Правила ведення й оформлення щоденника


 1. Щоденник – основний документ студента під час проходження практики.
 1. Якщо студент проходить практику за межами м. Львова, щоденник є також посвідченням про відрядження студента, що підтверджує тривалість перебування його на практиці.
 1. Під час практики студент повинен коротко записувати щоденне виконання календарного графіка проходження практики. Докладні записи слід вести в робочих зошитах, які є продовженням щоденника.
 1. Не рідше як раз на тиждень студент зобов’язаний подавати щоденник на перегляд керівникам практики від Університету та від ВНЗ практики, які перевіряють щоденник, дають письмові зауваження, додаткові завдання й підписують зроблені студентом записи.
 1. Після закінчення практики щоденник разом із звітом переглядають керівники практики, складають відгуки і підписують їх.
 1. Відповідно оформлений щоденник разом із звітом студент здає на кафедру.


Практика не зараховується, якщо щоденник не оформлений згідно з вимогами програми практики.

^ ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

Кафедра ____________________________________________________________


ЩОДЕННИК
ПЕДАГОГІЧНОЇ (АСИСТЕНТСЬКОЇ) ПРАКТИКИстудента___________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

факультет _________________________________________________________

курс _________________________ група ____________________________

напрям підготовки (спеціальність) ____________________________________

(шифр, назва)

__________________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

^ ПРО СКЕРУВАННЯ СТУДЕНТА
НА ПЕДАГОГІЧНУ (АСИСТЕНТСЬКУ) ПРАКТИКУСтудент ________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)


скеровується на _______________________________________ практику до

(вид практики)

місто ______________ на _________________________________________

(назва ВНЗ)

_______________________________________________________________

Термін практики: з _______________________ по ____________________

Керівник практики від Університету, факультету _____________________

_______________________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я, по батькові)


Декан факультету _______________________________________________

(підпис, прізвище, ім’я, по батькові)

М.П.


Керівник практики від ВНЗ _______________________________________

_______________________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я, по батькові)


Прибув до ВНЗ

М.П. «____» ___________201__ р.

_______________________________________________________________

(посада, підпис, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи)


Вибув з ВНЗ

М.П. «____» ___________201__ р.

_______________________________________________________________

(посада, підпис, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи)

^ 5. Робочі записи під час практики

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

^ 4. Висновок керівника практики від кафедри

про роботу студента

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


«_____» _______________ 201__ р.

Залікова оцінка з практики ____________________________________________

Підпис керівника практики від Університету ______________________________

^ 1. Основні положення практики


1.1. Студент, відбуваючи на практику, повинен дістати інструктаж керівника практики, а також отримати:

 • оформлений щоденник (скерування про відрядження);

 • індивідуальні завдання з педагогічної практики;

 • два примірники календарного графіка проходження практики (один – для студента і один для керівника практики від школи);

 • скерування на практику.
  1. Студент, по прибутті до школи, повинен подати керівникові щоденник, пройти інструктаж з техніки безпеки і пожежної безпеки, ознайомитися з робочим місцем, правилами експлуатації устаткування та уточнити план проходження практики.
  1. Під час проходження педагогічної (асистентської) практики студент зобов’язаний суворо дотримуватися правил внутрішнього розпорядку школи (установи).
  1. Звіт про практику студент складає відповідно до календарного графіка проходження педагогічної (асистентської) практики і додаткових вказівок керівників практики від Університету та від ВНЗ практики.
  1. Педагогічна (асистентська) практика студента оцінюється відповідно до програми педагогічної практики за 100-бальною системою й враховується при призначенні стипендії.
  1. Студент, який не виконав вимог практики і дістав негативний відгук про роботу або незадовільну оцінку під час захисту звіту, скеровується повторно на практику під час канікул або у позанавчальний час.


^ 2. Календарний графік проходження практики


п/п

Назви робіт

^ Тижні проходження практики

Примітка

про виконання

1й

2й

3й

4й

5й

6й

7й
Підписи керівників практики

від Уніеврситету ________________ від ВНЗ ______________________

^ 3. Відгук про роботу студента на практиці та її оцінка

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Підпис керівника практики від ВНЗ
«___» _________________ 201__ р.

М. П.

Схожі:

6. Правила ведення й оформлення щоденника icon7. Правила ведення й оформлення щоденника
move to 1817-3091
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon7. Правила ведення й оформлення щоденника
move to 1817-3090
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon6. Правила ведення й оформлення щоденника
move to 1108-13930
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon6. Правила ведення й оформлення щоденника
Якщо студент проходить практику за межами м. Львова, щоденник є також посвідченням про відрядження студента, що підтверджує тривалість...
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon6. Правила ведення й оформлення щоденника
Якщо студент проходить практику за межами м. Львова, щоденник є також посвідченням про відрядження студента, що підтверджує тривалість...
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon6. Правила ведення й оформлення щоденника
Якщо студент проходить практику за межами м. Львова, щоденник є також посвідченням про відрядження студента, що підтверджує тривалість...
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon6. Правила ведення й оформлення щоденника
Якщо студент проходить практику за межами м. Львова, щоденник є також посвідченням про відрядження студента, що підтверджує тривалість...
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon6. Правила ведення й оформлення щоденника
Якщо студент проходить практику за межами м. Львова, щоденник є також посвідченням про відрядження студента, що підтверджує тривалість...
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon6. Правила ведення й оформлення щоденника
Коли студент проходить практику за межами міста, у якому знаходиться вуз, щоденник для нього є також посвідченням про відрядження,...
6. Правила ведення й оформлення щоденника icon7. Правила ведення й оформлення щоденника
Коли студент проходить практику за межами міста, у якому знаходиться інститут, щоденник для нього є також посвідченням про відрядження,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи