Вітчизняних та закордонних вузів icon

Вітчизняних та закордонних вузів
Скачати 43.43 Kb.
НазваВітчизняних та закордонних вузів
Дата27.06.2012
Розмір43.43 Kb.
ТипДокументи

Викладачі кафедри обліку, аналізу і аудиту підтримують професійні творчі зв'язки, продовжують спільні наукові та методичні розробки з колегами вітчизняних та закордонних вузів:
Київським національним економічним університетом ім. Вадима ГетьманаМосковською фінансовою академією при Уряді РосіїГосподарською академією ім. Ценова (м. Свіштов, Болгарія)Університетом «Париж-ХІІ» (Франція)Університетом ім. Гете (м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина)Единбурзьким університетом (Шотландія)Інститутом професійних фінансових менеджерів (Великобританія)


Кафедра має наукові розробки, пов'язані з інтеграцією України в світову систему господарювання, зовнішньоекономічною діяльністю, міжнародною інвестиційною діяльністю, досвідом створення та функціонування вільних економічних зон, сучасних економічних систем і технологій. Вони широко використовуються в навчальному процесі.


Результати наукових досліджень використовуються в практичній діяльності ЗАТ «^ НПП «Макіївський завод шахтної автоматики», ВАТ «Донецький завод гірничорятувальної апаратури», ЗАТ ВО «Конті», шахти «Кураховська», ВО «Селидівугілля», ДВАТ «Донбас», ВАТ «Докучаєвський флюсомдоломітний комбінат», ВАТ «Комсомольське рудоуправління», ВО «Шахта «Белицька», ДХК «Добропільвугілля» та ін.


Студенти спеціальності „Облік і аудит” протягом процесу навчання одержують можливість придбати досвід роботи шляхом використання набутих знань на практиці. Базовими для проведення практики є підприємства, установи й організації різних галузей економічної діяльності й форм власності.


Результати співпраці кафедри обліку, аналізу і аудиту з організаціями, науковими установами та вітчизняними та закорданними вищими навчальними закладами представлена у таблиці:


Назва організації

Інформація про виконану роботу

^ Донецьке регіо-нальне відділення Федерації професій-них бухгалтерів і аудиторів УкраїниЧитання лекцій на курсах підвищення професійного рівня бухгалтерів і аудиторів (Сідюк О.В.).

Навчально-практичні посібники з грифом МОНУ «Бухгалтерский учет», «Податковий облік», «Управленческий учет» (Сердюк В.М.), навчально-методичний посібник для самостійного вивчення курсу «Финансовый учет» з грифом МОНУ (Бешуля І.В., Гончарова Н.М., Піскунова Н.В., Смирнова Л.Д.) використовуються Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України для підвищення професійного рівня бухгалтерів і аудиторів.

ІЕП НАН УкраїниВикладачі кафедри беруть участь у наукових конференціях, семінарах ІЕП НАН України по проблемах реформування обліку й аудиту в розвитку Донецького регіону.

Проводиться спільне обговорення підготовлених до друку наукових статей, методичних вказівок, монографій.

Провідні спеціалісти ІЕП НАН України виступають з доповідями на наукових семінарах кафедри (Вишневський В.П., Збаразська Л.О.).

^ Тернопільський національний економічний університетУчасть викладачів і студентів у роботі науково-практичних конференцій ТНЕУ.

Участь студентів ТНЕУ у роботі Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Перспективи та пріоритети розвитку економічного аналізу», секція «Проблеми обліку в формуванні аналітичних показників економічних суб'єктів».

^ Львівський національний університет ім. І.ФранкаУчасть викладачів і студентів у роботі науково-практичних конференцій.

Участь у роботі спеціалізованої вченої ради (Іонін Є.Є.).

^ Харківський національний економічний університетУчасть у роботі журі Всеукраїнської олімпіади з обліку та аудиту (Сердюк В.М.).

Участь викладачів і студентів у роботі науково-практичних конференцій ХНЕУ.

^ Полтавський університет економіки і торгівліУчасть викладачів і студентів у роботі науково-практичних конференцій.

Участь у роботі ДЕК (голова комісії Іонін Є.Є.).

^ Східноєвропейський університет еконо-міки і менеджменту (м. Черкаси)Участь викладачів і студентів у роботі науково-практичних конференцій.

^ Макіївський економіко-гуманітарний інститутСпільні навчальні посібники з грифом МОНУ (Сердюк В.М.).

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка та фінанси в умовах глобалізації: досвід, тенденції та перспективи розвитку».

Участь студентів і викладачів МЕГІ у роботі Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Перспективи та пріоритети розвитку економічного аналізу», секція «Проблеми обліку в формуванні аналітичних показників економічних суб'єктів».

Спільні наукові праці викладачів вузів.

Московський державний університет ім. М. ЛомоносоваУчасть студентів у Ломоносівських читаннях

Схожі:

Вітчизняних та закордонних вузів iconПерелік наукових праць науково-педагогічних співробітників кафедри інтелектуальної власності, опублікованих у вітчизняних І закордонних виданнях у 2009 році
Зб наук пр. "Педаго-гіка І психологія формування творчої особистості: проблеми І пошуки", №53
Вітчизняних та закордонних вузів iconПерелік наукових праць науково-педагогічних співробітників кафедри інтелектуальної власності, опублікованих у вітчизняних І закордонних виданнях у 2009 році
Зб наук пр. "Педаго-гіка І психологія формування творчої особистості: проблеми І пошуки", №53
Вітчизняних та закордонних вузів iconПерелік наукових праць науково-педагогічних співробітників кафедри інтелектуальної власності, опублікованих у вітчизняних І закордонних виданнях у 2005-2008 році
Управління як необхідна умова вдосконалення науково-методичної роботи в навчальних закладах
Вітчизняних та закордонних вузів iconПерелік наукових праць науково-педагогічних співробітників кафедри інтелектуальної власності, опублікованих у вітчизняних І закордонних виданнях у 2005-2008 році
Управління як необхідна умова вдосконалення науково-методичної роботи в навчальних закладах
Вітчизняних та закордонних вузів iconКартка про інноваційну розробку
Моделювання проводиться у режимі фізичного моделювання з використанням різноманітних елементних баз вітчизняних та закордонних виробників....
Вітчизняних та закордонних вузів iconІнформаційна картка про інноваційну розробку
Моделювання проводиться у режимі фізичного моделювання з використанням різноманітних елементних баз вітчизняних та закордонних виробників....
Вітчизняних та закордонних вузів iconІндекс удк – 336. 71-051
Досвід найбільш успішних вітчизняних і закордонних компаній свідчить, що інвестиції в персонал, створення умов для професійного росту...
Вітчизняних та закордонних вузів iconІнноваційний потенціал вітчизняних підприємств
Більшість вітчизняних вчених дійшли висновку, що на активність інноваційної діяльності, а саме на ефективне використання інноваційного...
Вітчизняних та закордонних вузів icon2. Ціль І результати навчання: сформувати у студентів поглиблені уявлення про витоки статистичної науки та практики, дослідити внесок у розвиток статистики вітчизняних та закордонних вчених. Вивчення курсу передумовлює рішення наступних задач
Вчені-статистики XX століття І їхній внесок у розвиток статистичної науки І практики; Зародження І розвиток статистичного обліку...
Вітчизняних та закордонних вузів iconПерспективи пошуку нових ринків для вітчизняних підприємств
Однією із альтернатив здобуття частки ринку та прихильності покупців для вітчизняних підприємств є використання стратегії блакитного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи