Поїздка по гес icon

Поїздка по гес
Скачати 22.62 Kb.
НазваПоїздка по гес
Дата28.06.2012
Розмір22.62 Kb.
ТипДокументи

Поїздка по ГЕС

Після закінчення виробничої практики та успішного виконання учбового плану студенти спеціальності 7.090209 “Гідравлічні та пневматичні машини” в рамках екскурсійної поїздки мають можливість відвідати гідроелектростанції України.

З цією метою було розроблено «Положення про проведення в рамках виробничої практики ознайомлення студентів Сумського державного університету інженерного факультету кафедри прикладної гідроаеромеханіки

спеціальності 7.090209 “Гідравлічні та пневматичні машини” з гідроелектростанціями компанії ВАТ «Укргідроенерго».

Метою поїздки являється знайомство студентів з історією створення гідроенергетики, роботою гідроелектростанцій(ГЕС) та роботою гідравлічного обладнання, яке використовується на гідроелектростанціях.

Екскурсія проводиться за маршрутом Київська ГЕС – Київська ГАЕС – Канівська ГЕС – Кременчукська ГЕС – Дніпродзержинська ГЕС – ДніпроГЕС – Каховська ГЕС.

Для поїздки орендується автобус, ночівля в палатках під відкритим небом на мальовничих берегах Дніпра, а приготування їжі на створеному самотужки кострі. Цікаві історії про становлення кафедри і про розвиток гідромашинобудування залишають незабутнє враження у студентів під час поїздки. А гітара біля костра та пісні лунають ще довго в серцях кожного із учасників.

Під час поїздки по гідроелектростанціях студенти відвідують історичні місця і знайомляться з культурою попередників. Так студенти віддають шану великому українському поету Т.Г.Шевченку на Поклонній горі та відвідують історичний музей козацтва на Хортиці.

Поїздка триває 8 днів, з яких 5 днів – це знайомство з гідроелектростанціями, а остаток часу відведений для активного відпочинку на березі Чорного моря біля селища Лазурне.

Перелік підприємств, які роблять фінансову допомогу для організації поїздки студентів по каскаду гідроелектростанцій Дніпра:

ЗАТ НВО «Гідромаш»

ДВП «Варіант-Гермотехніка»

ТОВ «КБ «Укрспецмаш»

ТОВ «Ватра» ЛТД

ТОВ «КП «Вега»

ТОВ «Променергомаш»

ТОВ «Насостехкомплект»

ТОВ «НПК «Папірус»

ТОВ «Ліман»

ТОВ «Ерміт»

ТОВ «Спеціаліст»

ВАТ «Сумський завод «Насосенергомаш»


Фізична культура в житті кожного із працівників кафедри займає певне місце. До того ж в університеті створені всі умови для заняття спортом. В розпорядженні прекрасні зали для заняття футболом, волейболом, баскетболом, настільним тенісом. Для оздоровлення можливе відвідування басейну, а в вільний від розумової роботи час бажаючі займаються в шаховому клубі. Останнім часом працівниці університету з задоволенням займаються спортивними танцями. Пропаганда здорового способу життя через заняття фізичною культурою та спортом успішно проводиться викладачами кафедри фізичного виховання разом з профгрупою кафедри прикладної гідроаеромеханіки.

Молоді вчені кафедри(Панченко А. та Каплун І.) підтримують започатковані традиції і успішно поєднують наукову роботу з заняттям фізкультурою. Не забувають спорт і старожили кафедри – Алексеєнко Н.Г.,

Маневська А.В., Гусак О.Г., Котенко О.І. На зміну приходить нове покоління гідравліків. І хотілося б вірити, що кожний з них буде небайдужим до традицій кафедри, започаткованими з моменту її створення.

Схожі:

Поїздка по гес iconРобоча поїздка в Італію І Словенію
У період з 10. 10 по 10. 10. 10 відбулася робоча поїздка до Італії, учасниками якої стали
Поїздка по гес iconПоїздка на Полтавщину клубу “Гармонія” 27. 09. 09 – 30. 09. 09

Поїздка по гес iconПрограма
Екскурсійна поїдка у м. Кам’янець-Подільськ. Відвідування Кам’янець-Подільської фортеці та старого міста (маста-музей). Поїздка у...
Поїздка по гес iconТема 1: персонал організації як об’єкт менеджменту
Наса І головкосмос проклали шлях в міжпланетний простір; івм комп'ютеризували не тільки офіси, а й квартири; Форд І дженерал Моторз...
Поїздка по гес icon2. Код модуля: Тип модуля: обов’язковий Семестр
Вп ес. Вимоги до схем живлення вп ес. Загальні положення. Електричні схеми живлення системи вп кес. Визначення номінальної потужності...
Поїздка по гес iconПрес реліз завершується відбір на Всеукраїнський Чемпіонат для талановитої молоді «Золотий Байт»!
Чемпіонат для молоді, яка захоплюється it-технологіями, з призовим фондом у 500 тисяч гривень. Одним з головних призів заявлена поїздка...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи