В. О. Кристалізація навколо та всередині нас icon

В. О. Кристалізація навколо та всередині нас
Скачати 28.53 Kb.
НазваВ. О. Кристалізація навколо та всередині нас
Дата28.06.2012
Розмір28.53 Kb.
ТипДокументи

Куцина Тетяна

Учениця 11-А класу

Харківський ліцей міського господарства

Науковий керівник:

Стегній В. О.


КРИСТАЛІЗАЦІЯ НАВКОЛО ТА ВСЕРЕДИНІ НАС


В цьому році я продовжую почату в минулому році роботу “Кристалізація навколо та всередині нас”. Ще в минулому році в мене з’явився інтерес до цієї теми, тому я вирішила розширити цю тему. Свою роботу я доповнила фотографіями, фільмом, схемами, діаграмами, анкетою. Я обробила та вивчила історію хвороби однієї з пацієнток, зробила висновки. Я врахувала усі недоліки минулої моєї роботи, і сподіваюсь що ця робота сподобається вам більше.

Я взяла інтерв’ю мастера стоунотерапії, яке я хочу представити Вам у вигляді тез моєї роботи. Воно розкриває головні питання і аспекти моєї роботи.

- Багато хто вважають, що каміння можуть лікувати деякі хвороби. Наскільки це відповідає дійсності?

- Існує ціла наука про лікувальну дії каменів – літотерапія. З давніх пір коштовні камені вважають амулетами, які мають магічні і лікувальні властивості, охороняють від зла.

Лікування каменями практикували це в індійських племенах. Японці відновлювали сили організму за допомогою гарячих вулканічних камінній. На Русі каміннями лікували зміїні укуси.

Однак відношення сучасних вчених щодо літотерапії неоднакове. З одного боку, лікувальні властивості мінералів часто відносять до області псевдонауки – магії. А з іншого боку, фармакологія та косметологія давно з великим успіхом використовують мінерали в медичних цілях.

- А є реальні випадки вилікування людей за допомогою каменів?

- Всесвітня історія знає багато дійсних випадків, підтверджуючих незвичайні властивості каменів. Одного разу славетна оперна співачка тридцятих років минулого століття Ілка Попова втратила голос. Коли Федір Шаляпін узнав про цю трагедію , він зняв перстень зі свого мізинця і надів на палець Ілки. Він сказав, що алмаз, який прикрашає перстень, належав в свій час Петру І. І додав: “Той хто носить перстень, завжди в голосі і не має проблем з віком.” Через деякий час Ілка знов заспівала...

- Каміння використовують лише як амулети?

- Частіше за все, так. Але, в нетрадиційній медицині камінь все ж таки цінують не як талісман. Ще декілька століть тому лікарі радили приймати всередину в формі порошку. За їх думкою, це збільшує ефект каміння терапії. Німецький медик п’ятнадцятого століття Іоганн фон Куб в своєму трактаті “Сад здоровя ” радив товчений рубін для очистки крові. До сих пір в Японії використовують для лікування деяких нервових хвороб таблетки, в яких містяться інгредієнти перлини, в Китаї – кришталю і опала, а в Індії великою популярність мають ліки з порошком алмаза, перламутру, червоних і чорних коралів.

- Як використовують мінерали?

- Перш за все, треба обрати підходящий вам камінь. Є декілька “рецептів” каміння терапії. Самий простий – носити прикраси з корисними каміннями. Хоча тут є певні нюанси: деякі каміння не можна носити постійно. І не забувайте періодично промивати каміння холодною водою.

- Є ще якісь види каміння терапії?

- Зараз в світі дуже популярна стоунотерапія (від англ. stone – камінь), заснована на поєднанні давнього досвіду людства і сучасних знань. Стоунотерапія – це масаж тіла гарячими і холодними каменями. Основоположниця метода – американка Мері Нельсон довгий час шляхом дослідів і помилок добирала оптимальну кількість для процедур . Нельсон відкрила школу і сертифікувала метод, за яким для кожного пацієнта добирають свої мінерали: 54 – гарячих камінців, 18 – холодних, і 1 камені кімнатної температури. Індивідуальний підбір камінній за методом займає до двох часів. При цьому обов’язкова умова – мінерал, який використовується в лікувальних цілях, не можна проколювати чи просвердлювати.

- Дуже складний метод...

- Звичайно, салони краси пропонують простіший варіант стоунотерапії. Для масажу в салоні підходять гарячі каміння вулканічної будови. Їхня ознака – це висока платність, великий вміст магнію і феруму, що сприяє глибокому поглинанню тепла і його повільного звільнення.

Дія масажу схожа на ефект “контрастного” душу, тільки триває значно довше: покращує кровообіг, колір шкіри та настрій. А ще сеанс стоунотерапії знімає стрес, перевтомлення, збагачує тканини киснем.

Схожі:

В. О. Кристалізація навколо та всередині нас icon"Хімія та їжа"
Світ навколо нас", яка щорічно проводиться з ініціативи Львівського обласного методичного об'єднання викладачів хімії, біології,...
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас iconБог є всемогутній
Не можна знайти щастя поза собою; істинне щастя перебуває всередині нас. Безперервно думай, щоб пізнати себе. І оце-то є молитва,...
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас icon5. Магнітні явища 1 Магнітне поле
Магнітне поле існує навколо будь-якого провідника зі струмом незалежно від матеріалу провідника І характеру його провідності та навколо...
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас iconA – Казка про поросят
День думали, другий, І вирішили будувати паркан навколо своїх будинків. Звісно поросята відчувають себе спокійніше, якщо навколо...
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас iconОбгрунтування ролі обмежень та обтяжень навколо режимоутворюючих об’єктів території вп нубіп україни «Агрономічна дослідна станція»
Обгрунтування ролі обмежень та обтяжень навколо режимоутворюючих об’єктів території
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас iconРыбальченко Е. Н. Формирование информационной компетентности пользователей библиотеки уипа
Общеизвестный афоризм Сократа «я знаю, что ничего не знаю» заставляет нас восхищаться, но он не может заставить нас отказаться от...
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас icon1. Громадянин Н., проходячи повз магазин телерадіол-техніки, помітив, що всередині виникла пожежа. Він одразу розбив вітрину і почав гасити вогонь.
Громадянин Н., проходячи повз магазин телерадіол-техніки, помітив, що всередині виникла пожежа. Він одразу розбив вітрину і почав...
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас icon10 клас ХVІ варіант Завдання закритої форми
Б весна гомоніла навколо них, вода гоготіла, гурчала струмками по ярках І пагорбах
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас iconВідсутність навколо вогнища е сполучно-тканинної капсули. Це
Клімакс І менопауза, а також хірургічна чи медикаментозна кастрація не попереджують можливості малігнізації вогнища Е
В. О. Кристалізація навколо та всередині нас iconВикористання арт-терапії у корекційній роботі з аутичними дітьми
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи