Курсова робота як форма навчання icon

Курсова робота як форма навчання
Скачати 19.32 Kb.
НазваКурсова робота як форма навчання
Дата29.06.2012
Розмір19.32 Kb.
ТипДокументи

Курсова робота як форма навчання


Курсова робота призначена для вироблення у студентів уміння самостійно вивчати задану проблему за літературою, а потім правильно письмово оформлювати вивчений матеріал. При цьому студенти поповнюють і поглиблюють свої знання, оскільки теми курсових робіт є такими, що не входять в основну програму або входять на рівні ознайомлення.

Курсова робота повинна містити вступ, основну частину, висновки і список літератури. Обсяг залежить від складності теми, але орієнтовно має бути від 10 до 30 рукописних сторінок.

Для досягнення максимальної ефективності при виконанні курсової роботи можна скористатися поданими нижче рекомендаціями.

  1. Знайти в літературі все, що стосується заданої теми, в тому числі задачі і приклади.

  2. Ознайомитися з матеріалом, намагаючись зрозуміти хоча б його суть, основні ідеї.

  3. Продумати, що за чим повинно йти у логічній послідовності і скласти початковий план викладу теми, вказуючи біля кожного пункту сторінки з книжок, абзаци, теореми, задачі тощо (якщо є свої ксерокопії, в них можна зробити розмітку згідно з пунктами плану). Узгодити цей план з науковим керівником.

  4. Розібрати детально усі означення, твердження та їх доведення у тому вигляді, як вони подані в літературі. Відмітити для себе усі незрозумілі моменти (знаком ?). Часто вони ховаються за словами "очевидно", "зрозуміло", "легко бачити", "неважко показати" тощо.

  5. Ліквідувати усі прогалини у розумінні матеріалу. де потрібно, дати детальніші пояснення (написати їх на чорновику і вказати куди потрібно вставити). Цей етап може вимагати найбільше зусиль, але він обов’язковий для якісного виконання курсової роботи. Можливо, тут знадобиться допомога наукового керівника.

  6. Розв’язати задачі, поставлені керівником і, можливо, деякі свої задачі.

  7. Проаналізувати свій початковий план, підправити, уточнити його так, щоб досягти найбільш зрозумілого, логічно послідовного, стрункого і лаконічного викладу теми.

  8. Написати у чистовик всю основну частину роботи згідно з планом, а потім вступ (0,5 – 2 стор.) і висновок (0,25 – 1 стор.).

У вступі охарактеризувати тему, вказавши її місце і роль у математиці, навести коротку історичну довідку. Далі вказати мету і завдання роботи (опанувати теоретичні положення; зрозуміти логічну будову теми, зв’язки між її частинами; навести детальні доведення всіх тверджень і приклади до означень і теорем; розв’язати задачі). Після цього варто коротко описати, про що йдеться в кожному пункті роботи.

У висновках перелічити виконані завдання, відмітити, чи вдалося зрозуміти і засвоїти теоретичний матеріал, вказати, що було найскладнішим.

Роботу треба писати охайно від руки або друкувати на комп’ютері (що не впливає на оцінку), користуватися правильною українською термінологією, вчасно (за 1 місяць до кінця семестру) здати керівникові на перевірку. Все викладене в роботі треба добре знати і вміти пояснювати під час захисту.

Схожі:

Курсова робота як форма навчання iconІнформація для студентів ІІ курсу Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Загальні вимоги до дипломних та курсових робіт Вимоги до курсової роботи Курсова робота
Курсова робота Курсова робота це кваліфікаційне навчально-наукове дослідження студента, яке виконується на завершальному етапі отримання...
Курсова робота як форма навчання iconКурсова І дипломна роботи
Згідно з Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах України курсова робота виконується з метою закріплення,...
Курсова робота як форма навчання iconМіністерство освіти та науки україни національна металургійна академія україни програма, методичні вказівки та курсова робота з дисципліни
Програма, методичні вказівки та курсова робота з дисципліни “Виробництво виливків з сталі” для студентів заочної форми навчання за...
Курсова робота як форма навчання iconВитяг з методички по написанню курсових, бакалаврських та магістерських робіт
Курсова робота повинна бути логічно побудованою й мати характер цілісного й завершеного самостійного дослідження. Традиційно курсова...
Курсова робота як форма навчання iconМетодичні рекомендації до виконання курсової роботи
Курсова робота (проект) – форма індивідуальної роботи, основною метою якої є глибоке І творче вивчення одного або кількох питань...
Курсова робота як форма навчання iconФорма № н 01 рвнз «кримський гуманітарний університет» (м. Ялта) інститут економіки та управління кафедра менеджменту курсова робота з дисципліни «Ділове адміністрування»
Форму призначено для оформлення курсового проекту (роботи) І фіксування результатів його (її) захисту
Курсова робота як форма навчання iconМетодичні вказівки до виконання та оформлення курсової роботи 3 дисципліни "чисельні методи" для студентів заочної форми навчання
Курсова робота виконується за варіантом, виданим викладачем. Робота над помилками виконується у кінці курсової роботи
Курсова робота як форма навчання iconКурсова робота

Курсова робота як форма навчання iconКурсова робота

Курсова робота як форма навчання iconКурсова робота

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи