Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» icon

Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот»
Скачати 18.33 Kb.
НазваВідкрите акціонерне товариство «рівнеазот»
Дата30.06.2012
Розмір18.33 Kb.
ТипДокументиВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

«РІВНЕАЗОТ»
Відкрите акціонерне товариство «Рівнеазот», яке в 2009 році відмічало своє 40-річчя, одне з найбільших Україні підприємств з виготовлення мінеральних добрив та адипінової кислоти. Воно відоме як у нашій країні, так і за кордоном. Це хімічний гігант України зі своєю історією, наполегливим та працьовитим колективом , який творить його сьогодення. Завдяки інвестиційним вкладенням на підприємстві розроблена широка програма розвитку виробництва на найближчі роки. Планується провести реконструкцію аміачного виробництва, азотної кислоти та аміачної селітри. Є наміри розпочати виготовлення продукції з відходів підприємства.

Новий імпульс свого розвитку підприємство сподівається отримати шляхом омолодження колективу, комплектації виробництв, цехів та відділів кваліфікованими, перспективними та ініціативними випускниками вищих навчальних закладів України, у тому числі Національного Університету «Львівська політехніка».


ВАТ «Рівнеазот» пропонує працевлаштування випускникам:

1. Інституту хімії та хімічних технологій:

а. напрям підготовки «Хімічна технологія органічних речовин» за спеціальностями:

- технологія основного та нафтохімічного синтезу;

- технологія тонкого органічного синтезу;

б. напрям підготовки «хімічна технологія неорганічних речовин» за спеціальностями:

- технологія основного неорганічного синтезу;

- технологія мінеральних добрив, солей і лугів.

2. Інституту енергетики та систем керування:

а. напрям підготовки «^ Електротехніка та електротехнології» за спеціальностями:

- електричні системи і мережі;

- електромеханічні системи автоматизації та електропривід.


Випускники згаданих спеціальностей після попередньої співбесіди, проходження медогляду та відповідних інструктажів приймаються на посади стажистів (помічників начальників змін, майстрів тощо). В подальшому, після проходження навчання по робочому місцю і успішної здачі іспитів допускаються до самостійної роботи. В період стажування стажистам виплачується 80-90% заробітної плати від їх посадових окладів. В період стажування і подальшої роботи молодому працівнику надаються всі гарантії, які передбачені трудовим законодавством та можливість кар’єрного росту.


Детальну інформацію можна отримати в кадровій службі

за телефонами: (0362) 61-80-51; (0362) 61-80-15

Схожі:

Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» iconДоговір про відкриття карткового рахунка №
Публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України”, далі – Банк, в особі заступника начальника Операційного...
Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» iconТематика курсових робіт з дисципліни «Господарське право України»
Товариство з обмеженою відповідальністю та товариство з додатковою відповідальністю
Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» iconДо заліку з дисципліни «Господарське право України»
Товариство з обмеженою відповідальністю та товариство з додатковою відповідальністю
Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» icon1. 10. 2010 рік положення про студентське наукове товариство кафедри "Економічна теорія"
Пложення про Студентське наукове товариство відповідно до Статуту Донецького Національного Університету І снт факультету. 
Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» iconПоложення про Наукове товариство студентів та аспірантів у вищому навчальному закладі Загальні положення
Це Типове положення регламентує порядок створення І функціонування наукових товариств студентів та аспірантів (далі – Наукове товариство)...
Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» iconЗразок оформлення відзиву на відкрите заняття, що проводиться у зв’язку з атестацією на присвоєння вченого звання доцента (професора)

Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» icon1. 10. 2010 р. Положення про студентське наукове товариство кафедри "Економічна статистика"
Положення про Студентське наукове товариство складено відповідно до Статуту Донецького Національного Університету І положення про...
Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» iconПрес-реліз ІІІ міжнародна українсько-польська Вейглівська конференція «miкробіологія служить людині»
Польське товариство мікробіологів; Польське товариство експериментальної та клінічної імунології. У конференції беруть участь понад...
Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» iconВідзив (4 примірники) на проведене відкрите заняття
Витяг з протоколу засідання кафедри про обговорення відкритого заняття (4 примірники)
Відкрите акціонерне товариство «рівнеазот» iconОголошення 17 травня о 30 (II пара) в аудиторії 627 відбудеться відкрите заняття з англійської мови викладача кафедри сучасних європейських мов Дружченко Тетяни Петрівни в групі пбі 12-9 на тему «Політичні партії сша»

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи