Уклін усім працівникам освіти!!! icon

Уклін усім працівникам освіти!!!
Скачати 63.76 Kb.
НазваУклін усім працівникам освіти!!!
Дата30.06.2012
Розмір63.76 Kb.
ТипДокументи
Студентська газета Інституту розвитку дитини, жовтень 2008


Уклін усім працівникам освіти!!!


День учителя – професійне свято всіх працівників освіти, яке було затверджене ЮНЕСКО у 1994 році і святкується в першу неділю жовтня. Не вистачить усіх слів на землі, щоб підкреслити велике значення педагога для розвитку суспільства. Бо професія освітянина потребує неабиякого терпіння, цілковитої відданості своїй справі та постійного самовдосконалення. Педагог – слово, яке в країнах сходу пишуть з великої літери ; це служіння суспільству , що не знає ні канікул, ні змін.


В такий день, дорогі наші Педагоги, ми хочемо подарувати Вам букети із квітів та посмішок, карамельні ріки щастя, пустотливі вітерці мрій, зірочок натхнення та сонячні слова подяки!!!


Цікаво, що ….


У США Національний день вчителя святкують 7 травня. В історії цей день пов’язаний з ім’ям арканзаського педагога Матті Віт Вудридж, яка заявила політичним лідерам про необхідність встановлення Національного свята вчителів. Одним із лідерів, яким вона написала, була Елеонора Рузвельт, котра переконала 81 –ий Конгрес США про необхідність святкування 7 травня Дня вчителя.

З 1989 року 10 жовтня відзначають День вчителя у Китаї. Він був створений для того, щоб повернути престиж інтелектуальній праці, який був втрачений в роки культурної революції.

Не є виключенням Бразилія. У цій країні 15 жовтня святкують День вчителя або як вони його називають – Dia do Professor. Історія свята така: 15 жовтня 1827р. вперше було видано закон про елементарну освіту у Бразилії, в ньому було зазначено, що у будь–якому населеному пункті повинно здійснюватися первинне вивчення абетки. Але багато положень з цього закону так і залишалось на папері протягом 120 років. Вперше свято День вчителя було відсвятковане лише в 1947 р., в місті Сан – Паулу, а офіційний закон на рівні держави про свято було прийнято в 1963.

^ З МІСЦЯ ПОДІЇ


25 вересня 2008 року в Інституті розвитку дитини відбулася студентська наукова конференція, присвячена 90-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського

Учасники конференції, студенти 5 курсу, під керівництвом к.п.н., доцента кафедри дитячої творчості Галини Вікторівни Сухорукової виступили з доповідями, в яких вичерпно розкрили педагогічні ідеї Василя Олександровича. Не менший об'єм роботи виконали студенти 1-го і 3-го курсів - вони зробили ілюстрації до творів для дітей, написаних великим педагогом. Приємно здивували і акторські здібності студентів-спеціалістів, які інсценували казки Сухомлинського. Конференція пройшла на високому рівні, сприяла поглибленню знань студентства.


^ ДІЗНАЙСЯ ПЕРШИМ

В Оболонському районі створили віртуальну бібліотеку

Читати книги мовою оригіналу можна вдома в Інтернеті


Чимало людей вважає, що ходити до бібліотеки - це вчорашній день. Мовляв, там сидять лише тітоньки в окулярах та хустинках. Однак бібліотеки крокують в ногу з часом і не відстають від нових світових технологій.

У бібліотеках щомісяця поновлюються книжкові фонди. Минулого року з районного бюджету було виділено 200 тис. грн. на закупівлю нових книг. Також кожен читач має право на безкоштовне користування глобальною мережею щодня по годині у Центральній районній публічній бібліотеці ім. О.С. Пушкіна.

До бібліотеки звертаються з різних куточків світу. Щодня на портал заходить з десяток людей із США, Ізраїлю, Естонії, Казахстану. До 30 осіб - з Росії, та сотня - з України. Віртуальне читання щодня захоплює все більше і більше людей. Адже на порталі можна знайти не лише книги мовою оригіналу та у різних перекладах, але й послухати деякі тексти. Найбільшою популярністю користуються аудіо тексти записані голосом Анни Ахматової.

http://ocls.kyivlibs.org.ua.

Бути потрібною

Перша година дня. Початок робочої зміни. У групі цілковита тиша. Заходжу до спальні. Мої зайченята сплять, вткнувшись носиками у подушки. Хтось закутався у ковдру з головою, а хтось, навпаки, постійно скидає її на підлогу. Мине ще якісь дві години, і група наповниться дзвінкими дитячими голосами. Відкривши оченята і побачивши мене, діти посміхатимуться, наввипередки розповідатимуть, хто де був і що бачив, цікавитимуться, чи підемо гуляти на вулицю. Хтось питатиме, чи так одягнув шортики. А я вкотре перевірятиму, чи всі правильно взули капці. Когось треба одягнути, а дехто демонструватиме перші прояви самостійності, вперто не погоджуючись на пропозицію допомогти. Буду чути звертання: «ОЛЯ!», адже для деяких моїх малят «Ольга Сергіївна» ще занадто складно.

... Дворічний Матвій бере з полички книжечку з малюнками, сідає за стіл, кличе мене помахом руки, вказуючи на сусідній стілець. А я розумію, що йому подобається гортати сторінки разом зі мною, він хоче, щоб я сиділа саме поруч із ним: я знаю назви усіх предметів, на які він вказуватиме своїми пальчиками, хоча ще не зможе за мною повторити.

...А Саша тягнеться за яскравою різнокольоровою пірамідкою. Вкотре намагатиметься її скласти. Підходжу. Бере кілечко, але воно замале. Дивиться блакитними оченятами на мене. Кажу: “Не підходить. Шукай ще”. І хоч раніше це не наштовхувало його на подальші правильні дії, цього разу все вийшло. Тепер це завдання виконує навідмінно.

...А Артем два місяці тому не говорив нічого крім “мама” та “папа”. З часом замість вивченого з батьками “пока” почула з його вуст “паба”, потім “апаба”, і зовсім скоро у нас вийде чітке “до побачення“, сказане на прощання.

Піти на роботу до дитячого садочка вирішила одразу після закінчення практики у групах раннього віку. Діти припали до душі і вже не уявляла, що завтра не йтиму до них. Працювати з дво-трирічними дітьми спочатку було страшно, адже всі вони розповзаються в різні сторони і втримати їх увагу на собі означає знайти дійсно цікаву гру чи діяльність. Це перший справжній досвід, який здобуваєш самостійно. Він дуже відрізняється від навчальної практики, коли працюєш разом з вихователем. Ти залишаєшся сам-на-сам з купою дітлахів, в яких кипить-вирує життя, і які щохвилини прагнуть діяти, пізнавати, відкривати. Це не просто реалізація знань, умінь і навичок, здобутих під час навчання. Це входження у інший світ, який живе за своїми правилами і законами. І без цілковитого занурення у нього не отримаєш результатів. Це і велика кількість помилок і спотикань, яких не уникнути і значення яких не переоцінити. І так приємно усвідомлювати, що йду на роботу із задоволенням, з цікавістю продумую і планую те, що запропонувати дітям. Значить вибір було зроблено правильно. А коли побачила перші результати своєї роботи, виникло відчуття, схоже на азарт. А ще приємніше розуміти те, що почала щось означати для дітей. Зуміла подивитися на світ їх очима, зрозуміти їх прагнення і стати єдиною і неповторною, а головне... потрібною.

Коржук Оля,42 гр.

^ ЦІКАВО ПРО РІЗНЕ

10 секретів щастя

Чи є у вас свої секрети щастя? І чи знаєте ви, що саме примушує ваше серце співати? Ми пропонуємо вашій увазі (на всяк випадок) «шпаргалку» - декілька рецептів простого людського щастя. Перевірено на собі!

^ 1. Щастя - це кохати та бути коханою!

Виявляйте свою любов до близьких частіше. Нехай знаки уваги будуть різними. Подаровані квіти чи кумедна іграшка, романтична записка на столі чи вечеря при свічках.... А ще перелічіть близькій людині ту кількість позитивних якостей, яку ви щодня в ньому ( ній ) відкриваєте.

^ 2. Щастя - це улюблена справа!

Будьте віддані своїй роботі! Ставтеся до неї як до великої частини вашого життя, але не як до необхідності працювати, і ви побачите, що робота почне приносити вам велике задоволення!

^ 3. Щастя - це хобі!

Якщо у вас є захоплення, ви ніколи не сумуватимете. Ви любите кіно, а один фільм бачили разів двадцять і можете цитувати його? Чи ви настільки любите рибок, що у вас в квартирі 5 акваріумів? Все це - класно!

^ 4. Щастя - це сприймати себе таким, яким ти є!

Ви унікальні! Пам'ятайте про всі свої досягнення. Сформуйте для себе список своїх сильних якостей, а з недоліки перетворюйте на плюси. Частіше запитуйте себе «Що я хочу?» і обов'язково балуйте себе приємними дрібничками, адже ви - найрідніша для себе людина, з якою вам жити все життя!

^ 5. Щастя - це творчість!

Прислухайтеся до свого бажання створювати і створюйте! Не стримуйте себе! Вигадати неймовірну історію з нереальним завершенням? Фантазуйте! Створити композицію з квітів чи збудувати з піску вежу? Вперед!

^ 6. Щастя - це спілкування!

Не забувайте про те, що ваш співрозмовник - теж унікальна особистість. Проявіть щиру цікавість до нього, підкресліть його вагомість. Шукайте спорідненість. Нота, що потрапила в резонанс, підсилює своє звучання. Шукайте резонанс у спілкуванні!

^ 7. Щастя - це вміння дивуватися!

Спробуйте поглянути на світ очима дітей. Що дивує та радує вас? Аромат кави, смак чорного шоколаду, поєднання кольорів під час заходу сонця, розміри величезної вантажної машини? Нас оточують дивовижні речі!

^ 8. Щастя - це розвиток!

Рухайтесь вперед, мрійте, перетворюйте мрії в цілі та прагніть до них!

9. Щастя - жити сьогоденням!

Будьте щасливі сьогодні! «Немає часу, багато проблем, сьогодні мені не до цього... Щастя не дається просто так, його потрібно заробити». - забудьте ці слова! Ви можете бути щасливими вже зараз!

10. Щастя - бути легким на підйом!

Якщо хтось з ваших друзів зателефонує та запропонує з'їздити кудись, а ви зовсім не планували таку подорож, погоджуйтесь! Можливо в дорозі на вас чекають нові зустрічі, цікаві пригоди! До того ж з хорошим другом приємно вирушити світ за очі!Схожі:

Уклін усім працівникам освіти!!! iconІнформації про оплату праці чинить значний вплив на фінансовий результат господарської діяльності. Предметом дослідження є сукупність теоретичних засад бухгалтерського обліку та аудиту виплат працівникам в інформаційному середовищі підприємства
Організація обліку І аудиту виплат працівникам в середовищі інформаційної системи підприємства
Уклін усім працівникам освіти!!! iconПрофспілка працівників освіти І науки України Донецька обласна організація Профспілки працівників освіти І науки України обласний комітет
Стосовно нарахування заборгованості за вислугу років педагогічним працівникам за період відпустки
Уклін усім працівникам освіти!!! iconПрофспілка працівників освіти І науки України Донецька обласна організація Профспілки працівників освіти І науки України обласний комітет
Стосовно нарахування заборгованості за вислугу років педагогічним працівникам за період відпустки
Уклін усім працівникам освіти!!! iconПостанова Верховної ради України від 15 листопада 1996р
Працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах освіти на заочній формі навчання, надаються...
Уклін усім працівникам освіти!!! iconСценарій для 7-8 класів ведучий. Добрий вечір, шановні друзі, вчителі. ведучий. Доброго вечора усім, хто проводжає старий і зустрічає Новий рік разом з нами у цьому залі. 1 ведучий
Доброго вечора усім, хто проводжає старий і зустрічає Новий рік разом з нами у цьому залі
Уклін усім працівникам освіти!!! iconДокладний розклад Дні Америки у Донецьку, 3-6 квітня 2013 р. Ярмарок освіти в США 3 квітня 2013 р
Освітній ярмарок надасть можливість дізнатися про навчання та стажування у Сполучених Штатах усім зацікавленим. Всі заходи проводяться...
Уклін усім працівникам освіти!!! iconНаціональна стипендіальна програма Словацької Республіки
Уряд Словацької Республіки пропонує стипендії студентам, аспірантам, викладачам внз та науково-дослідним працівникам, які фінансуються...
Уклін усім працівникам освіти!!! iconНаказ №479 Про підсумки надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань інклюзивного навчання в закладах освіти області
Чернівецької облдержадміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відповідальними працівниками...
Уклін усім працівникам освіти!!! iconКабінет міністрів україни постанова від 19 вересня 2005 р. №934
Порядок погашення кредиторської заборгованості державного бюджету педагогічним І науково-педагогічним працівникам навчальних закладів...
Уклін усім працівникам освіти!!! iconКабінет міністрів україни постанова від 19 вересня 2005 р. №934
Порядок погашення кредиторської заборгованості державного бюджету педагогічним І науково-педагогічним працівникам навчальних закладів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи