І. Загальні положення icon

І. Загальні положення
Скачати 40.86 Kb.
НазваІ. Загальні положення
Дата30.06.2012
Розмір40.86 Kb.
ТипДокументи


Положення

(типове)

про центр підготовки виробничих кадрів

професійно-технічного навчального закладу ……………………………………………..

(назва закладу)


І. Загальні положення

  1. 1.1. Центр підготовки виробничих кадрів (далі – ЦПВК) є структурним підрозділом професійно-технічного навчального закладу …(назва закладу).  2. 1.2. Дане положення розроблено згідно з чинним законодавством України, Статутом …(назва закладу) і є документом, який регламентує діяльність ЦПВК.

  3. 1.3. Повне і скорочене найменування підрозділу українською російською та англійською мовами:

 • Центр підготовки виробничих кадрів (далі – ЦПАВУ) …(назва закладу);

 • Центр подготовки производственных кадров …(наименование заведения);

 • Centre of……………………………………………………………………

………………………………………...

  1. 1.4. Метою діяльності ЦПВК є підготовка кваліфікованих виробничих кадрів відповідно вимог і потреб ринку праці регіону. Надання практичних навичок студентам і учням шляхом виконання конкретних виробничих замов і залучення до співпраці виробничих підприємств області та науково-технічний потенціал вищих навчальних закладів.

  2. 1.5. ЦПВК у своїй діяльності керується чинним законодавством, нормативними актами Міністерства освіти і науки України, статутом професійно-технічного навчального закладу та цим Положенням.

  3. 1.6. ЦПВК забезпечує організаційні і технічні можливості щодо виконання виробничих замов відповідно до вимог нормативно-технічної документації замовників, а також науково-технічне супроводження виконання замов шляхом залучення відповідних науково-технічних закладів.

  4. 1.7. ЦПВК розміщується на площах професійно-технічного навчального закладу …………………………. і має відповідне матеріальне забезпечення.

  5. 1.8. ЦПВК (не) має самостійний баланс і статус юридичної особи. (можливі 2 варіанти)

  6. 1.9. Місце знаходження: ……………………………………….

  7. П. Головні завдання

  1. Отримання учнями закладу практичних навичок і певного досвіду роботи відповідно до сучасного рівня науково-технічного розвитку.

  2. Визначення особистих властивостей учнів, їх темпераменту, інтелектуальних та фізичних можливостей щодо обраної професії.

  3. Надання технічних можливостей щодо користування сучасними засобами виробництва та знайомством із науково-технічними галузевими напрацюваннями.

  4. Адаптація учнів до виробничих умов підприємства шляхом виконання замов на виробничих базах навчальних закладів і виробничих підприємствах.

Ш. Основні напрями діяльності

3.1. Виготовлення серійних виробів відповідно до розробленої нормативно-технічної документації.

3.2. Виготовлення нестандартних виробів відповідно до розробленої нормативно-технічної документації.

3.3. Виконання виробничих замов юридичних осіб із дотриманням галузевих нормативно-технічних вимог до виробленої продукції.

3.4. Виготовлення продукції на предмет визначення рівня кваліфікації учня або групи учнів.

  1. Участь у розробці і виготовленні нестандартних та інноваційних виробів.

IV. Управління навчально-виробничим процесом

  1. Відповідно до поданих заяв підприємств, а також Центру зайнятості визначаються потреби у молодих фахівцях на підприємствах області.

  2. Під конкретне замовлення підприємств із числа учнів (студентів) навчального закладу на конкурсній основі відбирається декілька претендентів (3-5 осіб на одне замовлене місце), які навчаються за профілем замовників.

4.3. Спеціалісти-інструктори (залучені викладачі із різних навчальних закладів) разом із представниками замовників на підставі затверджених планових виробничих завдань складають щоквартальні планові завдання учням(студентам)-практикантам, узгоджують їх із представниками підприємств-замовників і затверджують керівником ЦПВК.

4.4. Щорічно атестаційна комісія за участю представників-замовників визначає рівень підготовленості практикантів і своїм рішенням призначає їм стипендії (або премії).

4.5. По закінченні навчального курсу рішенням атестаційної комісії учням(студентам)-практикантам надаються про це відповідні свідоцтва. Учнів(студентів) із кращими показниками підприємства-замовники зараховують до свого штату, а інші працевлаштовуються самостійно або за допомогою Центру зайнятості.

^ V. Управління діяльністю центром

  1. Адміністративно-функціональне керівництво ЦПВК здійснюється навчальним закладом відповідно до покладених на нього статутних завдань.

  2. Коордінаційно-методичне керівництво щодо забезпечення планово-виробничими, науково-технічними та соціально-виховними плановими завданнями здійснюється відділом науково-методичного забезпечення (ВНМЗ) відповідно до затвердженого Положення про його діяльність. ВНМЗ має бути незалежною структурою від будь-якого навчального закладу або складатись із представників навчальних закладів які приймають участь у діяльності центру.^ VI. Матеріально-технічне забезпечення та фінансування


6.1. Матеріально-технічне забезпечення діяльності ЦПВК здійснюється відповідно до встановлених норм забезпечення професійно-технічних закладів освіти, як одного із його структурних підрозділів.

  1. Фінансування ЦПВК здійснюється за рахунок бюджетних коштів, а також коштів отриманих на підставі укладених договорів на виробництво продукції та надання послуг.

  2. Заробітна плата учням(студентам) і персоналу ЦПВК встановлюється відповідно до норм чинного законодавства. 1. Реорганізація і ліквідація ЦПВК

Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію ЦПВК приймається Управлінням науки і освіти за поданням керівника професійно-технічного закладу.


Схожі:

І. Загальні положення iconО. Л. Голубенко 2011 р. Положення про Раду кураторів університету Загальні положення > Це Положення регламент
Це Положення регламентує порядок створення І функціонування Ради кураторів (далі – рк) в університеті
І. Загальні положення iconО. Л. Голубенко „ 2010 р. Положення про студентське самоврядування у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Загальні положення > Це Положення регламент
move to 0-7904032
І. Загальні положення iconПоложення про студентську раду гуртожитку загальні положення
move to 213-17656
І. Загальні положення iconПоложення про Студентську раду університету Луганськ – 2002 І. Загальні положення
move to 0-16837736
І. Загальні положення iconПоложення про Студентську раду університету Луганськ – 2002 І. Загальні положення
move to 0-16837736
І. Загальні положення iconПоложення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах загальні положення
move to 0-16763638
І. Загальні положення iconПоложення про науковий центр патоморфологічних досліджень 2010 р м. Суми № Загальні положення
move to 0-17032775
І. Загальні положення iconПоложення про студентську соціальну службу Сумського державного університету І. Загальні положення
move to 0-16985172
І. Загальні положення iconПоложення про студентський гуртожиток Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського Одеса 2006 І. Загальні положення
Дане положення встановлює порядок надання жилої площі в гуртожитках університету, користування цими гуртожитками та їх утримання
І. Загальні положення iconПоложення (тимчасове) про організацію навчально-методичної роботи в Сумському державному університеті 1 Загальні положення
Дане положення укладене з урахуванням вимог нормативних документів Міністерства освіти І науки України на базі узагальнення досвіду...
І. Загальні положення iconПоложення про проведення Чемпіонату Сумської відкритої шкільної Ліги квн І. Загальні положення
move to 0-22111356
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи