Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” icon

Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія”
Скачати 35.22 Kb.
НазваТематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія”
Дата01.07.2012
Розмір35.22 Kb.
ТипДокументи

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ

З ПСИХІАТРІЇ І НАРКОЛОГІЇ

для студентів 5 курсу медичного факультету № 1

за спеціальністю „Медична психологія”

на осінній семестр 2009/2010 навчального рокуп/п

Тема практичного заняття


К-ть год.

1.

Психічні та поведінкові розлади, спричинені вживанням алкоголю (алкогольна хвороба). Клініка, діагностика, лікування, реабілітація, профілактика. Курація хворих.

2

2.

Психічні та поведінкові розлади, спричинені вживанням психоактивних речовин – наркоманії і токсикоманії (седативної, стимулюючої дії, психоделічних речовин). Клініка, діагностика, лікування, реабілітація, профілактика. Курація хворих.

2

3.

Інтоксикаційні психози (алкогольні (металкогольні) та інші психічні розлади. Клініка, діагностика, лікування, профілактика, реабілітація. Курація хворих.

2

4,5,6.

Курація хворих. Робота з архівними медичними документами (аналіз історій хвороб, амбулаторних карт, витягів з історій хвороб тощо).

6

7.

Розлади зрілої особистості та поведінки у дорослих (психопатії). Патологічний розвиток особистості. Клініка, перебіг, діагностика, надання медичної та психологічної допомоги. Реабілітація. Курація хворих з психопатизацією.

2

8.

Психогенні захворювання. Невротичні, пов’язані зі стресом розлади. Визначення понять. Етіологія і патогенез. Загальна характеристика клінічної картини. Тривожно – фобічні розлади. Курація хворих.

2

9.

Психогенні захворювання. Неврастенія. Етіологія, патогенез, клініка, діагностика, лікування. Реабілітація. Курація хворих.

2

10.

Психогенні захворювання. Дисоціативні (конверсійні) розлади – істерія. Етіологія, патогенез, клініка, діагностика, лікування. Реабілітація. Курація хворих.

2

11.

Психогенні захворювання. Обсесивно – компульсивний розлад (невроз нав’язливих станів). Етіологія, патогенез, клініка, діагностика, лікування. Реабілітація.

2

12.

Психогенні захворювання. Реакція на важкий стрес. Посттравматичний стресовий розлад. Розлади адаптації. Діагностичні критерії, лікування, профілактика. Курація хворих.

2

13.

Психогенні захворювання. Реактивні психози. Класифікація, клініка, діагностика, лікування. Профілактика. Курація хворих.

2

14.

Розумова відсталість (олігофренії). Клінічна картина. Критерії діагностики (клінічний, шкільний, соціальний, психометри-ний). Корекція поведінки. Лікування, профілактика.

2

15.

Поведінкові розлади, які пов’язані з фізіологічними порушеннями. Розлади прийому їжі (нервова анорексія, нервова булімія, переїдання, блювання). Діагностичні критерії, лікування, профілактика. Розлад сну неорганічної природи (безсоння, сноходіння, нічні страхи, кошмари).

2

16.

Розлади статевого потягу (сексуальна відраза і відсутність статевого потягу, Оргазмічна дисфункція, передчасна еякуляція, вагінізм, Диспарейнія, підвищений статевий потяг). Психологічні і поведінкові розлади, пов’язані з сексуальним розвитком і орієнтацією. Діагностичні критерії, лікування, профілактика.

2

17.

Поведінкові та емоційні розлади, які починаються в дитячому та підлітковому віці. Гіперкінетичні розлади.
18.

Підсумкове заняття. Захист історії хвороби.

2

Відповідальна за курс психіатрії

та медичної психології к.мед.н., доцент Н.С.Карвацька


Завідувач кафедри

д. мед. н., професор В.М.Пашковський

Схожі:

Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconБілетна програма іспиту з психіатрії І наркології для студентів 4 курсу медичного факультету за спеціальністю „медична психологія”
...
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconКалендарний план лекцій з психіатрії І наркології для студентів 4 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „медична психологія на весняний семестр 2010/2011 навчального року
Предмет І завдання психіатрії та наркології. Сучасний стан психіатрії І наркології. Місце психіатрії серед інших медичних дисциплін....
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconБілетна програма іспиту з психіатрії І наркології для студентів 4 – 5 курсів медичного факультету за спеціальністю „медична психологія”
...
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconКалендарний план лекцій з психіатрії та наркології для студентів ІV курсу медичного факультету за спеціальністю 110110 „Медична психологія на весняний семестр 2007/2008 навчального року
Предмет І завдання психіатрії та наркології. Сучасний стан психіатрії І наркології. Місце психіатрії серед інших медичних дисциплін....
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconЕкзаменаційна програма з психіатрії І наркології для студентів 4 курсу медичного факультету за спеціальністю „Педіатрія”
...
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconБілетна програма іспиту з психіатрії І наркології для студентів 4 курсу медичного факультету за спеціальністю „Лікувальна справа”
...
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconПерелік рекомендованої навчальної та навчально-методичної літератури з психіатрії та наркології для студентів 4 курсу медичного факультету за спеціальністю „Медична психологія”
Гавенко В. Л., Самардакова Г. О., Бачериков М.Є. Психіатрія І наркологія. – Київ, 1993
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconПерелік рекомендованої навчальної та навчально-методичної літератури з психіатрії та наркології для студентів 4 курсу медичного факультету за спеціальністю „медична психологія”
Гавенко В. Л., Самардакова Г. О., Бачериков М.Є. Психіатрія І наркологія. – Київ, 1993
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconТематичний план практичних занять з психіатрії та наркології для студентів 4 курсу медичного факультету №1, 2 зі спеціальності «Лікувальна справа», «Педіатрія» 2009/2010 н р
Загальна характеристика органічних (включаючи симптоматичні) психічних розладів. Психічні порушення у старечому віці
Тематичний план практичних занять з психіатрії І наркології для студентів 5 курсу медичного факультету №1 за спеціальністю „Медична психологія” iconТематичний план практичних занять з курсу мікробіології, вірусології, імунології для студентів 3 курсу медичного факультету (спеціальність медична психологія) Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова
Збудники зоонозів – чуми, туляремії. Морфологія та біологічні властивості. Мікробіологічна діагностика захворювань
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи