Біологічний факультет куратор ects від факультету icon

Біологічний факультет куратор ects від факультету
Скачати 29.32 Kb.
НазваБіологічний факультет куратор ects від факультету
Дата01.07.2012
Розмір29.32 Kb.
ТипДокументи

БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Куратор ECTS від факультету:

Поручинський Андрій Іванович

263021, м.Луцьк, вул.Потапова, буд.№ 9

Тел./факс 8(03322) 4-93-27

Години прийому: 14.00 – 16.00

E- mail: an-poruch@ukr.net, bio_dekan@univer.lutsk.ua

Структура факультету

Деканат телефон 8 (03322) 4-93-27

Декан Поручинський Андрій Іванович

Заступник декана Дмитроца Олена Романівна

Методист Пахолюк Оксана Юріївна

Методист заочної форми навчання Партика Тетяна Анатоліївна


Кафедри

Кафедра фізіології людини і тварин телефон 8 (03322) 4- 99 - 47

Коцан Ігор Ярославович зав.кафедри, професор, доктор біол.наук


^ Кафедра зоології телефон 8 (03322) 4- 43 – 86

Зінченко Олександр Павлович зав.кафедри, доцент, канд.біол.наук


Кафедра ботаніки

і садово-паркового господарства телефон 8 (03322) 4-03-18

Войтюк Василь Петрович зав.кафедри, доцент, канд.с/г наук


^ Умови для навчання

Більша частина навчально-методичних та науково-дослідних лабораторій біологічного факультету знаходяться на 7-му поверсі корпусу № 2 ВДУ імені Лесі Українки. Крім того, лабораторія інформаційної фізіології знаходиться у приміщенні лікувально-реабілітаційного центру ВДУ імені Лесі Українки.

Навчально-виховний процес забезпечують також спеціалізовані лабораторії інших кафедр та факультетів, зокрема лабораторії неорганічної, органічної, аналітичної та фізичної і колоїдної хімії, фізики.

Поблизу корпусу № 2 знаходиться сучасна університетська бібліотека з фондом 600 тисяч примірників зі спеціалізованим каталогом та читальним залом природничих наук, обласна наукова, юнацька і медична бібліотеки, фондами яких користуються студенти-біологи.

Бібліотека університету у повному обсязі забезпечує навчальною та навчально-методичною літературою студентів біологічного факультету відповідно до навчального плану їх підготовки.

У корпусі, де навчаються студенти біологічного факультету, знаходиться їдальня, гардероб, навчально-методичні та науково-дослідні лабораторії, комп‘ютерний клас. Поряд з корпусом розміщений гуртожиток для студентів факультету, стадіон.

На кафедрі фізіології людини і тварин створена бібліотека, мета якої полягає в збереженні та доцільному використанні підручників, що залишив Л.С.Гіттік. У цю бібліотеку входять книги, що були подаровані кафедрі рідними Л.С.Гіттіка. Тематика підручників охоплює всі сфери та проблеми фізіології людини і тварин.

На біологічному факультеті функціонує комп‘ютерний клас, у якому працює 12 сучасних комп‘ютерів з під‘єднанням до мережі Internet. Комп‘ютерний клас відповідає усім санітарним нормам, оснащений кондиціонером.

Крім того, кафедри та лабораторії факультету мають у своєму розпорядженні 20 комп‘ютерів.

На кафедрі фізіології людини і тварин функціонують 4 навчально-методичні та чотири науково-дослідні лабораторії (вікової нейрофізіології, екологічної фізіології, електроміографії та інформаційної фізіології), навчально-методична лабораторія-музей анатомії людини; на кафедрі зоології — 2 навчально-методичні лабораторії, зоологічний музей, 3 науково-дослідні лабораторії („Фауни і систематики безхребетних тварин біоценозів Західного полісся”, „Олігохетології”, „Гістології та морфогенезу”); на кафедрі ботаніки та мікробіології — 3 навчально-методичні та 2 науково-дослідні лабораторії.

Розпочала роботу лабораторія електронної мікроскопії, яка обладнана найсучаснішим науковим обладнанням, зокрема просвітлювальним електронним мікроскопом та світловими мікроскопами.

Навчально-методичні лабораторії забезпечені необхідним обладнанням та приладдям для проведення лабораторних та практичних занять, відео- та мультимедійним обладнанням. Обладнання лабораторії періодично оновлюється, проводиться заміна застарілого обладнання і комп‘ютерів на сучасні прилади.

Обладнання та приміщення факультету підтримується у належному стані, при потребі проводиться капітальний та поточний ремонти.

Схожі:

Біологічний факультет куратор ects від факультету iconБіологічний факультет куратор ects від факультету
move to 0-16521315
Біологічний факультет куратор ects від факультету iconГеографічний факультет загальний опис факультету Куратор ects від факультету
move to 0-16521317
Біологічний факультет куратор ects від факультету iconГеографічний факультет загальний опис факультету Куратор ects від факультету
Птк, оцінка їх трансформації, ландшафтно-екологічна та ландшафтно-геохімічна характеристика
Біологічний факультет куратор ects від факультету iconЗагальний опис історичного факультету Куратор ects від факультету
move to 0-16521322
Біологічний факультет куратор ects від факультету iconЗагальний опис історичного факультету Куратор ects від факультету
...
Біологічний факультет куратор ects від факультету iconПедагогічний інститут куратор ects від інституту
move to 0-16521327
Біологічний факультет куратор ects від факультету icon3. медичний факультет №3 (спеціальність «Лікувальна справа») А. Загальний опис факультету
Координатор ects вiд медичного факультету №3 декан факультету, доцент Савка Іван Григорович
Біологічний факультет куратор ects від факультету iconПедагогічний інститут куратор ects від інституту
Колектив кафедри працює над розробкою теоретико-методологічних основ новітніх педагогічних технологій та організаційно-методичного...
Біологічний факультет куратор ects від факультету iconПоложення про куратора студентської групи Загальні положення > 1 Куратор призначається наказом ректора за поданням декана факультету
Куратор закріплюється за студентською групою, як правило, на весь період навчання в університеті
Біологічний факультет куратор ects від факультету iconEcts інформаційний пакет факультет міжнародних відносин загальний опис факультету

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи