Завдання №1 icon

Завдання №1
Скачати 156.57 Kb.
НазваЗавдання №1
Дата02.07.2012
Розмір156.57 Kb.
ТипДокументи

Тема заняття

Захворювання позапечінкових жовчних протоків

Тестові завдання

Завдання № 1


Хвора, 44 років, поступила через 10 годин від початку захворювання із скаргами на сильні оперізуючі болі в верхній половині живота, нудоту , багаторазову блювоту, вздуття животу. Із слів хворої , напередодні приймала гостру їжу. Стан важкий. Шкіра та слизові бліді, сухі. Обличчя гіперемоване. Пульс 100 уд. на хв. Ритм правильний. Артеріальний тиск 100/60 мм рт. ст. Язик дещо сухий, обкладений. Живіт помірно здутий, м'який, болючий в епігастральній ділянці. Симптоми подразнення очеревини не чітко визначені. Перистальтика кишечника млява. Жовчний міхур не пальпується. При ректальному обстеженні ампула прямої кишки не розширена, порожня. На оглядовій рентгенографії черевної порожнини виявлено газ в ободовій кишці. Назвіть вірогідний попередній діагноз.

 1. Тромбоз мезентеріальних судин

 2. Гострий холецистит

 3. Гостра кишкова непрохідність.

 4. Перитоніт

 5. Гострий панкреатит

Завдання № 2


Вкажіть причину гострого панкреатиту , що найбільш часто зустрічається

 1. Жовчнокам'яна хвороба

 2. Травма підшлункової залози

 3. Аліментарний фактор

 4. Хронічний алкогольний панкреатит

 5. Кардіоспазм

Завдання № 3


Хвора 49 р. після порушення дієти скаржиться на біль в лівому підребір’ї, блювання, що не приносить полегшення, здуття живота, проноси. Об-но: язик вологий, обкладений білим нашаруванням, пальпаторна болючість в епігастрії, в т. Мейо-Робсона. Який діагноз є найбільш імовірним ?

 1. Хронічний гастрит

 2. Хронічний холецистит

 3. Хронічний ентерит

 4. Виразкова хвороба

 5. Хронічний панкреатит

Завдання № 4


Хворий 42 р. поступив зі скаргами на оперізуючі болі в епігастральній ділянці, нудоту, блювоту. Відмічаються позитивні симптоми Керте та Мейо-Робсона. Аналіз крові: лейк. - 10,5х109/л, паличкоядерні - 11\%, сегментоядерні -54\%, еозинофіли - 3\%, базофіли - 1\%, лімфоцити -31\% , ШЗЕ- 23 мм/год; загальний білірубін - 28,5 мкмоль/л, амілаза - 12 мг/с.х.л..; Са2+-1,75 ммоль/л, Na+-139 ммоль/л, К+- 4,3 ммоль/л. Попередній діагноз?

 1. Гострий холецистит

 2. Гострий апендицит

 3. Перфоративна виразка

 4. Гострий панкреатит

 5. Гострий перитоніт

Завдання № 5


Хвора 60 років страждає хронічним калькульозним холециститом. 2 доби тому після вживання жирної їжі і сурогатів алкоголю з'явився біль оперізуючого характеру, нудота, багаторазове блювання, яке не приносило полегшення, іктеричність склер. При огляді стан важкий, ядуха, живіт болючий в епігастрії. Констатовані ознаки делірію. Перистальтика значно послаблена. На шкірі в поперековій ділянці і на сідницях з'явились синюшні плями. При пальпації в епігастральній ділянці визначається помірно болючий інфільтрат. Пульс 120 за 1 хв, АТ 80\40 Hg. При лапароскопії: у черевній порожнині геморагічний ексудат, багато вогнищ стеатонекрозу. Добовий діурез до 100 мл. Рівень Са крові 1,75 ммоль/л. Який найбільш вирогідний діагноз?

 1. Гострий асептичний некротичний панкреатит

 2. Гострий інфікований некротичний панкреатит

 3. Гострий деструктивний холецистит

 4. Токсичний гепатит

 5. Отруєння сурогатами алкоголю

Завдання № 6


У хворого, 35 років, після вживання алкоголю з'явився інтенсивний біль оперізуючого характеру, нудота, багаторазове блювання. При лапароскопії виявлений у черевній порожнині геморагічний ексудат і вогнища стеатонекрозу. Після консервативного лікування стан покращився. Проте на 21 добу з'явився помірно болючий інфільтрат в епігастральній ділянці, нерухомий. Пульс 88 за хв, АТ 100/60 Hg. Температура тіла 37,4 С. Добовий діурез до 1000 мл. При ультрасонографії визначається порожнисте утворення в ділянці голівки підшлункової залози діаметром до 6 см. Який найбільш вирогідний діагноз?

 1. Абсцесс підшлункової залози

 2. Абсцесс черевної порожнини

 3. Кіста печінки

 4. Постнекротична кіста підшлункової залози

 5. Рак підшлункової залози

Завдання № 7


Хворого 24 років на протязі року турбують ниючі болі в епігастральній ділянці, наявність сферичної форми утворення, що чітко пальпується в глибині епігастральної області, розміром 15(20 см. Воно дещо пульсує, шум над ним не вислуховується. Об(єм живота поступово збільшується. В анамнезі у хворого була важка тупа травма живота, проте справа обійшлась без операції. Загальний стан хворого особливо не страждає. Диспептичних розладів, розладів стулу та сечопуску нема. Амілаза сечі 256 Од. В загальному клінічному аналізі крові, та інших біохімічних дослідженнях патології не знайдено. Дуоденальне зондування без особливостей. При рентгенологічному дослідженні шлунково–кишкового тракту спостерігається зміщення шлунку наперед за рахунок утворення, що розміщується позаду нього. Який більш імовірний діагноз?

 1. Справжня кіста підшлункової залози

 2. Несправжня кіста підшлункової залози

 3. Аневризма черевного відділу аорти

 4. Пухлина заочеревинного простору

 5. Пухлина підшлункової залози

Завдання № 8


Хворий, 42 роки, поступив в клініку зі скаргами на біль оперізуючого характеру у надчеревній ділянці. Напередодні вживав алкоголь. Живіт не бере участі в акті дихання, різко болючий у верхній третині. Позитивний с-м Щоткіна-Блюмберга. Альфа-амілаза крові – 128 г/год*л. При діагностичній лапароскопії встановлено діагноз встановлено діагноз: гострий деструктивний панкреатит, ферментативний перитоніт. Яка подальша тактика?

 1. Лапаротомія, вскриття сальникової сумки, обколювання новокаїном, дренування черевної порожнини.

 2. Обмежитись дренуванням черевної порожнини з наступним консервативним лікуванням.

 3. Накласти лапаростому

 4. Лапаротомія, холецистектомія, зовнішнє дренування

 5. Резекція підшлункової залози

Завдання № 9


Хворий, 48 років, лікується з приводу гострого деструктивного панкреатиту. Через 2 тижні після лапароскопічного дренування черевної порожнини стан хворого погіршився, з’явилася блювота після прийняття рідини та їжі. Скаржиться на біль в епігастральній ділянці. Живіт чутливий в епігастрії, помірна ригідність м’язів передньої черевної стінки. При ФГС: в шлунку застійний вміст з домішками жовчі, пройти в 12-палу кишку не вдається. На УЗД діагностовано гостру постнекротичну кісту головки підшлункової залози. Яка подальша тактика лікування?

 1. Невідкладна лапаротомія. Дренування кісти.

 2. Лапаротомія. Марсупілізація.

 3. Через шкірна пункція кісти під контролем УЗД.

 4. Консервативне лікування.

 5. Панкреато-дуоденальна резекція. Гастро-ентероанастомоз.

Завдання № 10


У хворого формується постнекротична кіста підшлункової залози. У які строки після перенесеного приступу гострого панкреатиту найбільш доцільно рекомендувати хворому госпіталізацію для накладення цистопанкреатоеюноанастомозу?

 1. 2-4 тижні

 2. 1-3 місяця

 3. 3-6 місяців

 4. 2-3 року

 5. 6-12 місяців.

Завдання № 11


Хворий, 48 років, поступив у відділення зі скаргами на тупі, майже постійні болі в епігатсрії, які іррадіюють в праве і ліве підребер’я. Болі посилюються після прийому жирної їжі. Відмічає загальну слабість. За два місяці втратив 4 кг маси тіла. У хворого часто повторюються проноси. Зловживав алкоголем, 4 місяці тому у хворого з’явилась жовтяниця, яка поступово наростає. Живіт м’який, помірно чутливий в епігастрії. Печінка не збільшена. Жовчевий міхур не пальпується. Гемоглобін – 100 г/л, лейкоцитоз – 9,2 х 10 /л, ШОЕ – 36 мм/год. Ваш діагноз?

 1. Виразкова хвороба шлунка

 2. Гострий панкреатит

 3. Хронічна вісцеральна ішемія

 4. Загострення хронічного панкреатиту

 5. Гостра кишкова непрохідність

Завдання № 12


Хвора 55 років страждає жовчнокам'яною хворобою. Після вживання алкоголю і смаженої їжі з'явився біль в епігастральній ділянці і спині оперізуючого характеру, нудота, багаторазове блювання, яке не приносило полегшення. Стан прогресивно погіршувався. При огляді стан вкрай важкий, дихання поверхневе. На шкірі навколо пупка і в поперековій ділянці з'явились синюшні плями. Живіт здутий. При пальпації в епігастральній ділянці пальпується болючий інфільтрат. Пульс 130 за 1 хв, АТ 90\50 Hg. Добовий діурез до 500 мл. Який найбільш вирогідний діагноз?

 1. Гострий холецистит.

 2. Гострий біліарний панкреатит.

 3. Перфоративна виразка шлунка.

 4. Токсичний гепатит.

 5. Цироз печінки.

Завдання № 13


У хворої 60 років, яка знаходилася на стаціонарному лікуванні з приводу гострого панкреатиту, через 14 діб з'явилося пухлиноподібне утворення в епігастральній ділянці, підвищилася температура тіла до 38 гр. При пальпації утворення діаметром до 15 см, помірно болюче, нерухоме. При ультрасонографії виявлено порожнисте утворення, яке містить рідину. Яке найбільш вирогідне ускладнення гострого панкреатиту?

 1. Флегмона заочеревинного простору

 2. Перфорація порожнистого органа

 3. Постнекротична кіста

 4. Абсцесс черевної порожнини

 5. Ферментативний перитоніт

Завдання № 14


У хворої 46 років під час обстеження через 3 місяця після перенесеного гострого панкреатиту виявлена кіста підшлункової залози до 8 см в діаметрі. В аналізах: Нв-130г\л, лейкоцити - 7,0х109 Амілаза сечі - 32од. Вкажіть оптимальний спосіб лікування:

 1. Операція не показана, диспансерне спостереження

 2. Зовнішнє дренування кісти

 3. Внутрішнє дренування кісти

 4. Внутрішнє дренування протоку підшлункової залози

 5. Резекція підшлункової залози з видаленням кісти

Завдання № 15


Під час діагностчної лапароскопії у хворого виявлено: серозно-геморагічний випіт в черевній порожнині, випинання сальникової сумки, набряк великого сальника, стеаринові бляшки на паріетальній очеревині. Що є патогномонічним симптомом панкреонекрозу?

 1. Підвищення рівня ?-амілази крові

 2. Зникнення пульсації аорти у епігастрії (симптом Воскресенського)

 3. Панкреатичний делірій

 4. Блювота, що не приносить полегшення

 5. “Стеаринові бляшки”

Завдання № 16


Хворий скаржиться на сильну біль у верхній половині живота, що оперезує, нудоту, неприборкану блювоту. Стан важкий, пульс 110 за хв, АТ 90/60 мм рт. ст. Язик сухий. Живіт роздутий. При пальпації напруженість, хворобливість у верхніх відділках. На шкірі обличчя, живота синюшно-багряні плями. Ваш діагноз?

 1. Гострий холецистит

 2. Гостра кишкова непрохідність

 3. Гострий панкреатит

 4. Тромбоз мезентеріальних судин

 5. Перфоративна виразка ДПК

Завдання № 17


Хворий 56 років звернувся до хірурга з приводу появи болю у верхніх відділах живота з ірадіацією у спину, періодичну нудоту, багаторазове випорожнення, сверблячку шкіри. За два місяці до цього перебував у стаціонарі з приводу виразкової хвороби дванадцятипалої кишки. При об’єктивному обстеженні знайдено жовтушність шкіри, помірну болючість у верхніх відділах живота, особливо у точках Дежардена та Губергріца. Яке захворювання треба запідозрити?

 1. Хронічний панкреатит

 2. Виразкова хвороба шлунку

 3. Хронічний холецистит

 4. Гострий панкреатит

 5. Гострий холецистит

Завдання № 18


Пацієнт 53 років звернувся до хірурга по місту мешкання після виписки з хірургічного стаціонару, де він знаходився на лікуванні з приводу вперше виявленого гострого панкреатиту. Яких рекомендацій потребує пацієнт для профілактики розвитку в нього хронічного панкреатиту?

 1. Дотримання дієти, санаторно-курортне лікування, планове обстеження 2 рази на рік з проведенням протирецидивного лікування в поліклінічних умовах

 2. Багаторазове рентгенівське опромінювання ділянки підшлункової залози

 3. Призначення препаратів, що сприяють нормалізації тонусу та моторики дванадцятипалої кишки

 4. Призначення дієти, повторних курсів антибіотикотерапії

 5. Обстеження 4 рази на рік, курси протирецидивної терапії у стаціонарі 2 рази на рік

Завдання № 19


У хворого клінічна картина гострого панкреатиту, не можна виключити прободну виразку шлунку. Виберіть ймовірну лапароскопічну ознаку деструктивного панкреатиту.

 1. Бляшки стеанонекрозу на очеревині

 2. Пневматізація кишечника

 3. Кровонаплив очеревини

 4. Набряк великого очіпка

 5. Наявність крові у очеревній порожнині

Завдання № 20


У хворого 30 років з деструктивним панкреатитом на 14 день хвороби з”явилися гектична температура, мороз, тахікардія, зсув лейкоцитарної формули вліво, їнфільтрат в епігастрії. Чим це може бути визвано? Ваш попередній діагноз?

 1. Пневмонія

 2. Міхур підшлункової залози

 3. Псевдокіста підшлункової залози, гострий холецистит

 4. Зачеревна флегмона

 5. Гострий апендицит

Завдання № 21


Хворий 44 років скаржиться на інтенсивний оперізуючий біль у верхній половині живота, нудоту, багаторазове блювання. Захворювання пов’язує із вживанням алкоголю і жирної їжі. Стан важкий. Пульс 106 за 1 мин. АТ - 100/60 мм.рт.ст. Живіт роздутий, болючий в епігастрії і лівому підребір’ї. Симптом Блюмберга-Щоткіна сумнівний. Позитивні симптоми Мейо-Робсона, Воскресенського. Який імовірний попередній діагноз?

 1. Гострий холецистит.

 2. Гостра кишкова непрохідність.

 3. Тромбоз мезентеріальних судин.

 4. Гострий перитоніт.

 5. Гострий панкреатит.

Завдання № 22


Хворого Д, 53 р., після “жирної” їжі та прийому алкоголю турбує гострий оперізуючий біль у верхній половині черева та багаторазове блювання. Шкіра бліда, на животі - синюшна. Р-98 за 1 хв. АТ-100/60 мм.рт.ст. Язик сухий, обкладений. Живіт “дихає”, пальпаторно м’який, різко болючий в епігастрії. Симптоми подразнення очеревини відсутні. Позитивні симптоми Керте, Мейо-Робсона. Ваш діагноз?

 1. Гострий холецистит

 2. Перфоративна виразка

 3. Кишкова непрохідність

 4. Гострий панкреатит

 5. Гострий апендицит

Завдання № 23


У хворої 67 років після прийому жирної їжі з’явився сильний біль в епігастрії, правому і лівому підребер’ї, була блювота з доміжком жовчі. З анамнезу відомо, що хвора страждає хронічним калькульозним холециститом, виразкової хворобою. Клінічно: стан хворої середньої важкості. Неспокійна, стогне від болі в животі. РS=100 уд. за хв. Язик сухий. Живіт вздутий, болючий при пальпації в епігастрії і правому підребір’ї. Симптом Щьоткіна-Блюмберга, Спіжарського від’ємні. Симптом Мейо-Робсона і Воскресенського – позитивні. Температура 37,5?С, лейкоцитоз – 10,1?109/л. Найбільш вірогідний діагноз?

 1. Загострення калькульозного холециститу

 2. Гостра кишкова непрохідність

 3. Гострий панкреатит

 4. Гострий апендицит

 5. Перфорація виразки 12-палої кишки

Завдання № 24


Хворий О., 15 р. Відмічає відставання у фізичному розвитку, блідість шкіри чередується із періодами жовтушності. Об-но: селезінка 16х12х10 см, холецистолітіаз, виразка шкіри н/3 лівої гомілки. В крові - Ер. 3,0х1012/л, Hb 90 г/л, КП 1.0 мікросфероцитоз, ретикулоцити – 5\%. Білірубін крові 56 мкмоль/л, непрямий - 38 мкмоль/л. Поставте діагноз?

 1. Хвороба Крона

 2. Хвороба Бадда-Кіарі

 3. Хвороба Педжетта-Шреттера

 4. Хвороба Мінковського-Шоффара

 5. Хвороба Кліпель-Треноне

Завдання № 25


Хворий О., 15 р. відстає у фізичному розвитку, періодичне пожовтіння шкіри. Об-но: селезінка 16х12х10 см, холецистолітіаз, виразка шкіри н/3 лівої гомілки. В крові - Ер. 3,0х1012/л, Hb 90 г/л, КП-0,7, мікросфероцитоз, ретикулоцити – 5\%. Білірубін крові 56 мкмоль/л, непрямий - 38 мкмоль/л. Оберіть метод лікування?

 1. Спленектомія та холецистектомія

 2. Спленектомія та спленоренальний анастомоз

 3. Холецистектомія та портокавльний анастомоз

 4. Холецистостомія та спленоренальний анастомоз
 5. Спленектомія та холедохолітотомія
Завдання № 26


Хворий 16 років, скаржиться на колькоподібний біль в правому підребер’ї. Об-но: Загальний стан задовільний. Шкірні покриви жовтушні. Живіт м’який, болючий в правому підребер’ї. Ан.крові: Ер.-3,2x1012/л, Нв-94г/л, ретик.-5\%, ШЗЕ-38мм/год. Заг.білірубін - 23,4мкмоль/л. УЗД - калькульозний холецистит, селезінка - 25x15x10см. Ваш діагноз?

 1. Таласемія

 2. Хвороба Мінковського-Шофара

 3. Хвороба Верльгофа

 4. Хвороба Гоше

 5. Гострий калькульозний холецистит

Завдання № 27


Хворий 25 р. скаржиться на тупий, розпираючий біль в лівому підребер’ї. Три роки тому - травма живота. Об-но: живіт асиметричний (є випинання в лівому підребер’ї). Пальпується збільшена, безболісна селезінка. УЗД - в нижньому полюсі селезінки гіпоехогенне, рідинне утворення 12x16x8 см. Ан.крові : Ер.- 3,2x1012/л, Нв-98 г/л. Ваш діагноз?

 1. Субкапсулярний розрив нижнього полюса селезінки

 2. Інфаркт селезінки

 3. Ехінококова кіста селезінки

 4. Синдром Бадда-Кіарі

 5. Післятравматична псевдокіста селезінки


Завдання № 28

1. У хворого ,44 років, після перенесеного приступу гострого панкреатиту, формується постнекротична кіста підшлункової залози. У які строки найбільш доцільно рекомендувати хворому госпіталізацію для накладання цистопанкреатоєюноанастомозу?

А. 6-12 місяців

В. 1-3 місяці

С. 3-6 місяців

D. 2-3 роки

Е. 2-4 тижні

Завдання № 29


2. Хвора 53 років після порушення дієти скаржиться на біль в лівому підребір’ї, блювання, що не приносить полегшення, здуття живота, проноси. Об-но: язик вологий, обкладений білим нашаруванням, пальпаторна болючість в епігастрії, в т. Мейо-Робсона. Який діагноз є найбільш імовірним ?

А. Хронічний панкреатит

В. Хронічний гастрит

С. Хронічний холецистит

D. Виразкова хвороба

Е. Хронічний ентерит

Завдання № 30


3. Вкажіть причину хронічного панкреатиту, що найбільш часто зустрічається

А. Жовчнокам’яна хвороба

В. Травма підшлункової залози

С. Аліментарний фактор

D. Хронічний алкогольний панкреатит

Е. Кардіоспазм

Завдання № 31


4. Хворий, 49 років, лікується з приводу гострого деструктивного панкреатиту. Через 10 днів після лапароскопічного дренування черевної порожнини стан хворого погіршився, з’явилася блювота після прийняття рідини та їжі. Скаржиться на біль в епігастральній ділянці. Живіт чутливий в епігастрії, помірна ригідність м’язів передньої черевної стінки. При ФГС: в шлунку застійний вміст з домішками жовчі, пройти в 12-палу кишку не вдається. На УЗД діагностовано гостру постнекротичну кісту головки підшлункової залози. Яка подальша тактика лікування?

А. Черезшкірна пункція кісти під контролем УЗД.

В. Лапаротомія. Марсупілізація.

С. Невідкладна лапаротомія. Дренування кісти.

D. Консервативне лікування.

Е. Панкреато-дуоденальна резекція. Гастро-ентероанастомоз.

Завдання № 32


5. Пацієнт 56 років, поступив у відділення зі скаргами на тупі, майже постійні болі в епігастрії, які іррадіюють в праве і ліве підребір’я. Болі посилюються після прийому жирної їжі. Відмічає загальну слабкість. За два місяці втратив 4 кг маси тіла. У хворого часто повторюються проноси. Зловживав алкоголем, 4 місяці тому у хворого з’явилася жовтяниця, яка поступово наростає. Живіт м’який, помірно чутливий в епігастрії. Печінка не збільшена. Жовчний міхур не пальпується. Гемоглобін – 100 г/л, лейкоцитоз – 9,2 10/л, ШОЕ – 36 мм/год. Ваш діагноз?

А. Загострення хронічного панкреатиту

В. Виразкова хвороба шлунка

С. Гострий панкреатит

D. Хронічна вісцеральна ішемія

Е. Гостра кишкова непрохідність


Завдання № 33


6. Хворий Д., 16 р. відстає у фізичному розвитку, періодичне пожовтіння шкіри. Об-но: селезінка 16х12х10 см, холецистолітіаз, виразка шкіри н/3 лівої гомілки. В крові – Ер. 3.0 х1012/л, Нв 90 г/л, КП – 0.7, мікросфероцитоз, ретикулоцити – 5%. Білірубін крові 56 мкмоль/л, непрямий – 38 мкмоль/л. Оберіть метод лікування?

А. Спленектомія та холецистектомія

В. Спленектомія та спленоренальний анастомоз

С. Холецистектомія та портокавальний анастомоз

D. Холецистектомія та спленоренальний анастомоз

Е. Спленектомія та та холедохолітотомія


Завдання № 34

Норма діастази за Вольгемутом в ОД:

 1. 4 – 64 ОД

 2. 32 - 128 ОД

 3. 128 - 256 ОД

 4. 256 - 512 ОД

 5. 512 – 1024

Завдання № 35


До інгібіторів протеаз належать препарати:

A. Контрикал, гордокс.

 1. Фенкарол, супрастин

 2. Атропін, бензогексоній.

 3. Циметідин, омепразол

 4. Папаверін, платифілін.


Які з новокаїнових блокад найбільш ефективні?

 1. Поперекова блокада за Романом Л.І.

 2. Блокада круглої зв’язки.

 3. Вагосимпатична блокада.

 4. Паранефральна блокада.

 5. Футлярна блокада.

Завдання № 36


Болючість при натисканні в лівому реберно-хребтовому куті є характерним для:

 1. Симптому Мейо-Робсона.

 2. Симптому Керте

 3. Симптому Мюсі - Георгієвського

 4. Симптому Воскресенського.

 5. Симптому Махова.

Завдання № 37


Відсутність пульсації аорти в епігастрії у хворих на хронічний панкреатит є характерним для:

 1. Симптома Воскресенського.

 2. Симптома Холстеда

 3. Симптома Махова.

 4. Симптома Грюнвальда

 5. Симптома Мейо-Робсона.

Завдання № 38


Найбільш інформативним методом діагностики хронічного панкреатиту є:

 1. Комп’ютерна томографія

 2. Лапароскопія.

 3. УЗД.

 4. Оглядова рентгенографія органів черевної порожнини.

 5. Лабораторні методи дослідження.


Завдання № 39


Найбільш характерними ускладненнями для хронічного панкреатиту є:

 1. Заочеревинна флегмона.

 2. Абсцес дугласового простору.

 3. Справжня кіста ПЗ.

 4. Пілефлебіт.

 5. Панкреонекроз.

Схожі:

Завдання №1 iconЗавдання для самостійної роботи студентів
Завдання 1 6 виконати І здати на перевірку до 12 березня 2011 року, завдання 7 4 – до 20 квітня 2011 року, завдання 1 3 – до 31 травня...
Завдання №1 iconКиївський інститут інвестиційного менеджменту контрольні завдання для студентів заочної форми навчання
Контрольне завдання складається з двох частин: теоретичної І практичної. Завдання виконується відповідно до наступної схеми
Завдання №1 iconКиївський інститут інвестиційного менеджменту контрольні завдання для студентів заочної форми навчання
Контрольне завдання складається з двох частин: теоретичної І практичної. Завдання виконується відповідно до наступної схеми
Завдання №1 iconЗавдання І туру олімпіади школярів з біології 2011-12 н р. Завдання I
Вам пропонуються тестові завдання, що вимагають вибору тільки однієї правильної відповіді з чотирьох можливих. Максимальна кількість...
Завдання №1 iconЗавдання заочного туру «Першої регіональної шкільної олімпіади з біології» (2011-2012 н р.)
Завдання першого типу. Завдання містить питання, до кожного з яких дано кілька варіантів відповіді; серед них тільки один вірний
Завдання №1 iconТворчі завдання (В залежності від повноти розкриття завдання відповідь учня оцінюється максимально у 5 балів) Завдання №1
Чи існує залежність між граничними витратами та постійними витратами фірми у короткостроковому періоді? Доведіть свою думку
Завдання №1 iconПерелік питань на підсумкове контрольне завдання, що проводитиметься у третій декаді жовтня І семестру
Кожне наступне правильно вирішене завдання додає 5 кредитів. Всі підсумкові контрольні завдання буде сформоване у восьми варіантах...
Завдання №1 iconПерелік питань на підсумкове контрольне завдання, яке проводитиметься у третій декаді листопада І семестру
Кожне наступне правильно вирішене завдання додає 5 кредитів. Всі підсумкові контрольні завдання буде сформоване у восьми варіантах...
Завдання №1 iconІндивідуальні завдання для студентів напряму 6504 Для виконання завдання оберіть 2 з запропонованих нижче завдань 1, 2, 3, 4 Завдання 1
Студент обирає один з варіантів. Варіанти не мають повторюватися. Обсяг роботи – 5-7 сторінок, не менше 7 літературних джерел, включаючи...
Завдання №1 iconІндивідуальні завдання для студентів спеціальності 6401 Правознавство Для виконання завдання оберіть 2 з запропонованих нижче завдань 1, 2, 3, 4 Завдання 1
Студент обирає один з варіантів. Варіанти не мають повторюватися. Обсяг роботи – 5-7 сторінок, не менше 7 літературних джерел, включаючи...
Завдання №1 iconПерелік питань на підсумкове контрольне завдання, яке буде проводитись у третій декаді грудня І семестру
Кожне наступне правильно вирішене завдання додає 5 кредитів. Всі підсумкові контрольні завдання буде сформоване у восьми варіантах...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи