Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання icon

Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання
Скачати 52.26 Kb.
НазваРішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання
Дата03.07.2012
Розмір52.26 Kb.
ТипРішення

Рішення Вченої ради Сумського державного університету

від 8 квітня 2010 року з питання

«Забезпечення потреб університету у гуртожитках, стан їх матеріально-технічної бази та організація виховної роботи з вітчизняними і іноземними мешканцями»

Заслухавши інформацію щодо забезпечення потреб університету у гуртожитках, стан їх матеріально-технічної бази та організацію виховної роботи з вітчизняними і іноземними мешканцями, Вчена рада констатує, що в зазначеному напрямку в університеті проводиться цілеспрямована робота, яка будується на принципах тісної співпраці служб, що забезпечують реалізацію цього напрямку роботи з органами студентського самоврядування та студентською профспілкою.

Серед позитивних результатів можна зазначити:

  • покращення ситуації із забезпеченням місць в гуртожитках для іногородніх студентів (збільшення за 5 років близько на 600 місць);

  • вдосконалення організаційної структури та кадрового забезпечення роботи в гуртожитках;

  • впорядкування механізмів поселення та виселення іноземних студентів;

  • налагодження пропускної системи в гуртожитках;

  • розробку необхідної документації (положення, ордери, перепустки, договори по проживанню) та створення бази даних мешканців студмістечка;

  • вдосконалення форм та методів виховної роботи серед мешканців студмістечка в т.ч. збільшення кількості різноманітних заходів та
    залучення до цих заходів іноземних студентів;

  • більш активну і відповідальну участь студентського самоврядування у процесі поселення та проведенні виховних заходів у гуртожитках;

  • активізацію поточних ремонтів у гуртожитках, що дозволило збільшити кількість місць та покращити умови проживання студентів (заміна ліфта в гуртожитку №2, установка 55 плит, переобладнання службових приміщень у житлові, відремонтовано близько 230 кімнат тощо).

Зазначаючи певні позитивні зрушення в роботі відповідних підрозділів та служб в напрямку забезпечення потреб університету у гуртожитках, стан їх матеріально-технічної бази та організації виховної роботи в гуртожитках, Вчена рада зазначає, що є певні недоліки.

Все ще недостатнім є рівень залучення студентського активу до організаційної та просвітницької роботи в напрямку неухильного виконання Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках, є певні проблеми у виселенні сторонніх осіб з гуртожитку №1, недостатньо до роботи зі студентами в гуртожитку залучаються куратори; ще досить частими є випадки порушень правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках, елементарної невихованості, особливо з боку іноземних студентів. Вимагає продовження робота по пошуку додаткових місць для поселення студентів та інших осіб, що навчаються та покращенню їх побутових умов проживання. Потребує подальшого вдосконалення організаційна структура служб, що забезпечують поселення та проживання.

З урахуванням вищенаведеного та враховуючи результати обговорення,^ Вчена рада СумДУ постановля:


1. Ректору СумДУ Васильєву А.В. організувати роботу по виготовленню проектно-кошторисної документації на будівництво навчально-побутового корпусу для іноземних студентів.

Термін виконання: протягом 2010 року.


2. Проректору з НПР та соціальних питань Король О.В. продовжити практику укладання відповідних угод з іншими навчальними закладами з метою збільшення кількості місць для проживання студентів у гуртожитках, сформувати базу даних квартироздавачів для студентів, які за результатами рейтингу не забезпечуються гуртожитком.

Термін виконання: протягом 2010 року


3. Продовжити роботу по підготовці необхідних документів для мотивованого виселення сторонніх осіб із гуртожитку №1. Забезпечити неухильну реалізацію механізмів вселення та виселення мешканців гуртожитку №1

Відповідальні: Світайло А.О., Хомутинник С.П.

Термін виконання: до 01.05.2010 року


4. Проректору з НПР та гуманітарних питань активізувати роботу виконавчих органів студентського самоврядування факультетів, інститутів по розробці механізмів їх впливу та їх обов’язкового залучення до виховної роботи в гуртожитках, у т.ч. через органи студентського самоврядування в гуртожитках.

Відповідальні: доц. Світайло Н.Д.

Термін виконання: до 15.05.2010 року


5. Заступникам деканів з виховної роботи, заступникам деканів по роботі у гуртожитках активізувати роботу кураторів у студентських гуртожитках, передбачивши обов’язкове відвідування гуртожитків та залучення їх до проведення виховних заходів.

Термін виконання: до 15.05.2010 року


6. Розробити та затвердити Положення про студмістечко СумДУ, Положення про кращий гуртожиток студмістечка, кращу секцію та кращу кімнату, передбачивши гнучку систему заохочень для переможців.

Відповідальні: Король О.В., Яковлева Г.В.

Термін виконання: до 01.06.2010 року


7. Заступникам деканів по роботі у гуртожитках підвищити рівень контролю за проживанням студентів у гуртожитках та дотриманням ними умов проживання та оплати.

Термін виконання: до 01.05.2010 року


8. Заступникам директора департаменту міжнародної освіти активізувати роботу з іноземними студентами, що проживають у гуртожитках у напрямку надання необхідної консультаційної допомоги в адаптації до умов перебування в навчальному закладі та контролю за проживанням студентів в гуртожитку та дотримання ними умов оплати.

Відповідальні: Косенко Ю.В., Шевцова А.В.,

Іванов Ю.О.

Термін виконання: постійно


9. Начальнику ВРГ Лесик Н.О. забезпечити доопрацювання та затвердження у встановленому порядку нової редакції положення про рейтинг та неухильне виконання вимог цього положення при формуванні списків на поселення.

Термін виконання: до 01.05.2010 року


10. Проректору з НПР та гуманітарних питань забезпечити розширення діяльності психологічної служби університету в напрямку більш широкого охоплення іноземних студентів, які проживають у гуртожитках, у т.ч. англомовних.

Термін виконання: до 01.09.2010 року


11. Директору студмістечка, заступникам деканів по роботі у гуртожитках приділяти більш системну увагу питанням дбайливого ставлення мешканців до майна у гуртожитках, передбачивши колективну відповідальність за його пошкодження, з обов’язковим застосуванням фінансових санкцій.

Відповідальні: Стонт С.М., заступники деканів по

роботі у гуртожитках

Термін виконання: до 01.05.2010 року


12. Проректору з науково-педагогічної роботи Любчаку В.О. передбачити за окремим планом введення гуртожитків в єдину комп’ютерно-інформаційну мережу СумДУ.

Термін виконання: протягом 2010 року


13. Проректору з АГР до 1 червня закінчити реконструкцію приміщень для передислокації кафедри мовної підготовки іноземних студентів із гуртожитку №3 в головний корпус університету та провести реконструкції секцій із навчальних у житлові: секцію №220 до 01.10.2010р, секцію №240 до 20.08.2010р.


14. Проректору з АГР забезпечити проведення комплексу робіт з планових ремонтів гуртожитків (по 1 стояку у гуртожитках №2 та №3; заміні ліфту у гуртожитку №3; ремонту двох секцій у кожному гуртожитку та холу гуртожитку №3 тощо).

Термін виконання: протягом 2010 року


15. Дообладнати необхідним спорядженням спортивні майданчики на території студмістечка.

Відповідальні: Стонт С.М., рада студмістечка

Термін виконання: до 01.06.2010 року


16. Проректору з АГР забезпечити відповідні умови для проживання студентів СумДУ у гуртожитку Сумського кооперативного технікуму, зробивши поточні ремонти згідно договору про співпрацю

Термін виконання: до 01.08.2010 року


17. Проректору з НПР Любчаку В.О., директору студмістечка Стонту С.М. забезпечити гуртожитки університету телевізорами у необхідній кількості.

Термін виконання: до 01.09.2010 рокуГолова Вченої радиА.В. Васильєв


Вчений секретар

А.І. Рубан

Схожі:

Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання
move to 0-16785766
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення вченої ради Сумського державного університету від 18 листопада 2010 року з питання: «Організаційні та методичні заходи щодо подальшого розвитку дистанційної,
move to 0-17027102
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення Вченої ради Сумського державного університету від 9 грудня 2010 р з питання
move to 0-16889474
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення Вченої ради Сумського державного університету від 9 грудня 2010 р з питання
move to 0-16889474
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення Вченої ради Сумського державного університету від 9 грудня 2010 р з питання
move to 0-17027099
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення Вченої ради Сумського державного університету від 10 лютого 2011 року з питання
move to 0-17027094
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення вченої ради Сумського державного університету від 14 жовтня 2010 року з питання: «Реалізація пріоритету фундаментальної складової змісту навчального процесу на факультеті Тесет»
move to 0-17027104
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення Вченої ради Сумського державного університету від 11 березня 2010 року з питання «Про хід виконання перспективного плану впровадження електронних засобів навчання в університеті»
move to 0-16785767
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення вченої ради Сумського державного університету від 14 жовтня 2010 року з питання: «Розвиток студентського самоврядування – головний чинник ефективності навчально-виховної діяльності (стан та перспективи)»
move to 0-17027106
Рішення Вченої ради Сумського державного університету від 8 квітня 2010 року з питання iconРішення Вченої ради Сумського державного університету від 9 грудня 2010 р з питання
Вчена рада зазначає, що протягом 2010 року було виконано певний обсяг робіт направлений на розвиток Сумду як науково-освітнього центру...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи