Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 icon

Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01
Скачати 46.49 Kb.
НазваСписок електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01
Дата11.07.2012
Розмір46.49 Kb.
ТипДокументи

СПИСОК ЕЛЕКТРОННИХ ПІДРУЧНИКІВ

ДЛЯ ПОЗААУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТІВ БДМУ

СТАНОМ НА О1.01. 2009 РОКУ


 1. Цикл перинатології для студентів VI курсу. 2. Інтернатура (неонатологія, педіатрія). 3. Післядипломна освіта лікарів: Навчально-методичний посібник.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки під час підготовки до практичних занять для студентів ІV курсу з акушерства та гінекології.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки з акушерства та гінекології для студентів V курсу. (Самостійна робота).- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки з акушерства та гінекології для студентів V курсу. (Практичні заняття).- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Програма з первинної долікарської допомоги для студентів ІІ курсу (Спеціальність «Клінічна фармація»)= Довідник студента.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки і розробки з пропедевтики внутрішніх хвороб для студентів ІІІ курсу (Болонський процес) медичних факультетів.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки і розробки з пропедевтики внутрішніх хвороб для студентів ІІ курсу стоматологічного факультету (Спеціальність «Стоматологія».- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки і розробки з первинної долікарської допомоги для студентів ІІ курсу фармацевтичного факультету (Спеціальність «Клінічна фармація».- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки і розробки з основ медичних знань для студентів ІІІ курсу фармацевтичного факультету.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки і розробки з клінічної біофармації для студентів ІV курсу фармацевтичного факультету.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Основи медичних знань: Методичні вказівки і розробки для студентів ІV курсу.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Навчальна програма і довідник студента з пропедевтики внутрішніх хвороб для студентів ІІІ курсу (Болонський процес) медичних факультетів.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Навчальна програма і довідник студента з клінічної біофармації для студентів ІV курсу фармацевтичного факультету.- Електронна книга.-Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Навчальна програма і довідник студента з пропедевтики внутрішніх хвороб для студентів ІІ курсу стоматологічного факультету.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Навчальна програма і довідник студента з пропедевтики внутрішніх хвороб (Спеціальність «Стоматологія») для студентів ІІ курсу.2. Довідник.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Навчальна програма та довідник з основ медичних знань для студентів ІІІ, ІV курсів фармацевтичного факультету.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Лекції з пропедевтики внутрішніх хвороб для студентів ІІІ курсу медичного та стоматологічного факультетів.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Хірургія: Методичні матеріали для інтернів-хірургів, курсантів передатестаційних циклів навчання.- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2006.
 1. Методичні матеріали для самостійної роботи з дисципліни «Гігієна з основами екології»: Для студентів ІІ курсу медичних факультетів (Спеціальність «Фармація» - молодший спеціаліст: заочна форма навчання).- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні матеріали для самостійної роботи з дисципліни «Гігієна у фармації з основами екології»: Для студентів ІІ курсу фармацевтичного факультету (Спеціальність «Фармація» - бакалавр: заочна форма навчання).- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні матеріали для самостійної роботи з дисципліни «Безпека життєдіяльності»: Для студентів ІІ курсу фармацевтичного факультету (Спеціальність «Фармація» - бакалавр: заочна форма навчання).- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.

 2. Методичні матеріали для самостійної роботи з дисципліни «Основи охорони праці та безпеки життєдіяльності»: Для студентів І курсу медедичного факультету (Спеціальність «Фармація» - молодший спеціаліст: заочна форма навчання).- Електронна книга.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Возіанов С.О. та ін.

Посібник по трансуретральній резекції пухлин сечового міхура/С. Возіанов, О. Шуляк, О. Федорук.- Електронне видання.- Львів: Б/в, 2007.


 1. Клінічне вивчення лікарських засобів: Довідник для студентів.- Електронне видання.- Чернівці: БДМА, 2003.
 1. Тащук В.К., Пішак В.П.

Медичні та біологічні проблеми невідкладної кардіології.- Електронне видання.- Чернівці: БДМА, 2003.


 1. Стрес-тести в кардіології/ В.К. Тащук, О.Ю. Поліщук, С.І. Гречко, П.Р. Іванчук.- Електронне видання.- Чернівці: БДМА, 2003.
 1. Акентьєв С.О.

Алергія в практиці анестезіолога.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2007.


 1. Клінічна лабораторна діагностика патології печінки та жовчних шляхів: Посібник.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2006.
 1. Курс психіатрії та медичної психології: Інформація про курс, методика викладання, плани, тести, посібники.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні матеріали для студентів ІV курсу (факультети 1, 2, 3) з курсу нервових хвороб.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Акушерство і гінекологія: (Самостійна підготовка студентів VІ курсу за кредитно-модульною системою навчання).- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Навчально-методичний посібник для самостійної підготовки студентів ІV курсу з акушерства.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні вказівки для самостійної робрти студентів зі спеціальності «Лікувальна справа. Педіатрія».- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.

 2. Методичні матеріали з госпітальної хірургії: Спеціальності: для V курсу «Госпітальна хірургія» (українською та російською мовами); для VІ курсу – «Хірургічні хвороби» (українською мовою).- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Методичні матеріали та навчально-методичні посібники кафедри українознавства: Ділова українська мова. Філософія. Культурологія.- Економічна теорія.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Внутрішня медицина. Т. І: Методичні вказівки студентам V курсів медичних факультетів для самостійної підготовки/ Ред. Коломоєць М.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.
 1. Внутрішня медицина. Т. ІІ: Методичні вказівки студентам V курсів медичних факультетів для самостійної підготовки/ Ред. Коломоєць М.- Електронне видання.- Чернівці: БДМУ, 2008.

Схожі:

Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconСписок електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01. 01. 20010
...
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconІнформації про забезпеченість бдму україномовною та англомовною навчальною літературою станом на 02. 2011 р. (для спеціальності "Лікувальна справа", "Педіатрія", "Медична психологія", "Стоматологія", "Клінічна фармація")
Продовження інформації про забезпеченість бдму україномовною та англомовною навчальною літературою станом на 02. 2011 р
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconІнформації про забезпеченість бдму україномовною та англомовною навчальною літературою станом на 02. 2011 р. (для спеціальності "Лікувальна справа", "Педіатрія", "Медична психологія", "Стоматологія", "Клінічна фармація")
Продовження інформації про забезпеченість бдму україномовною та англомовною навчальною літературою станом на 02. 2011 р
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconІнформації про забезпеченість бдму україномовною та англомовною навчальною літературою станом на 02. 2011 р. (для спеціальності "Лікувальна справа", "Педіатрія", "Медична психологія", "Стоматологія", "Клінічна фармація")
Продовження інформації про забезпеченість бдму україномовною та англомовною навчальною літературою станом на 02. 2011 р
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconРозклад лекцій та практичних занять для студентів медичних та фармацевтичного факультетів бдму по кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології на V (осінній) семестр 2009/2010 навч року
Бдму по кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconМ. І. Волков, д-р техн наук; О. М. Алексєєв, канд техн наук; О. М. Кочевський, канд техн наук
Створення бібліотеки електронних підручників для студентів спеціальностей напряму “інженерна механіка”
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconСписок книг для самостійної підготовки студентів бдму
Навчально-методичний посібник з шкірних та венеричних хвороб: (Для самостійної підготовки студентів медичного І мед сестринського...
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconШановні науковці!
Станом на 18. 04. 2011 р бібліотекою бдму одержано таку літературу за Вашим фахом
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconШановні науковці!
Станом на 06. 06. 2011 р бібліотекою бдму одержано таку літературу за Вашим фахом
Список електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01 iconІнформація про консультативно-лікувальну та організаційну роботу, яка проведена співробітниками бдму серед населення Чернівецької області, яке постраждало внаслідок повені
Бдму від 03. 08. 2008 р. №405-в «Про створення бригад для надання консультацій, організаційної та медичної допомоги постраждалим...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи