Список книг для самостійної підготовки студентів бдму icon

Список книг для самостійної підготовки студентів бдму
Скачати 36.25 Kb.
НазваСписок книг для самостійної підготовки студентів бдму
Дата11.07.2012
Розмір36.25 Kb.
ТипНавчально-методичний посібник

СПИСОК КНИГ

ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ БДМУ


 1. Навчально-методичний посібник з шкірних та венеричних хвороб: (Для самостійної підготовки студентів медичного і мед сестринського факультетів медичних вузів та лікарів-інтернів)/Під заг. ред. Дудченко М.О.; Укл. Дудченко М.О. та ін.- Чернівці: Медик, 2000.- 192 с.
 1. Методичні вказівки студентам VІ курсу медичного факультету для самостійної підготовки занять з внутрішніх хвороб: Рекомендовано МОЗ України як навчальний посібник для студентів ВМЗО ІІІ-ІV рівнів акредитації/ Укл. Христич Т.М. та ін.- Чернівці: БДМА, 2002.- 368 с.
 1. Методичні вказівки для самостійної підготовки студентів ІV курсу до практичних занять з факультетської терапії: ІІІ- ІV рівень акредитації)/Ред. Калугін В.О., Нейко Є.М.- Чернівці: БДМА, 2003.- 212 с.
 1. Фармакологія: Методичні вказівки для самостійної позааудиторної роботи з фармакології для студентів фармацевтичного факультету/ С. Дрогозов, І. Купновицька, Я. Гудивок та ін.; Ред. Купновицька І.- Допущено МОЗ України як навчально-методичний посібник для студентів ВФНЗ ІV рівня акредитації.- Івано-Франківськ: ЛІК, 2005.- 256 с.
 1. Терапія: Методичні вказівки лікарям-інтернам з самостійної підготовки до семінарських та практичних занять: Рекомендовано МОЗ України як навчально-методичний посібник для лікарів-інтернів/ Під ред. Коломоєць М.Ю., Свінціцький А.С.- Чернівці: БДМА, 2004.- 556 с.
 1. Внутрішня медицина: Методичні вказівки студентам V курсів медичних факультетів для самостійної підготовки: Том 1: Навчально-методичний посібник/ М.Ю. Коломоєць, О.І. Федів, О. Воєвідка та ін.; Під ред. Коломоєць М.Ю.- Чернівці: БДМУ, 2005.- 506 с.
 1. Навчально-методичний посібник для самостійної підготовки студентів ІV курсу з акушерства: Рекомендовано МОЗ України / Укл. Кравченко О. та ін.- Чернівці: БДМА.- 150 с.
 1. Променева діагностика і променева терапія= Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи: Рекомендовано МОЗ України як навчальний посібник для студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації/Г.К. Бутвін, В.М. Печенюк,В.І. Молдован та ін..; Під ред. Бутвін Г.К.- 2-е вид., доп.- Чернівці: БДМА, 2003.- 186 с.

 2. Шкірні та венеричні хвороби: Навчальний посібник з тем, як передбачені для самостійного опанування: Рекомендовано МОЗ України як навчальний посібник для студентів ВМНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.- Вид. 2-е, перероб і доп.- Чернівці: БДМА, 2004.- 200 с.
 1. Клінічна фармакологія: Методичні вказівки студентам фармацевтич-ного факультету та інтернам клінічним провізорам для самостійної підготовки/ М.Ю. Коломоєць, Є.П. Ткач, Є.І. Шоріков та ін..- Чернівці: БДМУ, 2007.- 467 с.
 1. Методичні вказівки студентам для самостійної підготовки до практичних занять та самостійної позаурочної роботи з хірургічних хвороб. Для студентів VІ курсів медичних факультетів зі спеціальностей «Лікувальна справа», «Педіатрія»/ А. Іфтодій, В.І. Гребенюк, В. Польовий; Під заг. ред. Іфтодій А.Г., Гребенюк В.І.- Чернівці: БДМУ, 2005.- 224 с.
 1. Методичні вказівки студентам V курсу медичних факультетів зі спеціальностей «Лікувальна справа», «Педіатрія» для самостійної підготовки до практичних занять та самостійної позаурочної роботи з госпітальної хірургії: навчально-методичний посібник/А.Г. Іфтодій, В.І. Гребенюк, В.П. Польовий та ін.- Чернівці: БДМУ, 2005.- 368 с.
 1. Самостійна робота студентів у системі фізичного виховання вищих навчальних закладів: Підручник/М.М. Радько, Н. Куліш, О. Воробйов та ін.; Під ред. Радько М.М.- Чернівці: БДМА, 2005.- 320 с.
 1. Методичні вказівки для самостійної підготовки студентів V курсу лікувального факультету з гінекології/ Укл. Кравченко О., Косілова С.- Чернівці: БДМА, 1995.- 33 с.
 1. Внутрішня медицина: Методичні вказівки студентам V курсів медичних факультетів для самостійної підготовки=Професійні хвороби, клінічна фармакологія, радіаційна медицина, терапія військова та надзвичайних станів: Том 2.: Навчально-методичний посібник/ М.Ю. Коломоєць, О.І. Федів, О. Воєвідка та ін.; Під ред. Коломоєць М.Ю.- Чернівці: БДМУ, 2005.- 358 с.
 1. Методичні рекомендації студентам по тематиці аудиторних та поза аудиторних (самостійних) занять з дитячих інфекційних хвороб /Укл. Черевко С.- Чернівці: Чернівецький державний медичний інститут, 1996.- 121 с.
 1. Основи фармакології з медичною рецептурою: Навчально-методичні модулі для поза аудиторної самостійної роботи студентів /Укл. Бабюк Ю.- Вид. 2-е, змін. і доп.- Чернівці: ВПП «Черемош», 2004.- 320 с.
 1. Прунчак Н.І., Сук Т.І. Методичні вказівки студентам ІІ курсу відділення «Сестринська справа» для самостійної підготовки до занять із сестринської справи.- Чернівці: Місто, 1999.- 91 с.
 1. Методичні розробки для самостійної роботи з онкології для студентів V курсу/ Укл. Сенютович Р.В.- Чернівці: Чернівецький медичний інститут, 1998.- 44 с.
 1. Клінічні задачі з внутрішніх хвороб: (для самостійної роботи студентів IV курсу)/ Укл. Калугін В. та ін.- тоже – 2004 р.- Чернівці: БДМА, 1998.- 96 с.
 1. Госпітальна терапія: Методичний посібник для організації самостійної роботи студентів медичного факультету Ч.І./А.С. Свінцицький, Г. Беліцька, Л.П. Мусієнко та ін..; Під ред.. Свінцицький А.С.- К.: Український державний медичний університет ім.. О. Богомольця, 1993.- 152 с.
 1. Госпітальна терапія: Методичний посібник для організації самостійної роботи студентів медичного факультету Ч.ІІ./А.С. Свінцицький, Г. Беліцька, Л.П. Мусієнко та ін..; Під ред.. Свінцицький А.С.- К.: Український державний медичний університет ім.. О. Богомольця, 1994.- 176 с.

Схожі:

Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconСписок електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01. 01. 20010
...
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconСписок електронних підручників для позааудиторних занять студентів бдму станом на 01
Цикл перинатології для студентів VI курсу. Інтернатура (неонатологія, педіатрія). Післядипломна освіта лікарів: Навчально-методичний...
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconІнформація про консультативно-лікувальну та організаційну роботу, яка проведена співробітниками бдму серед населення Чернівецької області, яке постраждало внаслідок повені
Бдму від 03. 08. 2008 р. №405-в «Про створення бригад для надання консультацій, організаційної та медичної допомоги постраждалим...
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconРозклад лекцій та практичних занять для студентів медичних та фармацевтичного факультетів бдму по кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології на V (осінній) семестр 2009/2010 навч року
Бдму по кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconПленарне засідання 93-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу бдму
Бдму. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор Т. М. Бойчук
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconСписок книг, що можна придбати в нуцзу
Применение и эксплуатация приборов пожарной автоматики. Практическое пособие. (2007 рік) (рос.)
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconЯке постраждало внаслідок повені
Бдму від 03. 08. 2008 р. №405-в «Про створення бригад для надання консультацій, організаційної та медичної допомоги постраждалим...
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconМетодичні вказівки для студентів 2-го курсу фармацевтичного факультету із самостійної підготовки до практичних занять з аналітичної хімії Донецьк, 2011
Методичні вказівки призначені для самостійної підготовки до практичних занять з аналітичної хімії студентів 2-го курсу фармацевтичного...
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconМетодичні вказівки для студентів 2-го курсу фармацевтичного факультету із самостійної підготовки до практичних занять з аналітичної хімії
Методичні вказівки призначені для самостійної підготовки до практичних занять з аналітичної хімії студентів 2-го курсу фармацевтичного...
Список книг для самостійної підготовки студентів бдму iconАнглійська мова методичні рекомендації до самостійної роботи студентів напряму підготовки «корекційна освіта»
Самостійна робота студентів – це вид навчальної діяльності студентів, який передбачає їх самостійне навчання в позаурочний час. У...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи