Вимоги до авторських рукописів icon

Вимоги до авторських рукописів
Скачати 29.06 Kb.
НазваВимоги до авторських рукописів
Дата11.07.2012
Розмір29.06 Kb.
ТипДокументи

Вимоги до авторських рукописів1. Для публікації в журналі приймаються роботи, що раніше не пуб­лікувалися, в сфері економіки, менеджменту, маркетингу, фінансів, бір­жової і банківської справи, підприємництва, екології, проблем діяльності фірм на міжнародному ринку, державного управління, проблем управ­ління містом, методики і практики підготовки фахівців.

2. У представленій для публікації статті повинні міститися результа­ти аналізу, узагальнення з позицій автора, конкретних матеріалів з урахуванням вимог ВАК України.

3. Рукописи подаються у 2-х екземплярах (українською або російською мовою), надрукованих кеглем 14 Times New Roman з однієї сторони листа формату А-4 через 1,5 ін­тервалу. Поля на сторінці з усіх боків повинні складати 2,5 см.

4. Використання символу дефісу (-) для переносу слів заборонено. В разі необхідності слід використовувати символ м’якого переносу (Alt-0172).

5. Рукопис починається з індексу УДК у верхньому лівому куті сторін­ки. Текст має відповідати структурній схемі: назва, прізвище та ініціали авторів, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, анотація, текст статті: вступ, основний розділ (можливі підрозділи), висновки (з виділенням елементів, які наводяться у Бюлетені ВАК України №1, 2003, стор. 2).

Прізвище та ініціали авторів, назва статті, текст анотації надаються трьома мовами (українською, російською та англійською) і докладаються до рукопису на окре­мому аркуші. Сторінки рукопису повинні бути послідовно пронумеровані. Всі значення фізичних величин подаються в системі СІ. Для текстового матеріалу використовується дійсний час (за винятком звертання до по­передніх статей).

6. Рисунки і таблиці оформляються відповідно до ДСТ 2.105-95. Ко­жен рисунок повинен бути підписаний, а таблиця мати назву. Усі рисун­ки і таблиці повинні бути послідовно пронумеровані арабськими цифра­ми. Для створення рисунків та таблиць слід використовувати стандартний набір програм Microsoft Office. Ілюстративний матеріал, що виконаний за допомогою інших програм, бажано подавати у векторних формах WMF, EPS або растровому - TIFF (графіки — чорно-білі, 600 dрі; фотографії — з відтінком сірого, 150 dpi). Всі пов’язані файли (стаття, анотація, відомості про автора) додаються на дискетах, СD-R-дисках або ZIP–дискетах. Використання впроваджених об’єктів повинно бути погодженим з редакцією журналу.

Математичні формули виконуються за допомогою стандартного (або сумісного) редактора формул Microsoft Equation 3.0 з використанням стандартів набору (додержання стилю та відносного розміру компонентів формул).

7. Перелік літературних джерел (список літератури) дається загаль­ним списком наприкінці рукопису і складається в черговості посилань у тексті (а не за абеткою) мовою оригіналу відповідно до діючого ДСТ. Поси­лання на джерело дається в квадратних дужках, конкретні сторінки вказуються в списку літератури.

8. Рукопис статті включає повідомлення про автора/авторів, внутрішню рецензію з підписом рецензента (доктора наук, якщо сам автор не має наукового ступеня доктора) та печаткою, для аспірантів та здобувачів обов’язкове представлення відзиву наукового керівника.

9. Мінімальний обсяг статті – 6 сторінок; вартість однієї сторінки складає 20 грн. (плюс 12 грн. за пересилку). Разом зі статтею надсилається копія платіжного доручення та рецензія.

10. У статтю можуть бути внесені зміни редакційного характеру без згоди авторів.

11. Остаточне рішення про публікацію приймає Редакційна колегія.

12. Рукописи не повертаються.

Адреса редакції:

Донецький державний університет управління (ДонДУУ), вул. Челюскінців, 163а,

м. Донецьк, 83015.


Cтатті надсилати за адресами:

· ДонДУУ, вул. Челюскінців, 163а, м. Донецьк, 83015;

· Науково-дослідний відділ ДонДУУ, кімн. 103, пр. Б. Хмельницького, 108,

м. Донецьк, 83015.


Телефони редакції журналу: (062) 337-66-09, 305-45-36.

E-mail: manager_donguu@mail.ru.

Р/р 35229003000006


Банк ГУДКУ у Донецькій області

ОКПО 00173427

МФО 834016

Вказувати “За публикацію статті в журналі “Менеджер”.

Схожі:

Вимоги до авторських рукописів iconВимоги до авторських рукописів
...
Вимоги до авторських рукописів iconАвторських рукописів, які подаються
Обсяг матеріалів, що направляються до редакції, повинен становити 5-8 машинописних сторінок, включаючи ілюстрації, таблиці, графіки,...
Вимоги до авторських рукописів iconЗразок оформлення авторських рукописів Бойко О. М., Гладка В. О
Кожне підриємство, виконуючи свою діяльність, прагне максимізувати доходи І мінімізувати ризики. Тому, перш ніж почати діяльність,...
Вимоги до авторських рукописів iconВимоги до оформлення рукописів, що направляються у журнал «вісник сумДУ. Серія економіка»
Відповідно до порядку включення журналів в «Базу даних Scopus» редакція розробила І затвердила правила-вимоги до змісту І оформлення...
Вимоги до авторських рукописів iconВимоги Видавництва до оформлення рукописів
До видавництва подають електронну версію І один роздрук на папері. Електронна І паперова версії повинні бути ідентичними
Вимоги до авторських рукописів iconВимоги до подання рукописів до Вісника Національного університету “Львівська політехніка”
Рукописи статей (авторські оригінали) подаються у редколегії Вісника в електронній формі (на дискетах 3,5”) разом із роздруком на...
Вимоги до авторських рукописів iconВимоги до оформлення рукописів, що направляються у журнал «вісник сумДУ. Серія медицина»
Сумського державного університету. Серія Медицина” публікує статті, які містять нові наукові результати з клінічної та теоретичної...
Вимоги до авторських рукописів iconПерелік авторських свідоцтв І патентів

Вимоги до авторських рукописів iconШановні колеги! Відповідно до листа мон від 31. 12. 2009 “Про якість підготовки рукописів для надання грифів мон україни” та з метою упорядкування підготовки
Мон україни” та з метою упорядкування підготовки кафедрами хду навчально-методичних видань для надання грифів мон україни пропонуємо...
Вимоги до авторських рукописів iconУгода про передачу авторських прав
Ми, автори* рукопису статті
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи