Наукові гранти Президента України icon

Наукові гранти Президента України
Скачати 258.84 Kb.
НазваНаукові гранти Президента України
Сторінка1/8
Дата13.07.2012
Розмір258.84 Kb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5   6   7   8

Інформація відділу міжнародних зв’язків

Центр міжнародного академічного співробітництва інформує Вас про актуальні на сьогоднішній день можливості отримання грантів та стипендій:


 1. Наукові гранти Президента України


Специальные условия: 1.1. До участі в конкурсі допускаються молоді вчені віком (на час подання запиту): доктори наук – до 35 років, докторанти – до 33 років, кандидати наук – до 30 років. Грошовий розмір гранту складає: для докторів наук – 90 тис. грн.; для докторантів – 75 тис. грн.; для кандидатів наук – 60 тис. грн. 1.2. Гранти можуть бути надані на проведення як нових наукових досліджень, так і тих, що є продовженням попередніх досліджень (у тому числі тих, на проведення яких гранти вже надавались). 1.3. Подані на конкурс роботи розглядаються ДФФД у встановленому порядку. 1.4. Гранти молодим ученим призначає Президент України відповідним розпорядженням за поданням Кабінету Міністрів України. 1.5. Після призначення гранту здійснюється його цільове фінансування на основі договору між Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України та одержувачем гранту і підприємством (установою, організацією), яке (яка) зобов’язується забезпечити проведення наукових досліджень.

Веб-сайт: http://www.dffd.gov.ua/images/stories/Co...

Для участі в конкурсі приймаються запити молодих учених України, які постійно проживають і працюють в Україні. Молодий учений може бути керівником лише одного наукового проекту. Він повинен мати не менше 3 статей в наукових журналах або монографію за тематикою проекту, що опубліковані за останні 3 роки.

Запит, роздрукований з файлу, сформованого програмою його підготовки (пункт меню "Операції – Передати у Word для друку"), подається в паперовому вигляді в трьох окремо скріплених примірниках. Одночасно подається дискета або CD - диск, що містить електронний варіант запиту з розширенням .z49 (файл zp_grant_2012.z49), відповідність якого паперовому варіанту є обов’язковою. До матеріалів запиту додаються гарантійний лист підприємства (установи, організації), яке (яка) зобов’язується забезпечити проведення наукових досліджень, два примірники копій опублікованих молодим ученим наукових праць (крім монографій, які подаються особисто) за тематикою проекту (до п'яти найменувань), завірені копії першої сторінки паспорта молодого ученого і сторінки паспорта, де позначена його прописка (реєстрація), та копія диплома про присудження відповідного наукового ступеня.

Всі зазначені матеріали (в окремій папці з позначкою “Гранти Президента України молодим ученим”) направляються до ДФФД за адресою: 01601, МСП, м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 16, к. 403-б, телефон для довідок: (044) 246-39-27.

 Програму заповнення запиту можна завантажити на сайті Фонду або скопіювати в ДФФД (к.403-б, т/ф 246-39-27).

Запити подаються до 1 березня 2012 року включно. При поштовому відправленні дата визначається за штемпелем

Умови конкурсу та Програму заповнення запиту : Conkurs49.zip
^

 1. Волонтерські табори – весна 2012


Бажаєш:

 • прийняти участь в короткострокових волонтерських проектах

 • змінити себе та навколишній світ

 • практикувати англійську та інші іноземні мови

 • отримати нові враження, знайомства та любиш подорожувати

 • розширити власний кругозір та зруйнувати стереотипи.

Міжрегіональна Волонтерська Організація «СВІТ-Україна» пропонує тобі залучитися до одного з волонтерських таборів вже навесні 2012 року, а саме:

 • допомогти з облаштуванням території для громадської екологічної організації у моравському селищі в Чехії (CZ-INE 6.1)

 • приймати участь в організації фестивалю в Шотландії (UK-IVS 10.1)

 • організовувати різноманітні заходи для дітей-біженців в Бельгії (BE-SCI 1.1)

 • займатися садівництвом разом з вихованцями Центра захисту дитини в Угорщині (HU-SCI 5.1)

 • залучитися до організації фестивалю мистецтв в Росії (RU-SF 9.2)

 • проводити уроки англійської мови для студентів в Туреччині (TR-GEN 8.6) 

 • допомогти в медитаційному буддистському центрі в Великобританії (UK-IVS 10.3).

Детальну інформацію стосовно проектів та заявку можна знайти на сайті www.workcamps.info. Заявку  треба заповнювати щонайменше за 1-1,5 місяця до початку проекту для того, щоб встигнути оформити візу. Після подачі заявки з аплікантами зв’яжуться представники МВО «СВІТ-Україна». 

Міжнародні волонтерські проекти тривають в середньому 2-3 тижні, і збирають 10-15 учасників. Умови  проживання зазвичай прості, волонтери готують самостійно, разом проводять вільний час, спілкуються та навчаються один в одного. Проекти відкриті для всіх, незалежно від віку, навичок та кваліфікації. В проекті однаково важлива робота і практичні результати, як і спілкування між учасниками з різних країн – що сприяє кращому розумінню власної культури та інших культур, подоланню стереотипів. 

Чекаємо на ваші заявки!  

^ Додаткова інформація стосовно участі у проектах: 

Волонтерський табір - що, з чим і як:

http://svit-ukraine.blogspot.

com/p/blog-page.html

http://vkontakte.ru/

club6097205

outgoing@svit-ukraine.org 1. ^ Стипендіальний конкурс для студентів-правників (до 8.03)

Оголошується  Другий Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України.

Конкурс полягає  у написанні наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей на теми:

 1. Судовий прецедент в українському праві: доцільність запровадження і варіативність наслідків.

 2. Декриміналізація господарських злочинів: можливості для підприємництва і загрози для суспільства.

 3. Реформування адвокатури: обмеження професійних свобод чи встановлення високих стандартів правової допомоги.

Автори десятьох  кращих конкурсних робіт будуть запрошені на святкову церемонію, під час якої будуть оголошені троє переможців Конкурсу.

Переможці будуть нагороджені грамотами та грошовими преміями у розмірі:

 • І місце — 5000 гривень;

 • ІІ місце — 3000 гривень;

 • ІІІ місце — 2000 гривень.

Термін подання конкурсних робіт для участі Конкурсі: 6 лютого – 8 березня 2012 року.

Адреса для подання  конкурсних робіт: competition@ligauba.org.ua

Інформацію про  Стипендіальний конкурс і конкурсне завдання розміщено на веб-сайті  Ліги студентів АПУ: www.ligauba.org.ua 1. ^ Стипендії імені Пауля Целана для перекладачів


Отримувачі стипендії проведуть від трьох до шести місяців у Відні, забезпечуватимуться місцем проживання (спільно з господарями), місцем роботи, звичайно ж, стипендією. Більше того, стануть частиною щоденного життя Інституту наук про людину.

З часів завершення Холодної війни умови для інтелектуального виробництва у південно-східному регіоні Європи значно покращились. Не зважаючи на це, обмін ідеями та сприйняття наукової літератури тривожать своїми культурними та соціально-економічними асиметріями.

Тож важливо працювати над публічністю, оскільки у Західній Європі цьому приділяють не так багато уваги, як це потрібно. Щоб допомогти змінити нинішню ситуацію, заповнити прогалини у сучасній літературі з обох сторін і покращити доступ та обмін між такими далекими ізольованими культурами, у 1987 році Інститут наук про людину розпочав цю перекладацьку програму.

У 2005 році фонд ERSTE нагородив Пауля Целана як нового партнера стипендією для перекладачів. З 1987 року понад 80 перекладачів з різних країн працювали в рамках цієї стипендії.

^ Критерії відбору

Стипендії імені Пауля Целана сприяють перекладам із західних на східні мови, чи між двома східноєвропейськими мовами, особлива увага приділяється перекладам церковних текстів та сучасних ключових робіт з гуманізму, соціальних наук і досліджень культури зі східних на західні мови.

Особливий акцент буде робитись на перекладачів схожих робіт, написаних східноєвропейськими авторами чи/або класиками-жінками. Теми, пов’язані з напрямками дослідження IWM, заохочуються особливо.

Стипендії

Стипендіатів запрошують до офісу в Інституті на три – шість місяців в IWM (Інституті наук про людину) у період з липня 2012 року по червень 2013 року для продовження роботи над їхніми перекладацькими проектами. Стипендіати отримуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 2 250 євро для покриття витрат, пов’язаних з проживанням у Відні. Стипендіати братимуть участь у вченій спілці та заходах IWM.

Заявка

Заявка включає в себе (англійською чи німецькою):

- форму заявки (завантажте, будь ласка, за посиланням)
- резюме з біографією перекладів та інших споріднених публікацій;
- ім’я автора та назву роботи, яку збираєтесь перекладати (з мови оригіналу) та обґрунтування вибору, точна кількість сторінок роботи;
- договір чи лист про намір публікування від видавця;
- підтвердження, що перекладач/видавець має право на переклад та публікацію роботи (чи має повноваження для цього);
- заплановану дату публікації;
- інформацію про плани щодо видань.

Кінцевий термін подання заявок – ^ 25 березня 2012 року.

Свої заявки надсилайте, будь ласка, за адресою:

Institut fьr die Wissenschaften vom Menschen
Fellowship Coordinator
Spittelauer Lдnde 3
1090 Wien
Austria

Примірники заявок попередньо приймаються за e-mail - адресою fellowships@iwm.at з поміткою в темі листа Paul Celan Fellowships. Будь ласка, надсилайте заявки як pdf –файли.

Учасники відбиратимуться за допомогою журі навесні 2012 року. 1. ^ Franz Werfel Grant Programme in Austrian Literature at OeAD-GmbH, 2012 Austria


Research Grant Programme in the field of Austrian Literature at OeAD-GmbH, 2012 Austria

Study Subject(s): Austrian Literature
Course Level: Research
Scholarship Provider: OeAD-GmbH
Scholarship can be taken at: Austria

Eligibility:
The grant programme, which was initiated in 1992, is open to applicants from all over the world. Recipients of Werfel grants can work as visiting researchers at university departments and carry out specialist studies in libraries, archives or at research institutions.

^ Scholarship Open for International Students: Yes

Scholarship Description: Franz Werfel, who was born 1890 in Prague and died 1945 in California, is one of the most famous representatives of Austrian Literature. Therefore the Franz Werfel Grant addresses itself to young university teachers whose work focuses on Austrian Literature.This grant does not only offer material support for up to 18 months but through follow-up support also guarantees sustainability.

^ How to Apply: Online

Scholarship Application Deadline: March 1st of every year

Further Scholarship Information and Application


  1   2   3   4   5   6   7   8

Схожі:

Наукові гранти Президента України iconНаукові гранти Президента України Останній термін подання заяв
Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених, затвердженого Указом Президента...
Наукові гранти Президента України iconПоложення про гранти Президента України для обдарованої молоді { Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту n 2449 ( z0581-08 ) від 17. 06. 2008 }
Про забезпечення реалізації Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді
Наукові гранти Президента України iconУказ президента україни №446/2009 Про Положення про щорічні гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень
Затвердити Положення про щорічні гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень (додається)
Наукові гранти Президента України iconПлан роботи Студентського наукового товариства (снт) офф на 2010-11 рр
В. Пінчука "Завтра. Ua", наукові конкурси (Міністерський конкурс, нан україни), наукові конференції, олімпіади, гранти) 
Наукові гранти Президента України iconУказ президента україни про гранти Президента України для обдарованої молоді
Указами Президента n 1212/2002 від 24. 12. 2002 n 754/2004 від 06. 07. 2004 n 146/2006 від 20. 02. 2006 n 476/2008 від 23. 05. 2008...
Наукові гранти Президента України iconГранти Президента України для обдарованої молоді
Молодим українцям щорічно призначається 60 грантів Президента України для обдарованої молоді для реалізації соціально значущих творчих...
Наукові гранти Президента України iconМетодичні рекомендації щодо оформлення та подання документації на здобуття та реалізацію проектів за кошти грантів Президента України для обдарованої молоді
Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 30. 12. 05 №3513 “Про забезпечення реалізації Положення про гранти Президента...
Наукові гранти Президента України iconДодаток 1 показники наукової діяльності інституту за 2011 рік
Кількість науковців, що отримують стипендії Кабміну України для молодих учених, премії та гранти Президента
Наукові гранти Президента України iconАнотований перелік web -ресурсів з міжнародної економіки
Офіційний сайт Президента України містить тексти офіційних документів (законів України, розпоряджень та указів Президента), графік...
Наукові гранти Президента України iconАнотований перелік web-ресурсів з міжнародної економіки
Офіційний сайт Президента України містить тексти офіційних документів (законів України, розпоряджень та указів Президента), графік...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи