Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” icon

Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація”
Скачати 25.49 Kb.
НазваПозааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація”
Дата14.07.2012
Розмір25.49 Kb.
ТипДокументи
ПЕРЕЛІК ТЕМ, ЩО ВИНЕСЕНІ НА САМОСТІЙНЕ

ПОЗААУДИТОРНЕ ВИВЧЕННЯ з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація”

Зміст теми

Час на вивченняОрганізація і стуктура судово-токсикологічної служби в Україні та інших державах. Становлення судової хімії.

Визначні представники судової хімії – А.П. Нелюбін, внесок в розвиток теорії та практики експрес аналізу гострих інтоксикацій.


2 год.Роль судово-токсикологічної експертизи в роботі правоохоронних органів та охорони здоров’я. Поняття про експертизу, як одного з видів доказів, порядок її призначення. Види експертиз. Використання даних судово-токсикологічної експертизи.


4 год.Клінічний фармацевт. Обов’язки та права. Оформлення акту судово-токсикологічного дослідження трупа (заключення експерта). Принципи побудови заключення при різних видах гострих отруєнь.


4 год.Профілактичні заходи в боротьбі з алкоголізмом та пияцтвом. Визначення ступеня алкогольного сп’яніння.

2 год.Судово-медичне та соціальне значення наркоманій і токсикоманій. Сучасні особливості наркоманій. Перебіг наркотичного сп’яніння. Великий наркоманічний синдром.


4 год.Судово-медична діагностика смерті від передозування опію, морфіну, героїну, кокаїну, канабіноїдів. Наркотичні гриби.

4 год.
Використання сучасних методів досліджень (хроматографічного аналізу, спектрофотометрії, емісійного спектрального аналізу та ін.) для діагностики гострих отруєнь.

2 год.Особливості експрес-аналізу гострих інтоксикацій у живих осіб.

2 год.Особливості огляду трупа на місці події при отруєннях. Судово-медичні джерела діагностики отруєнь. Правила вилучення органів і тканин трупа для додаткових лабораторних досліджень.

4 год.Кримінальна відповідальність медичних та фармацевтичних працівників за професійно-посадові правопорушення.

2 год.

Всього:

30 годинДоцент І.Г.Савка

Схожі:

Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconПерелік практичних навичок, які повинен опанувати студент І які підлягають контролю до, або під час проведення заліку з експрес-аналізу гострих інтоксикацій, для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності
...
Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconКалендарний план лекцій з курсу „нутріціологія" для студентів ІІІ курсу фармацевтичного факультету із спеціальності „клінічна фармація" 2009/2010 н р
Для студентів ІІІ курсу фармацевтичного факультету із спеціальності „клінічна фармація” 2009/2010 н р
Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconОбсяг у годинах
Перелік тем з ресурсознавста лікарських рослин, які виділені на самостійне вивчення для студентів 4 курсу фармацевтичного факультету...
Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconКалендарний план з іноземної мови для студентів IІ курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності «Фармація» та «Клінічна фармація» на 2012-2013 навчальний рік

Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconПерелік тем з ресурсознавста лікарських рослин, які виділені на самостійне вивчення для студентів 4 курсу фармацевтичного факультету спеціальності “клінічна фармація” освітньо-кваліфікаційного рівня “ спеціаліст”

Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” icon"затверджую"
...
Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconПерелік тем з фармакоекономіки, які виділені на самостійне вивчення для студентів ІV курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності «Клінічна фармація»
Фармакоекономічне обгрунтування створення та просування нових лікарських препаратів
Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconПерелiк тем з клінічної фармакології рекомендованих для самостійного позааудиторного вивчення студентам 4 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація”
Клінічна фармакологія препаратів, які нормалізують мозковий кровотік та зменшують наслідки при його пошкодженні
Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconПерелік тем для самостійних занять студентів “ Іу курсу фармацевтичного факультету за спеціальністю “клінічна фармація” на 2008-2009 навч рік
Ерелік тем для самостійних занять студентів “ Іу курсу фармацевтичного факультету за спеціальністю “клінічна фармація”
Позааудиторне вивчення з експрес аналізу гострих інтоксикацій для студентів 5 курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності “Клінічна фармація” iconПерелік тем з основ сучасної гомеопатії, які виділені на самостійне вивчення
На самостійне вивчення для студентів IV курсу фармацевтичного факультету за спеціальністю "Клінічна фармація"
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи