Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» icon

Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство»
Скачати 35.71 Kb.
НазваПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство»
Дата14.07.2012
Розмір35.71 Kb.
ТипДокументи

Перелік дисциплін, які виносяться

для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра

зі спеціальності «Міське будівництво та господарство»


Будівельні конструкції

Будівельна техніка

Технологія будівельного виробництва


Програми дисциплін


Будівельні конструкції


Металеві конструкції

Матеріали. Основи розрахунку. Балки і балочні клітки. Колони і стержні, що працюють на центральний стиск. Ферми. Колони і стержні, що працюють на позацентровий стиск. З’єднання елементів металевих конструкцій між собою. Конструювання металевих конструкцій.

Залізобетонні конструкції

Матеріали. Основи розрахунку. Балки і балочні клітки. Колони і стержні, що працюють на стиск. Ферми. З’єднання елементів залізобетонних конструкцій між собою. Конструювання залізобетонних конструкцій.

Дерев’яні конструкції

Основи розрахунку. Матеріали. Згинальні елементи. Стійки і стержні, що працюють на стиск. З’єднання елементів дерев’яних конструкцій між собою. Конструювання дерев’яних конструкцій.

Основи і фундаменти

Матеріали. Основи розрахунку.


Література

1. Металеві конструкції / Ф.Є. Клименко, В.М. Барабаш, Л.І. Стороженко; за ред. проф., д. т. н. Ф.Є. Клименка. – Львів: Світ, 2002.

2. ДБН В.1.2-2-2006. 2006. СНББ. Навантаження і впливи.

3.Стальные конструкции : СНиП ІІ-23-81*.

4. Мандриков А.П. Примеры расчета железобетонных конструкций / А.П. Мандриков. – М.: Стройиздат, 1989.

5. Деревянные конструкции :СНиП ІІ-25-80.

6. Основания зданий и сооружений : СНиП 2.02.01-83.


Будівельна техніка


Деталі машин

Загальні положення. З’єднання деталей машин. Передачі. Осі, вали, муфти, опори.

Будівельна техніка

Продуктивності та економічна ефективність будівельної техніки. Основні частини будівельних машин. Транспортувальні машини. Вантажопідйомні машини. Машини для земляних робіт. Обладнання для пальових робіт.


Література

1. Гурей К.М. Дорожньо-будівельні машини. Машини для будівництва земляного полотна : навч. посіб. для студ. інж.-буд. спец. вищ. навч. закл. / К.М. Гурей. – Львів: Кальварія, 2007.

2. Будівельна техніка / Бондаренко та ін. – К., 2000.


Технологія будівельного виробництва


Основні положення будівельного виробництва

Будівельна продукція. Будівельні процеси, їх склад і структура. Технічне нормування: суть і склад. Будівельні роботи. Індустріалізація будівельного виробництва. Нормативна документація будівельного виробництва. Основи системи управління якістю будівельно-монтажних робіт. Будівельні вантажі та їх транспортування. Технологічне проектування будівельних процесів.

Технологічні процеси переробки ґрунту

і влаштування паль

Основні положення з технології процесів переробки ґрунту. Розробка ґрунту механічним способом. Основні положення методу. Переробка ґрунту гідромеханічним методом. Розробка ґрунту буруванням. Вибуховий метод розробки ґрунту. Розробка ґрунту безтраншейним методом. Особливості технології процесів переробки ґрунту в екстремальних умовах. Технологія процесів занурення і влаштування набивних паль.

Технологія процесів монолітного бетону та залізобетону

Основні положення з технології процесів монолітного бетону та залізобетону. Процес опалублення. Армування конструкцій. Бетонування конструкцій. Витримка бетону і розпалубка конструкцій. Особливості технології в екстремальних умовах.

Технологія процесів мурування

Основні положення по технології процесів мурування. Процеси і способи мурування. Особливості технології мурування в екстремальних умовах.

Технологія процесів монтажу будівельних конструкцій

Загальні положення з технології процесів монтажу будівельних конструкцій. Транспортні та підготовчі процеси. Технологія процесів монтажу циклу. Особливості монтажу елементів металевих конструкцій. Особливості монтажу дерев’яних конструкцій і виробів. Особливості монтажу конструкцій в екстремальних умовах.

Технологія процесів влаштування захисних,

ізоляційних та опоряджувальних покрить

Технологія процесів влаштування захисних покрить. Протикорозійні покриття неметалевих конструкцій. Види покрить, умови їх застосування. Технологія процесів влаштування ізоляційних покрить. Технологія процесів влаштування оздоблювальних покрить.


Література

1. Технологія будівельного виробництва / за ред. В.К. Черненка. – К.: Вища шк., 2002.

2. Технологія будівельного виробництва / за ред. М.Г. Ярмоленка. – К.: Вища шк., 2005.

3. Технологія монтажу будівельних конструкцій / за ред. В.К. Черненка. – К., 2010.

4. Технологія будівельного виробництва : практикум / за ред. М.Г. Ярмоленка. – К.: Вища шк., 2

Схожі:

Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство»
move to 0-21563265
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Промислове і цивільне будівництво»
move to 0-21563264
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста,магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство»
Матеріали. Основи розрахунку. Балки і балочні клітки. Колони і стержні, що працюють на центральний стиск. Ферми. Колони і стержні,...
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Автомобільні дороги і аеродроми»
move to 0-21563267
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Мости і транспортні тунелі»
move to 0-21563268
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів»
move to 0-21563266
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»
Класифікація і технічна характеристика автомобілів. Пасажирські автомобілі. Автобуси. Вантажівки. Спеціальні та спеціалізовані автомобілі....
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»
Класифікація І технічна характеристика автомобілів. Пасажирські автомобілі. Автобуси. Вантажівки. Спеціальні та спеціалізовані автомобілі....
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, магістра зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»
Класифікація і технічна характеристика автомобілів. Пасажирські автомобілі. Автобуси. Вантажівки. Спеціальні та спеціалізовані автомобілі....
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Прикладна фізика»
Незгасаючі та згасаючі гармонічні коливання з одним та багатьма ступенями вільності
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи