«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» icon

«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет»
Скачати 115.54 Kb.
Назва«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет»
Дата15.07.2012
Розмір115.54 Kb.
ТипДокументи

«Прийнято» « Затверджую»

На засіданні студетської ради Ректор ДЗ « Луганський державний

ДЗ «Луганський державний медичний університет», професор

медичний університет»

від 23.09.10р.

_________________________ ___________________________

Голова студ. ради Івченко В.К.

Москаленко О.М.


Загальне положення про гуртожитки університету.

1. Цільове призначення гуртожитків полягає в тимчасовому задоволенні потреби в житлі студентів або працівників на період навчання або роботи.

2. Тому, хто вселяється до гуртожитку, надається житлова площа і видається перепустка на право входу до гуртожитку. Всі поселені до гуртожитку особи повинні бути прописані в ньому. Поселення здійснюється на підставі ордера, в якому зазначаються номер гуртожитку та кімнати.

3. Сім'ям надаються кімнати в тому випадку, якщо обидва з подружжя є іногородніми і обидва навчаються у Луганському державному медичному університеті..

4. Юридичною підставою для укладення договору найму житлового приміщення є ордер на поселення в гуртожиток, який видається деканатом з соціально-побутових питань.

Ордер підписується деканом з соціально-побутових питань і дійсний протягом 30 діб.

4.1. Укладення договору про експлуатацію житлових приміщень та приміщень загального користування дозволяє чітко визначити взаємність прав, обов'язків та відповідальність сторін. Недотримання письмової форми не є дійсним.

4.2. Підставами для дострокового розірвання договору, застосування до чинних заходів адміністративного впливу є:

систематичне руйнування або псування житлового приміщення, місць загального користування, санітарно-технічного обладнання тощо. Підставою для розірвання договору є не тільки дії, пов'язані з прямим руйнуванням чи псуванням житлового приміщення, а й невиконання обов'язків по здійсненню за свій рахунок поточного ремонту, не відшкодування збитків, завданих у зв'язку з неправильною експлуатацією.


^ Порядок поселення до гуртожитку.


1. Студент, який вселяється в гуртожиток, зобов'язаний особисто надати коменданту гуртожитку:

- Паспорт.

- Наказ чи ордер на право зайняття місця в гуртожитку.

- Довідку з медпункту університету про стан здоров'я.

- Квитанцію про оплату за проживання у гуртожитку за навчальний рік.

2. Кожен, хто вселяється до гуртожитку ,повинен пройти інструктаж з пожежної безпеки і техніки безпеки при роботі з електроприладами (праска, настільна лампа, електророзетки, вимикачі та інше) і газовим обладнанням. Інструктаж проводиться комендантом гуртожитку з оформленням відповідних записів у журналі.

3. Протягом вересня – жовтня поточного навчального року на підставі наказу студент повинен отримати тимчасову реєстрацію в паспортному столі строком на час навчання в університеті. Оплата реєстрації здійснюється за рахунок поселеного до гуртожитку. По закінченню навчання студент зобов'язаний своєчасно знятися з реєстрації.

Проживання в гуртожитку без реєстрації не дозволяється.

4. Підлягають виписці і виселенню з гуртожитку особи, які отримали місце (кімнату) в гуртожитку, прописалися, але фактично не проживають у ньому місяць і більше з неповажних причин.

5. Деканат з побуту видає перепустку на право входу в гуртожиток, що діє до 1 липня поточного навчального року.

6. Майно гуртожитку для індивідуального користування, м'який інвентар, а також предмети загального користування виділяються мешканцям під розписку. Відповідальність за збереження майна покладається на осіб, які отримали його. На кожну кімнату заповнюється картка обліку. У розділі «Інвентарний опис майна» мешканець спільно з комендантом гуртожитку фіксує отримане майно, видане на кімнату.

7. Санітарний стан кімнат підтримується відповідно до встановлених норм протягом року і регулярно перевіряється членами студентської ради, деканатом з побуту, кураторами секцій, членами профспілкового комітету.

8. Заселення та виселення студентів проводиться деканатом з побуту спільно з профільним деканатом, студентською радою і профкомом студентів.

9.На період виїзду студент зобов'язаний здати ключі від кімнати і кімнату в належному санітарному стані коменданту гуртожитку; м'який інвентар - кастелянтші.

10. При відрахуванні з університету мешканці звільняють гуртожиток у 3-денний термін з моменту виходу наказу про відрахування або в день отримання диплома про закінчення університету.

11. Вхід для проживаючих в гуртожитку відкритий з 6.00 до 23.00; з 23.00 до 6.00 гуртожиток закрито.

12. Вхід сторонніх осіб у гуртожиток відкритий з 17 години і обмежується перебуванням до 22 годин.

13. Відвідувач і запросивший його мешканець зобов'язані пред'явити на вахту документи, що засвідчують особу (паспорт, студентський квиток, залікову книжку). Відповідальність за своєчасний вихід відвідувачів та за дотримання ними правил проживання в гуртожитку несуть особи, котрі запрошують відвідувача.

14. За порушення, невиконання або неналежне виконання вимог, правил проживання в гуртожитку, норм і правил пожежної безпеки студент несе дисциплінарну, адміністративну та іншу відповідальність згідно з чинним законодавством.

15. Виселеним з гуртожитку за порушення Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку місце для проживання в ньому повторно не виділяється.


^ Пропускна система гуртожитку.

1. Всі мешкаючі в гуртожитку особи при вселенні отримують пропуски встановленої форми, які вони зобов'язані пред'являти працівнику охорони при вході до гуртожитку (за втрату пропуску мешканець несе матеріальну відповідальність).

На вахті гуртожитку має бути повний список мешканців із зазначенням номера кімнати, курсу та факультету.

2. Вхід до гуртожитку мешкаючих в ньому студентів, викладачів, здійснюється з 6.00 год до 23.00 год Після 23.00 години вхід дозволяється у вийняткових випадках за попередньою заявою та з дозволу адміністрації.

3. Вхід до гуртожитку особам, які не проживають у даному гуртожитку, дозволяється з 17.00 до 23.00. У вихідні та святкові дні з 10.00 до 23.00. Час відвідування може бути обмежений адміністрацією ЛугДМУ в разі масового захворювання, загострення криміногенної обстановки та іншими причинами.


4. Винесення майна, інвентарю, обладнання, меблів тощо з гуртожитку проводиться з матеріального пропуску або з особистого дозволу коменданта гуртожитку.


Права мешканців гуртожитку.


Проживаючі мають право:

1. Проживати в гуртожитку весь термін навчання у навчальному закладі за умови укладення договору про оренду житлової площі.

2. Користуватися приміщеннями навчального, культурно-побутового призначення, обладнанням і справним інвентарем гуртожитку.

3. Обирати раду студентського гуртожитку (студентська рада) і бути обраним до її складу.

4. Брати участь у вирішенні питань вдосконалення житлово-побутового забезпечення мешканців, організації виховної роботи та дозвілля, обладнання та оформлення житлових приміщень і кімнат для самостійної роботи, розподілу коштів, що спрямовуються на поліпшення соціально-побутових умов проживання.

5. Поліпшувати стан кімнат - проводити косметичний ремонт (замазку вікон, обклеювання стін шпалерами, фарбування і побілку) закріпленого житлового приміщення за рахунок особистих коштів.

6. Приймати гостей тільки в дозволений час з обов'язковим для гостей пред'явленням і здачею на вахті гуртожитку його посвідчення особи.

7. Вимагати своєчасного ремонту або заміни обладнання, меблів та іншого майна гуртожитку, а також усунення недоліків у побутовому забезпеченні.


^ Обов̓язки мешканців гуртожитку.

Проживає в гуртожитку зобов'язаний:

1. Дотримуватися правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку.

• виконувати зобов'язання укладеного з адміністрацією договору про взаємну відповідальність;

• брати активну участь в генеральному прибирання всередині гуртожитку, А також у суботниках по прибиранню закріпленої території;

• брати активну участь при проведенні культурно - масових заходів або надавати посильну допомогу при їх організації;

• дбати про збереження особистих речей (за речі, не здані на зберігання, Адміністрація гуртожитку відповідальності не несе);

• не перешкоджати адміністрації при виконанні нею посадових обов'язків, пов'язаних з перевіркою стану житлових кімнат, місць громадського користування гуртожитку.

2. Своєчасно вносити плату у встановлених розмірах за користування гуртожитком і всіма видами наданих додаткових послуг.

3. Економно витрачати електроенергію, воду.

4. Виконувати правила пожежної безпеки та правила користування електричними та газовими плитами, встановленими в гуртожитку.

5. Берегти державну власність (будівлю гуртожитку, його обладнання, м'який і жорсткий інвентар, наданий в користування), дбайливо ставитися до зелених насаджень, не засмічувати територію гуртожитку.

6. При покиданні останнім кімнати гасити світло, закривати вікна, двері, відключати всі електричні споживачі.

7. Дотримуватися санітарних норм гуртожитку: підтримувати чистоту в кімнаті, на секції, в місцях загального користування, сумлінно проводити чергування в приміщенні (щоденне вологе прибирання; раз на тиждень - генеральне прибирання, один раз на місяць - суботники в гуртожитку і на прилеглій території, мати відро з кришкою для складування побутового та харчового сміття, Щодня виносити його).

8. Шанобливо ставитися до персоналу гуртожитку.

9. Виконувати рішення студентської ради та деканату з побуту.

10. Ключі (дублікат) від кімнати здавати на зберігання коменданту гуртожитку під його особисту відповідальність на випадок аварійної ситуації.

11. Після 23.00 год дотримуватися тиші в гуртожитку.

12. Знати порядок оповіщення, дій у разі пожежі та інших аварійних ситуацій, план евакуації.

13. У опалювальний період обов'язково утеплити вікна для збереження тепла в житлових кімнатах.

14. Провести необхідний ремонт приміщень в кінці навчального року, визначений спеціальною комісією і здати приміщення після ремонту цієї ж комісії до початку літньої екзаменаційної сесії.

15. При нанесенні матеріального збитку університету в результаті не виконання вищеназваних пунктів мешканці зобов'язані:

15.1 Провести ремонт за свій рахунок у разі:

• затоплення приміщень від незакритих водорозбірних кранів, змішувачів, забитих унітазів;

• руйнування дверних полотен, блоків, замків, засклення вікон і дверей;

• руйнування меблів, обладнання;

• руйнування електропроводки, використанні недозволених споживачів енергії;

• руйнування розеток, вимикачів, освітлювальних приладів, засобів протипожежної сигналізації;

15.2 Сплатити:

• виклик аварійних служб, пов'язаний з наслідками неправильної експлуатації санітарно-технічного, електричного та газового обладнання;

• витрати, пов'язані з включеними без потреби газовими та електричними плитами, та іншими споживачами електроенергії відшкодовуються мешканцями секції або кімнати.

• оцінку розмірів матеріальних збитків виробляє інженерна служба адміністративно-господарської частини за поданням деканату з соціально-побутових питань.

16. Своєчасно, згідно розпорядження деканату з побуту, подавати заяви на поселення в гуртожиток на наступний навчальний рік.

17. Мешканці гуртожитку на добровільній основі можуть притягуватися в вільний від навчання час до роботи по самообслуговуванню, благоустрою та озеленення території гуртожитку,до проведення ремонту кімнат в яких вони проживають,систематичних генеральних прибирань приміщень гуртожитку і закріпленої території та інших видів робіт.


Мешканцям гуртожитку забороняється.


1. Переселятися з однієї кімнати в іншу без узгодження з деканатом з побуту.

2. Переносити закріплений за кімнатою інвентар в інші кімнати.

3. Викидати з вікон і балконів харчові відходи і побутове сміття, зберігати на балконах предмети побуту.

4. Користуватися електронагрівальними приладами без узгодження з деканатом з побуту.

5. Проводити самостійний ремонт, монтаж електрообладнання, електричних настановних пристроїв, прокладку електропроводки, а також користуватися несправними розетками, вимикачами, світильниками тощо

6. Створювати шум, а також включати музику з гучністю, яка перевершує чутність у межах однієї кімнати після 22.00 години

7. Виробляти в займаному приміщенні будь-які перепланування та переобладнання без письмового узгодження з адміністрацією.

8. Перешкоджали в рейдів щодо дотримання мешканцями Правил внутрішнього розпорядку та Правил протипожежної безпеки житлових кімнат та місць громадського користування гуртожитків.

9. Передавати перепустку і ключі від своєї кімнати стороннім особам.

10. Палити в кімнатах та місцях загального користування.

11. Вивішувати за вікна предмети, сумки.

12. Зберігати і носити зброю будь-якого типу.

13. Виявляти грубість, погрози, насильство як до мешканців гуртожитку, так і до обслуговуючого персоналу гуртожитку.

14. Наклеювати на стіни (двері) житлової кімнати і в місцях загального користування, крім спеціально відведених для цієї мети місць, оголошення і т.д.

15. Самовільно організовувати танці та дискотеки.

16. Самовільно змінювати наявні в дверях житлових кімнат замки або вставляти додаткові.

17. Приносити, зберігати, розпивати спиртні напої, у тому числі пиво, затівати скандали та бійки.

18. Зберігати, вживати і продавати наркотичні речовини.

19. Залишати сторонніх осіб на нічліг без особливого дозволу деканату з побуту.

20. Здійснювати вчинки, що порочать звання студента вищого навчального закладу.

21. Палити в житлових кімнатах, коридорах і інших приміщеннях.

22. Утримувати тварин і птахів.

23. Приносити, зберігати в кімнатах громіздкі речі, легкозаймисті та горючі рідини, горючі гази та інші вогненебезпечні речовини і матеріали.

24. Захаращувати коридори, балкони, лоджії, переходи в суміжні секції, сходові клітини, виходи на зовнішні евакуаційні сходи, двері евакуаційних виходів.

25. Встановлювати металеві двері та решітки на вікна без узгодження з деканатом з побуту.


^ Заохочення і стягнення.


1. Мешканці гуртожитку студенти, які виконують Правила внутрішнього розпорядку та беруть активну участь у створенні затишку, у проведенні культурно-масових і спортивних заходів, у підтримці громадського порядку, можуть бути представлені деканатом з побуту до заохочення:

- Оголошення подяки;

- Нагородження почесною грамотою;

- Нагородження грошовою премією.


2. За порушення цих Правил до осіб, які проживають у гуртожитку, можуть бути застосовані такі дисциплінарні стягнення:

- Догана;

- Переселення в інший гуртожиток чи в іншу кімнату;

- Виселення з гуртожитку.


Декан з соціально-побутових питань доц. Трофименко О.М.

Схожі:

«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» icon«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет»
move to 0-22132013
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» iconМіністерство охорони здоров`я України Міністерство охорони здоров’я України дз ”Луганський державний медичний університет”
«Актуальні питання експериментальної, клінічної медицини та фармації», яка відбудеться 25-26 жовтня 2012 р у Дз ”Луганський державний...
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» iconМіністерство охорони здоров`я України Міністерство охорони здоров’я України дз ”Луганський державний медичний університет”
«Актуальні питання експериментальної, клінічної медицини та фармації», яка відбудеться 25-26 жовтня 2012 р у Дз ”Луганський державний...
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» iconМіністерство охорони здоров’я України Державний заклад «Луганський державний медичний університет»
move to 0-21918744
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» icon“Затверджую”
Графік навчального процесу в Державному закладі «Луганський державний медичний університет» на 2011-2012 навчальний рік
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» icon“Затверджую”
Графік навчального процесу в Державному закладі «Луганський державний медичний університет» на 2012-2013 навчальний рік
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» iconМіністерство охорони здоров’я України Державний заклад «Луганський державний медичний університет»
Перелік нововведень, які пропонуються для включення до Реєстру галузевих нововведень на 2010 рік
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» iconФілатова Ірина Іванівна, Антонова Катерина Володимирівна дз «Луганський державний медичний університет»
move to 1143-74793
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» iconМіністерство освіти та науки, молоді та спорту України Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»
Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»
«Прийнято» «Затверджую» На засіданні студетської ради Ректор дз «Луганський державний дз «Луганський державний медичний університет» iconМіністерство охорони здоров’я україни луганський державний медичний університет програма виробничої практики для студентів 5 курсу медичного факультету
move to 0-21828971
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи