Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй icon

Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй
Скачати 107.97 Kb.
НазваAssociation pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй
Дата15.07.2012
Розмір107.97 Kb.
ТипДокументи

Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le

domaine de la santй

76 rue Aristide Briand

91400 Orsay France

Tel. 33 09 53 71 09 19

e-mail: florentbrault@eurofins.com
УКРАЇНСЬКЕ ЛІКАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО У ЛЬВОВІ


Україна 79010 м. Львів

вул. Кармелюка, 3

тел. (0322) 76-97-98

e-mail: uprava@ult.lviv.uaІ Н Ф О Р М А Ц І Я

про Програму перебування у Франції та Швейцарії

українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації

3-17 серпня 2012 року


Проект організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці із Українським лікарським товариством у Львові. До участі у Програмі запрошуються лікарі усіх спеціалізацій, фармацевти та інші працівники сфери охорони здоров’я, а також студенти, інтерни медичних університетів з числа громадян України.

Метою проекту є ознайомлення вітчизняних лікарів та фармацевтів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Франції, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо.

Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися зі величиною столицею Франції – Парижем, іншими європейськими столицями: Прагою (Чехія), Римом (Італія), Будапештом (Угорщина), побувати у містах: Карлові Вари (Чехія), Женева (Швейцарія), Ансі, Ніцца (Франція), Відвідати крихітні країни Монако та Ватикан.

У ході поїздки заплановано:

 • відвідування головного офісу ВООЗ у Женеві,

 • зустріч зі співробітниками Національної інспекції контролю у сфері медицини Франції,

 • відвідування Міністерства охорони здоров’я Франції,

 • зустрічі із головними лікарями та керівниками відділень провідних закладів охорони здоров’я Парижу.

З огляду на програму поїздки, Проект зорієнтований на першочергове залучення до участі організаторів охорони здоров’я.

Всі учасники Програми отримують іменні сертифікати.


^ ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ

3 серпня – вечірній виїзд зі Львова.

4 серпня – вечірня ПРАГА. Готель.

5 серпня КАРЛОВІ ВАРИ (ознайомлення з роботою бальнеологічного курорту).

^ 6 серпня – ПАРИЖ. Медична та культурна програми. Готель.

7 серпня ПАРИЖ. Медична та культурна програми. Готель.

8 серпня ПАРИЖ. Медична та культурна програми.

9 серпня – АНСІ (столиця Європейської асоціації міст у квітах). Круїз озером Ансі. Готель.

10 серпня ЖЕНЕВА. Відвідування офісу ВООЗ, культурна програма. Готель.

11 серпня НІЦЦА. Культурна програма. Пляжний відпочинок. Відвідування Канн. Готель.

12 серпня МОНАКО (музей океанографії Ж.-І.Кусто, музей автомобілів та Екзотичний ботанічний сад Принца Мнако, Монте-Карло).

13 серпня РИМ. Культурна програма. Готель.

14 серпня ВАТИКАН. Культурна програма.

15 серпня БУДАПЕШТ. Культурна програма. Відвідування купалень графа Сєчєні. Готель.

16 серпня КОШІЦЕ (Словаччина). Культурна програма.

17 серпня ранкове повернення до Львова.


^ МЕДИЧНА ПРОГРАМА

(Париж, 6-8 серпня 2012 р.)


- Інститут Париж V-Рене Декарт: ознайомлення з діяльністю медичного факультету, відвідування Музею історії медицини та музею патанатомії Г.Дюпюйтрена;

- Медичний центр та музей Інституту Пастера: діагностика інфекційних захворювань, ознайомлення з колекціями Музею Пастера;

- Відділення акушерства та гінекології Дитячого клінічного центру Робера Дебре: ознайомлення з роботою відділення щодо діагностики та лікування хронічних та рідкісних хвороб;

- Відділення анестезіології та реанімації Клінічного центру Кошен: ознайомлення з діяльністю відділення та роботою клініки;

- Moreau de Tours Клінічний центр Святої Анни (провідний французький лікувальний заклад у галузі психіатрії та неврології);

- Музей шпиталів Парижа: історія становлення державних лікарських клінік, розвиток медичної науки та практики;

- Дерматологічний музей муляжів Клініки Святого Луї: найбільша у світі колекція 4800 воскових муляжів хворих на шкіряні захворювання;

- ^ Відділення ортопедичної і травматологічної хірургії шпитального центру Орсей: ознайомлення з роботою відділення, відвідування операційного блоку;

- Відділення радіології Шпиталю Hфtel-Dieu: ознайомлення з роботою відділення та устаткуванням/


ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ: 580 Ђ + 900 грн. (сервісний та консульський збір, оргвитрати).

До вартості поїздки належить:

 1. оформлення персонального досьє для посольства на кожного учасника Програми;

 2. сервісний та консульський (візовий) збори;

 3. медичне страхування на період перебування за кордоном (на 30 тис. євро);

 4. транспортне перевезення комфортабельним автобусом (клас – EURO-5) за маршрутом: Львів – Прага – Карлові Вари – Париж – Ансі – Женева – Рим – Будапешт – Кошіце – Львів і пов’язані з цим витрати (оплати доріг, стоянок тощо);

 5. оглядова автобусна екскурсія Парижем тривалістю 3 год. з професійним гідом, екскурсії до шпиталів Парижу, Паризького музею парфумів;

 6. проживання у готелях в Празі, Парижі, Ансі, Ніцці, Римі та Будапешті. Поселення в готелях – по двоє.

 7. сніданки в готелях;

 8. оплата витрат пов’язаних з організацією і проведенням заходів (переклад, оренда приміщень тощо).

Проїзд територією України (до Львова), харчування в дорозі не включені у вартість поїздки й оплачується її учасниками самостійно.

ЕКСКУРСІЇ

У вартість подорожі включено витрати на 3-годинну автобусну оглядову екскурсію по Парижу, що проводиться професійним гідом та екскурсію до Паризького музею парфумів „Fragonard”. Екскурсії до інших музеїв не включені до загальної програми і здійснюються учасниками Програми самостійно. В усіх містах перебування, учасникам програми пропонуватимуться екскурсі за окрему плату (орієнтовно 8-10 Ђ). За домовленістю членів делегації, організовуються факультативні виїзди до королівських палаців Версалю (5 Ђ) та Фонтенбло (10 Ђ), пішохідні оглядові екскурсії по острову Сіте (собор Паризької Богоматері) та Монмартру (5 Ђ).


^ ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР ПРОГРАМИ В УКРАЇНІУкраїнське лікарське товариство у Львові. Голова товариства – доктор медичних наук Базилевич Андрій Ярославович, завідувач сектором управління охороною здоров’я кафедри державного управління та місцевого самоврядування Львівського регіонального інституту державного управління національної академії державного управління при Президентові України.


Для реєстрації учасником необхідно зголоситися до менеджера Програми – 0507113798 або 0976535325 (Андрій Миколайович). Зареєстрованими учасниками вважаються особи, котрі подали повний комплект документів. Делегація складається із 55 осіб та комплектується в міру поступлення документів від учасників. Черговість реєстрації учасників визначає послідовність їх посадки в автобус.


Крайній термін подання документів – 30 червня 2012 року!

(або раніше в разі повного набору групи)


^ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

для участі у освітній Програмі

Асоціації французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я

(Париж, 3-17 серпня 2012 р.)

^ Якщо Ви зареєструвалися як учасник Проекту,

Вам необхідно у семиденний термін підготувати та подати такі документи:

 1. Закордонний паспорт (оригінал).

 2. Ксерокопія закордонного паспорта (усі сторінки з інформацією копіюються компактно, з розрахунку чотири копії розвороту паспорта на один листок з обох сторін).

 3. Ксерокопія внутрішнього паспорта (копіюється так само як і копія закордонного).

 4. ^ Дві кольорові фотокартки розміром 35х45 мм. Голова займає 70-80% площі. Нижня межа фото проходить нижче підборіддя на 3-4 мм (не на грудях, плечах і т.п.). Тло ­- сіре або світле - не темне і не кольорове. Фото має бути „свіже”! Неприпустимо подавати фото, з яким уже відкривалася віза. Прохання вирізати фотографії, перевірити їх розмір і підписати на зворотній стороні (прізвище та ім’я латиницею із закордонного паспорту).

 5. ^ Довідка з місця роботи (навчання) за таким взірцем:

Довідка.

Видана Петрук Інні Іванівні про те, що вона дійсно працює на посаді лікаря-ендокринолога Львівської міської клінічної лікарні № 1.

Середньомісячна заробітна плата І.І. Петрук становить 1979 грн. Адміністрація лікарні не заперечує участі І.І. Петрук у програмі обміну Асоціації французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я з 3 по 17 серпня 2012 року. Робоче місце І.І. Петрук на час її відсутності за нею зберігатиметься.

Довідку видано для подання до посольства Франції в Україні.

УВАГА: Довідка повинна бути виконана на фірмовому бланку лікарні (ВНЗ, аптеки) з адресою та телефонами, підписана головним лікарем і завірена круглою печаткою.

Для студентів та аспірантів достатньо стандартної довідки з медичного університету (академії).

 1. Візитка (для працюючих).

 2. Ксерокопія студентського квитка (для студентів).

 3. Копії документів про фінансову спроможність (важливо для успішного одержання візи!). Це, зокрема, можуть бути: ксерокопії документів, що підтверджують право власності на нерухомість, земельні ділянки, автомобілі, гаражі чи іншу власність, довідки про рахунки в банку тощо. Якщо ви отримуєте заробітну плату з банківської картки, - надайте довідку з банку про рух коштів на картці за останні пів року. Можуть бути надані копії документів про спільну сумісну власність чоловіка (дружини). Для студентів, неодружених – інформація про заробітну плату батьків, їхню власність.

 4. Ђ300 (передплата, що використовується для замовлення готелю, транспортного обслуговування і не повертається в разі відмови від поїздки після подання документів до посольства).

 5. 900 грн. – сервісний та консульський збір, страхування, переклад документів, оформлення особової справи для посольства, організаційні витрати. Особи до 18 років сплачують 650 грн.

 6. Ксерокопія свідоцтва про одруження (для одружених).

 7. Ксерокопія свідоцтва про розлучення (для розлучених).

 8. Ксерокопія пенсійного посвідчення (для пенсіонерів)

 9. Ксерокопія посвідчення члена Українського лікарського товариства (для членів УЛТ)

 10. Анкета учасника програми обміну (бланк додається).Пропонований перелік документів складено на основі вимог консульського відділу Посольства Франції в Україні (http://www.francevac-ua.com/ukrainian/groups_visafees.html).

Окрім зазначеного до комплекту документів можуть бути додані ксерокопії дипломів про присвоєння вченого ступеня, вчених звань, посвідчень про членство у наукових академіях, товариствах, посвідчень про державні нагороди та інші відзнаки.

Усі документи необхідно покласти у файл. Не можна документи згинати. Усі ксерокопії повинні бути якісними (чіткий і виразний малюнок, без чорних смуг тощо). Посвідчувати копії документів не потрібно.

Одразу після підготовки повного комплекту документів необхідно зв’язатися з організатором. У разі відмови від наміру взяти участь у поїздці – терміново повідомити організаторів.

^ АНКЕТА УЧАСНИКА ПРОГРАМИ

перебування у Франції українських фахівців

у сфері охорони здоров’я та фармацевтів

(Франція, Париж, 3-17 серпня 2012 р.)

Прізвище, ім’я
Дата народження
Адреса проживання
Номери телефону

(домашній і мобільний),
Електронна адреса
Місце праці (навчання), посада
Медична спеціалізація
Освіта
Сімейний стан
Відзначте заходи Програми, які б ви хотіли відвідати

(поставте позначку у відповідному квадраті)

^ Відділення акушерства та гінекології Дитячого клінічного центру Робера Дебре: діагностика та лікування хронічних та рідкісних хвороб;

Медичний центру та музею Інституту Пастера: діагностика інфекційних захворювань, ознайомлення з колекціями Музею Пастера;

^ Відділення анеcтезіології та реанімації Клінічного центру Кошен: ознайомлення з діяльністю відділення та роботою клініки;

Відділення ургентної хірургії Шпитального центру Кламар;

Дерматологічний музей муляжів Клініки Святого Луї: найбільша у світі колекція 4800 воскових муляжів хворих на шкірні захворювання;

Інститут Париж V-Рене Декарт: ознайомлення з діяльністю медичного факультету, відвідування Музею історії медицини, музею патанатомії Г.Дюпюйтрена;

Лабораторія Eurofins Pharma Control: ознайомлення з роботою фармацевтичної лабораторії контролю за якістю медикаментів.

^ Відділення радіології Шпиталю Hфtel-Dieu: ознайомлення з роботою відділення та устаткуванням;

Відділення ортопедичної і травматологічної хірургії шпитального центру Орсей: ознайомлення з роботою відділення, відвідування операційного блоку;

^ Відділення адикції – Moreau de Tours Клінічний центр Святої Анни (провідний французький лікувальний заклад у галузі психіатрії та неврології)

Чи маєте Ви

особистий досвід участі у міжнародних програмах?
Чому Ви бажаєте взяти участь у Програмі?

Я ознайомлена (-ий) з правилами участі у програмі та згідна (-ий) з ними, зокрема зобов’язуюся вчасно і разом з групою повернутися в Україну. Я також зобов’язуюся після завершення поїздки, на вимогу керівника групи, передати паспорт для здійснення контролю мого повернення в Україну посольством Франції.

Особистий підпис ________________________________

„____” ____________________ 2012 року

Схожі:

Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconFiche d’inscription
«La collaboration internationale dans la crйation et la mise en place d’une formation (type Master) dans le domaine du transport...
Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconComment surmonter ensemble la souffrance ?
«Foyers de Charité» accueillant des retraitants pour une semaine de prière en silence, sous l’égide d’un prêtre, et reconnus par...
Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconDepartment of nervous diseases, psychiatry and medical psychology
Ера, wpa), European Association of Gestalt-therapy (eag), European Association of Positive Therapy (eapt), etc
Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconDepartment of nervous diseases, psychiatry and medical psychology
Ера, wpa), European Association of Gestalt-therapy (eag), European Association of Positive Therapy (eapt), etc
Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconMain structure of department association of graduates

Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconHelmholtz Association of National Research Centres

Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconCall for abstracts ukrainian economics association

Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconМ. Г. Кирчу La semaine de la langue française sur le thème : «Le printemps français dans notre école» План проведення

Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconSumy Frunze Machine-Building Science and Production Association

Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santй iconAide à la mobilité des jeunes chercheurs Bourses de court séjour (un mois) pour doctorants et jeunes docteurs 1ère

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи