Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій icon

Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій
Скачати 89.89 Kb.
НазваПроцедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій
Дата28.07.2012
Розмір89.89 Kb.
ТипДокументи


ПРОЦЕДУРА ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

В ЦИФРОВИЙ РЕПОЗИТОРІЙ


Процедура внесення показників в цифровий репозиторій


Після реєстрації в цифровому репозиторії Ви можете приступити до процесу внесення документів. Для цього клацніть на посиланні "Депозити".

На екрані з'являться наступні повідомлення та елементи керування:

Сторінка "Депозити" містить кнопки "Новий елемент" та "Імпорт елементів", та позначки "Робоча область користувача", "На розгляді", "Чинний архів" та "Вилучений". Позначки визначають список документів користувача, що відповідно знаходяться у його робочій області, на розгляді у редактора, в чинному архіві або вилучені. Позначками можна відмічати будь-які комбінації. Відмічаючи одночасно всі позначки, користувач може переглянути список та стан всіх попередньо внесених ним документів. На даному малюнку відмічені прапорці "Робоча область користувача" та "На розгляді". Таким чином можна переглянути документи, що були не остаточно внесені (внесення з якихось причин було припинено) або ті документи, що знаходяться на розгляді у редактора. У даному випадку цей список залишається порожнім.

На наступному малюнку показано сторінку "Депозити" для іншого користувача. Тут відмічено всі стани занесених до системи документів (елементів).
Список документів надається за переліком тих полів, що були визначені у профілі користувача (Користувальницькі уподобання). Кожний тип місцезнаходження документів або стан документів додатково виділено кольором, жовтий - "Робоча область користувача", бузковий - "На розгляді", зелений - "Чинний архів", сірий – "Вилучений".

Далі, щоб безпосередньо приступити до процедури внесення елемента, натисніть кнопку "Новий елемент". На екрані з’явиться список типів елементів, які можна занести до репозиторію.

Оберіть тип “Інший”. Натисніть кнопку “Далі”.

На екрані з’явиться вікно “Завантаження документа”. Тут Ви повинні вибрати всі файли Вашого документа. Майте на увазі, що Ваш документ може складатися з багатьох файлів. Наприклад, книга може бути розбита по главах і т.д. Крім того, у цьому діалозі Ви можете ініціювати завантаження багатьох документів.

Завантаження файлів документа - це двокроковий процес. Спочатку клацніть на кнопку "Обзор" і в стандартному діалоговому вікні, що відкрилося, знайдіть файл який слід завантажити. Потім, на другому кроці клацніть на кнопці "Завантажити". Таким чином вибраний файл завантажується у Ваш робочий простір.

Ви можете завантажити безліч документів. Для цього слід послідовно скористатися кнопками "Обзор" і "Завантажити".

Щодо кожного із завантажених документів Ви можете вказати додаткові його властивості. Для цього натисніть на кнопку "Показати опції". Надаються наступні додаткові можливості по визначенню документа.

Формат

Тут Ви вказуєте формат Вашого файлу. Якщо завантажений файл має відповідне розширення, то система автоматично вибере його формат.


Опис

Дайте короткий опис цього файлу. Поле можна залишити пустим.

Доступ

Вкажіть, кому Ви надаєте доступ до цього файлу. Можливі варіанти: усі користувачі, тільки зареєстровані користувачі та тільки штат репозиторію.


Ліцензія

Виберіть зі списку тип ліцензії Вашого файлу.


Дата закінчення заборони

Якщо Ви обмежили доступ до файлу, то можете вказати дату, коли файл стає загальнодоступним. Ви можете вказати тільки рік (тоді файл стає доступним з першого січня зазначеного року), рік і місяць (тоді файл стає доступним першого числа зазначеного місяця), а також рік, місяць і день.


Крім того, є наступні додаткові функції стосовно кожного із завантажених файлів:


Обновити документ

Використовуйте цю кнопку в тому випадку, коли з моменту завантаження файлу Ви внесли зміни у файл і хочете замінити в робочій області існуючу його копію на оновлену.


Видалити документ

При натисканні цієї кнопки ВСІ файли документа будуть вилучені з Вашої робочої області.


Добавити додаткові файли

З кожним документом може бути пов'язано більше одного файлу. Наприклад, з файлом формату HTML можуть бути пов'язані файли його малюнків. Для ініціювання вводу додаткових файлів клацніть по посиланні “Чи слід добавляти додаткові файли до цього документа?” При цьому з'являється додаткова пара керуючих елементів для завантаження таких файлів. Завантаження додаткових файлів здійснюється як і для основного файлу. Кожний із завантажених файлів документа може бути вилучений (без видалення яких-небудь інших файлів) при натисканні кнопки, розташованої праворуч від імені файлу.


Після завантаження необхідних файлів натисніть кнопку “Далі”. На екрані з’явиться вікно для внесення подробиць елемента, який вноситься до репозиторію. Поля, які помічені знаком , є обов’язковими для заповнення.

Назва

Назва документа. Назва не повинна закінчуватися крапкою, але може закінчитися знаком питання. Немає ніякого способу ввести курсивний текст, будь ласка, вводьте його як звичайний. Якщо у Вас є підзаголовок, йому повинна передувати двокрапка [:]. Використовуйте великі літери тільки для першого слова й для власних імен.


Резюме

Короткий опис вмісту документу. Якщо документ має формальне резюме, саме воно повинно бути тут введене. Ніяке складне форматування тексту не можливе.


Автори

Введіть авторів так, як вони зазначені на першій або титульній сторінці. Якщо у Вас більше ніж чотири автори, натисніть на кнопку “Більше рядків для введення”.

Корпоративні автори

Організації, які вважаються авторами цього документа.Підрозділи

Підрозділи Вашої організації, з якими повинен бути пов'язаний цей документ. Скоріше за все це підрозділи авторів документу.


Publication Details

(Подробиці публікації)

Кілька полів, у які вноситься інформація про те джерело, в якому документ уже був опублікований або передбачається опублікувати. Значення всіх полів очевидне. При необхідності розкрийте віконце підказки (кнопка ).


Дата

Увага! Поле “Дата” не помічене знаком , але є обов’язковим для заповнення. Значення цього поля використовується для перегляду архіву репозиторію по рокам.

Після внесення всіх подробиць натисніть кнопку “Далі”. На екрані з’явиться список існуючих тем в репозиторії.

На цій сторінці оберіть одну або декілька тем, яким відповідає Ваш документ. Намагайтеся якомога точно визначити тему документа. Не обирайте багато тем, якщо це не виправдано змістом документа. Якщо Ви вважаєте, що класифікатор тем складений недостатньо точно, звертайтеся до адміністратора системи. Для вибору теми слід нажати кнопку "Додати". Для відмови від однієї з обраних тем натисніть кнопку "Вилучити", розташовану біля назви обраної теми.

У даному випадку користувач обрав тему “Наші досягнення – Наші показники – Т3. Доступ до вищої освіти – П21. Кількість найменувань акредитованих спеціальностей на підготовку магістрів. Джерело: сертифікати”.

Натисніть кнопку “Далі”.

На екрані з’явиться вся інформація, щодо елементу, який Ви вносите в репозиторій. Якщо ви помітили помилку в описанні елемента, скористайтеся закладками "Подробиці", "Резюме", "Дії", "Редагування", "Експорт" та "Історія" що є на цьому екрані.


Далі опишемо призначення закладок:

Подробиці

Тут Ви можете переглянути всі відомості, що вже введені в систему. Також доступ до такого перегляду має редактор цього документа та адміністратор.


Резюме

Вкладка "Резюме" показує всі ті відомості про документ, що будуть доступними всім користувачам системи при перегляді даного документа (загальнодоступна описова інформація).


Дії

Тут представлений перелік дій, що може виконати користувач системи з правами депонента.

^ Внести елемент.

Перейти у процес Внесення елемента. Якщо Ви вже повністю описали документ та завантажили всі його файли, тоді натисніть цю кнопку для розміщення документу в архіві. Майте на увазі, що якщо виявлені які-небудь проблеми з документом (наприклад, якщо завантажені файл(и) документа не є працездатним або виявилась невірною описана з документом бібліографічна інформація), то Ви отримаєте повідомлення, що цей процес внесення документа в архів призупиниться до того моменту, як Ви виправите всі виявлені помилки.

^ Нова версія

Використовується для того, щоб представити нову версію елементу. Буде створена точна копія, до якої Ви можете потім зробити зміни. Цей елемент і нова версія будуть зв'язані.

^ Використати як шаблон

Створення нового елементу, використовуючи цей елемент в якості шаблону. Між цими двома елементами не буде ніякого зв'язку. Ця можливість виявляється досить корисною в тому випадку, коли Ви вносите безліч документів зі схожою описовою інформацією. Ви можете заповнити спільну бібліографічну інформацію в одному з документів, що вводиться (який увесь час зберігається у Вашій робочій області). Потім використовуючи його як шаблон, Ви отримуєте новий документ, де ці всі спільні поля вже заповнені потрібною інформацією.

^ Редагувати елемент

Перехід у режим редагування.

Видалити елемент

Видалити елемент з системи. Якщо Ви вибрали документ і натиснули на цю кнопку, він буде повністю вилучений з робочої області. При цьому з’явиться попереджувальне повідомлення з відповідними кнопками "Вилучити" та "Відмінити", щоб виключити варіант випадкового натиснення кнопки та вилучення потрібного документа.


Редагування

Вибір цієї закладки означає, що Ви можете перейти в режим внесення документа з робочої області з можливістю редагування раніше введеної інформації про нього. Редагування можна розпочати з будь якого етапу внесення, клацнувши на відповідній кнопці в ланцюжку внесення.
Історія

Система історії фіксує часові характеристики суттєвих змін, що відбуваються з документами (елементами) у DSpace.  Наприклад, занесення документу у робочу область або у сам архів. Перегляд записів історії здійснюється за допомогою цієї вкладки.


Експорт

Система зберігає описову інформацію (метадані) про документи (елементи) у своїх внутрішніх форматах, що відрізняються для різних типів документів. Для підтримки можливостей інтероперабельності електронної бібліотеки з іншими системами, зокрема, підтримки протоколу OAI-PMH, система здійснює експорт своїх метаданих у широкий набір стандартних або поширених форматів.

Якщо Ви вже повністю описали документ, завантажили всі його файли, перевірили, що не допустили помилок в описанні, натисніть кнопку “Внести елемент”.

На екрані з’явиться повідомлення з умовами внесення документів до репозиторію.
Якщо ви з ними згодні, натисніть кнопку “Внести елемент зараз”.

Після цього з’явиться повідомлення, що елемент знаходиться на перегляді і не з’явиться в архіві, поки не буде схвалений редактором.


Схожі:

Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconПроцедура внесення навчальних матеріалів в цифровий репозиторій процедура внесення навчальних матеріалів в цифровий репозиторій
...
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconІнформація про замовника. Інформація про предмет закупівлі. Процедура закупівлі. Недискримінація учасників. Інформація про валюту (валюти), у які (яких) повинна бути розрахована І зазначена ціна пропозиції конкурсних торгів
Розділ Порядок внесення змін та надання роз`яснень до документації конкурсних торгів
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconМодуль: аналіз трудових показників
Мета курсу: розкрити теоретико-методичну та економічну сутність трудових показників
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconТема  визначення рівня економічного розвитку регіону
Таким чином, обґрунтування економічного розвитку можна одержати, тільки виключивши усі фактори, що суб'єктивно завищують значення...
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconТема  аналіз регіонального економічного розвитку
Аналіз економічного регіонального розвитку (регіональний економічний аналіз) – це процес дослідження показників, що характеризують...
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconУдк 621. 316 027 вибір сукупності діагностичних показників для оцінки працездатності ізоляції відносно землі мережі 6-35 кв
Пропонується в якості діагностичних показників використовувати активні провідності фаз мережі відносно землі, які можна контролювати,...
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій icon1 Формування системи показників для управління природним потенціалом регіону*
Запропоновано систему показників для управління природним потенціалом регіону, яка ґрунтується на рентному підході до оцінки природних...
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconВойнова Є.І. Порівняльна характеристика інноваційного розвитку країн європи, США та японії
Сша та Японії, на базі трирівневого порівняння місць та показників країн у європейському «аналізі 25» та світових – «аналізі 12»...
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconПрограма інтерактивного аналізу геометро-кінематичних показників вищої кінематичної пари
Мета розробки. Надання студентам навичок інтерактивного комп'ютерного аналізу геометро-кінематичних показників вищої кінематичної...
Процедура внесення показників в цифровий репозиторій процедура внесення показників в цифровий репозиторій iconВишницька О.І. Формування регіональних та локальних еколого-економічних показників інвестицій екологічного спрямування
Ня формування еколого-економічних показників інвестицій екологічного спрямування на регіональному та локальному рівнях. Описані етапи...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи