В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» icon

В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Скачати 14.56 Kb.
НазваВ. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Дата09.06.2012
Розмір14.56 Kb.
ТипКурс лекцій

Міністерство освіти і науки України


Харківська національна академія міського господарства


В. О. Хесін


КУРС ЛЕКЦІЙ


з дисципліни

«ТЕОРЕТИЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ

АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ»


Модуль 2. «Основи містобудування» (IV семестр)

(для студентів 2 курсу

професійного напряму 6.060102 – «Архітектура»,

спеціальності «Містобудування»)


Харків – ХНАМГ – 2010
Курс лекцій з навчальної дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування. Модуль 2: Основи містобудування» (для студентів 3 курсу професійного напряму 6.060102 - «Архітектура» спеціальності «Містобудування»)

Укл. В. О. Хесін – Х.: ХНАМГ, 2010 – 106 с.


Укладач (лектор): дійсний член Укр. Ак. арх., доцент В. О. Хесін,


Рецензент: дійсний член Укр. Ак. арх., засл. арх. України,

канд. арх., проф. В. Т. Семенов


Рекомендовано кафедрою Архітектурного і ландшафтного проектування

Протокол № 12 від «10» березня 2010 р.

©2010 ХНАМГ. Загальна методична структура.

©2010 В. О. Хесін. Зміст та упорядкування.

Схожі:

В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» icon«Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Конспект лекцій з дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування», модуль 1: «Основи та методи архітектурного...
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconВ. О. Хесін, Д. В. Бабкіна, Р. В. Амельченко методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Методичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування. Модуль...
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconВ. О. Хесін, Р. В. Амельченко, Д. В. Бабкіна методичні вказівки до практичної роботи з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Методичні вказівки до практичної роботи з навчальної дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування. Модуль...
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconВ. О. Хесін хрестоматія до самостійної роботи з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Хрестоматія до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування. Модуль 2:...
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconКонспект лекцій з дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Конспект лекцій з дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування», Модуль 1 Ландшафтна архітектура (для студентів...
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconТеоретичні та методичні основи архітектурного проектування» Розділ «Основи І методи архітектурного проектування»
Курс лекцій «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування». Розділ «Основи І методи архітектурного проектування»
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconДудка О. М. Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Методичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування. Модуль...
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни харківська національна академія міського господарства н. І. Криса конспект лекцій з курсу «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Криса Н.І. Конспект лекцій з курсу «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» / Ландшафтна архітектура (для студентів...
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconВ. Т. Семенов, В. О. Хесін, Р. В. Амельченко, Д. В. Бабкіна навчальний посібник з дисциплін «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Рекомендовано мон україни як навчальний посібник, гриф надано (рішення від )
В. О. Хесін курс лекцій з дисципліни «теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» iconТеоретичні та методичні основи архітектурного проектування” Модуль „Типологія будівель І споруд”
Методичні вказівки з теоретичних та методичних основ архітектурного проектування «Типологія будівель І споруд» рекомендовані для...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи