Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення icon

Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення
НазваРозпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення
Сторінка1/2
Дата03.08.2012
Розмір0.51 Mb.
ТипРозпорядження
  1   2


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД „ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА”

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ЩАСТИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТА ЛУГАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА»


Попов Євгеній Миколайович

Колеснікова Юлія Вікторівна


ДОВІДНИК З ВИХОВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАКА НА ЛУГАНЩИНИ


Проект наукової роботи ради молодих учених
ЗМІСТ

ВСТУП 4

^ РОЗДІЛ 1. НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА 5

Указ президента України „Про відродження історико-культурних та господарських традицій Українського козацтва” 6

Указ президента України „Про День Українського козацтва”…………………...8

Указ президента України „Про Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва”……………………………………………………………..9

Указ президента України „Про Положення про Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва”…………………………………………………10

Положення „Про Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва”…………………………………………………………………………….11

Розпорядження кабінету міністрів України „Про забезпечення діяльності Координаційної Ради з питань розвитку Українського козацтва”……………...13

Указ президента України „Про Раду Українського козацтва”………………….14

Положення „Про Раду Українського козацтва”………………………………….15

Указ президента України „Про заходи з підтримки розвитку Українського козацтва”…………………………………………………………………………….17

Статут Українського козацтва……………………………………………………..19

Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення

українських козацьких поселень на території нинішніх Донецької і Луганської областей”……………………………………………………………………………36


ВСТУП

Сучасне українське козацтво - унікальне явище, яке розвивається не завдяки, а всупереч обставинам, що склалися. Більш того, за роки незалежності кількість всеукраїнських козацьких громадських організацій виросла і перевалила за три десятки.

Що стосується Луганської області, що ситуація тут не специфічна, а така ж як скрізь. Тільки на обласному рівні зареєстровано 10 українських козачих товариств і 6 донських, не говорячи вже про міських. Останніми роками луганські козаки все частіше згадують слово «консолідація» - мовляв, погуляли окремо, пора і честь знати.

Козаки не сидять склавши руки: підсилюють козацькі осередки в установах і на підприємствах; створюють козацькі батальйони швидкого реагування в допомогу правоохранітелям і МЧС-НИКАМ; проводять культурно-просвітницькі заходи, створюють власні охоронні агентства.

Жителі Луганщини не забувають своє коріння, адже в історію нашого краю величезний внесок зробили саме козаки. Вони принесли із собою неповторну культуру, що живе й набирає сучасного звучання в наші дні.

Козаки вписали чимало славних сторінок в історію України, протягом століть захищали рідну землю від спустошуючих набігів турков, татар, польських і литовських зазіхань. Невипадково дотепер сміливого, сильного, надійного чоловіка в нас називають козаком. Повернути козаку його достоїнство, відчуття причетності до державних справ і народних здійснень і намагаються сьогодні в козацьких об’єднаннях. 80% їхнього складу - це військові , військові в запасі, багато ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-"афганців".

В даний час українське козацтво об’єднане в Міжнародну оборонно-спортивну організацію Українського козацтва, що офіційно зареєстрована в Міністерстві Юстиції України. Чому міжнародна? Тому що українські козаки по історичних умовах живуть не тільки в Україні, але й в інших країнах світу , де також діють козацькі осередки . Тому і ведеться активна взаємодія і з українськими козацькими діаспорами за кордоном.


РОЗДІЛ 1

^ НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Оволодіваючи козацькою духовністю і вступаючи до лав козацтва, українці ставали славним і звитяжним братством лицарів волі, чесних власників, палких патріотів і повноправних господарів рідної землі. Це був не лише волелюбний військовий орден, що постійно стояв на чатах своєї материзни і дідизни, охороняв рідну мову, культуру, духовність, етнічну територію від ворожих навал. Козаки були землеробами і хліборобами, митцями і вченими, культурними і державними діячами, тим соціальним станом, який на свої могутніх раменах зберігав і плекав українську націю, державу. Козацтво було невичерпним джерелом української еліти, яка виконувала історичну націотворчу і державотворчу місію.

Українське козацтво об’єднує козаків, нащадків усіх гілок, напрямків і течій українського козацтва незалежно від місця їхнього проживання, громадян України та українців - громадян інших країн, які сповідують національну ідею та ідеологію Українського козацтва, практично працюючи на її реалізацію, відновлення і розвиток Українського козацтва. Українське козацтво твориться із своїх членів - українських козаків. Українським козаком може бути лише той, хто готовий стати оборонцем, захисником і рятівником Українського народу, української мови, розвивати українську культуру й відповідати вимогам - український козак - душа правдива, справедлива і незрадлива. Український козак - це лицар України, морально чиста, високодуховна і матеріально незалежна людина, яка вміє панувати над собою, володіє своїми емоціями, розумом і волею, патріот України, який постійно духовно і фізично готує себе до оборони Батьківщини, свого роду та українського народу, його честі та гідності, дбає про єдність Українського козацтва і українства всього світу.

Українське козацтво у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством України, Статутом Українського козацтва, указами Президента України, визнаними Україною нормами міжнародного права, прогресивними українськими козацькими звичаями і традиціями, які не суперечать законам України.

Законодавча база для відродження українського козацтва розвинута дуже слабо і складається лише з кількох Указів Президента України.


УКАЗ

^ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про відродження історико-культурних та господарських традицій Українського козацтва


N 14/95 4 січня 1995 року м. Київ


Враховуючи історичну роль козацтва у становленні української державності, а також з метою відродження традицій та звичаїв Українського козацтва,


ПОСТАНОВЛЯЮ:

Схвалити громадські ініціативи щодо державної підтримки дальшого розвитку і діяльності організацій Українського козацтва, які об’єднують громадян України, що відносять себе до козаків, спрямовані на: відродження історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій Українського козацтва; відновлення в установленому порядку історичних назв населених пунктів місцевостей, об’єктів соціально-культурного та іншого призначення, пов'язаних з історією Українського козацтва; використання в установленому порядку атрибутики та символіки Українського козацтва; створення відповідно до законодавства України козацьких селянських (фермерських) господарств і колективних сільськогосподарських підприємств, сільськогосподарських кооперативів, садівницьких товариств, промислів тощо; піклування про пам'ятки історії та культури Українського козацтва, здійснення у відповідних пам'ятних місцях природоохоронних заходів та сприяння науково-пошуковій роботі; взаємодію з державними органами щодо патріотичного виховання молоді, організації фізкультурно-спортивної та культурно-просвітницької роботи.

Міністерствам та іншим центральним органам державної виконавчої влади України, Уряду Автономної Республіки Крим, головам обласних. Київської та Севастопольської міських Рад сприяти розвитку Українського козацтва, в тому числі здійсненню його статутної діяльності.

Рекомендувати органам, уповноваженим управляти майном, що перебуває у державній власності, вирішувати питання щодо виділення приміщень організаціям Українського козацтва.

Міністерству культури України, Міністерству України у справах молоді і спорту здійснювати заходи щодо проведення фестивалів козацької творчості, спортивних змагань, створення козацьких художніх самодіяльних колективів та фізкультурно-спортивних секцій.

Міністерству оборони України, Штабу Цивільної оборони України, Національній гвардії України та Державному комітету у справах охорони державного кордону України розглянути у тримісячний строк питання щодо укомплектування окремих військових формувань призовниками з організацій Українського козацтва.

Кабінету Міністрів України розробити у місячний строк заходи щодо наукового опрацювання матеріалів з історії Українського козацтва, поетапного відродження його історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо організаційно-технічного та іншого забезпечення діяльності зазначеної Координаційної ради.


Президент України Л.Д.Кучма


УКАЗ

^ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


про День Українського козацтва


N 966/99 7 серпня 1999г. м. Київ


Враховуючи історичне значення і заслуги Українського козацтва у ствердженні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення,


ПОСТАНОВЛЯЮ:

Установити День Українського козацтва, який відзначати щорічно 14 жовтня — в день свята Покрови Пречистої Богородиці.


Президент України Л.Д.Кучма


ПОКРОВА — зміст свята становить ідея покровительства. Згідно з церковною версією, покладеною в основу ПОКРОВА, у Влахернському храмі Константинополя в 910 році юродивому Андрію і його учню Єпіфанію з'явилася в оточенні ангелів і святих Божа Мати, яка простягла над молільниками біле покривало (омофор).

ПОКРОВА співпала із давнім святом на честь завершення сільськогосподарських робіт, внаслідок чого Богородиця вважалася покровителькою землеробів. У цьому святі відбилася притаманна українцям шана до жінки, матері, жіночого начала взагалі, уособленого в образі матері-землі.Від початків козаччини Богородиця була покровителькою та берегинею козацького війська, а з часом — і усіх українських збройних формувань.


УКАЗ

^ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва


N 1283/99 6 жовтня 1999 року м. Київ


З метою організації взаємодії та координації діяльності органів державної влади і козацьких товариств щодо підтримки розвитку Українського козацтва


ПОСТАНОВЛЯЮ:

Утворити при Президентові України Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва.

Призначити БІЛАСА Івана Григоровича головою Координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва.

Голові Координаційної ради подати у місячний строк проект Положення про Координаційну раду, зазначену у статті 1 цього Указу, та пропозиції щодо її складу.


Президент України Л.Д.Кучма


УКАЗ

^ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про Положення про Координаційну раду

з питань розвитку Українського козацтва


N 1610/99 22 грудня 1999 року м. Київ


Затвердити Положення про Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва (додається).

Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо організаційно-технічного та іншого забезпечення діяльності зазначеної Координаційної ради.


Президент України Л.Д.Кучма


ПОЛОЖЕННЯ

Про Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва


  1. Координаційна рада з питань розвитку Українського козацтва (далі — Координаційна рада) є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.

  2. У своїй діяльності Координаційна рада керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

  3. Основними завданнями Координаційної ради є: здійснення аналізу стану розвитку Українського козацтва та координації взаємодії органів виконавчої влади і козацьких організацій у сфері відродження історико-культурний та господарських традицій Українського козацтва; внесення Президентові України пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у цій сфері.

  4. Координаційна рада відповідно до покладених на неї завдань: вивчає та аналізує стан розвитку козацтва в Україні; вносить у встановленому порядку пропозиції щодо формування державної політики у сфері відродження та розвитку історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій Українського козацтва; взаємодіє з органами виконавчої влади у питанні діяльності козацьких організацій; бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції; вносить пропозиції стосовно патріотичного виховання, організації фізкультурно-спортивної та культурно-просвітницької роботи серед молоді; сприяє укомплектуванню окремих підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань призовниками, що є членами козацьких організацій; вносить у встановленому порядку пропозиції щодо розробки програм житлового будівництва, організації козацьких селянських (фермерських) господарств, сільськогосподарських кооперативів, садівницьких товариств, промислів тощо, а також виділення для цього цільових кредитів; сприяє охороні пам'яток історії та культури, природоохоронній та науково-пошуковій роботі, організації та проведенню фестивалів козацької творчості, спортивних змагань, вносить у встановленому порядку пропозиції щодо відновлення історичних назв, пов'язаних з історією Українського козацтва; проводить через засоби масової інформації інформаційну та роз'яснювальну роботу з проблем розвитку Українського козацтва, відродження та розвитку його історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій.

  5. Координаційна рада має право: одержувати в установленому порядку від міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади інформацію, документи і матеріали з питань, що належать до її компетенції; утворювати в разі потреби тимчасові робочі групи; залучати спеціалістів центральних та місцевих органів виконавчої влади (за погодженням з їх керівниками), вчених до розгляду питань, що належать до її відання.

  6. Координаційна рада здійснює свою діяльність на громадських засадах. Організаційною формою роботи Координаційної ради є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше раз на три місяці. Координаційна рада правомочна вирішувати питання, якщо на її засіданні присутні більш як половини її членів. Рішення Координаційної ради приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні Ради членів і оформляються протоколом. У разі, якщо член Координаційної ради не згоден з її рішенням, або не може бути присутнім на засіданні, він може висловити свою думку з питання, що розглядається, письмово. В період між засіданнями Координаційної ради її діяльність забезпечує секретаріат, який складається з секретаря Координаційної ради та двох спеціалістів.

  7. Координаційну раду очолює голова, якого призначає Президент України. Склад Координаційної ради затверджує Президент України за поданням голови Координаційної ради.

  8. Голова Координаційної ради: організовує діяльність Координаційної ради, спрямовує роботу її секретаріату; представляє Координаційну раду у відносинах з центральними і місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями. Координаційна рада використовує у своїй роботі бланк и зі своїм найменуванням.


Глава Адміністрації Президента України В.Литвин


^ КАБИНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Про забезпечення діяльності Координаційної Ради з питань розвитку Українського козацтва


N 395-р 5 жовтня 2000 року м. Київ


Взяти до відома, що організаційно-технічне забезпечення діяльності Координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва здійснюватиме Товариство сприяння обороні України. Фінансове забезпечення діяльності Координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва здійснюється за рахунок коштів, передбачених в державного бюджеті на утримання Міноборони, починаючи з 2001 року. Державному комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення забезпечувати висвітлення діяльності Координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва у засобах масової інформації.


Прем’єр-міністр України В. ЮЩЕНКО


УКАЗ

^ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Про Раду Українського козацтва


№ 916/2005 вiд 04.06.2005 р. м. Київ


З метою створення ефективного механізму взаємодії органів державної влади та козацьких громадських організацій щодо розвитку історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій Українського козацтва та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України

( 254к/96-ВР )

ПОСТАНОВЛЯЮ:

1. Утворити Раду Українського козацтва (далі - Рада) як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

2. Визначити головною метою діяльності Ради забезпечення реалізації потенціалу козацької ідеї для консолідації українського суспільства, залучення козацьких громадських організацій до охорони культурної спадщини, фізкультурно-спортивної роботи, військово-патріотичного виховання молоді.

3. Затвердити Положення про Раду Українського козацтва (додається).

4. Установити, що Рада утворюється у складі Голови, секретаря та інших членів Ради. Раду очолює Президент України. Членами Ради є керівники все українських козацьких громадських організацій, зареєстрованих відповідно до Закону України „Про об’єднання громадян” ( 2460-12 ). До складу Ради можуть входити також інші особи, які зробили значний внесок у відродження та розвиток Українського козацтва.

5. Призначити АРЖЕВІТІНА Станіслава Михайловича – Радника Президента України - секретарем Ради Українського козацтва.

6. Ліквідувати Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва.

7. Визнати такими, що втратили чинність:

Указ Президента України від 6 жовтня 1999 року N 1283( 1283/99 ) „Про Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва”;

Указ Президента України від 22 грудня 1999 року N 1610 ( 1610/99 ) „Про Положення про Координаційну раду з питань розвитку Українського козацтва”;

Указ Президента України від 23 січня 2001 року N 37 ( 37/2001 ) „Про

склад Координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва”.


Президент України В.ЮЩЕНКО


ПОЛОЖЕННЯ

Про Раду Українського козацтва


1. Рада Українського козацтва (далі - Рада) є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.

2. У своїй діяльності Рада керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Ради є: здійснення аналізу стану розвитку Українського козацтва, а також заходів із забезпечення взаємодії органів виконавчої влади і козацьких громадських організацій у сфері відродження історико-культурних та господарських традицій Українського козацтва; участь у розробленні та реалізації державних програм розвитку Українського козацтва; внесення в установленому порядку пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у цій сфері.

4. Рада відповідно до покладених на неї завдань: вивчає та аналізує стан розвитку козацького руху в Україні; здійснює підготовку у межах своїх повноважень рекомендацій щодо відродження та розвитку традицій Українського козацтва; вносить у встановленому порядку пропозиції щодо формування державної політики у сфері відродження та розвитку історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій Українського козацтва, а також щодо сприяння роботі громадських, релігійних організацій, благодійних фондів, окремих громадян щодо відродження Українського козацтва; розробляє та бере участь у виконанні проектів та програм розвитку Українського козацтва; бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції; сприяє укомплектуванню окремих підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань призовниками, які є членами козацьких організацій; сприяє охороні пам’яток історії та культури, природоохоронній та науково-пошуковій роботі, організації та проведенню фестивалів козацької творчості, спортивних змагань, вносить у встановленому порядку пропозиції щодо відновлення історичних назв, пов’язаних з історією Українського козацтва; проводить через засоби масової інформації інформаційну та роз'яснювальну роботу з проблем Українського козацтва, відродження та розвитку його історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій.

5. Рада під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування у питаннях відродження та розвитку історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій Українського козацтва, а також з навчальними закладами, науковими установами щодо патріотичного виховання, організації фізкультурно-спортивної та культурно-просвітницької роботи серед молоді.

6. Рада має право: одержувати в установленому порядку від міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади інформацію, документи і матеріали з питань, що належать до її компетенції; утворювати в разі потреби тимчасові робочі групи.

7. Рада здійснює свою діяльність на громадських засадах.

8. Рада утворюється у складі Голови, секретаря та інших членів Ради. Раду очолює Президент України. Членами Ради є керівники всеукраїнських козацьких громадських організацій, зареєстрованих відповідно до Закону України „Про об’єднання громадян” ( 2460-12 ). Для набуття членства в Раді керівник всеукраїнської козацької громадської організації подає на ім’я Голови Ради заяву, до якої додаються копія рішення вищого статутного органу всеукраїнської козацької громадської організації про підтвердження повноважень відповідного керівника, копії свідоцтва про реєстрацію всеукраїнської козацької громадської організації та статуту (положення). До складу Ради можуть входити також інші особи, які зробили значний внесок у відродження та розвиток Українського козацтва. Рішення про введення до складу Ради таких осіб приймається Радою. Секретаря Ради призначає Президент України.

Секретар Ради забезпечує діяльність Ради у період між її засіданнями, а також: організовує діяльність Ради; формує порядок денний засідань Ради та скликає її засідання; за дорученням Голови Ради представляє Раду у відносинах з центральними та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями.

9. Організаційною формою роботи Ради є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу на три місяці. Головуючим на засіданнях є Голова Ради. За відсутності Голови Ради її засідання відкриває секретар Ради і Рада зі свого складу обирає головуючого. Рада правомочна вирішувати питання, якщо на її засіданні присутні більше половини її членів. Рішення Ради приймаються більшістю голосів членів Ради і оформляються протоколом. Члени Ради мають рівні права. Кожний член Ради має один голос. У разі якщо член Ради не згоден з її рішенням або не може бути присутнім на засіданні, він може висловити свою думку з питання, що розглядається, письмово.

10. Рада використовує в роботі бланки зі своїм найменуванням.


Державний секретар України О.ЗІНЧЕНКО

  1   2

Схожі:

Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconРозпорядження Кабінету Міністрів України «Про підготовку та відзначення у 2013 році 150-річчя з дня народження академіка В. І. Вернадського», урядом України затверджено план загальнодержавних заходів із відзначення ювілею
«Про відзначення 150-річчя з дня народження академіка В. І. Вернадського» та розпорядження Кабінету Міністрів України «Про підготовку...
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconРозпорядження обласної державної адміністрації 25. 04. 2012 №280-р «Про відзначення в області Дня матері та Міжнародного дня сім'ї» Керуючись п. 1 ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
Указом Президента України «Про День матері» від 10 травня 1999 року №489/99, з метою відзначення у області на належному рівні Дня...
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconOlgango@gmail com
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від п серпня 2010 р. №1617-р «Про заходи з відзначення 65-ї річниці закінчення...
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconРекомендації щодо використання логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка
Т. Г. Шевченка Логотип з відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка використовується: у видавничій діяльності (книги,...
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconСумський державний університет. Бібліотека. Інформаційно-бібліографічний відділ
Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України:...
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconКонкурс праць молодих науковців (студентів та аспірантів) з нагоди 500-річчя
Конкурс праць молодих науковців (студентів та аспірантів) з нагоди 500-річчя від дня народження Станіслава Оріховського
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconМетодичні рекомендації щодо відзначення 140-річчя з дня народження Соломії Крушельницької Весь світ оновлюється сьогодні. Ми живемо в часи літаків
Методичні рекомендації щодо відзначення 140-річчя з дня народження Соломії Крушельницької
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconПро подання праць на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених
Указом Президента України від 12 червня 2000 року №779 «Про Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених» започатковано...
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconНа Вченій раді
Розгляд питання про відзначення 80-річчя університету на засіданнях Вченої та Наглядової радах університету
Розпорядження президента України „Про відзначення 500-річчя виникнення iconНаказ №967 м. Севастополь Про проведення міського конкурсу літературно-музичних композицій
«Про відзначення 100-річчя з дня народження Андрія Малишка», листа Міністерства освіти, молоді та спорту України від 23. 08. 2012...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи