Порядок денний icon

Порядок денний
Скачати 30.71 Kb.
НазваПорядок денний
Дата03.08.2012
Розмір30.71 Kb.
ТипДокументи

УХВАЛА

навчально-методичної комісії Інституту фізичного виховання і спорту

Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

від 31 серпня 2010 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


  1. Затвердження плану роботи навчально-методичної комісії та підкомісії з питань якості освіти Інституту фізичного виховання і спорту на 2010 – 2011 навчальний рік, членів НМК ІФВіС, секретаря НМК, членів НМК від структурних підрозділів та їх індивідуальних планів.

  2. Обговорення змін у нормативних документах університету та МОіН України.

  3. Про стан навчально-методичного забезпечення на кафедрах ІФВіС згідно до ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти та затвердженні на кафедрах робочі програми з дисциплін відповідно навчальному плану підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів на 2010 – 2011 н/р.

  4. Про рекомендації до обговорення на засіданні навчально-методичної ради ЛНУ імені Тараса Шевченка підручників, навчальних, навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій, вказівок.І

Навчально-методична комісія ІФВіС ухвалила:

Заслухавши і обговоривши доповідь голови НМК ІФВіС Драгнєва Ю.В. „ Про затвердження плану роботи навчально-методичної комісії та підкомісії з питань якості освіти Інституту фізичного виховання і спорту на 2010–2011 навчальний рік” НМК ухвалює:

 1. Інформацію голови НМК ІФВіС Драгнєва Ю.В. прийняти до відома.

 2. Затвердити план роботи навчально-методичної комісії Інституту фізичного виховання і спорту на 2010–2011 навчальний рік.

 3. Всім членам НМК ІФВіС додержуватися затверджуваного плану НМК ІФВіС та підкомісії з питань якості освіти на 2010–2011 навчальний рік.


ІІ

Навчально-методична комісія ІФВіС ухвалила:

Заслухавши і обговоривши доповідь голови НМК ІФВіС Драгнєва Ю.В. „Про обговорення змін у нормативних документах університету та МОіН України” НМК ухвалює:


ІІІ

Навчально-методична комісія ІФВіС ухвалила:

Заслухавши та обговоривши доповідь члена підкомісії з питань управління якістю освіти Кудряшова Є.В. про стан навчально-методичного забезпечення на кафедрах ІФВіС згідно до ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти та затвердженні на кафедрах робочі програми з дисциплін відповідно навчальному плану підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів на 2010 – 2011 н/р ІФВіС НМК ухвалює:

1. Інформацію члена підкомісії з питань управління якістю освіти Кудряшова Є.В. про стан навчально-методичного забезпечення на кафедрах ІФВіС згідно до ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти та затвердженні на кафедрах робочі програми з дисциплін відповідно навчальному плану підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів на 2010 – 2011 н/р. прийняти до відома.

2. Вважати стан навчально-методичного забезпечення на кафедрах ІФВіС згідно до ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти та затвердженні на кафедрах робочі програми з дисциплін відповідно навчальному плану підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів на 2010 – 2011 н/р задовільним.


ІV

Навчально-методична комісія ІФВіС ухвалила:

Заслухавши і обговоривши доповідь голови НМК ІФВіС Драгнєва Ю.В. про рекомендацію до обговорення на засіданні навчально-методичної ради ЛНУ імені Тараса Шевченка навчально-методичного посібника „Організація і методика оздоровчої та спортивно-масової роботи”, підготовленого авторами: кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри ТМФВ Отравенко О. В., кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри ТМФВ Полтавським А. П. НМК ухвалює:

1. Інформацію голови НМК ІФВіС Драгнєва Ю.В. про рекомендацію до обговорення на засіданні навчально-методичної ради ЛНУ імені Тараса Шевченка навчально-методичного посібника „Організація і методика оздоровчої та спортивно-масової роботи”, підготовленого авторами: кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри ТМФВ Отравенко О. В., кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри ТМФВ Полтавським А. П. прийняти до відома

2. Рекомендувати до друку навчально-методичний посібник „Організація і методика оздоровчої та спортивно-масової роботи”, підготовленого авторами: кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри ТМФВ Отравенко О. В., кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри ТМФВ Полтавським А. П.


Голова навчально-методичної

комісії ІФВіС Драгнєв Ю.В.
Схожі:

Порядок денний iconПорядок денний засідання опікунської ради 19. 02. 2013 року о 17 год 00 хв

Порядок денний iconПорядок денний
Про викладання спецкурсів І спецсемінарів в Інституті фізичного виховання І спорту
Порядок денний iconПорядок денний (протокол №8 від 19 жовтня 2011 року)
move to 1812-11327
Порядок денний iconПорядок денний
Про організацію самостійної роботи студентів Інституту І перспективи щодо її покращення
Порядок денний iconПорядок денний
Про організацію навчального процесу бакалаврів І спеціалістів на Старобільському, Стахановському та Ровеньківському факультетах
Порядок денний iconПорядок денний
Про підвищення вимог до якості друкованої навчальної, методичної продукції професорсько-викладацького складу іфвіс
Порядок денний iconПорядок денний
Про планування роботи навчально-методичної комісії іфвіС на наступний 2010–2011 навчальний рік
Порядок денний iconПорядок денний засідання спеціалізованої ради д 26. 001. 02 Київського національного університету імені Тараса Шевченка 9 квітня 2012 року о 14.

Порядок денний iconПорядок денний
Про організацію І стан навчального процесу зі спеціальностей „Фізичне виховання”, „Здоров’я людини”, „Олімпійський та професійний...
Порядок денний iconПорядок денний
Про проходження педагогічної практики студентами 4 курсу зі спеціальностей „Фізичне виховання”, „Здоров’я людини”, „Олімпійський...
Порядок денний iconПленарне засідання наукової конференції 19 травня, 1000 актовий зал головного корпусу університету порядок денний
Радіо С. В., в о завідувача ндч, н с кафедри неорганічної хімії, хімічний факультет
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи