Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка icon

Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка
Скачати 20.87 Kb.
НазваРішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка
Дата03.08.2012
Розмір20.87 Kb.
ТипРішення

УХВАЛА

навчально-методичної комісії Інституту фізичного виховання і спорту

Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

від 29 жовтня 2009 року


ПРИСУТНІ:

Долгіх С.М., Драгнєв Ю.В., Кудряшов Є.В., Павлова Н.А., Очкалов О.Ф., Отравенко О.В., Панфілов А.М., Саєнко В.Г., Вишинська О.М., Зайцев В.О., Васильченко Т.І., Ливацький О.В., Бергіна Р.М.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

I. Про виконання поточних ухвал НМК ІФВіС.

II. Про пріоритетні напрями друкованої продукції підготовленої викладачами ІФВіС (організація самостійної роботи студентів, інтеграція наукової і навчальної діяльності).

III. Про організацію і хід педагогічної практики студентів випускних курсів.


І. Навчально-методична комісія ІФВ і С ухвалила:

Заслухавши і обговоривши доповідь члена НМК ІФВіС Вишинської О.М.. „ Про виконання поточних ухвал НМК ІФВіС” НМК ухвалює:

 1. Інформацію члена НМК ІФВіС Вишинської О.М. прийняти до відома.

 2. Виконання поточних ухвал вважати задовільною, а саме, прийняті відповідні рішення:

 3. Рішення про випуск викладачами методичних рекомендацій з фахових дисциплін кафедр згідно нових вимог Положення про навчальний процес в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

 4. Рішення про створенні міні-бібліотеки в ІФВіС для надання можливості студентам у вільний від навчальних занять час вивчати теми для самостійної роботи з кожної фахової дисципліни.

 5. Рішення про створення комп'ютерного класу з визначеним часом на кожного студента в мережу Інтернет та можливості підготовки студентами рефератів, курсових та магістерських робіт.

 6. Рішення про рекомендації директорату ІФВіС та головам державних комісій проводити екзамени по окремих спеціальностях у різних аудиторіях.

 7. Рішення про рекомендації викладачам кафедр ІФВіС друкувати свої праці вимог КМСПОН у ЛНУ імені Тараса Шевченка.

 8. Методичні рекомендації «Рухові ігри для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів» підготовлені викладачами кафедри фізичного виховання Леонтьевою І.В., старшим викладачем кафедри фізичного виховання Воробйової М.В.., кандидатом біологічних наук, доцентом, завкафедри фізичного виховання Шинкаревим С.І. рекомендовані до друку».


ІІ. Навчально-методична комісія ІФВ і С ухвалила:

 1. Інформацію Павлової Н.А. „Про пріоритетні напрямки друкованої продукції, підготовленої викладачами ІФВіС (організація самостійної роботи студентів, інтеграція наукової і навчальної діяльності ” прийняти до відома.

 2. Активізувати діяльність членів навчально-методичної комісії на сповіщення та надання допомоги викладачам кафедр Інституту фізичного виховання і спорту про виданння ними друкованих матеріалів згідно вимог Болонського процесу на КМСОПН в ЛНУ імені Тараса Шевченка.


ІІІ. Навчально-методична комісія ІФВ і С ухвалила:


Заслухавши та обговоривши доповідь члена НМК Лисенко С.Г. „ Про організацію і хід педагогічної практики студентів випускних курсів”.

НМК ухвалює:

 1. Інформацію Лисенко С.Г. прийняти до відома.

 2. Вважати організацію та хід педагогічної практики задовільним.

Схожі:

Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconПро проведення Всеукраїнських олімпіад, семінарів, конференцій на базі іфвіс лну імені Тараса Шевченка. Доповідач: Саєнко В. Г. Відповідальний за проект рішення: Кудряшов Є. В
...
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconПро участь студентів Старобільського факультету у Днях науки та студентських олімпіадах у 2009/10 навчальному році в організації науково-дослідної роботи зі
Ково-дослідної роботи студентів лну імені Тараса Шевченка», «Про наукове студентське товариство лну імені Тараса Шевченка», затвердженими...
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconВ луганському національному університеті імені тараса шевченка
«Основних вимог до дисертацій та авторефератів дисертацій (Бюлетень вак україни, №6, 2007)» І дсту 3008-95 «Документація. Звіти у...
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconПоложення про магістерську роботу в луганському національному університеті імені тараса шевченка
«Основних вимог до дисертацій та авторефератів дисертацій (Бюлетень вак україни, №6, 2007)» І дсту 3008-95 «Документація. Звіти у...
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconРегламент 15 хвилин
Голова – Будаг’янц Георгій Миколайович, директор іфвіс дз «лну імені Тараса Шевченка», к п н., професор
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconПравила внутрішнього розпорядку для осіб, які працюють та навчаються в державному закладі "луганський національний університет імені тараса шевченка"
Тараса Шевченка” (далі за текстом – дз „лну імені Тараса Шевченка” / Університет) базується на свідомому, якісному та сумлінному...
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconІ. А. Светлична план засідань ради молодих учених вп лпткл лну імені тараса шевченка на 2010 – 2011 навчальний рік
Про організацію роботи Ради молодих вчених у вп лпткл лну імені Тараса Шевченка (затвердження складу І плану роботи)
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconПлан роботи ради молодих учених брянківського технолого – економічного технікуму лну імені Тараса Шевченка Брянка -2010 Відокремлений підрозділ «Брянківський технолого-економічний технікум Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»
Затвердження плану роботи Ради молодих учених бтет лну імені Тараса Шевченка на 2010-2011 навчальний рік
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconПлан роботи ради молодих учених брянківського технолого – економічного технікуму лну імені Тараса Шевченка Брянка -2010 Відокремлений підрозділ «Брянківський технолого-економічний технікум Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»
Затвердження плану роботи Ради молодих учених бтет лну імені Тараса Шевченка на 2010-2011 навчальний рік
Рішення про рекомендації викладачам кафедр іфвіС друкувати свої праці вимог кмспон у лну імені Тараса Шевченка iconПлан роботи ради молодих учених брянківського технолого – економічного технікуму лну імені Тараса Шевченка Брянка 2011-2012 Відокремлений підрозділ «Брянківський технолого-економічний технікум Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»
Затвердження плану роботи Ради молодих учених бтет лну імені Тараса Шевченка на 2011-2012 навчальний рік
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи