Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» icon

Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт»
Скачати 494.38 Kb.
НазваРейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт»
Сторінка1/6
Дата03.08.2012
Розмір494.38 Kb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5   6


Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства

з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання»

для студентів спеціальностей «фізичне виховання» і «спорт»

(денне відділення)


Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства

для студентів 1-го року навчання


Чоловіки

1. Акробатичні вправи

1.1. Мінімально-достатній рівень

В. п. – о. с. у лівому нижньому куті (обличчям до діагоналі).

Рівновага на правій – “старт плавця” – перекид уперед – силою, згинаючи ноги, стійка на голові та руках – перекид уперед схресно правою – поворот кругом у присіді – перекид назад – перекат назад у стійку на лопатках (тримати) – перекат уперед в упор присівши і встати, руки в сторони – крок правою - махом лівої стрибок зі зміною положення прямих ніг – переворот управо – приставити ліву з поворотом направо – стрибок угору прогнувшись, руки вгору-назовні – о. с.

^ 1.2. Достатній рівень

В. п. – о. с. у правому нижньому куті (обличчям до діагоналі).

“Старт плавця” – перекид уперед стрибком – перекат назад у стійку на лопатках з опорою прямими руками – перекат уперед в упор присівши схресно правою – поворот кругом у присіді – перекид назад у широку стійку ноги нарізно – силою, ноги нарізно, стійка на голові та руках – випрямляючи руки, опускання в упор лежачи – упор присівши – стрибок угору прогнувшись з поворотом кругом, руки вгору – руки в сторони, два кроки з правої і махом правої перекидний стрибок – рівновага на правій – два перевороти в бік – о. с.

  1. ^ Високий рівень

В. п. – о. с. у лівому нижньому куті (обличчям до діагоналі).

Рівновага на правій – “старт плавця” – стрибком перекид уперед у стійку ноги нарізно, руки в сторони – нахил уперед прогнувшись – упор стоячи ноги нарізно – поштовхом двох упор лежачи – перекид уперед силою – силою зігнувшись стійка на голові та руках – перекат назад в упор лежачи – поворот в упор лежачи ззаду – сід – перекид назад зігнувшись в упор стоячи зігнувшись – випрямляючись, мах правою вперед, руки в сторони і махом правої назад, поворот кругом на лівій – крок правою вперед і махом лівої, стрибок зі зміною положення прямих ніг, руки в сторони – два кроки з правої і перекидний стрибок – приставити ліву – з розбігу переворот у бік – рондат – о. с.


 1. Кінь – махи

^ 2.1. Мінімально – достатній рівень.

В.п. – упор.

Перемах правою – перемах правою назад – перемах лівою – перемах правою – перемах лівою назад – перемах правою назад – перемах лівою назовні – перемах лівою назад – коло правою – перемах правою – зіскок перемахом лівою з поворотом направо.

^ 2.2. Достатній рівень

В.п. – упор стоячи.

Зі стрибка коло правою – перемах правою – перемах лівою – перемах правою назад – перемах лівою назад – перемах правою – перемах правою назад – коло лівою – перемах лівою – зіскок перемахом лівою вправо-назад з поворотом наліво.  1. ^ Високий рівень

В.п. – упор стоячи.

Зі стрибка коло правою – коло лівою вправо – перемах правою – схрещення вліво – перемах правою – перемах лівою назад – перемах правою назад – коло лівою – перемах лівою – перемах правою і зіскок кутом уліво-назад. 1. Кільця

^ 3.1. Мінімально – достатній рівень

В.п. – вис.

Розмахування – вис прогнувшись – вис зігнувшись – вис ззаду – силою вис зігнувшись – мах назад – махом уперед вис на зігнутих руках – мах назад – махом уперед вис – мах назад – махом уперед зіскок прогнувшись.

^ 3.2. Достатній рівень

В.п. – вис.

Вис кутом (тримати) – мах назад – махом уперед вис зігнувшись – мах назад – махом уперед вис прогнувшись – вис зігнувшись – махом дугою вис на зігнутих руках – мах назад – махом уперед вис зігнувшись – махом назад зіскок прогнувшись.

  1. ^ Високий рівень

В.п. – вис глибоким хватом.

Підйом силою в упор – кут (тримати) – випрямляючись, опускання в упор на зігнутих руках – опускання у вис – силою вис зігнувшись – мах назад – вис прогнувшись – махом назад викрут у вис зігнувшись – махом дугою вис на зігнутих руках – мах назад – махом уперед вис – мах назад – махом уперед зіскок переворотом.


 1. Опорний стрибок

^ 4.1. Мінімально – достатній рівень

1. Кінь з ручками: стрибок ноги нарізно.

2. Козел у ширину (вис. 130см.): стрибок зігнувши ноги.

4.2. Достатній рівень

1. Козел у довжину (вис.130см., відстань від містка 1,2м.): стрибок ноги нарізно.

2. Кінь у ширину (вис. 120см.): стрибок кутом.

  1. Високий рівень

1. Козел у довжину (вис. 135см.): стрибок зігнувши ноги.

2. Кінь у довжину (вис.120см.): стрибок ноги нарізно (поштовхом об дальню частину).


 1. Бруси

^ 5.1. Мінімально - достатній рівень

В. п. – упор на передпліччях на кінцях жердин (обличчям усередину).

Розмахування – підйом махом назад – махом уперед сід ноги нарізно – перекид уперед у сід ноги нарізно – перемах усередину і махом назад упор стоячи на правому коліні, ліву назад – махом лівої стійка на плечах – випрямляючи руки, силою сід ноги нарізно і перехват у хват ззаду – кут (тримати) – мах назад – махом уперед поворот наліво кругом з перемахом правою в упор – мах назад – мах уперед – махом назад зіскок прогнувшись.

^ 5.2. Достатній рівень

В.п. – упор на руках.

Розмахування – підйом махом уперед у сід ноги нарізно – перемах усередину, мах назад і махом уперед спад в упор на руках зігнувшись – підйом розгином у сід ноги нарізно – перемахом правою усередину поворот направо в упор лежачи повздовжньо на лівому стегні - махом правої в бік поворот у сід ноги нарізно - кут (тримати) – силою, згинаючи ноги, стійка на плечах – перекид уперед у сід ноги нарізно – перемах усередину, мах назад і махом уперед зіскок прогнувшись з поворотом кругом усередину.

  1. ^ Високий рівень

В.п. – упор.

Розмахування – махом назад стійка на плечах – розгинаючи руки, махом уперед спад в упор на руках зігнувшись – підйом розгином в упор – махом назад спад в упор на руках (відсування) і підйом махом уперед у сід ноги нарізно – кут (тримати) – перекид уперед у сід ноги нарізно – перехват у хват за кінці жердин – перемах усередину, мах уперед і махом назад зіскок перемахом правою (лівою) з поворотом наліво (направо). 1. Перекладина

^ 6.1. Мінімально – достатній рівень ( перекладина низька)

В.п. - вис стоячи.

Махом однієї та поштовхом іншої підйом переворотом в упор – перемах правою – спад у вис на правій і підйом на правій – перехват у хват знизу – оберт уперед – поворот наліво з перемахом лівою назад в упор – перемах правою – перемахом лівою зіскок з поворотом направо.

^ 6.2. Достатній рівень (перекладина низька)

В.п. - вис стоячи.

З розбігу підйом правою – спад назад у вис зігнувшись ноги нарізно правою і підйом на правій – перехват у хват знизу – оберт уперед – перемах лівою в упор ззаду – поворот кругом в упор – оберт назад – зіскок махом дугою.

  1. ^ Достатній рівень (перекладина висока)

В.п. – вис.

Розмахування – підйом розгином – оберт назад – перемах правою – перехват у хват знизу – оберт уперед – поворот наліво з перемахом лівою назад в упор – спад махом дугою – махом назад зіскок з поворотом.


Жінки

^ 1. Опорний стрибок

  1. Мінімально – достатній рівень

1. Кінь з ручками: стрибок зігнувши ноги

2. Кінь у ширину (вис. 120см.): вискік в упор на колінах та зіскок уперед змахом рук.

  1. Достатній рівень

1. Кінь у довжину (вис. 120см.): з косого розбігу стрибок кутом махом однієї та поштовхом іншої

2. Козел у ширину (вис. 120см.): стрибок ноги нарізно

  1. Високий рівень

1. Козел у довжину (вис. 120см.): стрибок ноги нарізно

2. Кінь у ширину (вис. 110см.): стрибок зігнувши ноги


 1. Бруси р/в

  1. Мінімально – достатній рівень

В.п. – вис на в/ж (обличчям до н/ж).

Розмахування вигинами – перемах зігнувши ноги у вис лежачи – вис присівши на правій – поштовхом правої та махом лівої підйом переворотом в упор на в/ж – спад назад у вис лежачи – сід лівому на стегні, праву руку в бік – сід кутом – опускаючи ноги донизу-вліво, зіскок з поворотом кругом направо з хватом правою за н/ж.

  1. ^ Достатній рівень

В.п. - вис стоячи (обличчям до в/ж).

Махом однієї та поштовхом іншої підйом переворотом в упор на н/ж – перемах правою – спад назад у вис на правій і підйом на правій – перехватом за в/ж поворот наліво з перемахом правою у вис лежачи – вис присівши – поштовхом двох підйом в упор на в/ж – спад назад у вис лежачи ноги нарізно правою – перехват за н/ж в упор ноги нарізно правою – поворот наліво у сід кутом – опускаючи ноги всередину, коловий зіскок кутом назад-уліво.

  1. ^ Високий рівень

В.п. - вис на в/ж (обличчям до н/ж).

Розмахування вигинами – перемах зігнувшись у вис лежачи – вис присівши на одній – махом однієї та поштовхом іншої підйом переворотом в упор на в/ж – опускання обертом уперед у вис лежачи – перемах лівою назад – перехватом за н/ж спад назад у вис на правій і підйом на правій – зіскок перемахом лівою з поворотом направо кругом.


 1. ^ Колода

  1. Мінімально – достатній рівень

В. п. – упор стоячи (біля правої третини колоди).

Вискік в упор повздовжньо з опорою правою в бік – перемах правою вперед в упор ноги нарізно правою – поворот наліво у сід кутом – махом лівої назад з опорою руками спереду встати на праву, ліву назад на носок, руки в сторони – крок лівою та два кроки з правої, напівприсідаючи – рівновага на правій з напівнахилом, ліву назад-донизу – приставити ліву і поворот кругом на двох – стрибок угору на двох – стрибок угору на двох зі зміною положення ніг – поворот кругом на двох – з 2-3 кроків зіскок прогнувшись з кінця колоди поштовхом двох.

  1. ^ Достатній рівень

В. п. – упор стоячи (біля правої третини колоди).

Вискік з перемахом правою в упор ноги нарізно правою – поворот наліво у сід кутом – махом лівої назад, з опорою руками спереду, встати на праву, ліву назад-донизу, руки в сторони – крок лівою і два змінних кроки з правої, напівприсідаючи – рівновага на правій – мах лівою вперед і махом лівої назад, поворот кругом на правій – крок лівою – стійка на правому коліні – махом лівої назад з опорою руками, напівшпагат, руки в сторони – упор присівши – встати, руки в сторони і два стрибки зі зміною положення ніг – поворот кругом на двох – з 2-3 кроків зіскок у групуванні з кінця колоди поштовхом двох.

  1. ^ Високий рівень

З косого розбігу вискік в упор стоячи на правому коліні, ліву назад (на правій третині колоди) – махом лівої вперед сід на правій п’яті, ліву вперед на п’яту, руки в сторони – стійка на правому коліні – встати на ліву, праву назад-донизу, руки вгору – крок правою вперед і рівновага на правій – два кроки галопу з правої і стрибок у присід, руки в сторони – поворот кругом у присіді – стрибок угору зі зміною положення ніг – упор присівши – сід ноги нарізно-донизу з опорою руками спереду – сід кутом – махом лівої вниз встати без опори руками на праву, ліву назад-донизу – махом лівої вперед поворот кругом – з 2-3 кроків, махом однієї та поштовхом іншої, зіскок прогнувшись з кінця колоди.


 1. ^ Вільні вправи

  1. Мінімально – достатній рівень

В. п. – о. с. у лівому нижньому куті (обличчям до діагоналі).

Рівновага на правій – упор присівши – перекид уперед – перекат назад у стійку на лопатках – перекат уперед в упор присівши схресно – поворот кругом у присіді – перекид назад – перекатом назад лягти на спину, руки вгору – “місток” – лягти на спину – сід – махом правою вгору і вниз, зігнути праву схресно – поворотом наліво кругом встати на праву, ліву назад-донизу, руки вгору – два кроки галопу з лівої та махом правої перекидний стрибок – о. с.

  1. ^ Достатній рівень

В. п. – стійка на носках, руки в сторони у правому верхньому куті (обличчям до діагоналі).

Вальсовий крок уперед з правої з однойменною хвилею руками – рівновага на правій – “старт плавця” – довгий перекид уперед – перекатом назад лягти на спину, руки вгору – “місток” – лягти на спину, руки вгору – групування лежачи на спині – стійка на лопатках з опорою прямими руками – перекат уперед в упор присівши – перекид назад через плече в напівшпагат на правій, руки в сторони – упор на правому коліні – махом лівої назад встати, руки в сторони – крок польки з правої та махом правої перекидний стрибок – о. с.

  1. ^ Високий рівень

В. п. – о. с. у лівому верхньому куті (обличчям до діагоналі).

Рівновага на лівій – випрямляючись, крок правою і переворот управо – приставляючи ліву, поворот направо у напівприсід, руки назад – перекид уперед стрибком – перекид назад – перекат назад у стійку на лопатках – перекид назад через плече в стійку на колінах, руки в сторони – встати в стійку ноги нарізно, руки вгору – “місток” – поворот в упор присівши – перекид уперед схресно – встати з поворотом кругом, руки в сторони – вальсовий крок уперед з правої з однойменною хвилею руками – кроком правої поворот на двох на 360 у стійку на правій, ліву назад на носок, руки вгору.

  1   2   3   4   5   6

Схожі:

Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconНормативи зі спеціальної фізичної підготовки з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт»
«Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт»
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconДля студентів спеціальностей «фізичне виховання», «спорт»
...
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconПитання для самостійної роботи з дисципліни «спортивні ігри з методикою викладання (розділ «гандбол»)». Для студентів 2-го курсу, спеціальностей «фізичне виховання», «спорт»
Висвітлити значення І місце спортивної гри гандбол в державній системі фізичного виховання
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconПитання для самостійної роботи по дисципліні «легка атлетика з методикою викладання». Для студентів спеціальностей «фізичне виховання», «спорт»
Навчання техніці стрибка у висоту з розгону способом «переступання». Правила змагань
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconДенне відділення 1 курс Модуль 1-1 Гімнастика в державній системі фізичного виховання
Контрольні питання до змісту модулів модульної програми з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання»
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconПрограма фахового випробування для вступників на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра у галузі знань 0102 «Фізичне виховання, спорт І здоров’я людини»
«Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини» за напрямом підготовки 6010201 «Фізичне виховання*»
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconДжуринський п. Б. Теорія І методика викладання плавання напрям підготовки 0102 Фізичне виховання, спорт І здоров’я людини спеціальність 010201 Фізичне виховання для студентів I курсу Інституту фізичної культури та реабілітації
Державний заклад „південноукраїнський державний педагогічний університет імені к. Д. Ушинського”
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconПрограма фахового випробування для вступників на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста у галузі знань 0102 «Фізичне виховання, спорт І здоров’я людини» за напрямом підготовки 701020101 «Фізичне виховання*»
«Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини» за напрямом підготовки 701020101 «Фізичне виховання*»
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconМузичне виховання з методикою викладання
України. Програма курсу “Основи музичного виховання з методикою викладання” у контексті Болонського процесу. Сучасні нормативні документи...
Рейтингові комбінації гімнастичного багатоборства з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальностей «фізичне виховання» І «спорт» iconПитання для самостійної роботи з дисципліни «управління підготовкою юних спортсменів». Для студентів спеціальностей «фізичне виховання», «спорт»
Які особливості проведення занять при використанні колового спортивного тренування?
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи