Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю icon

Наказ №178-а "У" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю
Скачати 105.82 Kb.
НазваНаказ №178-а "У" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю
Дата03.08.2012
Розмір105.82 Kb.
ТипНаказ

Брянківський технолого-економічний технікум

Луганського національного університету імені Тараса Шевченка


Н А К А З

22.12.2011р. № 178-А “У”

м.Брянка

Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу

н а к а з у ю:

1.Видати теми дипломних проектів студентам денного та заочного відділень спеціальності 5.02020702 «Перукарське мистецтво і декоративна косметика» груп 41-МП, 301-МПз:


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок стилю бідермейєр. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання).

Кіценко О.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок епохи Відродження у Франції. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання).

Бех І.М.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у категорії “Модний весільний образ” на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Російської імперії XIX-початку XX ст.. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Мамонова В.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої повсякденної модної комерційної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок 70 років 20 сторіччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Дідик М.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок епохи Відродження в Західній Європі. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Наботова Н.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски на волоссі середньої довжини у номінації «Модний образ» та відповідного макіяжу на підставі зачісок Київської Русі. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся. (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Лисаченко Е.О.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання з елементами тресування).

Суббота Г.О.

 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі зачісок постмодерну. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Івацкевич Н.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної весільної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Європейського Середньовіччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Модіна А.О.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок східних народів. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Корінь С.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок другої половини 19 ст. - початку 20 ст. в Європі. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу з натурального волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Вахрамеєва В. М.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок епохи Відродження у Німеччині. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання).

Помазанова О.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Західної Європи ХVІІ ст.. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання з елементами тресування).

Захарова А.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок стилю рококо. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання).

Капленко В.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок стилю бароко. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом тресування з елементами проклеювання).

Рябих К.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої повсякденної модної комерційної зачіски на короткому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок 80–х років 20 сторіччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Приходько Ю.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої повсякденної модної комерційної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок 70–х років 20 сторіччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Ждан О.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Стародавнього Риму. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Авраменко А.І.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для випускного балу на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Візантії. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Дивнич О.А.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для випускного балу на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок України. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Задачіна В.І.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної вечірньої зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок стилю бароко. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання).

Маленко О.А.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної вечірньої зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Київської Русі. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання з використанням українських національних мотивів).

Фоміна В.Я.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі зачісок Західної Європи XІХ ст.. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Рибак В.М.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски на волоссі середньої довжини у номінації «Бізнес леді» та відповідного макіяжу. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Шуліка О.О.

 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для урочистого випадку на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок 70-80 років 20 ст. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Капітонова В.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Стародавнього Риму. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу з натурального волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Лущак О.А.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок 50-60–х років 20 сторіччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання).

Жукова В.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для випускного балу на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Межиріччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Краснікова О.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої повсякденної модної комерційної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок 70 років 20 сторіччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (шиньйон без монтюру).

Устінова К.П.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок стилю Рококо. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом тресування з елементами проклеювання).

Черненеко О.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок епохи Відродження у Німеччині. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання з елементами тресування).

Бояркіна О.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної чоловічої повсякденної модної комерційної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок 70–х років 20 сторіччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Марєв В.А.

 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски на волоссі середньої довжини у номінації «Стильні кучері» та відповідного макіяжу. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся. (шиньйон без монтюру).

Кішкіньова Я.Г.

 1. Розробка та виконання сучасної жіночої зачіски для випускного балу на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок 50-60–х років 20 сторіччя. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу з натурального волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання з використанням українських національних мотивів).

Руденко О.М.

 1. Розробка та виконання сучасної жіночої багатоваріантної зачіски для урочистого випадку на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок стилю Ампір. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Татарінова О.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої для випускного балу зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок України. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (шиньйон без монтюру).

Стешенко А.С.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Стародавнього Риму. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Анцупова О.І.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої багатоваріантної весільної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Стародавньої Греції. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Стороженко А.О.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої видовищної весільної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок епохи Відродження в Іспанії. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Чижевська А.А.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски на довгому волоссі у номінації «Бізнес леді» та відповідного макіяжу. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Григоренко І.Ю.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної зачіски у номінації “Модний весільний образ” на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Росії XVI - початку XVIII ст.. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Бєлоконь І.В.

 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної фантазійної зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Індії. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання).

Сухіна О.В.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої вечірньої зачіски на довгому волоссі та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Китаю. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Літвінова С.І.


 1. Розробка та виконання сучасної жіночої конкурсної фантазійної зачіски на волоссі середньої довжини та відповідного макіяжу на підставі історичних зачісок Японії. Розробка моделі та технології виготовлення постижерного виробу зі штучного волосся (прикраса виготовлена методом проклеювання для видовищної зачіски).

Чернобай Г.В.


Директор М.С.Сапіжак

Гот.Левшіна Г.Д.

Вик.Шалигіна Г.

Екз.4

Схожі:

Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconПоложення про організацію навчального процесу наказу ю: Видати теми дипломних проектів студентам груп 301-мп, 302-мп, 301-мпз 02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»
Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу і відповідно до Положення про організацію навчального процесу
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconНаказ №278 Про терміни проведення зимової заліково екзаменаційної сесії, завершення осіннього та заходи щодо підготовки до весняного семестру 2012 2013 н р
Згідно з навчальними планами встановити наступні терміни завершення підсумкового контролю для студентів, які навчаються за кредитно-модульною...
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconПоложення про проведення практики студентів Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України Черкаський державний технологічний університет наказ м. Черкаси „ 20 р. №
Згідно з навчальним планом і графіком навчального процесу на навчальний рік
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconНаказ № Про практику (назва практики) студентів інституту (назва інституту)
Згідно з навчальними планами скерувати нижчеперелічених студентів курсу спеціальності (напряму). (шифр, назва)
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconНаказ № Про практику (назва практики) студентів інституту (назва інституту)
Згідно з навчальними планами скерувати нижчеперелічених студентів курсу спеціальності (напряму). (шифр, назва)
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconНаказ № Про практику (назва практики) студентів інституту (назва інституту)
Згідно з навчальними планами скерувати нижчеперелічених студентів форми навчання на проходження практики з
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconДоговір № на проведення робочого триместру
...
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconАналіз результатів зимової екзаменаційної сесії 2011-2012 н р
Зимова екзаменаційна сесія в цьому навчальному році (2011-2012 н р.) проходила згідно з графіком навчального процесу університету...
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconАналіз результатів зимової екзаменаційної сесії 2011-2012 н р
Зимова екзаменаційна сесія в цьому навчальному році (2011-2012 н р.) проходила згідно з графіком навчального процесу університету...
Наказ №178-а \"У\" м. Брянка Згідно з навчальними планами та графіком навчального процесу наказу ю iconРозпорядження 29. 11. 2011 р м. Херсон №52 Про проведення залікової та екзаменаційної сесій
Навчальні заняття на І – V курсах проводити у звичайному режимі згідно з навчальними планами
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи