Jog (біг); skip – підскік; lunge – випад; jumping jack icon

Jog (біг); skip – підскік; lunge – випад; jumping jack
Скачати 96.23 Kb.
НазваJog (біг); skip – підскік; lunge – випад; jumping jack
Дата03.08.2012
Розмір96.23 Kb.
ТипДокументи
по колу з пружинним рухом колін; jog (біг); skip – підскік; lunge – випад; jumping jack (1-2)- стрибок ноги нарізно – ноги разом; knee up – підняте коліно. Не більше шести перестроювань, не менше 2 –х переходів у партер, не більше 3 – х «вісімок» за одне опускання на підлогу. Якщо в композицію включені елементи спортивної аеробіки, то вони оцінюються суддями за виконанням. Дозволена підтримка на початку і в кінці композиції ниже, ніж два людські зрости. Виконання соло не допускається. Композиція повинна мати чітко виражений початок і заінчення, виконуватися суцільно без невиправданих пауз. При невиконання композиції команда повинна використовувати весь майданчик . Обов’язково показувти 3 види просторової орієнтації до основного напрямку: обличчям, боком, спиною. Тривалість композиції: 1.30 – 2 хв.( + 5 с.). Музика повинна відповідати характеру даної композиції. У базовій композиції учасники команди повинні продемонструвати витривалість,силу, гнучкість, артистичність. Оцінюється уміння команди виконувати вправи, зберігаючи правильну поставу, синхронно (тобто одночасно всіма членами команди, з однаковою амплітудою і однаковою якістю); чітко потрапляти в ритм і музичні акценти; технічно правильно виконувати складні елементи.

^ Заборонені елементи: прогини тулуба, «міст», стійка на лопатках, стійка на руках, «колесо», перекид, кругові рухи головою.

2 тур

Учасниці виступають у будь – якому із різновидів аеробіки: хіп- хоп, степ – аеробіки, фрістайл.

Вимоги до виступу.

^ ХІП – ХОП АЕРОБІКА.

Жодних обов’язкових елементів не існує. Не заборонено використовувати елементи спортивного характеру, акробатичні й гімнастичні елементи (але оцінюються лише хореографія виступу і зв’язки), а також елементи брейк – денсу, якщо вони виконуються технічно та безпечно, але вони не повинні домінувати. Виконання акробатичних трюків не підвищує оцінку. Якщо трюк виконаний технічно невірно, бали можуть зніматися.

Дозволені будь – які переміщення по майданчику. Під час виступу дозволено виористовувати різні музичні уривки. Дозволена будь – яка форма одягу, виступ команди не повинен перевищувати 2-х хвилин. Музика і рухи повинні відповідати обраному стилю. Високо оцінюється музичність (ритм і дроблення ритму), варіативність, оригінальність, синхронність та індивідуальність хореографії. Дуже важливо, щоб музика, вбрання, комплекс і його презентація відповідали задуманій ідеї композиції, яка повинна підкреслювати характер хіп – хопу.

В програмі хіп – хоп має бути використано не менше 3 – х стилів; не менше шети перебудов (переміщення на майданчику виконується всією командою); виконання рухів у портері не менше 2 – х разів. Вітається створення образів у композиції і розвиток цілісності сюжету, щонадає оригінальності всьому виступу.

Хореографія повинна відображати різні стилі відповідно до наступних критеріїв:

 • Техніка виконання і складність

 • Музичний супровід та інтерпритація

 • Різноманітність та креативність

 • Перестроювання і візуальні картинки

 • Презентація і командна робота

При виконанні композиції оцінюється вся група: у номері можуть бути сольні партії, але вони не мають бути домінуючими.

^ Заборонені елементи.

Забороняється використовувати на сцені додатковий реквізит, окрім вбрання.

Використовувати одяг як реквізит можна у тому випадку, коли виконавці танцюють у ньому весь номер, його можна вивертати, але не зкидати з себе. Забороняється використання учасниками рідини або інших речовин, які можуть забруднити підлогу; підтримки – фігури, які виконуються учасником за допомогою іншого і прицьому обидві його ноги відриваються від підлоги, використовуються не більше 3-х.

Під час виступу учасники повинні уникати будь – яких травмонебезпечних рухів.

^ СТЕП - АЕРОБІКА

Конкурсна програма 2 хв. ( + 5 сек.), рекомендується використовувати музику, темп якої складає 125 – 150 уд/хв;

Від ч – х до 6 – ти перебудов.

Виконання не менше 2-х махів ногами, використовуючи махи як правою так і лівою ногами;

Виконання рухів в партері на степі не менше 2-х разів, при цьому торкання степу будь – якою частиною тіла, крім ніг.

Швидкий темп рухів (не музики).

Використання стрибків на степ – платформу і на степ – платформі (power step)не менше 2-х разів.

Використання різних підходів до степ – плітформи, включаючипідхід «з торця, стоячи боком до платформи»;

Максимальна кількість підйомів на степ – платформу при мінімальній кількості рухів на підлозі.

Різноманітність в положенні членів команди (переміщення по відношенню один до одного – swaps, не менше 4 - х);

Відсутність повторень рухів ніг і однакових зв’язок;

Використання різних рівнів роботи ніг: кроків з дотиком (taps), кроків зі зміною ніг(fliks), захлестів (curls), кроків з підніманям коліна (knee lifts), кроків – піднімання з різким розгинанням коліна (kicks) і т. д., доповнюючи рухи руками протягом усьоговиступу;

Вміння уникати повторень рухів рук та однакових зв’язок.

Додавання амплітудних рухів рук і використання різноманітних підходів до степ – платформи.

^ Виконання соло не допускається. Композиція повинна мати чітко виражений початок і закінчення, виконуватися злито, без невиправданих пауз. Дозволена підтримка напочатку і в кінці композиції нижче, ніж два людські зрости.

^ Тривалість композиції 2 хв.( + 5 сек.). Музика повинна відповідати характеру даної композиції, мати чіткий ритм. Учасники команди повинні продемонструвати витривалість, силу, гнучкість, музичність, артистичність. Оцінюється уміння команди виконувати вправи, зберігаючи правильну поставу, синхронно (тобто одночасно всімачленами команди , з однаковою амплітудою і однаковою якістю); чітко потрапляти в ритм і музичні акценти; технічно правильно виконувати елементи складності.

Заборонені елементи:

 1. Схід уперед з платформи

 2. Захід спиною на платформу

 3. Зістрибування з платформи

Заборонено! Виконання небезпечних вправ і елементів, рухи на підлозі більше 8 – ми рахунків, використовувати відразу дві платформи одним учасником, прогини тулуба, «міст», стійка на лопатках, стійка на руках, «колесо», перекид, кругові рухи головою.

^ ФРІСТАЙЛ (ВІЛЬНИЙ СТИЛЬ).

Крнкурсна програма 2 хв. ( + 5 сек.);

Дозволено використовувати будь – який вид аеробіки(карате робіки, тай – бо, фітбол з використанням предметів: скакалок, гімнастичних палок, гантелей, тощо), сучасного танцю, хореографічної постановки і новинки хореографії. Дозволено використовувати складно координаційні «зв’язки», креативних підтримок, якщо вони виконуються технічно та безпечно. Виступ команди повинен носити характер шоу. Головним критерієм оцінки цього виду є «динамічність», допускається виконання соло в команді, якщо інші учасники виконують рухи схожі заскладністю з «солістом»»


3 тур - інтелектуальний: учасниця повинна буде відповісти на два запитання.

Суддівство.

Загальне керівництво суддівством здійснює головий суддя змагань. Суддівська бригада формується із суддів: 3-х осіб, які оцінюють артистичність, та 3 – 5 осіб, які оцінюють виконання (техніку), головного секретаря, судді – хронометриста і судді – інформатора.

Оцінка виконання композиції.

Суддівство проводиться однією бригадою кваліфікованих суддів. Судді оцінюють якість виконання композиції в порівнянні з ідеально можливим варіантом виконання. Максимально можлива остаточна оцінка - 20,0 балів (10,0 – виконання; 10,0 - артистичність).

При виставленні оцінки судді з 10,0 балів віднімають бали за помилки у техніці та артистичності виконаної командою композиції. Бали, виставлені кожним із суддів, складаються, а остаточна оцінка є середнім арифметичним оцінок. Загальне командне місце визначається за найбільшою сумою балів, отриманих за артистичність і виконання. У разі рівності блів двохі більше команд їх місця визначаються відповідно до результату виконання випробувань з пріоритетом за артистичність.

Судді оцінюють:

 1. Ступінь проробки м’язової маси (м’язово – жировий компонент);

 2. Техніка виконання;

 3. Емоційність;

 4. артистизм;

 5. Хореографію композиції;

 6. Синхронність (з групою підтримки);

 7. Відсутність заборонених вправ;

 8. Форма та її відповідність до хореографічної композиції;

 9. Комунікабельність;

 10. Уміння говорити на публіці;

 11. Ерудованість;


Показ і публікація результатів

Оцінки кожного учасника, виставлені кожним суддею, та загальна оцінака мають бути оголошені публіці. Після конкурсу представник учасника може отримати повну копію результатів. У протоколах маютьбути показані оцінки, виставлені кожним суддею. В кінці конкурсу кожнійкоманді (представникові команди), що брала участь у конкурсі, буде виданий повний комплект документів і результатів.


Порядок подачі і розгляду протестів.

Будь – який протест подається доголовної суддівської колегії у письмовій формі після закінчення конкурсу або змагань протягом однієї години. Протести подаються лише у випадках, що стосуються своєї конкурсантки та її команди. Результати протесту розглядаються і повідомляються представникові оманди або конкурсантці, щоподала протест протягом 24 годин. У разі підтвердження протесту команда (учасник) знімається зі змагань.


Дисциплінарні заходи

Порушення представниками команд норм поведінки і спортивної етики, тиск на суддів карається зменшенням в 0,5 бали з остаточного результату команди. У разі повторного порушення оргкомітет направляє до установи освіти розпорядження про дії даних осіб. При порушенні правил комплектування команди організаційний комітет змагань анулює результат команди і вона знімається зі змагань.


Зовнішній вигляд і вбрання для виступу

Учасники конкурсу та їх група підтримки (команда) повинні справляти приємне враження чистим, охайним зовнішнім виглядом, волосся прибране і укладене. Для І конкурсу учасниці виступають у костюмах, що відповідають їх виступу, та повинні мати взуття , призначене для занять аеробікою (бажано одного кольору). На майданчик не допускається вихід у сережках, браслетах, каблучках, ланцюжках, годинниках та інших прикрасах.

Для виступу у 1 турі – базової або ласиної аеробіки: облягаючий топ і брюки, комбінезони, шорти і фотболки, купальники або аеробічний костюм: топ та спідниця. Дозволяеться одягати напульсники та пов’язки.

Для виступу у 2 турі – степ – аеробіки: костюм, як і для базової аеробіки.

 • хіп – хоп аеробіки: будь – який модний одяг, відповідний культурі та стилям хіп – хопу;

 • фрістайл: танцювальний костюм або будь – який модний одяг, що відповідає культурі і всім стилям фрістайлу.


Для виступу у 3турі – коктейльна, бальна або вечірня сукня, туфлі на високих підборах (не оцінюється).

Неприйнятне вбрання для усіх категорій:

 • дуже відверте вбрання

 • театральний костюм

 • масло для тіла, фарба для тіла

 • забороняється надмірна кількість фарби, блиску та іншої косметики для тіла та волосся, яка може вплинути на безпеку виконання програм учасників конкурсу, оскільки забруднює поверхню підлоги.


Музика для виступів

Музичний супровід має бути єдиним записом з хорошою якістю звучання на CD, який має бути готовим до відтворення при увімкненні. При використанні CD, на диску має бути лише один трек з музикою виступу. Необхідно вказати на ньому факультет, тур програми, запис повинен бути наданий при реєстрації в оргкомітет за 1 годину до початку змагань і буде повернений після їх закінчення. Всім учасникам необхідно мати при собі на змаганнях 2-й екземпляр музичного супроводу.

До закінчення змагань музика повинна знаходитися у організатора змагань. Тривалість звучання музичного супроводу 2хв. ( + 5 сек.).

Не дозволяється використовувати музику, яка , на думку головного судді і суддівської колегії, містить неналежний текст або образливий зміст. У разі виникнення прецеденту необхідно замінити музичний супровід після попереднього перегляду.

Заміна музичного матеріалу після відбіркового туру здійснюється з дозволу головного судді змагань. Прослухування і хронометраж музичного супроводу мають бути заново здійснені одним із суддів суддівської бригади до початку наступного туру для перевірки його відповідності технічним правилам.


Визначення переможців

Переможці у кожному виді програми визначаються за бальною системою. Максимальні бали:

^ 1 тур – 20 балів

2 тур – 20 балів

3 тур – 18 балів


Нагородження переможців

Визначаються наступні номінації:

«Міс Аеробіка ЛНУ - 2012»

«Віце – міс Аеробіка ЛНУ - 2012»

«Міс Чарівність ЛНУ - 2012»

«Міс Грація ЛНУ - 2012»

«Міс Ерудиція ЛНУ - 2012»

«Міс глядацьких симпатій ЛНУ - 2012»

Переможці та призери нагороджуються почесними грамотами, стічками та цінними призами. Групи підтримки переможця та призерів нагороджуються цінними подарунками.


Заявки

Попередні заявки на участь у конкурсі, анкету, повідомлення про назви композицій і кількість учасників групи підтримки необхідно надати до 13 лютого 2012 року до спортивного клубу (спортивний корпус). Також, надати копію ідентифікаційного коду конкурсантки.


^ Заявка

на участь у шоу – конкурсі «Міс Аеробіка ЛНУ 2012»

від_________________________________________
П. І.

Дата народження

Факультет

Група, курс

Контактний телефон

Допуск лікаря

Всього допущено__________ чоловік

Міс_________________ Контактний телефон:

Представник команди_____________ Контактний тлефон: роб._________ моб. _______


Тел./ факс (0642) 59 – 90 – 08

ТА 0501549815


Голова спортивного клубу П.В. Ярошенко

Схожі:

Jog (біг); skip – підскік; lunge – випад; jumping jack iconА. А. Полещук Легка атлетика: Біг на середні та довгі дистанції
Легка атлетика: Біг на середні та довгі дистанції. Методичні вказівки з дисциплін
Jog (біг); skip – підскік; lunge – випад; jumping jack iconУрок №1 тема: легка атлетика мета: Забезпечити активну рухову діяльність учнів на уроці. Задачі уроку: Навчити техніку бігу з низького старту. Розвиток швидкості
Вага тіла при цьому майже рівномірно розподіляється на ноги І на руки. По команді «Марш!» руки бігуна якнайшвидше відриваються від...
Jog (біг); skip – підскік; lunge – випад; jumping jack iconБіг-Бен (англ. Big Ben Великий Бен) найбільший із дзвонів у механізмі годинника башти Єлизавети у Лондоні
Великий Бен — найбільший із дзвонів у механізмі годинника башти Єлизавети у Лондоні. Часто Біг-Беном називають також і сам годинник,...
Jog (біг); skip – підскік; lunge – випад; jumping jack iconБудь моїм псом! Знаєш без чого тобі не обійтись у житті?
Твоя собака завжди бігтиме за тобою, якщо ти вирішиш втекти від цивілізації. Якщо тобі пощастило І ставши дорослим, ти залишився...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи