Інформаційний лист icon

Інформаційний лист
Скачати 29.12 Kb.
НазваІнформаційний лист
Дата04.08.2012
Розмір29.12 Kb.
ТипКонкурс

Інформаційний лист

Повідомляємо Вас, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.10.2011 р. № 1187, другий (Всеукраїнський) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук (далі – Конкурсу) буде проведений в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова на базі філософського факультету.

Всі необхідні документи для учасників ІІ туру Конкурсу розміщені на нашому сайті (дивись додаткову інформацію нижче) нижче наведено також склад галузевої конкурсної комісії й апеляційної комісії конкурсу.

«У Конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, студенти - громадяни зарубіжних країн, які навчаються у вищих навчальних закладах України та інших країн».

Таким чином, взяти участь у Конкурсі мають можливість студенти будь- яких напрямів підготовки та спеціальностей, у тому числі студенти-філософи.

«На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2 осіб) з актуальних проблем філософських наук, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення».

У відповідності до наказу, перший тур Конкурсу проводиться у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації, де навчаються студенти.

Конкурсна комісія вищого навчального закладу відбирає не більш трьох кращих наукових робіт та надсилає їх до базових вищих навчальних закладів.

Другий тур Конкурсу з філософських наук буде проведений в ОНУ імені І.І.Мечникова ^ 25 – 29 лютого 2012 р. (рецензування надісланих робіт) й 26-30 березня 2012 р. (підсумкова науково-практична конференція в ОНУ імені І.І.Мечникова, на яку будуть запрошені кращі учасники Конкурсу).

У відповідності до вимог міністерства до кожної наукової роботи переможців першого туру Конкурсу додається анотація наукової роботи (додаток 1; дивись нижче).

Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром (шифр - не більше двох слів).

В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи (додаток 2) та рішення Вченої ради вищого навчального закладу про представлення роботи на Конкурс (якщо перший тур не проводився).

На Конкурс подаються наукові роботи, відповідно оформлені, а саме: текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, кегль - 14, з одного боку аркуша паперу формату А4 ( 210 х 297 мм). Обсяг зброшурованої конкурсної роботи не повинен перевищувати 22 сторінок без урахування додатків. Наукова робота обов'язково повинна мати назву, план, й список використаної літератури.

До наукової роботи, у разі наявності, додаються акт про впровадження її результатів, статті автора, тощо.

Креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на листі стандартного розміру.

Список літератури оформлюється у відповідності до вимог ДАК (ВАК) або до вимог до статей у «Вісник ОНУ імені І.І,Мечникова. Філософія» (сайт філософського факультету ОНУ http://www.philosof.onu.edu.ua/ – бібліотека – Вісник ОНУ).

Кращі студентські роботи будуть нагороджені дипломами міністерства й рекомендовані до друку у фахові видання.

Студентські наукові роботи необхідно надіслати до 20 лютого 2012 р. за поштовим штемпелем на адресу: Філософський факультет, ОНУ, вул. Дворянська, 2, Одеса, 65026, Україна.

Просимо також надіслати електронні варіанти робіт з розширенням .doc на адресу: vitaliya_gotynyan@ukr.net; у темі зазначити: Конкурс 2012.

Для зручності контактів у документах обов’язково вказуйте електронні адреси учасників та номера мобільних телефонів.

Контакти: 067-764-19-61; vitaliya_gotynyan@ukr.net (доцент Готинян Віталія Віталіївна); 048-726–35-13; philosof@list.ru (деканат філософського факультету).


Заступник голови галузевої конкурсної

комісії з філософських наук,

декан філософського

факультету, доцент О.В.Чайковський


E-mail: philosof@list.ru

м.т.: 050-645-23-77.

Схожі:

Інформаційний лист iconІнформаційний лист 1
Донецький національний університет економіки І торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (Доннует); Наукова бібліотека Доннует;...
Інформаційний лист iconІнформаційний лист 1
Донецький національний університет економіки І торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (Доннует); Наукова бібліотека Доннует;...
Інформаційний лист iconПерший інформаційний лист
move to 0-6882106
Інформаційний лист iconІнформаційний лист шановні колеги!
move to 0-17169216
Інформаційний лист iconІнформаційний лист шановні колеги!
move to 0-18325645
Інформаційний лист iconІнформаційний лист
Формування адекватної самооцінки як фактор реалізації професійного потенціалу особистості”
Інформаційний лист iconІнформаційний лист
Республіканський вищий навчальний заклад «кримський інженерно-педагогічний університет»
Інформаційний лист iconІнформаційний лист
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції
Інформаційний лист iconІнформаційний лист 14-15 травня 2009 року
Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського (м. Одеса)
Інформаційний лист iconІнформаційний лист 1
Реалізація положень Болонського процесу як чинник забезпечення якості вищої освіти
Інформаційний лист iconІнформаційний лист
Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» планує у
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи