Конкурс студентських наукових робіт icon

Конкурс студентських наукових робіт
Скачати 35.64 Kb.
НазваКонкурс студентських наукових робіт
Дата08.09.2014
Розмір35.64 Kb.
ТипКонкурс

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

з філософських наук - 2014
Інформаційний лист
Повідомляємо Вас, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1281 від 09.09.2013 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році», другий (Всеукраїнський) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук (далі – Конкурсу) буде проведено в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова на базі філософського факультету.

Конкурс буде проведено у відповідності до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 202 від 21.02.2012.

Всі необхідні документи для учасників ІІ туру Конкурсу розміщені на нашому сайті: http://www.philosof.onu.edu.ua/

«У Конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у цих навчальних закладах».

Таким чином, взяти участь у Конкурсі мають можливість студенти будь-яких напрямів підготовки та спеціальностей, у тому числі студенти-філософи.

«На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2 авторів) з актуальних проблем у галузі гуманітарних наук, які є пошуковими за своїм характером, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак НАН України та органів державної влади.

Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25% наукового матеріалу з попередньої роботи».
«Наукові роботи оформлюються відповідно до таких вимог:


  • текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4;

  • обсяг зброшурованої роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків;

  • робота повинна мати назву і план, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;

  • до наукової роботи додаються копії патентів, наукових статей автора тощо (за наявності);

  • креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату А3 або А4».


Список літератури оформлюється у відповідності до вимог ДАК (ВАК) або до вимог до статей у «Вісник ОНУ імені І.І,Мечникова. Філософія» (сайт філософського факультету ОНУ http://www.philosof.onu.edu.ua/ – Бібліотека – Вісник ОНУ).

У відповідності до наказу, перший тур Конкурсу проводиться у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації, де навчаються студенти.

«Студенти подають роботи на розгляд конкурсної комісії вищого навчального закладу, у якому вони навчаються. Конкурсна комісія відбирає не більше трьох наукових робіт з кожної галузі науки (групи спеціальностей або спеціальності) та надсилає їх галузевим конкурсним комісіям»

«В наукових роботах, що подаються на другий тур, прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування вищого навчального закладу замінюються шифром (шифр - не більше двох слів).

В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи, у тому числі адреса електронної пошти й номера мобільних телефонів.

Якщо наукову роботу подано на другий тур з порушенням вимог галузева конкурсна комісія повертає її конкурсній комісії (із зазначенням причини)».

Другий тур Конкурсу з філософських наук буде проведений в ОНУ імені І.І.Мечникова 3-7 березня 2014 р. (І етап - рецензування надісланих робіт) й 25-28 березня 2014 р. (ІІ тур - підсумкова науково-практична конференція в ОНУ імені І.І.Мечникова, на яку будуть запрошені кращі учасники Конкурсу).

Кращі студентські роботи будуть представлені до нагородження дипломами міністерства й рекомендовані до друку у фахові видання.

Студентські наукові роботи необхідно надіслати до 1 березня 2014 р. за поштовим штемпелем Одеси на адресу: Філософський факультет, ОНУ, вул. Дворянська, 2, Одеса, 65026, Україна.

Обов’язково також надіслати до 26 лютого електронні варіанти робіт з розширенням .doc або .rtf на адресу: flor2013@mail.ua У темі зазначити «Конкурс 2014».

Для зручності контактів у документах обов’язково вказуйте електронні адреси учасників та номери мобільних телефонів.

Контакти: 050-153-38-28; E-mail: flor2013@mail.ua (старший викладач Станіслав Галиновський); 048-726–35-13; philosof@list.ru (деканат філософського факультету).

Схожі:

Конкурс студентських наукових робіт iconНаказ № м. Миколаїв з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах наказую: Провести Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих,
Провести Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних І гуманітарних наук
Конкурс студентських наукових робіт iconКонкурс студентських наукових робіт з природних, технічних і гуманітарних наук на тему: «Удосконалення аналізу ризику ліквідності банку з застосуванням нечітко-множинного підходу»
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природних, технічних і гуманітарних наук
Конкурс студентських наукових робіт iconКонкурс студентських наукових робіт з природних, технічних і гуманітарних наук на тему: «Удосконалення аналізу ризику ліквідності банку з застосуванням нечітко-множинного підходу»
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природних, технічних і гуманітарних наук
Конкурс студентських наукових робіт iconПоложення про конкурс наукових студентських робіт "Економіка природокористування та охорони навколишнього природного середовища" ( Наказ Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України №1187 від 13. 10. 2011 р. )
Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт “Економіка природокористування І охорони навколишнього середовища”
Конкурс студентських наукових робіт iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у донецькому національному технiчному унiверситетi згiдно
Згідно вищевказаному наказу та відповідно до п. 3 Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт просимо Вас до...
Конкурс студентських наукових робіт iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
Роботи повинні бути оформлені згідно вимог Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт (див наказ Мiнiстерства...
Конкурс студентських наукових робіт iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
Роботи повинні бути оформлені згідно вимог Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт (див наказ Мiнiстерства...
Конкурс студентських наукових робіт iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
Роботи повинні бути оформлені згідно вимог Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних...
Конкурс студентських наукових робіт iconНаказ №666 Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних І гуманітарних наук у 20010/2011 навчальному році
Про проведення Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2010/2011 навчальному...
Конкурс студентських наукових робіт iconПоложення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт просимо Вас до 20 січня 20 12 року надіслати для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу не більше трьох кращих наукових робіт
Згідно вищевказаному наказу та відповідно до п. 3 Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт просимо Вас до...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи