Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» icon

Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності»
Скачати 108.65 Kb.
НазваДержавна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності»
Дата25.09.2012
Розмір108.65 Kb.
ТипДокументи

Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади

І Рівень

 1. Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» виданий з метою:

 2. Визначте, які нормативно-правові акти не подаються на державну реєстрацію:

 3. Указ Президента України « Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» виданий з метою:

 4. Державну реєстрацію нормативно-правових актів здійснюють:

 5. Неопубліковані акти Президента України набирають чинності з:

 6. Державну реєстрацію нормативно-правових актів здійснюють:

 7. Згідно Указу Президента України « Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» офіційними друкованими виданнями є :

 8. Метою Указу Президента України « Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» є:

 9. Акти Президента України підлягають оприлюдненню державною мовою в офіційних друкованих виданнях:

 10. Акти Кабінету Міністрів України, які визначають права і обов’язки громадян, набирають чинності:

 11. Нормативно-правові акти, опубліковані в інших друкованих виданнях, мають:

 12. Згідно Указу Президента України « Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» офіційними друкованими виданнями є:

 13. Указом Президента України « Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» визначено порядок набрання чинності нормативно – правових актів з метою:

 14. Неопубліковані акти Президента України набирають чинності з моменту:

 15. Державній реєстрації підлягають нормативно-правові акти, що:

 16. Державну реєстрацію актів здійснюють:

 17. На державну реєстрацію не подаються акти, які:

 18. На державну реєстрацію не подаються акти, які:

 19. На державну реєстрацію не подаються акти, які:

 20. Державну реєстрацію здійснюють:

ІІ Рівень

 1. Актами Кабінету Міністрів України є:

 2. Які з перелічених правових актів є індивідуальними актами:

 3. Визначте, які акти належать до нормативно-правових актів органів виконавчої влади:

 4. Президент України у межах своїх повноважень видає наступні правові акти:

 5. Продовжіть речення: «Громадяни під час здійснення своїх прав і обов’язків повинні застосовувати акти Президента України .........?»

 6. Продовжіть речення: «Громадяни під час здійснення своїх прав і обов’язків повинні застосовувати акти Кабінету Міністрів України .........?»

 7. Продовжіть речення: «Підприємства, установи, організації під час здійснення своїх прав і обов’язків повинні застосовувати акти Президента України .........?»

 8. Продовжіть речення: «Державні органи під час здійснення своїх прав і обов’язків повинні застосовувати акти Президента України .........?»

 9. Продовжіть речення: «Державні органи під час здійснення своїх прав і обов’язків повинні застосовувати акти Президента України .........?»

 10. Продовжіть речення: «Нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України набирають чинності з моменту їх....»?Забезпечення законності

І Рівень

 1. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 2. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 3. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 4. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 5. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 6. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 7. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 8. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 9. Протест прокурора:

 10. Протест прокурора підлягає обов'язковому розгляду відповідним органом або посадовою особою у _______ строк після його надходження:

 11. У який строк повідомляється прокурору про наслідки розгляду протесту?

 12. Протягом якого строку з моменту одержання повідомлення про відхилення протесту або закінчення передбаченого законом строку для його розгляду до суду може бути подано заяву прокурором?

 13. Припис підлягає:

 14. Орган чи посадова особа можуть оскаржити припис вищестоящому прокурору, який зобов'язаний розглянути скаргу протягом:

 15. Не пізніш як у ______ строк має бути вжито відповідних заходів до усунення порушень закону, причин та умов, що їм сприяють, і про наслідки повідомлено прокурору (подання прокурора):

 16. Постанова про порушення дисциплінарного провадження або провадження про адміністративне правопорушення підлягає розгляду повноважною посадовою особою або відповідним органом у ______ строк після її надходження, якщо інше не встановлено законом:

 17. Адміністративний нагляд встановлюється терміном _____________ і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості:

 18. Адміністративний нагляд здійснюється:

 19. До осіб, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, за постановою суду може бути застосована реєстрація в міліції:

 20. Адміністративний нагляд встановлюється з метою:

 21. Адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб:

 22. Адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб:

 23. Адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб:

 24. Контроль за здійсненням адміністративного нагляду покладається на:

ІІ Рівень

 1. Предметом нагляду прокуратури за додержанням і застосуванням законів є:

 2. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 3. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 4. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право опротестовувати акти:

 5. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право:

 6. При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у межах своєї компетенції мають право:

 7. Протест на акт, що суперечить закону, приноситься прокурором, його заступником:

 8. У протесті прокурор ставить питання про:

 9. Письмовий припис про усунення порушень закону вноситься прокурором, його заступником:

 10. Письмовий припис вноситься у випадках, коли:

 11. Подання з вимогами усунення порушень закону, причин цих порушень і умов, що їм сприяють, вноситься прокурором, його заступником:

 12. У протесті, поданні, приписі або постанові прокурора обов'язково зазначається:

 13. Адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб:

 14. Адміністративний нагляд припиняється постановою судді за поданням начальника органу внутрішніх справ:

 15. Особи, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, зобов'язані додержувати таких правил:

 16. До осіб, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, за постановою суду можуть бути застосовані частково або у повному обсязі такі обмеження:

 17. Адміністративний нагляд встановлюється з метою:

 18. Адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб:

 19. Підставами для встановлення адміністративного нагляду є:

 20. Підставами для встановлення адміністративного нагляду є:

 21. Адміністративний нагляд встановлюється у визначеному статтею 5 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" порядку терміном від _______ до _______ і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості:


КАСУ

І Рівень

 1. Завданнями адміністративного судочинства є:

 2. Завданнями адміністративного судочинства є:

 3. Місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є (предметна підсудність):

 4. Місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є (предметна підсудність):

 5. Місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні (предметна підсудність):

 6. Адміністративні справи з приводу оскарження нормативно-правових актів Президента України, вирішуються (територіальна підсудність):

 7. Адміністративні справи з приводу оскарження нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, вирішуються (територіальна підсудність):

 8. Адміністративні справи з приводу оскарження нормативно-правових актів міністерства чи іншого центрального органу виконавчої влади, вирішуються (територіальна підсудність):

 9. Адміністративні справи з приводу оскарження нормативно-правових актів Національного банку України чи іншого суб'єкта владних повноважень, повноваження якого поширюються на всю територію України вирішуються (територіальна підсудність):

 10. Адміністративні справи, відповідачем у яких є закордонне дипломатичне чи консульське представництво України, їхня посадова чи службова особа вирішуються (територіальна підсудність):

 11. Адміністративні справи про анулювання реєстраційного свідоцтва політичної партії, про заборону (примусовий розпуск, ліквідацію) політичної партії вирішуються (територіальна підсудність):

 12. Адміністративний суд розглядає справи щодо:

 13. Предметом адміністративного судочинства є:

 14. Назвіть одну із сторін в адміністративному процесі:

 15. Завданням адміністративного судочинства відповідно до КАС України є:

 16. Назвіть принцип, який не належить до принципів адміністративного судочинства:

 17. Визначте, до кого оскаржуються рішення, дії або бездіяльність Центральної виборчої комісії щодо встановлення нею результатів виборів:

 18. Оскарженню в адміністративному суді підлягають:

 19. У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

 20. Адміністративна справа за Кодексом адміністративного судочинства – це:

 21. Під адміністративним судом за Кодексом адміністративного судочинства розуміють:

 22. Порядок звернення до адміністративних судів врегульовується нормами:

 23. Зверненням до адміністративного суду про захист прав, свобод та інтересів у публічно-правових відносинах є:

 24. Суб’єктом владних повноважень за Кодексом адміністративного судочинства визнається:

 25. Стороною в адміністративній справі виступає:

 26. Стороною в адміністративній справі виступає:

 27. Публічною службою за Кодексом адміністративного судочинства не визнається:

 28. Компетенція адміністративних судів поширюється на:

 29. Компетенція адміністративних судів не поширюється на:

 30. Компетенція адміністративних судів не поширюється на:

ІІ Рівень

 1. Завданнями адміністративного судочинства є:

 2. Принципами здійснення правосуддя в адміністративних судах є:

 3. Принципами здійснення правосуддя в адміністративних судах є:

 4. Принципами здійснення правосуддя в адміністративних судах є:

 5. Принципами здійснення правосуддя в адміністративних судах є:

 6. Компетенція адміністративних судів поширюється на:

 7. Компетенція адміністративних судів поширюється на:

 8. Компетенція адміністративних судів поширюється на:

 9. Компетенція адміністративних судів поширюється на:

 10. Місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є (предметна підсудність):

 11. Місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні (предметна підсудність):

 12. Окружним адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є (предметна підсудність):

 13. Вищому адміністративному суду України як суду першої і останньої інстанції підсудні справи (предметна підсудність):

 14. Компетенція адміністративних судів не поширюється на:

 15. Компетенція адміністративних судів поширюється на публічно-правові справи:

 16. Принципами адміністративного судочинства, згідно з КАС України, є:

 17. Принцип рівності усіх учасників адміністративного процесу означає:

 18. Громадяни України, іноземці чи особи без громадянства, їх об’єднання, юридичні особи, які не є суб’єктами владних повноважень, можуть бути відповідачами за адміністративними позовами:

 19. Завдання адміністративного судочинства складають:

 20. Під публічною службою в розумінні Кодексу адміністративного судочинства України є:

 21. Компетенцію адміністративних судів складають:

 22. До компетенції адміністративних судів не відносяться:

 23. Справи щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень підлягають перевірці адміністративними судами на предмет прийняття (вчинення) їх:

 24. Справи щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень підлягають перевірці адміністративними судами на предмет прийняття (вчинення) їх:

 25. У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

СБУ

І Рівень

 1. Служба безпеки України - державний правоохоронний орган спеціального призначення, який забезпечує:

 2. Служба безпеки України підпорядкована:

 3. Служба безпеки України підконтрольна:

 4. Служба безпеки України на вимогу громадян України у __________ строк зобов'язана дати їм письмові пояснення з приводу обмеження їх прав чи свобод:

 5. Організаційна структура Служби безпеки України визначається:

 6. Положення про Антитерористичний центр при Службі безпеки України затверджується:

 7. Голова Служби безпеки України призначається:

 8. Голова Служби безпеки України має заступників, які за його поданням призначаються:

 9. Контроль за діяльністю Служби безпеки України здійснюється:

 10. Вищий нагляд за додержанням і застосуванням законів Службою безпеки України здійснює:

ІІ Рівень

 1. На Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист:

 2. На Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист:

 3. На Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист:

 4. До завдань Служби безпеки України також входить попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти:

 5. Діяльність Служби безпеки України, її органів і співробітників ґрунтується на засадах:

 6. В оперативно-службовій діяльності Служба безпеки України дотримується принципів поєднання:

 7. Систему Служби безпеки України складають:

 8. До складу Центрального управління Служби безпеки України входять апарат Голови Служби безпеки України та функціональні підрозділи:

 9. Службою безпеки України створюються її регіональні органи:

 10. Центральне управління Служби безпеки України видає:

Міліція

І Рівень

 1. Вкажіть максимальний строк, на який міліція може затримувати і тримати у спеціально відведених для цього приміщеннях осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, для складання протоколу або розгляду справи по суті, якщо ці питання не можуть бути вирішені на місці (у годинах)?

 2. Міліція забезпечує право на юридичний захист та інші права затриманих і взятих під варту осіб, не пізніш як через _____ (у годинах) повідомляє про їх місцеперебування близьким родичам, адміністрації за місцем роботи чи навчання і в разі необхідності вживає заходів до негайного подання їм медичної та іншої допомоги.

 3. Максимальний строк на який міліція може затримувати і тримати у спеціально відведених для цього приміщеннях осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, для складання протоколу або розгляду справи по суті у тих випадках коли необхідно встановити особу і з’ясувати обставини правопорушення з повідомленням про це письмово прокуророві протягом 24 годин з моменту затримання (у добах):

Схожі:

Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconМетодичні рекомендації щодо нормотворчої діяльності центральних органів виконавчої влади 2001 р червень розділ загальні засади, види І юридична сила нормативно-правових актів
Розділ загальні засади, види І юридична сила нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconТема Нормативно-правові акти План
Поняття, властивості нормативно-правових актів. Юридична сила нормативно-правового акту. Види нормативно-правових актів за юридичною...
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconМетодичні рекомендації щодо проведення правової експертизи проектів нормативно-правових актів схвалені постановою колегії Міністерства юстиції України
...
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconПравила роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ І організацій Загальна частина
Про Національний архівний фонд та архівні установи ( 3814-12 ), Положення про Державний комітет архівів України ( 486/2000 ) (далі...
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconІіі. Нормативно-правові акти з питань розгляду звернень громадян
Указ Президента України від 7 лютого 2008 року №109 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного...
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconШурупов В. О. Національний транспортний університет, м. Київ
України. Цей процес вимагає відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, вивчення І аналізу діючих міжнародних актів,...
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconВиконавча влада як гілка державної влади ткач М. П. асистент кафедри державно-правових дисциплін двнз «Українська академія банківської справи Національного банку України»
В умовах формування в Україні демократичної, правової держави та офіційного закріплення у ст. 6 Конституції України поділу державної...
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconПовідомлення про оприлюднення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань авторського права І суміжних прав"
Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо особливостей розпоряджання майновими правами інтелектуальної...
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconПричорноморська фундація права Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання реалізації чинних національних та міжнародних нормативно-правових актів»
Маємо честь І приємність запросити Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання реалізації...
Державна реєстрація та оприлюднення актів органів виконавчої влади І рівень Указ Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності» iconСписок рекомендованих нормативно-правових актів
Закон України “Про економічну самостійність України“ //Відомості Верховної Ради України 1990р. №34
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи