Розділ 1 Кримінальний закон icon

Розділ 1 Кримінальний закон
Скачати 396.06 Kb.
НазваРозділ 1 Кримінальний закон
Сторінка1/4
Дата25.09.2012
Розмір396.06 Kb.
ТипЗакон
  1   2   3   4

Екзаменаційні завдання


з навчальної дисципліни


’Кримінальне право України’


Львів - 2007

Розділ 1 Кримінальний закон.

 1. Чинний КК України має своїм завданням:

 2. Диспозиція, яка лише називає передбачений нею злочин, але не розкриває його ознак (змісту), іменується:

 3. Диспозиція, яка не лише називає передбачений нею злочин, але й розкриває його ознаки (зміст), іменується:

 4. Диспозиція, яка відсилає до іншої статті або частини чи пункту статті кримінального закону (закону про кримінальну відповідальність), де називається передбачений нею злочин чи описуються його ознаки або розкривається їх зміст, іменується:

 5. Диспозиція, яка для з’ясування змісту ознак передбаченого нею злочину відсилає до нормативно-правових актів, що не є кримінальними законами (нормативних актів інших галузей права), називається:

 6. Санкція, в якій передбачений лише один вид основного покарання, називається:

 7. Санкція, яка встановлює точний розмір передбаченого нею покарання, називається:

 8. Санкція, яка встановлює нижню (мінімальну) і верхню (максимальну) межі передбаченого нею покарання, називається:

 9. Санкція, яка передбачає два чи більше основних видів покарань, лише один з яких і може бути застосований до винної у вчиненні злочину особи, називається:

 10. Санкція, яка поряд с основним передбачає і додаткове покарання, називається:

 11. Якщо санкція текстуально встановлює лише верхню (максимальну межу) відповідного виду покарання, то його мінімальний розмір:

 12. Злочин визнається вчиненим на території України:

 13. Злочин, вчинений у співучасті, визнається вчиненим на території України:

 14. Якщо громадянин України вчинив злочин за її межами і там зазнав за нього покарання:

 15. Якщо особа без громадянства, що постійно проживає в Україні, вчинила злочин за її межами і там зазнала за нього покарання:

 16. Громадянин України, який вчинив злочин за її межами:

 17. Особа без громадянства, що постійно проживає в Україні, за вчинений за її межами злочин:

 18. Чи може дипломатичний представник іноземної держави у разі вчинення ним злочину на території України підлягати відповідальності за КК України?

 19. Особа без громадянства, що не проживає постійно в Україні, за вчинений за її межами злочин:

 20. Іноземець, який вчинив злочин за межами України:

 21. Іноземці, які вчинили злочин на території України:

 22. Особи без громадянства, які вчинили злочин на території України:

 23. Кримінальний закон (закон про кримінальну відповідальність) набирає чинності:

 24. Якщо самим кримінальним законом (законом про кримінальну відповідальність) не передбачений час вступу його в силу, він набирає чинності:

 25. Кримінальний закон (закон про кримінальну відповідальність), офіційно оприлюднений 1 вересня 2002р. без вказівки в ньому на час вступу його в силу, набере чинності:

 26. Кримінальний закон (закон про кримінальну відповідальність), офіційно оприлюднений 1 вересня 2002р. з вказівкою у ньому, що він набирає чинності з дня його опублікування, вступить в силу:

 27. Датою офіційного оприлюднення кримінального закону (закону про кримінальну відповідальність) вважається:

 28. Згідно з чинним КК часом вчинення злочину визнається:

 29. Кримінальний закон (закон про кримінальну відповідальність), який частково пом¢якшує відповідальність, а частково її посилює:

 30. Зворотну дію в часі має кримінальний закон (закон про кримінальну відповідальність):

 31. Особа, засуджена за діяння, караність якого кримінальним законом (законом про кримінальну відповідальність) усунена:

 32. У разі набрання чинності кримінальним законом (законом про кримінальну відповідальність), що пом’якшує покарання, призначена засудженому міра покарання, що перевищує санкцію нового закону:

 33. Проміжний кримінальний закон (закон про кримінальну відповідальність) – це закон:

 34. Залежно від способів з’ясування змісту кримінального закону (закону про


Розділ 2 Звільнення від покарання або його відбування.

 1. Якщо призначена засудженому міра покарання перевищує санкцію нового закону, то:

 2. Вкажіть умови, за яких можливе звільнення особи від покарання:

 3. Звільнення від відбування покарання з випробуванням допускається у випадку засудження особи до покарання у виді:

 4. При звільненні від відбування покарання з випробування встановлюється іспитовий строк тривалістю:

 5. У разі звільнення від відбування покарання з випробуванням суд може покласти на засудженого такі обов’язки:

 6. У разі звільнення від відбування покарання з випробуванням суд може покласти на засудженого такі обов’язки:

 7. У разі звільнення від відбування покарання з випробуванням можуть бути призначені такі додаткові покарання:

 8. Після закінчення іспитового строку засуджений звільняється судом від призначеного йому покарання якщо:

 9. Суд направляє засудженого, звільненого від відбування покарання з випробування, для відбування призначеного йому покарання, якщо:

 10. Суд може звільнити вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до семи років, від відбування як основного, так і додаткового покарання з випробуванням у випадку їх засудження до:

 11. Суд може звільнити вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до семи років, від відбування як основного, так і додаткового покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку:

 12. Звільнена від відбування покарання з випробуванням вагітна жінка або жінка, яка має дитину віком до семи років, направляється судом для відбування покарання у випадку коли засуджена:

 13. Звільнена від відбування покарання з випробуванням вагітна жінка або жінка, яка має дитину віком до семи років, направляється судом для відбування покарання у випадку коли засуджена:

 14. Звільнена від відбування покарання з випробуванням вагітна жінка або жінка, яка має дитину віком до семи років, після закінчення іспитового строку:

 15. Особа, яка засуджена до покарання менш суворого, ніж обмеження волі, звільняється від відбування цього покарання, якщо з дня набрання чинності обвинувальним вироком суду його не було виконано в такі строки:

 16. Особа, яка засуджена до покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі за злочин невеликої тяжкості, звільняється від відбування цього покарання, якщо з дня набрання чинності обвинувальним вироком суду його не було виконано в такі строки:

 17. Особа, яка засуджена до покарання у виді позбавлення волі за злочин середньої тяжкості, а також яка засуджена до позбавлення волі на строк не більше п’яти років за тяжкий злочин, звільняється від відбування цього покарання, якщо з дня набрання чинності обвинувальним вироком суду його не було виконано в такі строки:

 18. Особа, яка засуджена до покарання у виді позбавлення волі на строк понад п’ять років за тяжкий злочин, а також яка засуджена до позбавлення волі на строк не більше десяти років за особливо тяжкий злочин, звільняється від відбування цього покарання, якщо з дня набрання чинності обвинувальним вироком суду його не було виконано в такі строки:

 19. Особа, яка засуджена до покарання у виді позбавлення волі на строк більше десяти років особливо тяжкий злочин, звільняється від відбування цього покарання, якщо з дня набрання чинності обвинувальним вироком суду його не було виконано в такі строки:

 20. Перебіг строків давності для звільнення від відбування покарання у зв’язку із закінченням строків давності виконання обвинувального вироку суду переривається у таких випадках:

 21. Перебіг строків давності для звільнення від відбування покарання у зв’язку із закінченням строків давності виконання обвинувального вироку суду зупиняється у таких випадках:

 22. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване до осіб, які відбувають покарання у виді:

 23. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване засуджених:

 24. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим не менше половини строку покарання, призначеного судом:

 25. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим не менше двох третин строку покарання, призначеного судом:

 26. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим не менше трьох чвертей строку покарання, призначеного судом:

 27. Заміна невідбутної частини покарання більш м’яким може бути застосована щодо осіб, які відбувають покарання у виді:

 28. Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким може бути застосована після фактичного відбуття засудженим не менше третини строку покарання, призначеного судом:

 29. Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким може бути застосована після фактичного відбуття засудженим не менше половини строку покарання, призначеного судом:

 30. Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким може бути застосована після фактичного відбуття засудженим не менше двох третин строку покарання, призначеного судом:

 31. Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким може бути застосована до засуджено, який:

 32. В межах якого строку може бути звільнено від відбування покарання жінок, які стали вагітними або народили дітей під час відбування покарання?

 33. Стосовно жінки, яка була звільнена від відбування покарання на строк, на який згідно з законом жінку може бути звільнено від роботи у зв’язку з вагітністю та пологами і до досягнення дитиною трирічного віку, після досягнення її дитиною трирічного віку або в разі смерті дитини суд може залежно від поведінки засудженої прийняти таке рішення:

 34. Особа, яка під час відбування покарання захворіла на психічну хворобу, що позбавляє її можливості усвідомлювати свої діяння або керувати ними:

 35. У разі одужання особи, яка була звільнена від покарання у зв’язку з тим, що під час його відбування захворіла на психічну хворобу, що позбавила її можливості усвідомлювати свої діяння або керувати ними:

 36. кримінальну відповідальність) розрізняють такі види його тлумачення :


Розділ 3 Стадії вчинення злочину

 1. Стадії вчинення злочину – це:

 2. Вкажіть в яких варіантах відповідей вказані стадії вчинення злочину:

 3. В якій відповіді вказані усі можливі стадії вчинення злочину?

 4. Вкажіть при вчиненні яких злочинів виключаються стадії їх вчинення?

 5. За Кримінальним кодексом України закінченим злочином визнається:

 6. В яких варіантах відповідей вказані форми готування до злочину за КК України?

 7. Готування до злочину можливе:

 8. За Кримінальним кодексом України замахом на злочин визнається:

 9. Вкажіть, в яких варіантах відповідей вказані ознаки замаху на злочин?

 10. Замах на вчинення злочину вважається закінченим:

 11. Замах на вбивство може бути вчинено:

 12. Добровільна відмова при незакінченому злочині це:

 13. Добровільною відмовою при незакінченому злочині є:

 14. Відповідно до законодавчого положення особа, яка добровільно відмовилась від доведення злочину до кінця, підлягає кримінальній відповідальності лише у тому разі:

 15. Вкажіть правильний варіант відповіді, в якому вказано на яких стадіях можлива добровільна відмова від вчинення злочину:

 16. Умовами непритягнення до кримінальної відповідальності при добровільній відмові від вчинення злочину є:

 17. Призначаючи покарання за готування до злочину і за замах на злочин, суд враховує:

 18. За готування до вчинення якого злочину особа не підлягає кримінальній відповідальності?


Розділ 4 Суб’єктивна сторона

 1. Суб’єктивна сторона складу злочину – це:

 2. Ознаками якого елементу складу злочину є мотив і мета?

 3. Вкажіть відповідь, в якій названі усі ознаки суб’єктивної сторони складу злочину, які характеризують його внутрішню сторону:

 4. Мотив, мета, вина та емоції є ознаками якого елементу складу злочину?

 5. Вина це:

 6. В якій наведеній відповіді містяться визначення мотиву злочину?

 7. В якій наведеній відповіді містяться визначення мети злочину?

 8. Вкажіть, у якому варіанті відповіді правильно вказані форми вини:

 9. Як називається вид вини, якщо особа, яка вчинила злочин, усвідомлювала суспільно небезпечний характер свого діяння (дії або бездіяльності), передбачала його суспільно небезпечні наслідки і бажала їх настання?

 10. Як за законодавчим визначенням називається вид вини, якщо особа, яка вчинила злочин, усвідомлювала суспільно небезпечний характер своєї дії чи бездіяльності, передбачала її суспільно небезпечні наслідки і хоча не бажала, але свідомо припускала їх настання?

 11. Як за законодавчим визначенням називається вид вини, якщо особа, яка вчинила злочин, передбачала можливість настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), але легковажно розраховувала на їх відвернення?

 12. Як називається вид вини, якщо особа, яка вчинила злочин, не передбачала можливості настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), хоча повинна була і могла їх передбачити?

 13. Визначте, під якими номерами відповідей названі ознаки прямого умислу:

 14. Визначте, під якими номерами відповідей вказані ознаки злочинної недбалості:

 15. Визначте, під якими номерами відповідей вказані ознаки злочинної самовпевненості:

 16. Визначте, під якими номерами відповідей вказані ознаки непрямого умислу:

 17. У якій відповіді вказаний вид вини?

 18. У якій відповіді вказаний вид вини?

 19. Вкажіть факультативні ознаки суб’єктивної сторони, які стають обов’язковими і враховуються при кваліфікації вчиненого злочину тільки у випадках, вказаних конкретною статтею (частиною статті) Особливої частини Кримінального кодексу України:

 20. Вкажіть, під якими номерами відповідей вказані ознаки форм вини, що виражають їх зміст:

 21. При вчиненні умисного злочину, який за своєю конструкцією є формальним, особа:

 22. При вчиненні злочину з прямим умислом, який за конструкцією є матеріальним, особа:

 23. Мотив, мета і емоційний стан особи під час вчинення злочину:

 24. Діяння охоплюються поняттям випадок (казус) якщо особа, яка його вчинила:

 25. Визначте, під якими номерами (номером) правильно вказані ознаки, що характеризують випадок (казус):

 26. Інтелектуальна ознака, що впливає на зміст умисної вини, відображає:

 27. Вольова ознака, що впливає на зміст умисної вини, відображає:

 28. Злочини, в складах яких мотив і мета є обов’язковими ознаками, вчиняються:

 29. Вольова ознака, що визначає зміст злочинної самовпевненості, характеризується тим, що:
  1   2   3   4

Схожі:

Розділ 1 Кримінальний закон iconЗакон про кримінальну відповідальність. Джерела кп. З урахуванням змісту, обсягу та походження кримінально-правової норми „кримінальний закон має чотири аспекти. Кримінальний закон це Кримінальний кодекс України
Джерела кп. З урахуванням змісту, обсягу та походження кримінально-правової норми „кримінальний закон” має чотири аспекти
Розділ 1 Кримінальний закон iconУ м. Київ Центр правових наукових досліджень проводитиме Міжнародну науково-практичну конференцію Роль права та закон
Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність
Розділ 1 Кримінальний закон iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України
Закон оптимуму; закон біогенної міграції атомів, закон 10-ти %, закон константності (Вренадського), закон зворотності (Далло), закон...
Розділ 1 Кримінальний закон iconЗміст розділ загальні положення 2 розділ 2 виробничі та трудові відносини 3 розділ 3 відпустки 7 розділ 4 забезпечення продуктивної зайнятості 9 розділ 5 оплата праці 11 розділ 6 охорона праці 15
Додаток 2 Положення про порядок обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Доннту
Розділ 1 Кримінальний закон iconКримінальний кодекс україни
Для здійснення цього завдання Кримінальний кодекс України визначає, які суспільно небезпечні діяння є злочинами та які покарання...
Розділ 1 Кримінальний закон iconОсновні закони логіки
Закон тотожності. Закон суперечності. Закон виключеного третього. Закон достатньої підстави
Розділ 1 Кримінальний закон iconЗакон україни про загальну середню освіту Цей Закон визначає правові, організаційні та фінансові засади
Розділ I. Загальні положення стаття Законодавство України про загальну середню освіту
Розділ 1 Кримінальний закон iconЗакон Ньютона. Поняття про силу та масу. Третій закон Ньютона. Пружні сили. Закон Гука. Закон всесвітнього тяжіння. Сила тяжіння. Поняття про невагомість. Космічні швидкості та рух штучних супутників Землі
Перший закон Ньютона. Інерціальні І неінерціальні системи відліку. Принцип відносності Галілея
Розділ 1 Кримінальний закон iconЗакон Кірхгофа. Закон Стефана-Больцмана та закон зміщення Віна
Поняття про зонну теорію твердих тіл. Метали, діелектрики та напівпровідники за зонною теорією
Розділ 1 Кримінальний закон iconМетодичні вказівки до проведення практичних та семінарських занять з курсу "кримінальний процес" для студентів спеціальності
Методичні вказівки до проведення практичних та семінарських занять з курсу “Кримінальний процес” для студентів спеціальності 060101...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи