Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку icon

Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку
Скачати 43.85 Kb.
НазваПовідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку
Дата25.09.2012
Розмір43.85 Kb.
ТипПовідомлення

ТЕМА № 16. Виконання вироку


Суть, завдання і значення стадії виконання вироку.

Набрання вироком, ухвалою суду і постановою судді законної сили.

Порядок звернення вироку, ухвал суду, постанови судці до виконання. Приведення вироку до виконання. Безпосереднє виконання вироку судом. Органи, на які покладено обов'язок виконати вирок. Роль органів внутрішніх справ у виконанні вироку, ухвали суду та постанови судді. Надання родичам побачення з засудженим і повідомлення їх про виконання вироку.

Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку.

Підстави, умови і порядок звільнення засудженого від відбуття покарання. Заміна покарання більш м'яким. Заміна виправних робіт штрафом та заміна інших мір покарання.

Зарахування часу перебування в лікувальній установі, перебування під вартою на досудовому слідстві в строк покарання. Порядок виконання вироку за наявності інших невиконаних вироків.

Суди, які вирішують питання, пов'язані з приведенням вироку до виконання. Порядок вирішення питань, пов'язаних з виконанням вироку. Розгляд судами клопотань про зняття судимості. Судовий контроль та прокурорський нагляд за виконанням вироку.


ТЕМА № 17. Перегляд судових рішень в порядку виключного провадження


Суть, завдання і значення стадії виключного провадження. Відмінність цієї стадії від стадії апеляційного і касаційного провадження.

Порушення перегляду справ у порядку виключного провадження. Особи, які мають право витребування кримінальної справи і принести подання з метою порушення перегляду справ у порядку виключного провадження. Порядок опротестування вироків, ухвал і постанов, які вступили в законну силу. Зупинення виконання вироку, ухвали і постанови суду.

Суди, що розглядають справи за поданням в порядку виключного провадження. Порядок розгляду справи в стадії виключного провадження. Склад суду. Участь прокурора в розгляді справи. Участь в судовому засіданні засудженого, виправданого та їх захисників.

Підстави до скасування чи зміни вироку, ухвали і постанови судом. Межі прав судової інстанції. Результати розгляду справи в порядку виключного провадження. Підстави для скасування чи зміни вироку за м'якістю покарання, виправдувального вироку чи ухвали про закриття справи.

Суть, завдання і значення відновлення справ у зв'язку з нововиявленими обставинами. Підстави і строки для відновлення справ у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Порядок порушення провадження у зв'язку з нововиявленими обставинами. Розслідування нововиявлених обставин. Дії прокурора після закінчення розслідування нововиявлених обставин.

Суди, які мають право відновити справу за нововиявленими обставинами. Порядок розгляду судом подань про відновлення справи у зв'язку з нововиявленими обставинами. Види ухвал і постанов суду, винесених при розгляді справ у зв'язку з нововиявленими обставинами. Розгляд справи судом після відновлення у зв'язку з нововиявленими обставинами.


ТЕМА № 18. Протокольна форма досудової підготовки матеріалів


Суть і значення протокольної форми досудової підготовки матеріалів. Підстави та умови застосування протокольної форми. Злочини, стосовно яких застосовується протокольна форма досудової підготовки матеріалів.

Процесуальний порядок і строки досудової підготовки матеріалів у протокольній формі. Порядок закінчення досудової підготовки матеріалів у протокольній формі і направлення їх прокурору. Структура і зміст протоколу. Ознайомлення правопорушника з матеріалами протокольного провадження. Повноваження начальника органу дізнання. Порушення справи прокурором та його подальші дії. Складання прокурором обвинувального висновку. Направлення справи до суду. Підстави повернення судом матеріалів протокольної форми досудової підготовки органу дізнання. Особливості діяльності суду в стадії попереднього та судового розгляду матеріалів протокольної форми.


ТЕМА №19. Особливості кримінального судочинства у справах про злочини неповнолітніх.


Обставини, що підлягають встановленню в справах неповнолітніх. Особливості порушення кримінальних справ про злочини неповнолітніх. Особливості провадження досудового слідства в справах про злочини неповнолітніх. Виділення справи про злочин неповнолітнього в окреме провадження. Організація розслідування злочинів неповнолітніх в системі МВС України. Забезпечення прав неповнолітнього обвинуваченого. Участь захисника на досудовому і судовому слідстві. Участь законного представника неповнолітнього на досудовому слідстві і судовому засіданні.

Затримання та взяття під варту неповнолітнього обвинуваченого. Віддання його під нагляд батьків, опікунів, піклувальників або адміністрації дитячої установи.

Порядок виклику і допиту неповнолітнього обвинуваченого, участь педагога, лікаря, батьків чи інших представників неповнолітнього в його допиті. Права та обов'язки педагога, представників служби, а також кримінальної міліції в справах неповнолітніх.

Участь у судовому розгляді справи законного представника неповнолітнього підсудного, представників служби в справах неповнолітніх, а також кримінальної міліції в справах неповнолітніх і представників підприємств, установ та організацій.

Питання, що вирішуються судом при постановленні вироку неповнолітньому. Порядок застосування до неповнолітнього примусових заходів виховного характеру. Підстави, умови і порядок звільнення неповнолітнього підсудного від кримінального покарання. Виховне значення кримінально-процесуальної діяльності для виправлення і перевиховання неповнолітніх.


ТЕМА № 20. Провадження по застосуванню примусових заходів медичного характеру.


Підстави та умови застосування примусових заходів медичного характеру.

Порядок провадження досудового слідства в справах про діяння неосудних осіб, а також про злочини осіб, які захворіти на душевну хворобу після вчинення ними злочину. Участь захисника. Підготовка, призначення і провадження судово-психіатричної експертизи. Значення висновку судово-психіатричної експертизи для прийняття рішень у кримінальній справі. Закінчення досудового слідства і порядок направлення справи до суду для застосування примусових заходів медичного характеру. Підготовчі дії до судового розгляду справи.

Судовий розгляд справи про застосування примусових заходів медичного характеру. Питання, що вирішуються судом у цих справах.

Види ухвал (постанов) суду чи судді, їх оскарження в касаційній інстанції чи внесення подання прокурором в загальному порядку.

Скасувати або зміна примусових заходів медичного характеру.

Відновлення кримінальної справи щодо особи, до якої були застосовані заходи медичного характеру.

Схожі:

Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconЛекція №17 виконання вироку
Конституції України. Навмисне невиконання посадовою особою рішення, вироку, ухвали чи постанови суду або здійснення перешкод для...
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconПовідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Обов’язкові реквізити та зміст протоколу про проведення слідчої (розшукової) дії. Процесуальні вимоги до постанови про обрання запобіжного заходу
Процесуальні вимоги до повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconЗакон України від 21 квітня 1999 року №606-хіу "Про виконавче провал-ження"
Особливості процесуального порядку вирішення питань, пов’язаних з виконанням вироку
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconГалузева належність правовідносин, які виникають у зв’язку з вирішенням трудових спорів
У статті розглянуті проблеми поняття правовідносин і поділ їх на матеріальні і процесуальні. Обґрунтовується думка про те, що під...
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconПитання №14
Біль виникає при ходьбі по рівній місцевості в нормальному темпі на відстані до 200м, при підйомі на 1 поверх. Загрудинні болі виникають...
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconПитання, відповіді, пояснення
Біль виникає при ходьбі по рівній місцевості в нормальному темпі на відстані до 200м, при підйомі на 1 поверх. Загрудинні болі виникають...
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconПовідомлення удк 330. 322. 5 К. В. Ілляшенко 1 Аналіз помилок при визначенні економічної ефективності інвестицій на підприємствах апк
У статті висвітлені проблеми оцінки інвестиційних проектів на підприємствах апк. Проаналізовані основні помилки, що при цьому виникають....
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconПитання на модуль 2 з дисципліни «особливості енерговикористання у галузях господарства (світлотехнічній галузі)»
Особливості, які виникають з вибором системи освітлення при проведенні техніко-економічного аналізу
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconБюджетний процес
Ст. 1 п Бюджетним кодексом України регулюються відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів...
Повідомлення їх про виконання вироку. Процесуальні питання, що виникають при виконанні вироку iconПовідомлення про проведення Другої Міжнародної науково-практичної конференції актуальні питання розвитку земельної реформи в україні (Херсон, 26-27 травня 2004 року)  Організатори  Херсонський державний університет (Україна)
Навчально-інформаційний центр з управління земельними ресурсами при Херсонському державному університеті
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи