Система оцінювання знань з курсу „Політологія” icon

Система оцінювання знань з курсу „Політологія”
Скачати 25.56 Kb.
НазваСистема оцінювання знань з курсу „Політологія”
Дата25.09.2012
Розмір25.56 Kb.
ТипДокументи

Система оцінювання знань з курсу „Політологія”:

 1. На кожному семінарському занятті, з метою перевірки рівня засвоєння студентом теми, проводиться зріз знань у письмовій формі.

  1. На зріз виноситься від 6 до 10 питань в межах теми, що розглядається на семінарському занятті.

  2. Кожне питання оцінюється: за правильну повну відповідь — 1 бал, неточну, неповну, але правильну відповідь – 0,5 балів.

  3. Для отримання оцінки „задовільно” студент має набрати половину від максимальної кількості балів (наприклад, з 10 питань студент має набрати 5-6 балів).

  4. Для отримання оцінки „добре” студент має набрати на два бали більше від половини максимальної кількості балів (наприклад, з 10 питань — 7-8 балів).

  5. Для отримання оцінки „відмінно” студент має набрати максимальну кількість балів або на один бал менше (наприклад, з 10 питань — 9-10 балів).

  6. Якщо студент набирає на пів бала більше встановленої межі між оцінками, він отримує вищу оцінку з мінусом (наприклад, якщо з 10 питань студент набирає 8 з половиною, він отримує „відмінно”).

 2. Крім того, на семінарському занятті проводиться усне опитування студентів, яке оцінюється за п’яти бальною шкалою: правильна, повна відповідь на запропоноване питання з плану семінарського заняття оцінюється на „відмінно”, неповна, але правильна відповідь — „добре”, неточна, неповна відповідь — „задовільно”. Високо оцінюється вміння студентом робити власні висновки, наводити приклади, не тільки знання існуючих у суспільстві, державі, політичній системі проблем, але і шляхів їх вирішення, творчий підхід до нього.

 3. За бажанням студента, з метою більш глибокого дослідження або висловлення власної думки з приводу окремих питань, студент має право написати і захистити на семінарському занятті есе або реферат зі списку запропонованих у програмі курсу тем, що не звільняє його від написання зрізу знань. За повне, оригінальне, творче висвітлення теми і опрацювання не менше 3 джерел спеціальної літератури студент отримує „відмінно”. У випадку фрагментарного, неточного, недостовірного висвітлення теми, використання менше, ніж 3 джерела спеціальної літератури студент може отримати „добре”.

 4. З метою систематичного підбиття підсумків успішності студентів протягом вивчення курсу „Релігієзнавство” проводяться 2 модулі.

  1. Для зарахування модуля студент має набрати не менше 70 балів.

  2. 40 балів студент отримує у випадку відсутності заборгованостей по відвідуванню лекцій і оцінюванню рівня знань на семінарських занять.

  3. 10 балів студент отримує за виконання самостійної роботі.

  4. 63 бали студент може отримати на модульній контрольній роботі (див. завдання на модулі).

 5. Вивчення курсу завершується, такою формою контролю знань як іспит.

  1. Оцінювання відбувається за п’яти бальною шкалою. За повну відповідь на питання поставлені в білеті студент отримує „відмінно”. Якщо студент дає неповні, неточні відповіді на питання поставлені в білеті, він отримує усні уточнюючі питання або додаткові питання в межах курсу. Якщо студент добре орієнтується в питаннях, то отримує „добре”, якщо володіє фрагментарними або неточними знаннями — „задовільно”.

  2. Якщо студент не здав хоча б одного з модулів, він здає іспит в загальному порядку.

  3. Якщо студент по кожному за модулів отримує не менше 80 балів, він має право на автоматичне отримання „задовільно” на іспиті або здає іспит в загальному порядку.

  4. Якщо студент по кожному за модулів отримує не менше 100 балів, він має право на автоматичне отримання „добре” на іспиті або здає іспит в загальному порядку.

  5. Якщо студент по кожному за модулів отримує не менше 120 балів, він має право на автоматичне отримання „відмінно” на іспиті.Схожі:

Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconСистема оцінювання знань з курсу „Релігієзнавство”
Критерії оцінювання знань та умінь студентів під час вивчення курсу „Релігієзнавство”
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconСистема оцінювання знань з курсу „Етика”
На кожному семінарському занятті, з метою перевірки рівня засвоєння студентом теми, проводиться зріз знань у письмовій формі
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconПро порядок оцінювання знань студентів у кредитно-модульній системі організації навчального процесу Суми 2007 Загальні положення
Система контролю якості знань студентів передбачає оцінювання засвоєних теоретичних знань та практичних навичок, набутих у процесі...
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconПравила участі в р відповіді Європейської комісії Процедури подання, оцінки, відбору та вирішення (статті 15, 16): Чи було передбачене Комісією дистанційне оцінювання?
Система оцінювання rivet була розроблена спеціально для дистанційної оцінки та широко використовувалася на початкових етапах f зверніть...
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconVііі. Система поточного І підсумкового контролю знань
Навчальні досягнення студентів із дисципліни «Психологія творчості» оцінюються за модульно-рейтинговою системою, в основу якої покладено...
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconМетодичні рекомендації щодо розробки критеріїв оцінювання знань та вмінь студентів
Критерії оцінювання знань та вмінь студентів є необхідною умовою перевірки результатів навчання. Вірно сформульовані критерії оцінювання...
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconVііі. Система поточного І підсумкового контролю знань
«Основи педагогічної іміджології» оцінюються за модульно-рейтинговою системою, в основу якої покладено принцип поопераційної звітності,...
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconMind map як елемент системи оцінювання знань студентів
Оцінювання знань, умінь і навичок студентів є важливим структурним компонентом педагогічного процесу
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconПрограма виробничої практики студентів III курсу відділення "Політологія" cпеціальність 040300 Політологія
move to 0-14326881
Система оцінювання знань з курсу „Політологія” iconСистема оцінювання з дисципліни «Внутрішня медицина» знань та вмінь студентів 4-6 курсів медичного факультету №2 на кафедрі внутрішньої медицини №2 у 2012-2013 навчальному році

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи